Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni vágyók ide fórum

Fogyni vágyók ide (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
501. Ancsika13 (válaszként erre: 500. - Vircsa)
2012. febr. 12. 21:46
Örülök, hogy sikerült egy kis erőt adni.Egyébként nekem is a 14-16. kiló mínusznál jelentkezett a stagnálás.Most centizz,mert lehet hogy kilóban nem megy lejjebb,de lehet, hogy centikben viszont igen!
500. Vircsa (válaszként erre: 498. - Ancsika13)
2012. febr. 12. 16:40
Ez most jól jött, hogy mondtad.Köszi! Adott egy kis erőt, bár eszem ágában se volt feladni!!:)
499. Vircsa (válaszként erre: 495. - D83e49c42d)
2012. febr. 12. 16:39
Azért azt nem mondanám, hogy nincs eredménye, mert -14 kilónál tartok, most csak kicsit megtorpantam.
498. Ancsika13 (válaszként erre: 490. - Vircsa)
2012. febr. 12. 13:44

Csinálj mindent ugyanúgy,nehogy feladd!teljesen természetes dolog a stagnálás!

Nálam anno két teljes hónapig meg sem moccant a mérleg,nem tudom honnan de fene nagy kitartásom volt,ebben a két hónapban is minden ugyanúgy betartottam és bizony újra beindult a fogyás.

497. Ancsika13 (válaszként erre: 496. - D83e49c42d)
2012. febr. 12. 13:42

Az első kép a célom, hogy újra olyan legyek mint voltam.a szoknyás a mostani :)

Vagy nem a képekre gondoltál?bár azt hiszem arra :))

496. d83e49c42d (válaszként erre: 485. - Ancsika13)
2012. febr. 12. 10:36
Hú, gratu, nagyon sokat alakultál!
495. d83e49c42d (válaszként erre: 484. - Vircsa)
2012. febr. 12. 10:36
Szegény, az jó car lehet, a stagnálás... én még így is nehezen bírok kitartani, hogy mennek le a kilók, hát ha még eredménye se lenne az erőfeszítéseknek:( Az izzadás elmaradása mindenképp a fogyás számlájára írandó!
494. d83e49c42d (válaszként erre: 483. - Szonihuni)
2012. febr. 12. 10:34
Az én kedvenceim: Nancy ül a fűben, Dexter, House, Grace klinika... Legszívesebben egész nap csak ezeket bámulnám:)
493. d83e49c42d (válaszként erre: 482. - LauraJones)
2012. febr. 12. 10:32
Ne vígy engem a kísértésbe, odatalálok magam is:)
492. d83e49c42d (válaszként erre: 481. - LauraJones)
2012. febr. 12. 10:32
Hát, a gyerekek előtt tényleg nem érdemes takarítani... ha tudom, hogy jönnek a gyerekem ovistársai vendégségbe, addig egy portörlést se csinálok, míg el nem mentek:)
2012. febr. 12. 09:49
Nem tom Vircsa, de nekem tragédia a súlyom, bár ma nagylány lettem........
490. Vircsa
2012. febr. 12. 09:31
Lányok, mi a teendő akkor, ha szinte teljesen elkezdtem stagnálni? Még csak fél kilót se tudok leimádkozni magamról, pedig mindent ugyanúgy csinálok, ahogy eddig. Tegnap víznapoztam, annak se lett eredménye. :S
2012. febr. 10. 13:01

A gyümölcs napot is túléltem.Voltam futni és kitörést is csináltam jó párat.Ma meg alig bírok megmozdulni is :))

De szépen megy lefele a fölösleg! :))

És ez erőt ad!

Nah és ti lányok?Hogy álltok?

Laura,túl vagy a depresszión?Remélem igen!

488. marcsika0123 (válaszként erre: 484. - Vircsa)
2012. febr. 9. 16:56
Én augusztus végén kezdtem zumbázni, 3-4 alkalommal egy héten (azóta is ). Mellette spinning 2szer egy héten. Mostmár én sem izzadok annyira, pedig beleadok apait-anyait. Én is arra gondolok, hogy azért van, mert jó néhány kilótól megszabadultam illetve a szervezetem hozzászokott a mozgáshoz.
487. Vircsa (válaszként erre: 486. - Szonihuni)
2012. febr. 9. 11:49
Hát még 4-5 kiló lenne hátra. Most 64,5 vagyok. Centikben lassan megy le, legalábbis ott jobban látom, mint a kilókon, de már a mérlegen is jó lenne látni. Lehet csinálok egy hosszabb léböjtöt, hátha beindul kicsit. 2-3 nap talán.
2012. febr. 9. 11:44

Hehe, nekem az esküvői súlyom a cél, és annak már 8,5 éve.... Bár nem akkor voltam a legkevesebb, de az elég lesz nekem :D

Pipiszárnyaka sütőben :D

Vircsa mennyi lenne még hátra? A vége a legnehezebb. Egyértelmű hogy nem izzadsz már úgy, ha minden nap mész az irdatlanul segít az állóképességeden. Ami nem rossz, csak már megszoktad, ja és persze tuti izmosodsz is. Az izom meg nehezebb mint a zsír, szóval lehet hogy fogysz ám nem is keveset, csak jön rád az izom. Centikben se változol? az a lényeg.

2012. febr. 9. 11:15

Lányok!Sikeres lénapon vagyok túl!El sem hiszem, hogy kibírtam!Jupiii! :) Ma csak gyümölcs lesz,muszáj lefogynom!Újra olyan csini akarok lenni,mint tavaly ilyenkor voltam!Teszek is fel képet,hadd motiváljon :)))

Kitartás nektek!

484. Vircsa
2012. febr. 9. 11:12
Ajj, egyre gyakrabban kezdek stagnálni és nagyon lassan mennek le a kilók, pedig ugyanúgy megyek zumbára minden nap és diétázom. :( Azt is megfigyeltem, hogy nem izzadok le úgy zumbán, mint régebben, pedig ugyanolyan intenzitással csinálom. Ez lehet attól, mert fogytam?
2012. febr. 9. 10:34

jajj én se szeretem ezeket.

Most a szex és new york és lost után ilyet nézek, vagyis török nem brazil, a szív útjai. Mert egyszer belenéztem, néztem 10 részt, aztán úgy döntöttem elkezdem elölről. (pont ebéd időbe ment, olyankor kapcsolgatom a tv-t.

Asszem ezután megint valami mást kell néznem, asszem a maffiózók jön, mert már csomószor elkezdtem, soha nem értem a végére :D

Berakok pár csirkeszárnyat a sütőbe mai ebédre......


Megint csak SORSTÁRS!

Én 4 éve nem tudok rendet tartani :D A falak, ajtók, székek állandóan koszosak, a szőnyeg undorító, mindent kiöntenek, és ez így megy nap mint nap........ Ezért sincs nekem se kedvem takarítani..... Tavasszal be kell adnom a szőnyeget szőnyegtisztítóba, na majd ég a pofám, mit gondolhatnak rólam :D

482. LauraJones (válaszként erre: 480. - D83e49c42d)
2012. febr. 9. 10:23

és akkor a férfiak csodálkoznak, hogy miért néz annyi nő sorozatokat?

lehet nekem is ki kéne választani egyet...


már meg is van :D


Régen - még lánykoromban - megnéztem egy-egy brazil szappanoperát. Tavaly elég hosszú ideig nagyon beteg voltam, hónapokig csak feküdni tudtam, akkor megnéztem az egyik ilyen szappant, tök jó volt :D Volt még egy másik kedvencem, mindjárt meg is nézem, hol tudnám megnézni D:


Lányok, bűnbe visztek :D

2012. febr. 9. 10:21

Sorstársaim :DDD


Ez ma végre először felvidított :) Én nem igazán szeretek tv-zni. Ha vasalok, akkor én is valami filmet rakok be, hogy ne legyen annyira uncsi. Egyébként talán vasalni utálok a legjobban :S


Már vagy 2 hete nem töröltem le a port sehol, vastagon áll minden szobában :S de arra fogom, hogy nincs portörlőm, mert a múltkor kidobtam a kukába, annyira gyatra volt már... :( Azóta meg nem voltam olyan helyen, hogy vettem volna.

A sorozatokat nem bánom, meg amúgy is dolgozom, igaz itthonról.

Holnap kell csinálnom egy csomó sajtot, mert szombat reggel visszük a füstölőbe :S Meg el kell mennem bevásárolni, na mondjuk azt szívesen csinálnám akár ma is, csak hát meló van. :S

Kellene takarítani a házban, egyes helyekre a nagytakarítás is ráférne már :S

és hétvégén jönnek a gyerekek (párom gyerekei - kéthetente jönnek), és ettől el is megy a kedvem a takarítástól. Mert mindegy mit csinálok, az 2 óra alatt visszarendeződik az előtte lévő állapotokra ... Rémes. :( nem kicsit lesz kosz, vagy folt, vagy mittomén, hanem úgy, mintha már hónapok óta nem csináltam volna semmit. És ez olyan degradáló...


Mit csináltok ilyenkor???

480. d83e49c42d (válaszként erre: 478. - Szonihuni)
2012. febr. 9. 09:19
na, akkor sorstársak találkozója:) Én már sorozatokon élek:)
479. d83e49c42d (válaszként erre: 477. - LauraJones)
2012. febr. 9. 09:16
hát ez ismerős... tkp konzerveken élek:) lusta vagyok bármilyen főzéshez:)Egyébként a fogyás erre is jó, több energiája, motivációja lesz az embernek:) szóval ne add fel!!!!!
478. szonihuni (válaszként erre: 477. - LauraJones)
2012. febr. 9. 08:52

Sorstársam :D

Lassan sorozatfüggő leszek....á annyira nem tudok mit csinálni itthon :( Gyerekek oviba, engem munkahely nem vett vissza, de gyesem még tert. Ha megyek dolgozni azt bukom, plusz a közlekedés, szóval maradnak kb 40-50e , azért dolgozzak 8 órát?

Nem. Hál istennek nincs rá szükség (még), de megesz az unalom... Utálom a házimunkát, sokat vasalok, mert közbe nézek akkor filmet, de ennyi.

ÉS UTÁLOM A TELET, MEG A HIDEGET :D

Ma sem tudom mit csináljak magammal.......

477. LauraJones (válaszként erre: 476. - D83e49c42d)
2012. febr. 9. 08:25

tudom, pont az jutott eszembe, hogy utálom ezt az egészet, de lusta vagyok arra is, hogy főzzek valamit, vagy éppen arra, hogy bepakoljak a mosogatógépbe... szóval ez ilyen ördögi kör... semmi sem tetszik, de igazából meg sem tudok mozdulni azért, hogy jobb legyen :(


ez szerintem csak úgy fog javulni, hogy ha lélekben rendbe jövök, aztán lesz valami :S

2012. febr. 9. 07:23
sziasztok lányok, pár napig nem voltam internetközelben, látom, azért ti küszködtök szépen:) Zselka, az a fél kiló nagyon is jó! És az már maradandó fogyás, örülj neki! Szonihuni, csak ne éhezz, az nem segíti a fogyást, sőt! Egyébként nekem a zabkása az, ami mindig beválik, eltelít nagyon, fini és fogyaszt... Vircsa, gratulálok, irtó kitartó vagy! Laura, szegény, ne gyötörd így magad... Igenis kell magunkat kényeztetni, mert akkor tényleg jön a depi... Nemcsak 10féle ételt ehetsz, ha fogyizol! Lepd meg magad diétás finomságokkal, ha úgyis unatkozol, főzőcskézz valami könnyűt... egyébként nagyon megértelek, én is itthonról dolgozom, aztán ez jó is, rossz is... Kitartás, lányok, ne éhezzetek, és csináljuk örömmel ezt a fránya diétát!!!! Puszik!
475. LauraJones (válaszként erre: 468. - Ancsika13)
2012. febr. 9. 07:10

inkább általános :( de tegnap is betartott... :(

utálom a munkám, utálom, hogy sokat dolgozok itthonról, nem vagyok emberek között, unatkozok, utálom, hogy vacsira a 2 kezemen meg tudom számolni, hogy miket ehetek, ha fogyózok, és mindent utálok :(


Tegnap is elkapott eléggé, még bőgtem is este.

Egy kicsit félre rakom a fogyit, legalább hétfőig, aztán meglátom, mennyire leszek beszámítható. :(


Lénapkor én sok vizet, zöld teát, csalán teát szoktam inni, esetleg üres levest, vagy pl gyümiléből kocsonyát. Ha végképp nem bírom, mert szédelgek, akkor egy kis tejet, vagy kakaót, de csak mértékkel.

474. Ancsika13 (válaszként erre: 473. - Szonihuni)
2012. febr. 8. 21:19
nyámi!!!! :))
2012. febr. 8. 20:03
ettem 2 tojásból rántottát, hagyma + virsli
472. Ancsika13 (válaszként erre: 471. - Szonihuni)
2012. febr. 8. 19:53
Én is éhen halok,én iszok és iszok.Tedd te is ezt :)
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook