Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2012. január 1-től!! fórum

Fogyjunk együtt 2012. január 1-től!! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
17319. Nyűzli
2013. márc. 6. 07:11
Tök jó nektek! Én még senkivel sem találkoztam, mondjuk nem is rémlik, hogy bárki itt lakna közel :/
17318. c7a878c6b5
2013. márc. 5. 20:33
1 órája értünk haza. Gyorsan vacsoráztattam a gyerekeket és hulla fáradtan arra várok,hogy végezzenek a fürdéssel, megfürödhessek és bebújjak az ágyba... :)
17317. nagymacika (válaszként erre: 17315. - Suora)
2013. márc. 5. 19:22
Szerintem is jó valakit élőben ismerni. Én Zsebibabussal találkoztam többször,remekül elbeszélgettünk,szerintem remélem nem tévedek.sokkal közelebb kerültünk egymáshoz ,mint elötte a fórumon.
17316. c7a878c6b5
2013. márc. 5. 16:29
Sziasztok! Bizony nagyon jól éreztük magunkat kicsi fiammal. Köszi még egyszer Suora!
17315. suora
2013. márc. 5. 16:23

Képzeljétek ma nálam járt tarnokzsuzsanna:)



Jó így vkit élőben is megismerni a forumozok közül:)

Ennek örömére gofryt sütőttem.

De azért többet nem bünőztem:)

Mindenkinek gratula aki fogyogat:)

S,

17314. 5663789a69
2013. márc. 5. 13:55

Sziasztok!

Gratulalok mindenkinek aki szepen fogyogat.En ezt nem mondhatom el magamrol.Tobb vagyok mint januarban....Leszarom.Teszek ellene.Tegnap is voltam edzeni kajailag is majdnem jo voltam.Ma is megyek edzeni szoval rajta vagyok az ugyon csak sajnos az ev elejet nagyon elcsesztem.....


Szep napot mindenkinek,ma nem dolgozok kesobb meg jovok!

17313. Nyűzli
2013. márc. 5. 11:06
Sziasztok :) ma ismét kevesebbet mutat a mérleg :D nem tudom mi történik, vagy hogy mi az amit ennyire jól csinálok most, de az tuti semmin sem fogok változtatni :D tegnap még 62.0 kg voltam , ma már 61.9 kg :) nem sok az a 10 dkg, de így tudom tartani a heti 0.7 kg mínuszt :)))) most pedig megyek is futni :)
17312. nagymacika
2013. márc. 5. 09:54
négy hete kezdtem futni és diétázni -6 kilóval zártam. Jól is érzem magam,már kevésbé fáf a hátam. célom,hogy tavasz végére hetven kiló alá menjek.
17311. Nyűzli (válaszként erre: 17309. - Suora)
2013. márc. 4. 08:32

SZia!


Ne borulj ki!! :) Ha tartod magad és ellen tudsz állni a csábításnak minden menni fog. Ami egyszer felmegy az emberre az le is tud jönni!

Kezd el vezetni magad itt fenn a kalóriabázis nevű oldalon! Nagyon jó! nekem rohamosan elkezdett csökkenni a súlyom mióta azt használom... :D

Jó néhány adatot meg kell először adni magadról meg ilyenek, beállítod hogy heti hány dekát szeretnél fogyni stb. és minden nap beírod hogy mit ettél-ittál és mennyit mozogtál és mit. így minden nap végére kiszámolja a gép hogy mennyi kalóriát égettél el pluszban és hogy ezzel heti mennyi fogyás érhető el meg havi mennyi. célokat tudsz kitűzni. Nekem nagy segítség! Itt döbbentem rá hogy amit én eddig úgy gondoltam hogy nem is eszek sokat, az csak látványra meg érzésre nem volt sok.. viszont kalóriára meg ilyenekre annál inkább, nem csoda hogy nem fogytam... ja és minden nap mérem magam ugyan abban a reggeli időpontban mérlegen, mert itt minden nap meg lehet adni az aktuális súlyodat és a gép erről grafikont csinál! :) tök jó!

tegnap 62.3 kg voltam ma már kereken 62.0 kg.. (eddig már összesen 2 kilót fogytam mióta ott vezetem az étkezésem, tudom szabályozni így hogy mennyit egyek meg mit előre meg tudom nézni mi hány kalória lenne ha megenném stb) vagy a mérleg rossz vagy nem tudom, de ilyen még nem volt! :)

17310. suora (válaszként erre: 17307. - F4a3860ef3)
2013. márc. 4. 08:20

HUHA ÉN LASSAN GÉP FÜGGŐ VAGYOK

MUSZÁLY MIN FÉL ÓRA EGY NAP ..OLVASOM A HÍREKET ÍROK KERESEK STB:)

17309. suora
2013. márc. 4. 08:19

Jó reggelt mindenkinek


Remélem innentől kezdve ujabb erőre kap mindenki

Én ma elsírtam magamat amikor ráálltam a mérlegre 92,5 kg komolyan most ki vagyok borulva a saját hülyeségem miatt:(


Ma reggel elkezdtem a diétát ujra

Cél a 70 pár hónap alatt.


Módszer:

reggel: csak gyümölcs


tízórai: gyümölcs vagy srépa, nyers zöldség v aszatl gyümi


ebéd:kevés hus zöldséggel, vagy 1 kanál pöri minimális risszel vagy 1/2 avokáda 1 szelet teljes kiörlésű kennyérrel


Uzsi:gyümi vagy vmi egézséges rágcsa züldség=tízórai


vacsora:vagy husleves zöldséggel vagy krémleves de tészta és egyebek nélkül

vagy 1 tojás vagy nyers saláta olivaolajjal balsamecettel



MUSZÁLY MERT KÜLŐNBEN .....


SZÓLJATOK RÁM HA LINKESKEDEM LÉGYSZÍVES


sUORA

17308. Nyűzli (válaszként erre: 17307. - F4a3860ef3)
2013. márc. 4. 07:23

Szia!


Hát ez valóban nem jó hír, hogy nem lesz géped... :/ Majd azért ha tudsz és lesz energia akkor gyere fel néha! :)

A mostani súlyod változatlansága azért is jó (SZERINTEM), mert ez azt jelenti, hogy ezt a testtömeget akkor is bírnád tartani, ha néha becsúszna egy kis nasi vagy egy nagyobb ünnep ahol nem éppen diétás a menü :). Nekem az a véleményem, hogy minél vékonyabb az ember (és itt most olyanokra gondolok akik nem genetikailag nagyon vékonyak hanem kemény munka és diéta által tettek szert arra a kinézetre) annál nagyobb erőfeszítést jelent azt az épp aktuális súlyt megtartani. Persze aztán lehet, hogy ez másképp van... :)

Csak a saját testem működéséből indulok ki.. ugye a 83 kiló után a mostani 62-63 vagy 64 kilóm a szervezetem számára sem megszokott, ha kicsit többet eszem vagy pl mint télen most nem nagyon mozogtam... rögtön jöttek a kilók pluszba. Pedig semmit sem viszek túlzásba ételek terén és mégis...

17307. f4a3860ef3
2013. márc. 4. 06:27

Sziasztok!


Gondoltam suli elott feljovok szolni, hogy 1 honapig nem lesz gepem.:( Pont jokor... A ferjeme munkaeszkoz,szoval arrol vagy tudok jonni vagy nem. Mire vegez, altalaban mar nincs erom hasznalni. Majd meglatjuk. Mindenkinek szurkolok. A sulyom egyebkent valtozatlan, ennek orulok-nem hiztam a nagy zabalasoktol. Ez eleg biztato a kesobbi sulytartasra nezve is. Ti mit gondoltok?

17306. Nyűzli
2013. márc. 3. 23:04

:)) Egy kis kilengés néha belefér :)

A fánk meg finom dolog, én is szeretem :)

Ma rakott zöldséget csináltam darált hússal, ronda , de finom kategória lett :)

17305. c7a878c6b5 (válaszként erre: 17302. - Suora)
2013. márc. 3. 20:20

Én is fánkot sütöttem ma.


Holnaptól irány a szépülés :)

17304. suora (válaszként erre: 17291. - Nagymacika)
2013. márc. 3. 20:09
gratulálok a kitartásodhoz:)
17303. suora (válaszként erre: 17288. - C7a878c6b5)
2013. márc. 3. 20:08
Na akkor holnap reggel kezdünk egy komoly időszakot:)
17302. suora
2013. márc. 3. 20:06

na sziasztok


Megvolt a tegnapi extra buli tatto convention és hajnalig Old Mans Pub aztán ma beszallonáztam h elnyomjam a rosszullétemet=még rosszabul lettem

Férjem kívánságáőra fánkot sütöttem

eZ A MA DE holnap kezdődik a szigorú diáta

Reggel mérlegelek lehet lesz 92 és akkor szívrohamot kapok az tutti

S.

17301. nagymacika (válaszként erre: 17295. - Nyűzli)
2013. márc. 3. 14:33
Köszönöm szépen! Remélem én is ,hogy a kitartásom megmarad sokáig. De nagyon sokat segít a heti ötszöri futás is. Azt is megfigyeltem ,hogy hétvégén többnyire stagnál a súlyom,igaz olyankor nem is futok.
17300. Nyűzli (válaszként erre: 17298. - C7a878c6b5)
2013. márc. 3. 09:24
fú puffasztott búza-rizs ... én is sokat rágtam egy időben :D szó szerint gyűlölöm :D... minden elismerésem annak aki azt eszi hónapokig vagy hetekig.. :)
17299. Nyűzli
2013. márc. 3. 09:23

Amióta használom ezt a kalóriabázist egyszerűen elkezdett durván csökkenni a súlyom! kicsit több mint 20 napja kezdtem el hivatalosan a diétámat, és akkor jöttem vissza ide a hoxára is! Az első időszakban két hét hétben minimum, folyamatosan fel-le ugráltak a dekák így mindig 63 egész valamennyi és 64 kilókat mértem a mérlegen (ami digitális, és új elem van benne, és kb 3 hónapja vettem). Aztán pár nappal ezelőtt kaptam itt egy lánytól egy linket a kalóriabázis nevű oldalról. Épp megint el voltam keseredve, hogy ismét 64-et mutat a mérleg. Amióta ott regisztráltam, azóta beindult, ma 62,3 kiló vagyok! :) Meglepődtem most nagyon. Biztos vagyok benne, hogy az az oldal is segített, mert ott ugye beírsz ezer adatot magadról (célod-súlyod-kor-nem stb stb. milyen tempóban akarsz fogyni meg minden) és az a honlap készít egy táblázatot rólad, jelez hogy mennyit ehetsz ma még, "rád szól" ha elrontottál valamit stb. Most már tudom, hogy valószínűleg eddig azért nem sikerült lefogynom mert hiába éreztem azt hogy keveset eszek, kalóriában tutira túlszárnyalhattam a napi megengedett mennyiséget amivel még fogyhatok... Közben én meg azt gondoltam hú de ügyes vagyok, alig ettem ma... de hát ahogy sok mindenre igaz SOK KICSI SOKRA MEGY... :)

Bár az is lehet amúgy is beindult volna a fogyás.. nem tudom, de én most erre gondolok, hogy emiatt van . :)

17298. c7a878c6b5
2013. márc. 3. 09:17

Köszönöm a tanácsot!

Volt idő,nem is kevés,amikor egyáltalán nem ettem kenyeret,csak puffasztott búza vagy rizs szeletet,abonettet. HA nagyon kellett a kenyér,akkor sokmagvasat vettem,vagy teljes kiőrlésűt,esetleg megsütöttem magamnak a házi diétás kenyeremet.


Én is imádom a friss,ropogós,meleg kenyér illatát :) az ízéről nem is beszélve... Még szerencse,hogy nálunk nem lehet kapni:))

17297. Nyűzli (válaszként erre: 17296. - C7a878c6b5)
2013. márc. 3. 08:52

Na ez tök jó! :) a kevesebb kenyér tutira hasznos lesz. Ha majd már pár napja-hete csinálod a fogyit csak javaslatként írom, hogy próbáld meg elhagyni a sima kenyeret és áttérni a teljes kiőrlésű verzióra.. :) Tudom, hogy nem olyan finom ízű mint a sima kenyér (én is nehezen álltam át, mert szeretem a kenyeret). Viszont sokat számít a diétában SZERINTEM. :)

Egyrészt ha egy sima szeletelt fehér kenyeret nézünk abból egy szelet 190 kalória, ha nem szeleteltet veszünk akkor ez több is lehet ha ugye vastagabb szeletet vágunk . És én azt vágnék az tuti :D... (Mikor párom hozza a friss ropogós még meleg kenyeret a pékségből, el szoktam tőle kérni, hogy kicsit megszagolgassam.. beteges vagyok XD)

Viszont a Tescoban lehet kapni szeletelt fél kilós teljes kiőrlésű toast kenyeret. Legutóbb 179Ft volt akciósan, de nem akciósan 199 szokott lenni. :)

Ebből egy szelet kb 50 kalória. Persze ez csak az én meglátásom :) Mikor anno elkezdtem diétázni, eleinte sima kenyér mellett is fogytam úgy hogy kevesebbet ettem belőle :)

17296. c7a878c6b5 (válaszként erre: 17294. - Nyűzli)
2013. márc. 2. 20:10

Nincs konkrét elképzelésem:) Ahogy tavaly, kb most is ugyanúgy fogom csinálni. Kevesebb kenyér, több folyadék, este nincs kaja.

A többi majd alakul :)

17295. Nyűzli (válaszként erre: 17291. - Nagymacika)
2013. márc. 2. 19:51
Ejha nem vagy semmi, pár nappal ezelőtt még több voltál pár dekával és nem is régen még 78 felett voltál!! Gratulálok! Hihetetlen ügyes vagy! Remélem kitart ez a tendencia nálad amíg eléred a súlyodat amit szeretnél! :) Büszke lehetsz már most magadra!
17294. Nyűzli (válaszként erre: 17288. - C7a878c6b5)
2013. márc. 2. 19:49

Szia! :))

NA ide visszajönni sosem késő! :) Szóval hajrá! Mesélj majd hogy mik az elképzeléseid , terveid stb! :) Milyen módszert választasz? Hány kiló vagy most és mennyi szeretnél lenni (persze csak ha szeretnéd ezt leírni) :)

Ha bármi támogatás kell, itt mindig van "ügyelet" :P :)

17293. Nyűzli (válaszként erre: 17281. - 5663789a69)
2013. márc. 2. 19:46

SZia!


Tyű.. szegény! nem irigyellek! Pihenj sokat, azért 12 órázni elég húzós elhiszem, hogy nem maradt energiád még tornázni is.. úgyhogy ezért felesleges is lenne ostorozni magad! :) Az étkezésre való odafigyelésért meg jár a pont! :)

17292. pnegab (válaszként erre: 17291. - Nagymacika)
2013. márc. 2. 18:34
Nagyon ügyes vagy! A 70 alatti súly is meg lesz, majd meglátod. Én is újra 70 vagyok, dehát erről csakis én tehetek. Szóval hajrá mindenkinek!
17291. nagymacika
2013. márc. 2. 14:38
szinte el sem hittem reggel amikor ráálltam a mérlegre 77 kg voltam. Furcsa nekem ,hogy ennyire megindultak nálam lefelé a dolgok. Sajnos ezt két éve nem tapasztalhattam. Tök jó lenne ha taasz végére hetven kiló alá kerülnék..... De hogy mikor nyerem issza a régi súlyomat ,hát azt nem tudom....
17290. c7a878c6b5
2013. márc. 2. 14:24
Köszi!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook