Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2012. október 1-től fórum

Fogyjunk együtt 2012. október 1-től (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... ❯❯
220. SziReni
2012. okt. 2. 20:55
nem hagyom igazatok van.Csak elkeserített a mérleg is meg ez is és csak ennyi a baj.
219. seby_ke (válaszként erre: 217. - SziReni)
2012. okt. 2. 20:54
így van s az a lényeg, hogy te jól érzd magad a bőrödben!ne hagyd, hogy az "ilyenek" elrontsák a napod :)
218. SziReni
2012. okt. 2. 20:49
egyébként centibe tuti van hatás mert a ruhákból kisebbek kellenek, meg ugye hát a kézilabda miatt nekem az izmom is fejlődik és a vádlim meg a combom olyan kemény de komlyan meg a kar izomom is .A férjem meg azon van kiadkava hogy a fenekemet nem tudja megfogni mert azt mondja kicsi is meg izmos is.Na a hasamra sajnos ez nem igaz.Hiába a rengeteg hasizom gyakorlat az edzésen nem látszik belőle semmi.Vagyis én úgy érzem.
217. SziReni
2012. okt. 2. 20:47
hát ez az 65 kg alá úgyse megyek és ő akkor is teltkarcsúnak látott az ő megfogalmazása szerint.Mondjuk nem érdekel.A férjemnek kell hogy tetszedjek nem egy ilyen majomnak.
216. seby_ke (válaszként erre: 210. - SziReni)
2012. okt. 2. 20:43

Ne törődj az ilyen alakokkal...sőt mutasd meg nekik, h azért is megcsinálod!!!engem is sokan bántottak már a súlyom miatt. Utoljára az egyik "legjobb barátnőm" nevetett ki egy társaságban, ahol a fogyókúráról volt szó. A tavaly sikerült lefogynom 15kilót, viszont a fogyókúra után pár hónappal vissza is jöttek a kilók mert nem figyeltem egyáltalám magamra...nagyon rosszul esett, és ezzel be is telt a pohár..Az ilyenekből csak az irigység beszél, nem érdemlik meg, hogy felhúzd magad miattuk! Tudom,hogy nem mások miatt kell lefogynunk, hanem önmagunkért. De olyan jó érzés lesz szembemosolyogni vele újra csinosan >:D


Neked is sok türelmet kívánok, és ne add fel, hisz a kitartás a legfontosabb!:)

215. SziReni
2012. okt. 2. 20:31
nem nem mértem agam centibe ez eszembe se jutott.
214. ,,Csillagom" (válaszként erre: 213. - Hudvig)
2012. okt. 2. 20:28
Ügyes vagy! Csak így tovább!
213. Hudvig
2012. okt. 2. 20:26

Sziasztok!

Hát nekem ma csokiéhségem volt, úgyhogy tartottam magam a megfogadtakhoz és ETTEM! Ugyanis elhatároztam, hogy semmit nem vonok meg magamtól. Biztos megvolt a maga oka ennek is. Na majd holnap a mérlegen kiderül mi lesz. Viszont egyébként tartottam magam a diétához, úgyhogy alig ettem! Pontosabban sikerült elég kis adagokat.

Torna holnap lesz, de a hasizmot azonnal elkezdem, amint a macsek elhagyja a kanapét, mert ott tudok kapaszkodni, de most szunyál.

212. seby_ke (válaszként erre: 207. - SziReni)
2012. okt. 2. 20:15
Centiben méred magad? hátha úgy van változás?
2012. okt. 2. 20:09

Szép estét mindenkinek.


Jelentem mai napom 1187 kcal és betartottam a kódokat is. Igaz ma még nem tornáztam,de séta az volt egy kicsi és ha lesz erőm össze kaparni magam hulla fáradtan akkor tornázok is ha lefektettem a kislányomat és elaludt végre.

210. SziReni
2012. okt. 2. 19:54
ja ma így is kiakadtam amikor 65 kg os voltam akkor udvarolni akart nekem egy sárc aki mellesleg nagyon ronda de tényleg egyből azt mondtam neki már akkor hogy nem kell.Erre ma találkoztam vele, és azt mondja nekem hogy kár hogy akkor nem jött össze mert neki az ideáljai a modell akaltok voltak de belém a természetem miatt szeretet belém és még az akkori telt karcsú állapotomat is elfogadta volna.Ajaj ha 65 kg-osan telt karcsú vagyok akkor most mit gondol rólam?Hogy egy dagadt disznó vagyok?
209. SziReni
2012. okt. 2. 19:52
jaj de jó az edzés sorrendje nem rajtam múlik mert azt az edző csinálja illetve ma mondjuk azért tornáztam mert nem voltam edzésen így mást csináltam.Hátvágán meg eleve mást csinálok.CH-ból nem zabálhatok be mert akkor kifekszem napokra mert az epém nem bírja sajnos és örülök hogy egy év után rendbe vannak az eredményeim.De ez gáz mert nekem nagyon sokat kellene még fogynom.Igaz lement 10 kg de hát ennek a kétszerese kellene még hogy lemenjen.
208. emagdi (válaszként erre: 207. - SziReni)
2012. okt. 2. 19:49

az okosok szerint egy idő után a szervezet hozzászokik mind a diétához (ha hosszabb ideig ugyanazt a módszert követed) mind az edzésekhez.

ilyenkor azt javasolják, hogy sokkolni kell valamivel a szervezetet, kaja szinten ez jó, mert ez azt jelenti hogy egy napig (de csak 1-ig!) jól be kell enni szénhidrátból, majd utána visszatérni a megszokott diétára.

sportnál azt szokták javasolni, hogy valami más mozgásformát kell választani egy időre, vagy másképp végezni az edzéseket (más sorrendben a gyakorlatok stb).

207. SziReni
2012. okt. 2. 19:43
áh elegem van nekem úgy megállt a súlyom mint a huzat nem is érdekli hogy én mennyit teszek azért hogy kevesebb legyen.Vagy lehet megint hirtelen fog megindulni?Nem értem nekem hogy van az hogy két hét alatt lemegy 5 kg máskor meg hetekig meg se moccan miért nem folyamatosan megy le?
206. seby_ke
2012. okt. 2. 19:16

Köszönöm a tanácsokat! Igazatok van...sajnos hajlamos vagyok ilyenkor átesni a ló túloldalára, nagyon nem szeretném lelassítani az anyagcserém.

Holnaptól úgy osztom be a többszöri étkezést, hogy vacsorára is hagyok egy keveset, és akkor legalább mozogni is több energiám lesz.

205. ONE YEAR (válaszként erre: 201. - Emagdi)
2012. okt. 2. 19:02

Ebben minden benne van. Amíg ide nem jutunk el étkezésileg, addig jellemzően támad a jo-jó. Nem lehet koplalni egy életen át, mert azok rendszerint zabarohamokban végződnek.


Kiegyensúlyozottan, nyugodtan, türelemmel és kitartással. Hagyjunk időt magunknak, a gyomrunknak, a bőrünknek.

2012. okt. 2. 18:40

Sziasztok, újra itt.

Visszaolvasok. :)

203. SziReni
2012. okt. 2. 18:17
Én ma végig csináltam a rubint réka napi 20 perc önmagadért dvd-t végig mind a 4szer 20 percet és el se fáradtam tőle.Ennyire intenzív lenne kézilabda edzés?hogy egy ilyen dvd már kevés?Lehet még egy óra múlva taposózom egyet vagy kimegyek futni csak a vizes aszfalton nem szeretek futni mert azért csúszás veszélyes és a bokámban az ínszalag meg van nyúlva.
202. SziReni
2012. okt. 2. 18:14
Neked is sok sikert hópárduc.az ugrókötelezést talán még senki nem említette a fórumon az is jó, és meddig ugrókötelezel?mármint oké hogy heti 5ször de hány perc egy edzés?
201. emagdi (válaszként erre: 198. - Seby_ke)
2012. okt. 2. 18:13

mozogni akkor mozogj amikor időd-kedved van (mármint abban a napszakban, az nem ér hogy sosincs kedved:))), de a kaját jobb elosztani több részletre a nap folyamán, hogy egyenletesen adagold magadnak a tápanyagokat.

annyi, hogy az esti utolsó étkezésre már lehetőleg csak fehérjét egyél, szénhidrátot ne nagyon.

de ha semmit sem eszel, vagy éhezel napközben (napközben is kihagysz étkezéseket) akkor lelassul az anyagcseréd, és tartalékolni fogsz mindent (ahogy már itt írták).

2012. okt. 2. 17:38

Sziasztok!

Sajnos nem valami sokszor tudok írni, mert keveset vagyok gépnél. A tervem a heti 5x ugrókötelezés és amikor kedvem van még valami torna. Úgy érzem most elég jól megy, mert kevesebbet eszek és többet mozgok.


Mindenkinek sok sikert!:)

199. andita85 (válaszként erre: 198. - Seby_ke)
2012. okt. 2. 16:41
Szerintem,ha este esik jobban a torna csináld akkor. A lényeg,h mozogj. Az viszont tényleg nem jó,h nem vacsizol,mert a szervezeted éhezik és tartalékolni fog.
198. seby_ke
2012. okt. 2. 16:09

Mindig este szoktam tornászni,nem tudom miért olyankor sokkal jobban esik, nagyon ritkán tudom rávenni magam a reggeli tornára:(..és ha este eszek akkor meg bűntudatom van, úgy érzem akkor az egész nap nem ér semmit.


Szerinted akkor inkább reggel tornásszak? Vagy vacsorára (kb.8-kor) elég lenne egy pár gyümölcs is?

2012. okt. 2. 15:52

Vacsora nélkül másfél óra torna?


Ha eddig nem így csináltad akkor szerintem ez nem egy jó ötlet....a reggeli torna az igen, az jó.


Így azt fogja hinni a szervezeted, hogy baromi nagy vészhelyzet van. Raktározni kell, kaja elfogyott, és folyamatosan menekülsz. Fogyás nem nagyon lesz.

196. seby_ke (válaszként erre: 195. - Emagdi)
2012. okt. 2. 15:47

Akkor biztosan nem marad el az eredmény sem:) vagyis remélem, mert én is elég jól haladok idáig. A reggel már bicajoztam 50 percet és ma még nem ettem kenyeret, ami nagy szó nálam :D...vacsora sem lesz és ha este sikerül még 1,5 órát tornászni, akkor elégedetten bújhatok ágyba.

Kitartást mindenkinek!:)

195. emagdi
2012. okt. 2. 14:55

na mindenki jól halad? :))


(én igen:)) azt nem tudom hogy eredménye is lesz-e, mindenesetre a mozgás és kaja eddig a tervek szerint bonyolódik :)

194. Hudvig
2012. okt. 2. 13:22

Nálam első a mozgás. A kajálást már rég visszafogtam (tudom, de én így érzem magam jól), úgyhogy marad a torna, most attól várom a csodát, de már vannak hatásai. Na meg ha le is fogyok,biztos nem fogom abbahagyni, mindig lehet újabb célokat kitűzni.

A környéken augusztusban van olyan program, hogy Szelid-futás. Különböző távokkal. Az első cél a 3 kilóméter lefutása, aztán a végső cél a 10 kilóméter. Jövőre elég lesz a 3 kilóméter, de biztos, hogy indulok!

2012. okt. 2. 13:20
Sziasztok! Én is jönnék. Most 75 vagyok, 3 hónappal a 3. gyerkőcöm születése után. 2 éve lefogytam az álomsúlyomra(67 kg), és tartottam is a terhességig, de most megint visszaszedtem , pedig szoptatok.Semmi drasztikus fogyókúrát nem akarok, csak egészségesen, kiegyensúlyozottan enni.
192. Marcianyu1 (válaszként erre: 190. - Edike1010)
2012. okt. 2. 13:00

Köszi, elolvastam, érdekes. Mindig azt hallom, hogy nem szabad éhesnek lenni... Hát a fene tudja, biztos mindenkinek más jön be. Most már csak azt kell megtalálnom, hogy nekem mi a leghatékonyabb! :-)

Ami biztos, el kell kezdenem rendszeresen mozogni!!

191. edike1010 (válaszként erre: 189. - C079b9184b)
2012. okt. 2. 12:56
Köszönöm szépen, folytatom is:) nem könnyű rohangálni ekkora súllyal a kicsikém után, de esténként, már focizunk apa, Kincső és anya:)))
❮❮ ... 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook