Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt! fórum

Fogyjunk együtt! (beszélgetős fórum)


28. genia (válaszként erre: 26. - D. Timcsike)
2010. okt. 22. 14:50
Rendben akkor este jovok,olyan 8 ora fele nallatok csak 7 de fent leszek irj es holnap kezdunk!
27. D. Timcsike (válaszként erre: 25. - Genia)
2010. okt. 22. 14:45
Ha akarod holnaptól
26. D. Timcsike (válaszként erre: 23. - Genia)
2010. okt. 22. 14:45

A 160 g-os diétánál vezettem naplót Ha gondolod este fele írok neked napi menüt.Nem nehéz a számolgatás

A husiban nincs szénhidrát,sem a felvágottban sem a sajtban :):) Azt ettem is,de Én imádom a krumplit és a tésztát :(

Igen piritós.

Majd estefele,ha ráérsz :)

,Szia

25. genia
2010. okt. 22. 14:41
Mikor kezded ?jovok ,hatha veled megtudom csinalni!!!
24. genia (válaszként erre: 22. - D. Timcsike)
2010. okt. 22. 14:39
ketszersult = piritos?
23. genia
2010. okt. 22. 14:38

Akkor nincs idod velem beszelgetni...pici de jo addig babusgasd mig hadja magat ,az en picim mar 17 eves ,kesz ferfi a baratnoje babusgatja...szerencsemre azert eleg anyas...

Ha lenne idod vezess naplot ,hogy kovetni tudjalak ez a 160 g-os szenhidrat nekem neheznek tunik ,nem tudom kiszamolni..

22. D. Timcsike (válaszként erre: 20. - Genia)
2010. okt. 22. 14:35

Szerintem ez egy kicsit nehezebb mint a szénhidrát diéta.

A mintaétrendben a kávé és a tea cukor és tej nélkül értendő. Lehetőleg édesítőszert és mézet se használjunk hozzá. Amennyiben a teát részesítjük előnyben, válasszuk a zöld teát, mely még hatékonyabbá teszi a fogyókúrát.


Reggeli minden napra: Két szelet kétszersült egy naranccsal és egy csésze kávéval vagy teával.

Első nap

Ebéd: Két szelet kétszersült egy főtt tojással és egy sovány tejföllel. Utána egy narancs és egy csésze kávé vagy tea.

Vacsora: Két szelet kétszersült két főtt tojással, fél doboz sovány tejföllel, két paradicsommal és egy fél fejessalátával.

Második nap

Ebéd: Két szelet kétszersült egy sovány tejföllel és egy főtt tojással, utána egy narancs.

Vacsora: Egy szelet kétszersült egy evőkanál tatárbifsztekkel, fél doboz sovány tejföllel. Utána egy narancs és egy csésze kávé vagy tea.

Harmadik nap

Ebéd: Egy főtt tojás egy sovány tejföllel és egy fej salátával, utána egy narancs.

Vacsora: Egy szelet kétszersült három szelet párizsival és fél doboz sovány tejföllel. Utána egy narancs és egy csésze kávé vagy tea.

Negyedik nap

Ebéd: Egy szelet kétszersült 12 dkg sovány túróval, egy paradicsommal és egy csemege uborkával.

Vacsora: Egy szelet kétszersült egy evőkanál tatár bifsztekkel és két paradicsommal, utána egy alma.

Ötödik nap

Ebéd: Egy szelet kétszersült 20 dkg gépsonkával és egy paradicsommal.

Vacsora: Egy főtt tojás egy paradicsommal és 25 dkg sós vízben főtt zöldséggel.


A diéta lefolyása után érdemes hetente egyszer diéta napot tartani, ezzel biztosíthatjuk, hogy a kilók ne kússzanak vissza.


Én ezt találtam róla

21. D. Timcsike (válaszként erre: 18. - Genia)
2010. okt. 22. 14:33

már itt vagyok fel kelt a pici:)

Én a 160g-os szénhidrát diétát csináltam. Az elején nagyon rossz volt állandóan méricskélni,de bele lehetett jönni. Sajnos Én is bele estem abba a hibába hogy elcsábultam :(

20. genia
2010. okt. 22. 14:27
Az milyen?
19. D. Timcsike (válaszként erre: 17. - Genia)
2010. okt. 22. 14:23
Te is megpróbálod a Level diétát? Én most vásároltam be a hozzávalókat.
18. genia
2010. okt. 22. 14:23
Te hogyan fogyizol??
17. genia
2010. okt. 22. 14:23
ok,nem is szoktam mast..esetleg csalanteat.
16. D. Timcsike (válaszként erre: 15. - Genia)
2010. okt. 22. 14:21
Szerintem ez is közre játszhat. De nem vagyok orvos :) Bár az lennék. Azt még elfelejtettem írni hogy vagy csap vizet vagy szénsav ments vizet igyál. A szénsavastól megfájdul a pocó
15. genia
2010. okt. 22. 14:18
Azta..akkor muszaly lessz innom...megprobalom ,lehet azert megy nekem nehezen a fogyas??
14. D. Timcsike (válaszként erre: 12. - Genia)
2010. okt. 22. 14:15

Muszáj!

Láttam a tv-ben egy ismeret terjesztő műsorban hogy ha valaki nem issza meg a kellő folyedékot 2-3 l annak úgy kell elképzelni a belső szerveit mint amikor kettévágnak egy almát és kinthagyuk állni. A szerveinknek kell ez a folyadék mennyiség hogy egészségesen tudjanak működni.

Na szóval megilyedtem. Amikor dolgoztam a napi folyadék bevitelem annyi volt mint a Tiéd. :)

13. genia (válaszként erre: 12. - Genia)
2010. okt. 22. 14:07
Lefog
12. genia (válaszként erre: 11. - D. Timcsike)
2010. okt. 22. 14:07

Szia!

Azt mar lesem mertem irni ,hogy hiztam azt hittem csak en lehetek ilyen bena...most megkonnyebultem,megiscsak lefof menni!!

Igen a viz az problema ,ma mar magamba eroszakoltam 1l vizet de van ,volt olyen nap hogy 1 esetleg 2 pohar ment le ,ne vagyok szomjas............

Hogy birsz annyit meginni!!!!!!!!!!

11. D. Timcsike (válaszként erre: 10. - Genia)
2010. okt. 22. 13:47

Sőt, azt fogod majd tapasztalni hogy híztál.

Nem tudom hogy miért de Én is így jártam mindig amikor elkezdtem.

Nagyon rossz érzés amikor az ember végig szenved 1 kemény hetet és nem megy le semmi.

Mennyit iszol meg naponta?

A fogyókura alatt lehet víz vissza tartás is.

Én kb 2-3 l víz vagy diétás szörp :)+ 2vagy 3 kávé

10. genia
2010. okt. 22. 10:55

Sziasztok!

Mindenki fogy..en 1 hete figyelek oda ,de nem ment le semmi...................

2010. okt. 22. 09:17

Elég keménynek tűnik ez a diéta :),de amikor kismama voltam a cukrom miatt szénhidrát diétán voltam. A 9 hónap alatt híztam 5 kilót.

Most 69 vagyok és 157 cm. Nemrég próbálkoztam a szénhidrát diétával megint így ment le 4 kiló.De sokszor elcsábultam :( Remélem ez az ösztönzés majd segít :)

8. 8f93a64f70 (válaszként erre: 3. - 9e36cbb27b)
2010. okt. 21. 21:14

Sziasztok!

Bocsi, hogy csak most válaszolok, csak egyetemen voltam aztán vonatoztam:)

3kg-t szeretnék még leadni, eddig 11kg ment le. Most 62kg vagyok (175cm magas)

Kalóriát számolok és sportolok, heti 4szer 30perc futás.

7. 9e36cbb27b (válaszként erre: 6. - D. Timcsike)
2010. okt. 21. 20:25

Már 20-at adtam le január legelejétől május végéig.

Most visszajött pár kiló, így szerdától ismét belevágok. Muszáj lesz, mert csak felfele menne.

Az utóbbi kis időben egyre többet kezdtem enni, ezt hamar észre is vettem magamon.

Amúgy LEVEL diétát csináltam 3-szor végig a 15 napot.

Először kegyetlen volt, de a végén már az a mennyiség is sok volt amennyit ettem.


És a többiek?

6. D. Timcsike (válaszként erre: 1. - 9e36cbb27b)
2010. okt. 21. 14:32

Szia!

Én is csatlakoznék. :) Milyen diétát csinálsz?Vagy csak egyszerüen az adag kevesebb?

Nekem 15 kilótól kell megszabadulnom :(

2010. okt. 21. 13:54

Szia.Kriszta vagyok,és szeretnék csatlakozni.

Rám férne,fél éves a fiam,már nem szopik,és van rajtam 10kg felesleg,főleg a csipömre rakodva:-((

2010. okt. 21. 13:52
En is johetek?
2010. okt. 21. 12:11

Szia.

Persze hogy lehet.

Mennyitől szeretnél, vagy inkább akarsz megszabadulni, mien elképzelések alapján?

2010. okt. 21. 11:45

Szia!

Csatlakoznék ha lehet:)

2010. okt. 21. 11:43

A január-május közötti fogyókúrám után ismét nekiállok egy diétás "korszaknak".

Ha gondolod tarts velem, és csináljuk meg együtt, ami elsőnek lehetetlennek tűnhet.

Beszéljük ki, oldjuk meg, erősítsük egymás kitartását!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook