Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyiverseny indul november 11-től fórum

Fogyiverseny indul november 11-től (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2013. nov. 4. 15:17
Még semmi se késő :) Sőt a jóhoz sosem késő!
2013. nov. 4. 12:37

Sziasztok!


Egy újabb jelölt jelentkezik :)

Én mondjuk már augusztusban elkezdtem megváltoztatni az életemet, de szeretném még folytatni és csatlakozni hozzátok, remélem még nem késő :D

63. Free
2013. nov. 4. 11:53
Az újdonság varázsával csapott le rám a level diéta. Most néztem utána. Ezt úgy 20 éve már csináltam egyszer - akkor 14 éves voltam. Akkoriban kézzel írt fénymásolt papírként kaptam meg. :)
2013. nov. 4. 11:43

[link]


Ennek a naplónak az elején van a nagy újraKEZDÉSEM és ott a level.


30 kilót fogytam, de sajnos az életem egy nagyon negatív fordulatott vett, aminek következtében vissza kellett-vagy nem kellett volna-, de visszatértem a régi hülyeségeimhez és ezért híztam, de amióta újra eszemnél vagyok és odafigyelek már megint fogyok és kezd visszatérni a régi ÉN-em. Sajnos ez benne van, hogy a régi rossz szokások ismételt alkalmazása újra hízást fog eredményezni.


De azért aki ismert az tudja, hogy nem kell fáélni, mert én aztán a 30 kilós fogyás alatt végig zabáltam :D Sütiket, szénhidrátokat és semmit nem tagadtam meg magamtól! Egy a titok! Ésszel kell enni és mozogni kell. De aki jön a klubba annak szívesen mesélek.

2013. nov. 4. 11:32

Kirizsu,

Te akkor amit leadtál azt meg is tartottad?

Egyébként én pont azért választottam egy hosszabb diétát, mert a villám dolgokban én sem hiszek. Indításnak jók, de ennyi.

60. Kirizsu (válaszként erre: 58. - Erus_78)
2013. nov. 4. 11:27
Örömmel látunk! A héten kell küldeni a képeket Gombóczné majd ír neked privit!
2013. nov. 4. 11:27

Nekem az a tapasztalatom, hogy egy diétát sem lehet hosszútávon alkalmazni, ha valaki nagyobb súlyt akar leadni. Nem beszélve arról, hogy ha valaki hízásra hajlamos, mint én, akkor vagy átrendezi az életét és elfelejti az évtizedek alatt berögződött étkezési szokásokat, vagy elfogadja magát olyannak, amilyen.


Diétával nem lehet tartósan lefogyni, pláne nem lehet egy életen át azt megtartani. És most nem a terhesség vagy egyéb okból felszedett 5-10 kilókról beszélek, hanem rólam és a hozzám hasonlókról akik akár több évtizede, vagy születésük óta súlyproblémával küzdöttek.


Nekem a level diétáról (és minden diétás étrendről) az a tapasztalatom, hogy kezdetnek nem rossz. Pár hétig lehet csinálni, de nekem csak arra jó, hogy rendszerességet szokjak és összeszűküljön a gyomrom. Én úgy választom ki az ilyen kezdő diétákat, hogy megnézem mi van benne. Soha nem eszek olyan dolgot meg amit nem kívánok. Undorral nem eszem csak azért mert az van leírva benne. Nekem a level bejött mert pont olyan kajákat kell enni, amit szeretek. Már nem emlékszem akkor mennyit fogytam tőle, de nem is ez az érdekes, hiszen én akkor 30 kilótól akartam megszabadulni. Valamelyik naplómban részletesen és naponta írom mit ettem akkor és milyen eredményt hozott. Ha az emlékeim nem csalnak talán 2010 ősz vagy tél körül csináltam... ha lesz időm megnézem és akkor megmondom hol keresd a tapasztalataimat ezzel kapcsolatban :D


Nekem egy dolog jött be, de az nagyon! Megígérem, hogy a klubba mesélek róla... Nem csoda, mert sajnos el kell keserítselek benneteket... csodák márpedig nincsenek!

2013. nov. 4. 08:32

Én is szívesen csatlakoznék! :)

Most néztem csak a netet, egy hétig nem jártam erre.

Akkor 11-én kell képet készítenem magamról, ugye?


Én 1-szer szendvedtem végig a level diétát, vagy 12 évvel ezelőtt... nem fogsz hízni, ha eddig nem etted a kenyeret, mivel annyira alacsony a kcal tartalma az egy napra leírt ételnek, hogy ha tényleg betartod, akkor fogyni fogsz, viszont én éhes voltam estére mindig, szerintem nagyon kevés az a kcal mennyiség... az 1200 kcal-t mindenképpen meg kell enni egy nap... de sok sikert!

57. patapucs (válaszként erre: 56. - Patapucs)
2013. nov. 3. 23:43
Most látom, hogy ott már próbálkoztál...bocsesz.
56. patapucs (válaszként erre: 55. - 93d2586711)
2013. nov. 3. 23:43
Az imént láttam, hogy van egy kifejezetten level diétás fórum - ha esetleg újabb kérdés merülne fel.
55. 93d2586711 (válaszként erre: 54. - Secret!)
2013. nov. 3. 21:13
Ettől félek én is, pláne, hogy max. egyszer eszek 1 héten kenyeret. De mindegy, ki fogom próbálni. Legalább elmondhatom a saját tapasztalatomat Nektek. :)
54. secret! (válaszként erre: 45. - 93d2586711)
2013. nov. 3. 21:08
Level diéta, csináltam nagyon régen, szájpadlásom kuka lett a kétszersülttől, és semmit nem fogytam.
53. Gombócné (válaszként erre: 51. - Kirizsu)
2013. nov. 3. 21:07

jól van baby, rendezd csak a családod! mindig az az első! :)))

én meg most azon agyalok, lehet bele kezdek egy naplóba, legalább amíg a célom el nem érem! Neked is annyit segít..

52. 93d2586711 (válaszként erre: 51. - Kirizsu)
2013. nov. 3. 21:07

Már ki is tárgyaltuk a kérdésemet. Hát (tudom, nem illik "hát"-tal kezdeni egy mondatot :P ) Csajok, én nagyon várom azt a fórumot! :D Szerintem szuper lesz! :) Örülök Neki, hogy tapasztalt fogyozók is lesznek velünk. :)


További szép estét mindenkinek! :)

2013. nov. 3. 20:50
Elő vagyok kerülve csak a párom nemrég ment el és most meg még vár rám egy csomó mosogatni való :) Ma még nem vagyok elég aktív, de majd igyekszem :)
50. Gombócné (válaszként erre: 49. - Belissimo)
2013. nov. 3. 20:43
Rendben, felírlak :)
2013. nov. 3. 20:42
Én is szeretnék csatlakozni :)
48. 93d2586711 (válaszként erre: 46. - Gombócné)
2013. nov. 3. 20:24
Köszi Évi! :) Majd megkérdezem Tőle is. :)
47. patapucs (válaszként erre: 45. - 93d2586711)
2013. nov. 3. 20:21

Szia!


Sajnos én nem ismerem és senki sem ugrik be, aki csinálta volna.

2013. nov. 3. 20:14

Sziasztok! Úgy örülök, hogy ennyien lettünk :) Már 18-an vagyunk és egy ?-es :) Újaknak megy az email cím priviben!


patapucs, az utolsó pár kg a legnehezebb, szerintem jól döntöttél, hogy nem egyedül csinálod végig, nem veszíthetsz :))


Kriszta99, én nem ismerem ezt a diétát, ilyen pár naposakat én nem nagyon csináltam még. de úgy emlékszem Kirizsu egyszer csinálta, ha elő kerül biztos segít :)

2013. nov. 3. 19:43

No, leírom itt. Csak nem vártok a válasszal a klub megindulásáig. :P Holnap szeretném elkezdeni a level diétát. Mindent megvettem hozzá, de van egy kis fenntartásom vele szemben. Nem nagyon ettem eddig kenyeret. A kétszersült így nem fog bezavarni? Nem inkább hízni fogok tőle?


Megköszönném, ha valaki válaszolna! :)

2013. nov. 3. 18:33
Lányok! Valaki level diétázott már? Lenne egy nagyon fontos kérdésem hozzá. :(
2013. nov. 3. 18:07
Én is csatlakozom, írok privit Gombócnénak.
2013. nov. 3. 17:57
Mivel ilyen.sok jelentkező lett, így én.is írtam privben, hogy csatlakoznék. Nem is a fogyás, hanem a társaság miatt, mivel nekem már csak pár kg van.hátra a célhoz.
41. Shanee
2013. nov. 3. 17:31
Gyűlünk, gyűlünk :) Én is kb 20-25 kilótól szeretnék megszabadulni :) Kivácsi leszek, hány embernyi súlyt adunk le a végére :D
2013. nov. 3. 16:53

Sziasztok!


Én is szeretnék csatlakozni. Én is 15-20 kilót szeretnék fogyni.

2013. nov. 3. 15:46
Sziasztok, én is csatlakozok :)) 15-20 kg-tól szeretnék megszabadulni :)
38. patapucs (válaszként erre: 37. - LiliAle)
2013. nov. 3. 12:56

Sok sikert, biztosan sikerülni fog!

Aki ilyen kitartó, annak menni fog - főleg egy jó társasággal.

37. LiliAle (válaszként erre: 35. - Patapucs)
2013. nov. 3. 12:48
Köszi, persze csatlakoztam!! Várom nagyon. 15 kg ment le eddig, szeretnék mégegyszer ennyitől megszabadulni.
2013. nov. 3. 12:31

@LiliAle

Én is úgy gondolom, hogy kicsit kitakarítva jobban érezném magam.

@patapucs

A jövő héten azért félek az elcsábulástól, mert lányos napjaim lesznek, de remek lenne, ha ehelyett inkább az anyagcserémet indítanám be.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook