Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk le magunkért és a párunkért! fórum

Fogyjunk le magunkért és a párunkért! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
8. 7d5c855958 (válaszként erre: 5. - E1641dee25)
2009. jún. 1. 16:57
Igazából szeretem a hasam, de úgy gondolom és mások is,hogy nem eszek többet,mint egy átlag ember. Próbáltam már a 90 napost,de az nekem nem igazán jön be, Norbi már egy fokkal jobb. Valójában az én gyengém a kenyér, 3-4 napnál tovább nem igazán bírom nélküle. Egyébként a kapcsolatunk elején nem volt ezzel semmi gond meg am. ő most is próbál mindig segíteni,hogy menjünk biciklizni meg ilyenek, de egyre többet vagyok emiatt szomorú és mindig mindent a szemére hányok és ha véletlenül a kövérséggel kapcsolatban mond valamit akkor abba mindig belemagyarázom,hogy lekövérezett és akkor még rosszabbul érzem magam. Nagyon félek attól,hogy ez a kapcsolatunk végéhez fog vezetni:(.
7. e1641dee25 (válaszként erre: 6. - Bgy55)
2009. jún. 1. 16:56
De ari!!!
6. bgy55 (válaszként erre: 1. - 7d5c855958)
2009. jún. 1. 16:55
Ne keseregj,ha tornázol és diétázol biztosan lefogysz.Egyébbként a vékony fiuk,a duci lányokra buknak.Az én párom is vékony ,én meg 160cm és 82-kg vagyok.Engem is bánt, ő meg mindig mondja hogy ha lefogyok el hagy.Igy kezdem elfogadni,és azóta a börömbe is jobban érzem magam.
2009. jún. 1. 16:49
De ha elszánt vagy, és pozitívan állsz hozzá, sokat mozogsz és okosan étkezel, BIZTOSAN sikerül majd, meglátod!!! Milyen viszonyban vagy az evéssel?
2009. jún. 1. 16:48

Szia Niki!

Rajtam is van vagy +20kg.Én beállok melléd a sorba.Bár én semmi féle Reductilt nem szedek,és nem is akarok,mert túl sok rosszat hallottam róla.részemről próbálok kevesebbet enni,többet mozogni.Egyenlőre még csak a kevesebb evés valósult meg.Nem tűzök ki magam elé időpontokat,hogy erre meg erre az időpontra igy szeretnék kinézni,mert az nekem úgy még sosem sikerült.De fogyni szeretnék mindenféle képpen.

2009. jún. 1. 16:48
Én is szeretnék fogyni (10 kg feleslegem van szülés óta), de gyakran vannak depressziós időszakaim, és olyankor mindet megeszek, ami a kezem ügyébe kerül.
2009. jún. 1. 16:46
Csak fokozatosan...
2009. jún. 1. 16:41

Sziasztok!


Már nagyon régóta küzdök a kilókkal, de nekem nagyon nehéz.Sajnos alapból ilyen fajta vagyok:(.

Lassan másfél éve vagyok együtt a barátommal,és egyre többször veszem észre,hogy őt is zavarja. Igazából nem akar megbántani, de azért próbálja felhívni rá a figyelmemet óvatosan. Sajnos van egy hülye felfogásom,mert úgy gondolom,hogy a kapcsolatunknak is jobb lenne ha csinos lennék,mert úgy gondolom,hogy biztos büszkébb lenne rám és büszkén mutogatná,hogy milyen csinos barátnője van. Mostanában egyre többször veszem észre ,hogyha az utcán is megyünk akkor szívesebben menne mellettem úgy,hogy nem fogná a kezem. Ennek ellenére tudom ,hogy nagyon nagyon szeret,de azért rosszul esik, de megértem,mert én sem szívesen sétálnék egy ilyen tehén mellett,mint amilyen én vagyok. Kb. olyan 30-35kg feleslegem van,ráadásul 160cm vagyok úgyhogy elég feltűnő. A barátom pont az ellentétem ő 190cm és 85kg. Tehát úgy nézünk ki egymás mellett,mint aki benéz. Azt,hogy hány kiló felesleg van rajtam azért írtam le,hogy nehogy azt higgyétek ,hogy egy 5 kilós súlyfelesleggel küzdő tinilány sajnáltatja magát:).Hát nem, ez tényleg probléma. 3 hete szedem a reductilt és fogytam is 5 kilót, de diétázni is szeretnék mellette csak még nincs konkrét tervem,egyenlőre a torna az amire azt mondom,hogy tuti benne lesz. Kérlek titeket segítsetek!!! Aki hasonló cipőben jár nyugodtan ossza meg velem hátha tudunk segíteni egymásnak!


Üdv:Egy elkeseredett kövér lány

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook