Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyi 2012 fórum

Fogyi 2012 (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyi 2012

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1264. Drop
2013. nov. 2. 21:30
Torok fájás, rossz közérzet, de haza jöttem a melóból és kaptam be: fekete retek, méz gyömbér, citrom fahéj. És én ma meg megyek el itthonról szolidan... És persze holnap dolgozom... Mintha huszon éves lennék :) Még egy picit az vagyok. E hónapban már 30 leszek. :)
1263. Drop
2013. nov. 1. 16:25

Azt mondták egy díva vagyok. Én? Halljátok! Én rólam ezt mondták. Hihetetlen! Ennyi dicsérő szót, mondatot, mint amit tegnap kaptam...te jó ég :) Párszor el is pityeredtem, de az örömtől. A halooween-es bulin a barátoktól, ismerősöktől, ismeretlenektől ennyi bókot nagyon rég kaptam. Nem győzték mondani a csajok, hogy milyen jó nő vagyok. A fiúk is méregettek eléggé. :) Jó persze ezen a "jelmezem" és a sminkem is dobott rendesen. Kezd leesni valójában, hogy milyen csini vagyok. Nagyon jól sikerült kis este volt. És szoknyában voltam. Nem is éreztem magam feszélyezve. Jól éreztem magam szoknyába. És egyáltalán nem szégyelltem magam, még ha nincs is tökéletes alakom, a széles csípőmmel és nagy pocakkal. Na jó ha a hasam eltűnne már boldog lennék, a csípőmmel meg barátkozok... :)

Lányoknak annyira tetszett a sminkem, hogy 2 lány megkért, hogy csináljam meg nekik is. Azt mondták pályát tévesztettem. Pedig eddig soha senkit nem sminkeltem ki, csak magamat.

2013. okt. 31. 20:11
Jó bulizást!!!!!!
1261. Drop
2013. okt. 30. 15:31
Jah 13 éve voltak rajtam utoljára ezek a szoknyák, akkor is csak a suli miatt. :) Most meg önként felveszem a bulira. :)
1260. Drop
2013. okt. 30. 15:02

Holnap halloween-es házibuliba vagyok hivatalos. Fogalmam sem volt, hogy mit vegyek fel. Jelmez meg stb. Aztán matattam a szekrénybe és kezembe akadt egy szoknya. Én aki soha nem hordott szoknyát, de persze tévedtem, mert hordtam anno a suliban a gyakorlaton. 2 teljes évig. Na megtaláltam azokat a szoknyákat, mondom tuti, hogy kicsi rám. És tessék mind a kettő pont jó rám. :) Ugráltam! Pityeregtem.


"Jelmezem" lassan kezd összeállni.

1259. Drop
2013. okt. 30. 08:23

Anno 13-14 évesen fedezték fel, hogy valami nem stimmel a hormonokkal. Aztán helyre hozták, de fogamzásgátlót kellett szednem, hogy legyen ciklusom. Szóval azóta szedtem, kisebb- nagyobb megszakításokkal. De most amikor elkezdtem a fogyit, akkor eldöntöttem, hogy nem fogom szedni a bogyóim. Az elmúlt 15 év után kell egy kis idő amíg helyre rázódik.


Igen marha nehéz. Én is még mindig küzdök magammal. Még nem toltam le a képem kondiba. De majd csak eljön az én időm. Addig is súlytartás. Meg nézegettem a BMI-met. Ha az egészséges tartományba azaz a normálba szeretnék kerülni, akkor már csak 10 kilót kellene leadnom. Teljes kép zavarba voltam én 15-20 kilóba gondolkodtam még. De már messze nem kell annyit leadnom. :)

1258. ibolya19710123 (válaszként erre: 1257. - Drop)
2013. okt. 29. 16:54

Ennek örülök. Ez a későbbiekben (családalapítás) nagyon fontos hogy rendben legyen. Szerintem összefügg a súlycsökkenéseddel.

Fogyi: próbálkozom...próbálkozom... Nem adom fel, csak multkor kicsit magam alatt voltam. De hát ilyen időszakok is vannak. Most próbálkozom, hogy kevés kalóriát vigyek be. Hát marha nehéz...

1257. Drop
2013. okt. 29. 11:19
Kezdenek helyre jönni a hormonjaim. Tavaly májusban szedtem utoljára fogamzás gátlót. Azóta így jött meg : 09.11. 11.15 02.23. 05.15. 06.23. 07.12. 08.12. 09.20. 10.29. Az utóbbi félévben zsínorba megjött. Ez azért egész jó.
1256. Drop
2013. okt. 24. 09:00

Ma ráálltam a mérlegre és 73,3 kilót mutatott. Büszke vagyok magamra. Konditerembe utoljára szeptember 26-án voltam, akkor 73,2 voltam.. Nem dicsérendő, sőt jár az ejnye bejnye. De tudom tartani a súlyom és nem hizok. Ennek nagyon örülök.

Remélem hamarosan rendbe jövök és újra mocorgás jön.

1255. Drop
2013. okt. 22. 17:50

Panaszkodni lehet! Kell! Bármikor!


Ha kell szívem én minden nap koppingatok a buksidon. :)

Nem győzőm mondani, hogy a kaján múlik minden. Hiába futsz te nap, mint nap ha mellette egy folytában zabálsz. Nincs értelme. Nálam is a kaján múlt a legtöbb, meg persze mellette a kemény, minden napos edzésnek. Azért majd számolj be a kapszuláról, kíváncsi vagyok rá. Utána néztem, hogy kit mondtál a tegnapi adásból. Megnéztem neten. Toldi Zsuzsi, igazán szép lány. Tetszenek az ilyen fitneszes csajok. Kondiban is mindig csak lestem az ilyen csajokat. Testközelből még durvább :) Ott aztán van akarat erő, oda kell az tuti.

Te magas voltál és vékony rák fiatal korodban. Én meg alacsony és kövér. 160 centimmel. :) Ma a boltba összefutottam egy ismerősömmel, Évivel. Aki nem ismert meg. Rá köszöntem és ment tovább, aztán megállt és felismert. Tetszett a reakció. Nagyon büszke rám. Ő aztán tényleg akkor látott utoljára, amikor extra súlyban voltam..Első mondata: De jó nő lettél. :) Pedig smink nélkül, melegítőbe mentem le.


Több folyadékot kell innom, mert tisztára hámlik a fejem. A testem is viszket. Amióta itt dolgozom, nagyon keveset iszok, az anno 3-4 literemhez képest. Ez most kevés.


Nem tudom mikor kezdem újra. Mert kell magammal valamit kezdeni. Le kell még adnom egy 10 est minimum. Nem aggódom. Iszonyat sokat fogytam. 99,3 ról most olyan 73-74 körül stagnálok. :)

2013. okt. 22. 16:57

Szerintem nincs semmi bajod, csak egy kicsit besokalltál. Csinos vagy hidd el!!! Sok nő cserélne veled, aki még mindig 100 kg, vagy annál több. Persze te tettél is ezért, hogy 70 kg legyél, ami nem kis teljesítmény.

Hát igen..... a boldogságot nem kilókban mérik. Vannak olyan nők, (van egy ismerősőm is) akik 100 kilósan is boldogok, boldog párkapcsolatban élnek, és ugy érzik jól magukat, ahogy vannak. És persze van az a típus, aki 50 kg, és tahó, és semmi nem jó neki, mindig mindenbenn és mindenkiben csak a hibát látja, azaz - nem boldog. Pedig vékony, jól néz ki, jó az alakja, azt vesz fel amit akar, és mégsem teljes az élete.

Nem szeretnék egyik csoportba sem tartozni, nem akarok 100 kiló lenni sem, de nem akarok elégedetlen lenni az életemmel sem.

Tehát: le kéne fogyni, és boldog szeretnék lenni. Nem akarom elkiabálni magam, a boldogság meg van, jól élünk, szeretem a párom, egészségesek és szépek, okosak a gyermekeim. Csak.....MAGAMMAL NEM VAGYOK ELÉGEDETT. Pedig vagy sürgősen lefogyok, vagy elfogadom magam olyannak amilyen vagyok, különben megkeserítem a saját életemet.

Képzeld el mostanában már álmodtam is róla, hogy ujra 60 kilós vagyok, és tök jól érzem magamm a bőrömben. Nekem is agybajom van???

Más: Vettem a patikában zöldkávé kapszulát. Az olcsóbbat, mert a patikus azt mondta hogy az a jobb. Kb másfél hete szedem, kíváncsian várom az eredményt. Persze a kaját is vissza kéne egy kicsit fogni, mert diéta nélkül gondolom nem használ semmit sem.

Tegnap láttam a Fókuszban egy szőke fitnesses csajt, sajnos nem jegyeztem meg a nevét, valamilyen fitnesz versenyen nyert, azért mutatták. Hát keményen irigyeltem az alakját, és a kitartását. Na ebből a kitartásból kellen nekem egy kicsit. Pedig milyen hülye vagyok meg tudnám csinálni, tudom hogy menne, csak néha valaki rákoppinthatna a fejemre, hogy elég a zabálásból!!

Emlékszem rák fiatal koromban mindig is irigyeltek a barátnőim az alakom miatt. Vékony magas voltam, és annyit ehettem amennyit bírtam. Sajnos ez mára már megváltozott. Én irigylem azokat, akik jól tartják a formájukat. Na vége az önsajnálatnak. Bocs hogy kicsit panaszkodtam...

Veled mi van??????

1253. Drop
2013. okt. 21. 13:37

Én azt hittem, hogy ha lefogyok megváltozik a világ. A világ és a környezet nem igazán változik, csak én. De emellett ugyanaz a lány vagyok. Pedig minden változik és amellett semmi sem változik. Értitek a zagyvaságom, ugye!?

Magyarán kövér voltam, azaz boldogtalan, lefogytam boldognak kellene lennem. Pedig látnom kellene, hogy ez nem így van. Nem a súlyom a határoz meg engem, nem a súlyomtól kellene függni az én boldogságomnak. Boldognak kellene lennem 100 vagy 70 kilósan is. Bebeszéltem magamnak azt, hogy ha lefogyok, boldog leszek. Tény, hogy a fogyásom előtt nagyon nagy gebasz volt az életem. És mivel lefogytam valamennyit és nem vagyok boldog így semmisnek érzem az egészet. A gebasz maradt, csak súly ment. El kell engedni a gebaszokat és nem mindent a szívemen viselni. Agybaj. Agybajom van. Nem akarom feladni. Küzdeni akarok ez ellen. II. fokú elhízásról kezdtem, de még mindig túlsúlyos vagyok és nem normál. Még nem végeztem a feladatommal. A megakadásomnak oka ez, az agybajom. A kezdeti sikerek és hogy olvadnak le a kilók rólam, 10 majd 20 kiló is lement sima könnyedséggel. De a stagnálásom az nagyon visszavetette a kattanásom. A sikert az olvadó kilókban láttam és nem abban, hogy jobban nézek ki, könnyebb levegőt venni, új ruhákat kellett venni, csinosabb ruhákat vettem, bókok, elismerések tömkelege, lett derekam, felfedeztem úgy porcikákat a testemen. Hiába fogytam le, életem nem változik és erről én, csakis én tehetek. Ahogy Timmy mondta nekem: „Javítsd ki azt a viselkedést, hogy minden ekörül forogjon, hogy szimplán csak az életed része legyen, de ne kattanj be tőle.” Nem azért kell csinálnom, hogy fogyjak, hanem mert jól érzem magam a sporttól. Jól érezzem magam a bőrömbe. És igenis jobb nő lettem. El kell fogadjam, fel kell fogjam. Igenis basszus jobb nő vagyok.

1252. Drop
2013. okt. 20. 15:44

Zöld kávé:

Igen hallottam, olvasom a neten. De nem tudom, hogy bedőljek e neki. Vagy sem. Plusz ahogy olvasom, nem mindegy melyiket esszük. Te mit gondolsz!?


Öcsém is nyaggat, hogy ne hagyjam abba, meg ne zabáljak, mert akkor minek fogytam le. Nem is akarok visszahízni. Sőt fogyni szeretnék. Én nem adtam fel, nem hagytam abba... csak szünetelek. Megint kellene egy kattanás, hogy újra beindulok. Látod, amint elmúlt a kattanásom, elmúlt a fogyásom is.


Neked meg nem tesz jót, hogy lusta dög vagy, mint én. Meg jön a tél is. Ilyenkor nehezebb a kinti mocorgás. Pedig te is tudod, hogy a diéta, vagy nevezzük bárhogy a kaján múlik. Kaját kellene mérsékelned. De ezt te is tudod...

1251. ibolya19710123 (válaszként erre: 1250. - Drop)
2013. okt. 20. 15:10

Szia! Régen jelentkeztem, meg volt rá az okom. Nem nagyon tartom a fogyit, és hát kicsit szégyelltem magam e miatt. Hogy még erre sem vagyok képes. Belefáradtam, kicsit elegem lett. Aerobikra persze járok, de hát egy héten egy óra nem fog csodákat hozni. A koplalást nem bírom hosszu távon elviselni. Pár napig megy, aztán bezabálok. Ez van... 85 körül van a sulyom már nyár óta. Kicsit pihenek aztán nekiállok valaminek, de nem tudom hogy mit csináljak..

Más: Hallottál valamit a zöld kávé kapszuláról??

1250. Drop
2013. okt. 20. 09:05
Lehet, hogy nem jó döntést hoztam. De én úgy érzem, hogy meg kellett álljak. Nem járok kondiba, itthoni mozgás is abba maradt. Diétát úgy ahogy tartom. Nincs vége az utamnak, csak ez így egy állomás, egy szakasz. Ez a szakasz, a leszarom tablettás szakasz. Kicsit pihenek. Meg kellett álljak, mert az agyamra ment a fogyásom. Ezen kattogtam 24/24. Most is érdekel, mert állok mérlegen, oda figyelek azért a kajára, nézegetem a képeim, videókat nézek. De kell ez a kis szünet. És újult erővel, lehet hogy ugyanezt, lehet , hogy mást fogok csinálni. Lehet, hogy más sport után nézek. Még nem tudom. Gondolkozom. Rossz döntést hoztam? Nem hiszem. Igazság szerint 11 hónapja súlytartásom van. Kicsit meguntam, hogy nem fogyok. Meguntam, hogy azt kutassam, hogy miért nem. Majd ha úgy érzem, újból neki esek magamnak-magammal valamivel és ledobom az utolsó 10-15 kilót.
1249. Drop
2013. okt. 13. 13:54
Rapszódikus ez a szépnek látom magam dolog. Mert észrevettem, hogy végre van kulcscsontom, meg lábamon meg a kezemen a kis csontokcskák meg olyan vonalak amik eddig nem voltak..... azért én is észre veszem-vettem ezeket. De most a szépségek helyett a csúnyaság jött előre, amit eddig észre se vettem. A gondolatoknak teremtő ereje van. El kell magammal hitetni, hogy igenis sokat fogytam, és tettem az egészségemért, a szépségért, azért, hogy mások elfogadjanak, azért, hogy magamat elfogadjam, azért hogy kidobáljam a zsáknyi ruháimat, azért hogy könnyebb legyen levegőt venni, azért, hogy észre vegyenek az emberek. Igen tettem és ez nagyon becsülendő. Büszke vagyok magamra. Mondtam, ez a fogyás egy nagyon jó önismereti teszt. Rájön az ember, hogy melyik kaja kell és nem kell a szervezetnének. Mikor mennyi kell enni és miből. És tényleg ez a nem rágörcsölés, annyira sokat segít, de erre is saját magunknak kell rájönni. A nagy tömegtől megszabadultam most már nem igazán kellene sürgetni. Még örülnék olyan 10-13 kiló minusznak. Nehéz az agyat átállítani arra, hogy te nem az a mázsás lány vagy már, hanem egy sokkal vékonyabb, szebb kiadás. Iszonyat sok kétely és bizonytalanság van bennem. Igyekszem elfogadni magam, de ugyanakkor tudom, hogy iszonyat megsinylette a testem ezt az egészet, ugy, hogy én mellette még sportoltam is napi szinten. Mi lett volna ha nem sportolok?! Bele se merek gondolni.
2013. okt. 11. 16:14
Ritka az oylan pelda, mikor valaki teljesen elfogadja onmagat. Ez sztem csak akkor van igy,ha valakinek sosem voltak sulyproblemai, gatlasai, hianyossaga onbizalom teren. Sztem, ha valaki elkezd fogyozni, -a te esetedben jo sok kilotol szabadultal meg-, miutan lead egy bizonyos mennyisegu kilot, es megvaltozik a kulseje, uj es uj " tokeletlenseget" vesz eszre magan, amin valtoztatni szeretne. Amit eddig nem is vett eszre magan. Mivel kialakul benne egy oylan erzes, hogy valami mar sikerult, akkor probalok javitani mason is.Szerintem ez egy termeszetes erzes.....
1247. Drop
2013. okt. 11. 10:50

Barátnőm reakciója az előzőre:


Komolyan! Mit kínzod magad? Értsd meg hogy tök sokat tettél magadért... nem ezt érdemled. Mindenki dicsér, te meg baszogatod magad?

Jó de...

Akkor is. nem ezt érdemled...

1246. Drop
2013. okt. 10. 18:50

sokkoltattam magam, hogy oda álltam meztelen a tükör elé...



igazából jót tett, tisztába lettem azzal, hogy évekig nekem miért nem stimmeltek a melltartóim...

meg tudom, hogy hova kell dolgozni, min kell változtatni...


de nagyon sokkoló volt így...

1245. Drop
2013. okt. 8. 07:43

Ez az 5. nap hogy nem mocorogtam. Tudom nem szép tőlem. Meg lecsúszott megint egy kis csoki, meg süti is. De jól is esik egy kicsit lazítani. Nem ezen kattogni. A másik, hogy a melóban hajtás van. 5 napom egymás után reggeles és hosszú nap ráadásul.(én meg ugye reggel szoktam mocorogni, lehet ki kéne próbálnom az esti mocorgást).Plusz még vannak egyéb problémák is ami miatt vagy enni és/vagy aludni nem bírok. Talán lassan rendeződik az életem. Egyenlőre nem tudom, hogy ez a 2013-as év szerencsés e nekem. Majd évvégén levonom amit le kell vonni. Egyenlőre nem nyilatkozom. Pénteken voltam az általános iskolai osztálytalin, voltunk összesen 6 -an. 4 lány, 2 fiú. A 3 lány mind családos, 2,1,1 gyerek. Az egyik fiú nős, a másik párkapcsolatban. Én meg!? :)


Jövőhéten megyek egy barátnőmhöz ruha vadászatra, izgi lesz. Tegnap adott egy poncsót. :) Tetszik. Még nem volt ilyenem.

1244. Drop
2013. okt. 4. 09:40
Megint kaptam visszaigazolást, egy nőtől és egy férfitől. Megmutattam nekik a fotót a telefonomban amiket csinálgattam. Leesett az álluk. Jók az ilyenek.
1243. Drop
2013. okt. 3. 15:14

Múltkor a hasammal volt a bajom, most a combommal. Csináltam elrettentő fotókat róla. Hát nem szép. Papíron 13 centi a fogyásom belőle, de szerintem az 1-2 centivel több is, mert ugye nem az elejétől centizek. A belső combon lifeg-lötyög, a külső combomban meg ott vannak a csomóim. Kissé, akarom mondani nagyon amorf a combom. Nem tetszik, nagyon nem tetszik.


Mennyivel másabb a kondiban mocorogni, mint itthon. Mindegyik jó, de más. Nézegetek videokat, azokból rakom össze ami az én testemnek, gondolom én, hogy kellene. Véget vetettem az órákon át tartó futás-séta kombóknak a futópadon. Elkezdtem a súlyzózni. És egész jól bírtam. Hatásos is, látom. Aztán itthon ezek enyhén ugra-bugra videókat látva és csinálva, hát ez nem az én világom. Nem bírtam. Szégyen szemre nem bírtam. De tény, nem ehhez voltam hozzá szokva. Ez épp olyan a barátnőmmel beszéltük, hogy ő bokwa-ra, zumba-ra meg intervallum edzésekre jár én meg a kondiba. Ő tuti nem bírna órákig futni meg súlyt emelni és meg riszálni az ő edzésére. Rájöttem több rétűnek kell lennem. Más edzés forma másképp formál. Eddig meg szabadultam a futásokkal a nagy tömegtől, most meg formálnom kell. Nem bírom ezeket az itthoni edzéseket, de nem adom fel, csinálom. Ha nem megy, amit a videóban látok csinálok mást ami megy. Persze meg kell majd próbálnom egyszer végig csinálni, hogy meglássam a határaimat.

1242. Drop
2013. okt. 2. 11:46
Tegnap majdnem végig csináltam egy 1 órás Jilien-es videót, de nekem túl sok volt benne a kar munka, így abba hagytam. Utána dolgoztam a csipőmre, hasamra, faromra. Na persze ma érzem minden porcikám. Ma pihi, mert tegnap még volt egy 4 órás ügyeletes etapom, szóval még a bugyimból is folyt a víz. Szóval volt kardió, erősítés mi szem-szájnak ingere :)
1241. Drop
2013. okt. 1. 12:40
Milyen az az álláshirdetés ahol se telefon se emailcim nincs megadva, de azt irják várják a jelentkezést emailen. Hopszi... lemaradt :)
1240. Drop
2013. szept. 30. 14:42

És még mindig nem tudom mit kezdjek a zsírcsomóimmal. Szerintem örökre ott marad, mind a két combomban. A foton igaz csak az egyik oldal látszik a fény miatt, de mindkettő olyan a bugyi alatti csomó és a combomban is. Nem igen foglalkozom vele, csak ilyenkor amikor látom képen... Lehet ha itthon minden este masszíroznám segítene. Áldoztam rá masszőrre, kavitációs zsírbontásra is, de drága. Nem az én pénztárcámnak való. Mert tény, hogy használt mindkettő, de akkor is. A centik se változtak.


04.26/ 05.27/ 06.27/ 08.07/ 09.30

VÁDLI 37/38/39/39/38

COMB 62/59/60/59/60

CSIPŐ 114/114/108/109/110

DERÉK 91/89/85/87/89

KAR 30/30/29/29/29

MELL 105/105/104/104/104

1239. Drop
2013. szept. 29. 21:45
Köszi.Raktam egy képet a naplóba.
1238. ibolya19710123 (válaszként erre: 1237. - Drop)
2013. szept. 29. 20:41
Ügyi vagy!!!
1237. Drop
2013. szept. 29. 11:35
itthon mocorgok ma is, tegnap is, vagyis a héten 5 napot. És igenis megizzadtam, és igenis izomlázam van. kb 1 órát, több mint a semmi. Tegnap egyik kolléganő megjegyezte, hogy elfogom hagyni a nadrágom... :) Elég rendesen lóg a melós nadrágom. Majd igyekszem képet csinálni róla.
1236. Drop
2013. szept. 26. 16:32

[link]


Izgalmas!

1235. Drop
2013. szept. 26. 15:58
Ibolya nem mondok újdonságot! Csökkentsd az adagot :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook