Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyiklub, ahogy én csinálom :) fórum

Fogyiklub, ahogy én csinálom :) (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. jan. 12. 18:32
Nekem kicsit más lehet, mint ahogy a legtöbben csinálják. (Persze nem biztos, csak 1-2 naplót olvastam.) A munkám miatt nem sok időm van itthon főzni, max. hétvégén. Így én ebédre a helyi kifőzdéből rendelem a kaját. Menü, leves és második. Kisvárosba lakom, a tulajt már többször láttam bevásárolni, így tudom, hogy friss alapanyagokból dolgozik. Ismeretségi körömben van egy szintén diétázó, gyakran érzem a tekintetén, hogy pont az ebédem miatt "úgyse jön össze neked". Viszont főtt ételre nekem szükségem van. Szerintem még így is több mint a fele az étkezéseimnek nyers zöldség, gyümölcs. És cukorral iszom a kávémat is. 2 cukorral.
2010. jan. 12. 18:19

Köszönöm Marissza megnézem!

Azért gondoltam egy saját fórumot indítani, mert olvasgattam, egyes helyeken már kialakult társaságok vannak, remélem hogy én is tudok szerezni itt néhány olyan ismerőst, akivel tudjuk egymásba tartani a lelket :D

Megettem a salátámat, dugig vagyok, a 12 nap alatt még nem éreztem magam ennyire jóllakottnak!

2010. jan. 12. 17:30

Szia!


Én is kalóriát számolok és kb. 1200 kalóriákat eszek egy nap. Mozgás nálam is 4-5 hetente. Augusztus óta 20 kg-t fogytam (karácsonykor jött vissza kicsi, most tartok 18-nál)! Úgyhogy hatásos a módszer ha ügyesen végig csinálod! :)


Ha gondolod nézz bele a naplómba, szinte minden nap leírom miket eszem! Remélem tudok segíteni!


És hajrá!

2010. jan. 12. 17:27
Szerintem a fogyisok 80%-a ezt a fajta diétát csinálja itt:D Elég beleolvasnod néhány naplóba. Sok sikert hozzá!
3. 2104cc91e8 (válaszként erre: 2. - 2104cc91e8)
2010. jan. 12. 17:26

Például ez:

Segítséget és társat keresek kalória számolgatós diétához!!!

2010. jan. 12. 17:25
Van már hasonló (kalóriaszámolós) fórum, nem néztél bele azok közül valamelyikbe???
2010. jan. 12. 17:21

Sziasztok! Szeretném megosztani Veletek a diétámat, azzal a kitétellel, hogy minden jótanácsot, hozzászolást örömmel fogadok.

Nevem Zsukka, és tavaly szilveszterkor 77 kilót nyomtam. (171 cm magas vagyok.) Az újévi fogadalmam így adta magát, márpedig idén tavaszra lefogyok! Meg is kezdtem, kerestem magamnak különböző fogyis tippeket, cikkeket: 4 kiló 4 nap alatt, 8 kiló 10 hét alatt stb... Átböngésztem a különböző sláger diétákat, és ráébredtem a legtöbbet képtelen lennék teljesíteni. A 90 naposat próbáltam, fizikailag nem bírtam, a húsmegvonás kihozta belőlem az agresszív állatot. Konzultálva az orvosommal az 1000-1200 kalóriás diétát választottam. Napi 5x étkezés, jól megválasztott ételek, királyság! Most tartok a 12. napnál, és ha tényleg jól működik a mérleg, most 75 kiló vagyok. A diéta mellett minden nap tornázok, legalább 40 percet.

Kicsit azért bizonytalan vagyok az étkezéseimet illetően. Leírom mit ettem pl. ma:

Reggeli: 1 db tojás, 1 paradicsom, 5 dkg uborka (kb. 100 kalória)

Tízórai: 1 banán (103 kalórai)

Ebéd: Sárgaborsóleves, rakott krumpli fele (ez utóbbit már nem kellett volna...) (270+260)

Uzsi: görög joghurt 2 evőkanál műzlivel. (130)

Vacsora: gigantikus mennyiségű saláta (fejes saláta, paradicsom, paprika, uborka) és 2 szelet pirítós graham kenyérből. (200)

Összesen: 1063 kalória ha jól számoltam...

Várom hozzászólásaitokat, tippeket az 1000 kalória betartásához.... meg úgy egyáltalán!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook