Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 02. 12-től! fórum

Fogyjunk együtt 02. 12-től! (beszélgetős fórum)


1 2 3
32. Krisz42 (válaszként erre: 31. - Lidércke35)
2013. febr. 14. 14:47
Nekem 1hete stagnâl,ennek nem örülök.Januárban lement 4kg,mert kétszer is elkaptam a gyomorvírust,aztán 1kg vissza is jött.Most nagyon odafigyelek az evésre,főleg a mennyiségre,edzek is rendesen,remélem most hétvégére lesz eredmény.
31. Lidércke35 (válaszként erre: 30. - Dika-84)
2013. febr. 14. 10:26

Szia!

Ne csüggedj!

Mára, nekem is felugrott 1 kiló. Ez csak átmeneti állapot!

Szerintem, centizz is!

2013. febr. 13. 19:56

Sziasztok! Na ennyit a 90 naposról,ez nekem nem megy... :-(

Ma estére 69.4 :-(((((

Tegnap voltam aerobikon, ma meg bringáztam kb 10 kilómétert.Holnapra is kitalálok valami mozgást,futni nem nagyon akarok egy pár napog mert fájnak a térdeim pedíg nem szoktak a futástól.

Szóval nem akarok semmiféle diéta betartásával foglalkozni,csak egyszerűen odafigyelni,mit mikor eszek és persze rendszeresen mozogni.

Ez a nap bár nem a terveim szerint alakúlt de nem adom fel májusig le akarok menni 65-re..

Láttam nem vagyok egyedűl akinek ez a cél:-)

Na szép estét mindenkinek!

29. Krisz42 (válaszként erre: 28. - Grizzli)
2013. febr. 13. 16:13
Ez az,az jó,h mindenki a sporttal és kevesebb,jobb ennivalöval szeretne fogyni.Ma benéztem egy másik fogyòs fórumra.Na ők nagyon elmentek arra,h az egyik rendelt vmi csodabogyót fehérjével,erre mindegyik elkezdte.Hétvégenként süti,csoki evés,aztán jöet a bogyó.Valaki így kap gyomorfekélyt,valaki nem tudta abbahagyni a fogyást és meghalt,mindenki tud negatív hatásokat,de őket nem érdekli gondolom.Jó,h itt mindenki a "munkában" látja a megoldást,mert magától nem megy.
2013. febr. 13. 15:25

Sziasztok!

Gyöngyi vagyok, tegnap kezdtem valamit, amit már régóta csinálok. Lefogytam 87-ről 75-re 4 hónap alatt. Aztán terhes lettem, és felkúsztam 95-re. A szülés után nem nagyon foglalkoztam vele, de most rájöttem, hogy nincs vesztegetni való időm. Jelenleg 84 kg vagyok. Célom 65 kg.

És 169 centi vagyok.

Az én módszerem kalóriaszámolás és sport.


Most babó miatt nincs annyi időm, nem számolok, de mozogni muszáj!

27. Lidércke35 (válaszként erre: 26. - Vikoca87)
2013. febr. 13. 09:53

Szia!

Sok sikert!

2013. febr. 13. 09:31

Sziasztok!

Én is tegnap kezdtem neki a fogyókúrának!

Én egy 5 hetes diétával próbálkozok, amivel 2 évvel ezelőtt sikerült leadnom havonta 2 kilót! Azóta szültem egy babát, és akkor felszedtem 10 kg- ot összesen. Most már 7 hónapos, és a szülés előtti súlyomat majdnem visszanyertem! 163 cm vagyok és 74kg. 65- re legalább vissza szeretnék fogyni! Aerobik órára kezdek járok hetente 2x. Ma megyek az elsőre! Remélem megint sikerülni fog!


Kitartást mindenkinek!

2013. febr. 12. 15:14
sziasztok!Egész jó telta nap evés szempontjából bár még meg kell szokni...Ma megyek alakformáló tornára,remélem bírni fogom mert már régen nem voltam.Holnap elvileg keményítőnapom lesz.Zöldségmixet akarok enni kicsi rízzsel.Gyüminapok után mérlegelek.Valaki csinálja még a 90 naposat vagy esetleg csatlakozna?
24. Krisz42 (válaszként erre: 23. - Krisz42)
2013. febr. 12. 15:05
A könyvről még annyit,h nagyon jól van felêpítve,minden leírva,képpel illusztrâlva,nagyon èrthető,könnyű a gyakorlatokat elsajátítani.
23. Krisz42 (válaszként erre: 22. - Ringolina)
2013. febr. 12. 15:02
Ez egy könyv,nekem abban van meg,de ha majd érdekel,kereshetünk valakit,ami el tudja küldeni.6gyakorlatból áll,amik az összes izmot-gerinctartókat is-fejleszti,izületek,izmok fejlődnek.Egészséges és a klubban,ahol akik csinâljuk leírjuk mit tapasztalunk,mindenki azt írta,nagyon látványos az eredmény.Úgy van felépítve,h mind a 6gyakorlatot az alapoknál,kis ismétlésszámmal kell kezdeni.Ez ilyenkor kb.max 10perc.Aztán nő az ismétlésszám és a gyakorlatok nehézsége.Mivel mindenki saját ütemben halad,kb.1-2év,mire eljuthatsz a végée,ami pl.azt jelenti,h kézenállásban karhajlítás,függeszkedésben húzódzkodás egy kézzel,vagy lábemelés,hìdba hátrahajlás,majd felállás vissza,stb.És saját testsúlyos edzés,otthon tudod csinálni.A gerincet is rendbeteszi,egészségesebb lesz a tested és erősebb leszel.Néztem videokat is,elég látványos.Aki 1hónapig csinálta,az senki nem hagyta abba.A klubban is sokan vunk,de kb.hatan mindig írunk és mindenki dicséri.Én fogytam is,izmosodtam is tőle.Mínusz 2cm mindenhol másfél hónap alatt.Jò,mert meg tudjuk beszélni,kinek mi,használ,többet csináljunk-e,mint amit írt,ki hogy halad,stb.
2013. febr. 12. 12:56
Sziasztok, én is szivesen csatlakoznék. Kérlek segítsetek, mi az a fegyencedzés? Köszi: ringolina
21. Krisz42 (válaszként erre: 19. - D9d888ee0d)
2013. febr. 12. 11:58
Futni én is ki AKAROK :)menni majd,ha jobb idő lesz,addig jó az Isanity,ha van rá időm.A fegyencre mindig van.
20. d9d888ee0d (válaszként erre: 19. - D9d888ee0d)
2013. febr. 12. 10:55
Sok a szeretnek :) Inkább akarok :)
2013. febr. 12. 10:55
Sziasztok csatlakozok 155 cm 52 kg ebből szeretnek 48-47 re szeretnek lemenni :) Futni szeretnek eljárni majd ha jobb idő lessz :)
2013. febr. 12. 10:45
Sziasztok!Mivel a kisebbik fiam köhög-elég csúnyán,egész nap-itthon vok vele.Reggel leedzettem,Insanity és fegyencedzés.Kicsit sok volt,ki is vagyok.10-kor reggeliztem is,mert nem bírtam,de keveset ettem.Kiszámoltam,holott eddig soha nem csináltam ilyet:),200kcal volt.Szòval akár még négyszer ehetek ennyit ma:D
2013. febr. 12. 09:39

Jó reggelt!:)

Én ma sajnos 96,4 kg voltam:(...De ma megyek edzőterembe!:)) Eddig 3 szelet abonett és egy pohár tejeskávé volt a reggeli!:)

Kellemes napot Mindenkinek!:))

2013. febr. 12. 05:57

Sziasztok!Jó reggelt mindenkinek!

Örülök hogy egyre többen vagyunk!Én sajnos már sokszor nekifutottam a 90 napos diétának de mindíg feladtam.Megpróbálom újra ezzel a módszerrel csak nekem a délelőtt csak gyümölcs a halálom...de hátha együtt menni fog.Állandó délelőttös vagyok és kopog a szemem már 9 felé,de megpróbálom.

Reggel 68.8 voltam.Ma akkor fehérjenappal indítok.Remélem hamar itt lesz a dél :-)

Addíg is mindenkinek nagyon szép napot kívánok!!

15. Krisz42 (válaszként erre: 14. - Krisz42)
2013. febr. 11. 20:42
..de nem tapasztaltam ennyire látványos formâlódást.
2013. febr. 11. 20:40
Ên a Harcosok étrendjét követem,persze néha nem teljes a siker,de a fegyencedzéssel hatásosnak tűnik.A fegyenc nagyon sokat formál rajtam,1hònap alatt főleg a felsőtestem-karomon eltűnt az integetőizom:),derekamról 2cm jött le-,de a combom is formálódik végre.Régen soket sportoltam,de em tapasztaltam enbyire látványos formâlódást.
2013. febr. 11. 20:19
Az utolsó néhány kg mínusz eléréséhez sokan az intervall edzéseket javasolják!:) (Pl:Péntek Enikő Dvd): ) vagy intervall kocogás (kezdők: 2 perc kocogás-1 perc pihenő; haladók: 2perc futás-1 perc kocogás) :)
12. Lidércke35 (válaszként erre: 11. - 408020f45e)
2013. febr. 11. 20:01

Ez nagyon szép eredmény, gratulálok!

Az utolsó kilók, a legnehezebbek!

Kitartás!

2013. febr. 11. 19:58

Én a szétválasztást csinálom (90 napos) cukor, kenyér semmi, szénhidrát napon a lisztes dolgok, sütemény és csoki vagy torta, de a többi napon ez tabu. Még 6-8kg van amivel küzdök, de ez nagyon makacs. 2 év alatt lement 20-22 kg (változó)

Aki tud valamit javasolni, amitől gyorsulna a fogyásom, örömmel veszem. Heti 2-3 alkalommal 60 perc zsírégető torna, szobabicaj, alkalmanként minimum 15 perc. Folyadék naponta min. 2 l

Csodálom azokat, akikről peregnek lefelé a kilók!:) Nekem nagyon nehezen megy!:)

10. Lidércke35 (válaszként erre: 8. - NORIT85)
2013. febr. 11. 19:50
Én vezetek róla naplót, bár némelyik nap elég siralmas, mivel a munkahelyemen elég nagy a pörgés, és nem sok időm van enni. De ha itthon vagyok próbálok 5x kis adagokat.
9. Lidércke35 (válaszként erre: 6. - Krisz42)
2013. febr. 11. 19:49

Szia!

Nekem eddig, 4 kilótól sikerült megszabadulnom.

Hát igen a combok, most igazán nekem is azokkal vannak gondjaim. De, dolgozom rajta!:)

2013. febr. 11. 19:45
Ki mit eszik fogyókúra alatt?? Én liszt és cukormentes diétát tartok,meg epe diétát. Közel egy éve csinálom,de semmi eredmény. Mit rontok el??
7. Lidércke35 (válaszként erre: 5. - KisMaki93)
2013. febr. 11. 19:43

Szia!

Én Norbizok, és persze mellette heti kb. 5 torna.

Hajrá!

2013. febr. 11. 19:42
Én is januárban kezdtem,eddig 72-ről 69-re fogytam,de nekem a 165cm-hez az 58kg volt jó 37 éves koromig.Sajnos a 3.szülés után nem ment vissza a súlyom,most múlt 4éves a legkisebb és elegem van belőle,h vastagok és zsírosak a combjaim.Most fegyencezést csinálom,ami nagyon jó és próbâlok az evésemre is figyelni,de igazán a fegyenc használ,nagyon jól formál már róvid idő alatt is.
2013. febr. 11. 19:41

Sziasztok!:)

Csatlakozhatnék esetleg én is?:)

Már számtalanszor próbálkoztam a diétával,de eddig csak időszakos sikereim voltak. Sajnos 96 kg vagyok úgy kb.,de holnap pontosan mérem!:)

A 90 napos diétával kacérkodok és az edzőteremmel!:)

Most muszáj egy megadott szabály szerint étkeznem, így hátha könnyebb lesz...Szombaton leszek még ,,csak" 20 éves, nem ilyen testet,lelket érdemlek!


Drukkolok Nektek,s minden nap szívesen jövök,akár ösztönzéssel!:)

A célom: 65 kg!:)

4. Lidércke35 (válaszként erre: 3. - NORIT85)
2013. febr. 11. 19:40

Szia!

Én, még max. 4-5 kilótól szeretnék megszabadulni!

Sok sikert:)

2013. febr. 11. 19:37

Sziasztok! Csatlakoznék! 173 cm 71kg

-8kg a cél.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook