Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt, okosan tornával és kitartással nem éhezéssel! fórum

Fogyjunk együtt, okosan tornával és kitartással nem éhezéssel! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
209. 8ffce0973f (válaszként erre: 208. - Yanett86)
2012. máj. 22. 10:10

:D

Na ma kiborultam. Szó szerint üvöltve bőgtem az ágyon. A múlt hét óta + 1 kg. Oké, nem sok. Oké, lehet izomfejlődés is. Csak az a helyzet, hogy annyira belefáradtam már lelkileg ebbe a fogyósdiba. A folyamatos stressz, hogy sikerült - e fogynom. Az állandó izgulás, hogy vajon lesz - e időm, vagy erőm másnap tornázni. Mert, ha nem akkor pedig lelkiismeret furdalásom van, hogy ma sem tettem semmit. :(

208. yanett86 (válaszként erre: 207. - 8ffce0973f)
2012. máj. 20. 21:23
:-) bakker nekem szombaton volt, de lemaradtam elfelejtettem :-(
207. 8ffce0973f (válaszként erre: 206. - Yanett86)
2012. máj. 20. 10:02
Naná, hogy kell!!! :D Én pénteken rosszalkodtam, mert osztálytalim volt, és napközben no házimunka, csak szépítkezés, így pizzarendelés. Ott meg sütizaba. Bár mivel jó összeszűkült már a gyomrom, megjegyzem hála az égnek, annyit azért nem tudtam tolni, amennyit akartam. :)
206. yanett86 (válaszként erre: 205. - 8ffce0973f)
2012. máj. 19. 22:36
aha fönt! megírom priviben a nevem! Képzeld ma este fél 9kor bigmac és álompite.....hmmm élveztem! EGyszer egyszer kell!
205. 8ffce0973f (válaszként erre: 204. - Yanett86)
2012. máj. 19. 21:28

Én is nagyon rég csinálom ugye, de még nem sikerült megfejtenem, hogy mi miért van. Amikor azt hiszed, hogy alig ettél, edzettél akkor több. Bűnözősebb heteken meg kevesebb??? Ki érti ezt ???

Nekem megint áll azóta. Amit újfent nem értek. Talán most izomnövesztős időszak van.

Ma kellett volna edzenem, de ma hajnalban értem haza osztálytaliról. És, igen fáradt vagyok.

Facebook - on fenn vagy?

204. yanett86 (válaszként erre: 203. - 8ffce0973f)
2012. máj. 18. 12:28
jujj az nagyon jó! Na lemértem magam igaz nem tiszta súly, mert csak pizsiben wc előtt ment 61,9 és 62,0 között ugrált a mérleg! :-) Őszintén nem tudom mitől indult meg ilyen szépen, de tetszik!!! Még 3-4 kiló és jók lesznek a régi ruhát, egy mini farmerszoknyám már rám jön, de még jó lenne benne egy kis plusz hely! :-))))) Tök furi most nincsenek többórás edzések, sőt semmi az egyadta világon mert semmi időm nincs rá, mégis megy le, amikor meg szét edzettem a fejem semmi! Nem tudom itől van ez, de azért szeretnék eljárni tornázni, szerintem ma este el is megyek!
2012. máj. 17. 15:31

Örülök, hogy kezded jól érezni magad a bőrödben! :)

Képzeld, én ma ha minden igaz este lemegyek futni a parkba. Nincs nagy kedvem ma a szobai edzéshez, és így rendben lesz a lelkiismeretem. :)

2012. máj. 17. 14:19
:-) Ma akartam, de Dávid közbeszólt! Hátha holnap sikerül, de nekem már ez is szuper, már csak egy kis alakformálás kell!
2012. máj. 16. 20:15

Na mértél azóta!

Reggelit mérj, az jó lesz tutira!!! :D

200. yanett86 (válaszként erre: 199. - 8ffce0973f)
2012. máj. 15. 10:46

na ugye!!!! SZUPI! Én nem tudom tgenap estebűnöztem ma nem mertem mérni Remélem még 62 körynéke


bocses gyerek itt ugrál...

2012. máj. 15. 10:02

Aztaaa! Ötössel kezdődik.

Ugyan még csak 59,9. De ötös az eleje! Nem hiszem el.Ötös. 5. Öööööööt !!!! Öt. :D

Nálad mizújs?

198. yanett86 (válaszként erre: 197. - 8ffce0973f)
2012. máj. 12. 20:55
tuti veszek!
2012. máj. 12. 09:01

Ezt találtam a bodzáról



A bodza terápiás használata és gyógyhatásai:


Az indiánok fertőzések kezelésére használták a bodzát.

Leggyakrabban a nátha orrfolyás és torokfájás tüneteinek kezelésére használják, valamint segít csökkenteni a lázat, izomfájdalmakat és az influenza más tüneteit.

Ez a gyógynövény hatékony méregtelenítő, és úgy vélik, hogy segít az olyan fertőzések tisztításában, mint a pattanások, kelések és bőrkiütések. Folyadékként is felhasználják a bodzát a bőrre, mint általános vérzéscsillapítót.

A tanulmányok azt mutatják, hogy a bodza kivonat hatékony kezelés az influenzára. A bodza virágát hagyományosan megfázás, influenza és láz kezelésére használják, mivel erős izzasztó és hűtő összetevőket tartalmaz. A közelmúltban tesztelték a bogyó egyik elfogadott kivonatát, és kimutatták, hogy jelentős javulást hozott az influenza tüneteinél 2-3 nap leforgása alatt.

Gyógynövény-kezelésként használják székrekedés esetében. Itt nálunk Európában gyakran használják enyhe hashajtóként és vízhajtóként, vagyis a bodza hasznos a vesék egészségét tekintve is.

Kimutatták a bodzáról, hogy antibiotikum kezeléssel együtt, jótékony hatással van a szinusz fertőzésekre.

A magas koleszterinszintben szenvedőket vizsgálva, korai jelentések szerint a bodzaszörp csökkentheti a koleszterinszintet és növeli az alacsony sűrűségű lipoproteint, más néven „rossz koleszterint".

A bodza öregedés-gátló tulajdonságokkal is rendelkezik.

Gyógynövényként is használják, immunrendsze-erősítő. A fekete bodza ösztönzi az egészséges immunreakciót a nem kívánt organizmusok ellen, melyek influenza-szerű tüneteket okoznak. A fekete bodza antioxidáns és immunrendszer erősítő tulajdonságai jótékony hatást gyakorolnak a test normális reagálására az A és B vírusok által okozott influenzával szemben. A bogyók, mint a legtöbb bogyós növénynél, tele vannak antioxidáns flavonoidokkal.

A bodza tartalmaz antocianin flavonoidokat, melyek ismertek a szabad gyökök semlegesítési tevékenységeikről az egész keringési rendszerben.

196. yanett86 (válaszként erre: 195. - 8ffce0973f)
2012. máj. 11. 21:03
Örülök, hogy megjött, hát az abortusz kemény dió, én soha nem tudnám, korábban sem tudtam volna soha...na de még egy gyerek most engem is végleg kicsinálna :-))) Akárhogy is imádom a fiamat nem tudnék még egy gyereket normális ésszel felnevelni míg Dávid nem lesz legalább 5-10 éves! Ja és nálam még az iker is benne van a pakliban szóval bogyózok! A teát meg kipróbálom! Hát mióta bilizünk csak lótok-futok a gyerek beindult elétveszélyes, egyre ügyesebb és merészebb! Ugye ehhez jön a félóránkénti pisiltetés, legjobb esetben is egy óra a köztes idő mert ugye még nem tudja tartani! Mosok mint a mosómaci..kézzel, mert ilyen melegben nem akarom összegyűjteni a pisis kisgatyókat :-)))DE kezd kialakulni valami redszer a háztartásban még nem tökéletes, mert nem megy még mindig a normál körforgás, mindig lemaradok valamivel, de már jobb! Jajj és még a házassági évfordulós cuccot is meg kellene vennni! JAjjj! :-)))
195. 8ffce0973f (válaszként erre: 192. - Yanett86)
2012. máj. 11. 15:26

Még nem bilizünk, picur még az én pasim hozzá. :)

Óóó, és amit akartam még mondani. Amivel esetleg rásegíthetsz a május végi dologra, az a bodza tea. Én nem akartam semmi fogyibogyót és hasonlót szedni, enni - inni, mert nagyon féltem és félek tőlük, mert marhára nem egészségesek. És sztem ha befejezed a szedést, visszajönnek a kilók is. Szóval egy ismerősöm ajánlotta, és mivel a teát szeretem, a bodza meg nem valami tiltott növény:D, gondoltam kipróbálom. A Teekanne termékét vettem, kb 600.-. Annyi a változás, hogy reggelente könnyebben megyek mosdóba, és van, hogy többször. Nem fosat, egy ici picit talán lazább, de még egyben van. :) Bocsánat, de máshogy nem tudom leírni. Szóval szerintem tuti nem káros, egy csomó diétában is benne van. Annak még utánanézek, hogy meddig szabad inni.

194. 8ffce0973f (válaszként erre: 193. - Yanett86)
2012. máj. 11. 15:15

Helló édes, ne haragudj a hanyagolásért! :) Akartam is már kérdezni, hogy miképp haladsz a kis terveddel? De úgy néz mi meglesz! Nagyon nagyon ügyi vagy!!! :D

Megjött!!! :D Rég örültem neki ennyire. Mert régen az abortusz csak egy szó volt. De most, hogy már látom, mit avagy kit ölök meg vele. Ááá. Nagyon ki voltam, de juhéjjjj!!!

2012. máj. 11. 12:10
62,4 este úgy hogy napközben el is engedtem magam a kajcsival kicsit! Mizu teszt?
192. yanett86 (válaszként erre: 191. - 8ffce0973f)
2012. máj. 8. 12:18
megértelek!!!! Nálunk most nyugalom van! Ti biliztek már? Mi most kezdjük és ma már kétszer belepisilt a bilibe szimplán csak csokit kell etetnem vele, hogy ráüljön :-)))))) mire szobatiszta lesz jól meg is dagad a csokitól....de nem bánom, majd lecserélem kukira vagy ilyesmire! tök happy vagyok tőle, na meg attól is hogy már be tudtam gombolni egy régi szoknyámat! Juppi, pedig 63 kg maradtam, de érzem, hogy jobb szóval diéta folytatva okosan és amint lesz szusszanásnyi idő edzés is indul! Te meg tornázz, hasizom nem enged megtapadni! Amúgy meg nyugi vegyél egy tesztet az mindent elárul! de csak nem!
191. 8ffce0973f (válaszként erre: 190. - Yanett86)
2012. máj. 8. 10:25

Jól van akkor, örülök neki. :) Nem akarom elkiabálni, de megint elindult. 60,8.

Bár most nekem van gyomoridegem.

Késik. :/

190. yanett86 (válaszként erre: 189. - 8ffce0973f)
2012. máj. 7. 13:11
hát talán már jól vagyok, már nem jön ki belőlem minden kaja :-))) Rettenet fájt a hasam ugyanakkor a lapos hasamat jó volt fogdosni :-))) tehát már láttam, hogy nem lehetetlen! Nyugi nyugi menni fog az lefelé! Ha nem akkor szólj küldöm a bacit!
189. 8ffce0973f (válaszként erre: 188. - Yanett86)
2012. máj. 6. 21:52

Csak már olyan rég 62 körül mozog, hogy beparáztam. :) De megnéztem egy gatyót, és az meg kényelmesebb. Úgyhogy egy picit megnyugodtam.

Szegénykém! Remélem már jobban vagy! De legalább nem az idegesség. A baci könnyebben gyógyul. :)

188. yanett86 (válaszként erre: 187. - 8ffce0973f)
2012. máj. 4. 11:12

figyi folyamatosan mész lefelé!!! :-)))) Nyugi!!!


Na nekem meg képzeld nem gyomoridegem van, hanem bacim, tegnap lázas is voltam! Bár a dekák mennek le na de nem így terveztem! :-)

187. 8ffce0973f (válaszként erre: 186. - Yanett86)
2012. máj. 1. 10:12

Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni. :(

Kivagyok. Még mindig 61,8. Mi vaaaaaan ????? :(

186. yanett86 (válaszként erre: 185. - 8ffce0973f)
2012. ápr. 29. 21:43
ugyi vagy, de én minden nap mosok van hogy 3 adagot is....főleg amikor sikerül kondiba is eljutni, párom is focizik...van ruha bőven...főzni én is minden másnap főzök, de takarítani sajna nálunk minden helységet minimum 2x kell egy héten, mert vagy Dávid fogdos össze mindent vagy kiömlik valami, vagy apja szerel valamit stb! :-)))
185. 8ffce0973f (válaszként erre: 184. - Yanett86)
2012. ápr. 29. 21:19

Köszönöm! :) Naná, hogy ügyes vagy. Az elhatározás miatt, és írtad is, hogy a kenyérmegvonás óta egy csomó lement egy hét alatt.

Amúgy én úgy csinálom, csak ötlet nem okoskodom, hogy minden másnap főzök, mosok. A köztes napokon, pedig tolom a 40 perc Rékát. Untig elég. Ő is mondja. Heti 3 x torna, és figyelsz a kajára, tuti lefogysz. A takarítást pedig úgy osztottam be, ez munka mellett is működött, hogy minden nap egy helység. Pl. hétfőn a konyhát törölöm körbe, kedden a fürdőszobát pucolom ki. Péntekre marad az egész lakás kiporszívózása alaposan. Köztes napokon csak az akksissal szoktam körbeszaladni itt - ott. Hétvégére így marad a pihi, na meg a torna, főzés. Ahogy kijön. :)

2012. ápr. 29. 19:58
AMúgy még hogy én vagyok ügyes????? Szépen beellőztél!!! :-)))))) Ügyi vagy!!!!
183. yanett86 (válaszként erre: 182. - 8ffce0973f)
2012. ápr. 29. 19:58
HÁt én akkor főzök, mosok, vasalok, mert a gyerek duracel nyuszi lett mióta jár!!! Most meg megfázott....mondanom sem kell... :-)))) de legalább apa itthon van! Amint lesz időm elolvasom, de még nem jött össze!
182. 8ffce0973f (válaszként erre: 180. - Yanett86)
2012. ápr. 29. 11:19

Ügyes vagy nagyon!!! De vigyázz! Ekkora súlyvesztés 1 hónap alatt, rengeteg. Ha megcsinálod, akkor le a kalappal, de azért legyél nagyon óvatos! :) Nem ér annyit az egész, hogy neadja úrisen, rosszul legyél.

Én most megint stagnálok. 61,5 körül 2 hete. :( A súlyom is, és a lelkesedésem egyaránt. Ez a hét mondjuk nem kifejezetten a diétás étkezésről szólt, úgyhogy egyáltalán nem is csoda a változatlanság. Voltunk pénteken nagybevásárláson, és régen azért vettem ilyeneket, hogy gyümijoghurt finom sajtok, szendvicskrém, ... stb. Most meg annyira vissza kellett fognom. Nagyon rossz volt. De azért este Mc - it ettünk. Mivel 10 - re értünk este haza, és persze, hogy nem volt már kedvem főzni.

Sikerült a linket bemásolni, és elolvasni?

Az otthoni torna, amíg Dávid alszik az nem játszik nálad? Nekem nagyon bejött, így nem kell őrizetet:) intéznem.

181. yanett86 (válaszként erre: 179. - A8c0ef8ce5)
2012. ápr. 27. 13:00

Szépen fokozatosan kell! Lelkileg én is most jutottam el odáig, hogy kenyér nulla és nem is hiányzik, na és persze bűnözni kell!!!! Hajrá kürtös kalács csajok!!!!!!! Nálam ez a túrórudi és még akció is van....jajjjj, de hát ennyi kell, nem éhezni akarunk csak szépnek lenni!


Halljak sok sok tornáról és én is újra belendülök, hiányzik az edzés, de estére nincs kedvem elmenni, pedig máskor nem tud vigyázni senki a pöttömömre!

180. yanett86 (válaszként erre: 174. - 8ffce0973f)
2012. ápr. 27. 12:57

amint lesz egy szusszanásom elolvasom! MA épp felpakoltam a spárban a cuccot a szalagra, gyerek fogja a lában, egyszer csak nem fogja, nincs sehol....igaz kb 7 méterre volt, de nem jön ha szólok neki.....a hideg futkorászik rajtam ilyenkor...pedig nevelem....de nem hat semmi!!!! Súly egy 7 alatt lementem 63,7re! Mekkora kemény...mindez a kenyérmentességnek köszönhető!

Szénhidrát megy, képzeld így is megeszem napi egy rudit, ebédre főzeléket vagy salival valamit és ha éhes vagyok bármikor joghurtot vagy virslit eszem!


Komoly tervem lett: Május 30-án házassági évfordulóra 60kg alá kerülök!!!!!!!!!!!!! Vettem egy eszméletlen rucit is ami jó rám most is, de 60kg alatt már keményen jól fog állni!!!!


A vércukromat érzem néha, mert Dávid mellett nem tudom figyelni az időt, ami fontos lenne a PCO mellett, mert ha napi 5x eszem akkor tök jó a cukor nem alacsony, nem magas és fogyok is! Sajna tornázni ezidáig nem jutottam el a héten, hátha ma! HIÁNYZIK, de igyekszem Dáviddal sétálni sokat! Sajnos nem ér rá vigyázni senki, este meg hulla vagyok....főleg agyilag! Te hol tartassz???

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook