Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyás elliptikus tréner használatával is fórum

Fogyás elliptikus tréner használatával is (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
30. 051afb3266 (válaszként erre: 29. - Reginus)
2013. máj. 28. 18:43
Hát én meg jó hosszú kihagyás után tegnap kezdtem újra:) Egyenlőre 15 perc megy igaz hogy kisebb lélegzetvételnyi szünetekkel, de majd lesz jobb is. Mennyit szeretnél fogyni?
29. Reginus (válaszként erre: 10. - Carpediem*)
2013. máj. 28. 18:27
Sziasztok!Múlt héten kezdtem el tornázni a tréneren tehát még nagyon az elején vagyok. Először 5 perccel indítottam és lement kb 2 kg.A héten 8 perc a minimum naponta és délelöttönként bérbe epretszedek ott sok a hajolás,és 2×10 perc kerékpár az oviba
2013. máj. 28. 17:49
Igen ennyi előnye van hogy egyik héten a délutánom másik héten a délelöttöm szabad meg a 3 hét nyári zárás sem mellékes:)ÁÁ nincsen főleg hogy még itthon vagyunk és a kisszobába nem lenne nagyon jó max a kutyakosárba lenne hely:)) Elöbb szeretnék egy saját lakást és utána majd meglátjuk.
27. Carpediem* (válaszként erre: 26. - 051afb3266)
2013. máj. 28. 17:45

hát az sem jobb hidd el én annak idején ott nyomtam fél nyolctól fél ötig, maga a pokol, soha többé nem fogom csinálni.

semmi életed nin cs mellette jóformán, főleg ha messze van a melóhely :(

a bölcsibe meg két műszak van, legalábbis nálunk itteni bölcsibe két műszakba nyomják, és legalább van szabadidejük.

Neked vannak gyerekeid?

26. 051afb3266 (válaszként erre: 25. - Carpediem*)
2013. máj. 28. 17:42
Na akkor gondolom az külön edzés neked:) Hát néha azt kívánom bárcsak egy irodába ücsörögnék:D
2013. máj. 28. 17:37

jó kis munkád van :)

igen, szó szerint már kb két hete, hogy megy egyedül, azóta rohanás van általában mindenfelé :)

24. 051afb3266 (válaszként erre: 23. - Carpediem*)
2013. máj. 28. 17:32
Dolgozom, bölcsibe vagyok:) jajj akkor még kicsi, gondolom mászik ide-oda:)
2013. máj. 28. 17:28

Én XI. kerben lakom.

egy éves múlt, pontosabban 13 hónapos :)

Dolgozol, tanulsz netán kismama vagy??

Én jelenleg a lányommal vagyok itthon :)

22. 051afb3266 (válaszként erre: 21. - Carpediem*)
2013. máj. 28. 17:02
Hajjaj imádok főzni meg kajcsizni is:) Én is Budapest én a 20. kerből. Na várok fél órát és utána kezdek edzeni mert most ettem meg a lecsót és nem szeretném viszont látni:) Hány éves a leányzód?
21. Carpediem* (válaszként erre: 20. - 051afb3266)
2013. máj. 28. 16:57

látod nem kell ide különösebb diéta :)

Csak sajna ilyeneket ki kell hagyni, áhh pedig akkor te is tudod mi a finom :)


honnan írsz, ha nem titok ?

Én Budapesti vagyok.

20. 051afb3266 (válaszként erre: 19. - Carpediem*)
2013. máj. 28. 16:55
Hát nekem is a friss ropogós kenyér a gyengém ugyhogy nagyon nehéz megállni,főleg mikor székelykáposztát csinálok, ugyhogy kicsit át kellett variálnom a receptet, hogy kenyér nélkül is megegyem:)
19. Carpediem* (válaszként erre: 15. - 051afb3266)
2013. máj. 28. 16:50

szalonnás lecsó nyam nyam :)

Én szoktam ráütni tojást is.

Csak az a baj, hogy ahoz a jó friss ropogós fehér vagy félbarna kenyér a tutti :)

De attól függetlenül IMÁDOM :)

18. Carpediem* (válaszként erre: 16. - 051afb3266)
2013. máj. 28. 16:48
tyű hát ezt passzolom, fogalmam sincs, nekem ma 200,9 et mutatott, hogy annyit égettem el 5,5 km alatt, aztán, hogy ez jó e vagy kevés vagy sok, azt nem tudom, ehez nem értek :P
2013. máj. 28. 16:46

szia,

azért csak leírom ide is a Nőm :) Az a lánykám,

tehát amíg ő szunyókál addig szoktam magam kínozni :):)( Sportolni)

:)

2013. máj. 28. 16:15
Szerinted ami mutatja,hogy mennyi kalóriát égetsz el közbe az mennyire megbízható?
15. 051afb3266 (válaszként erre: 14. - Carpediem*)
2013. máj. 28. 15:55
A számlálót én is le szoktam takarni mert idegesít hogy alig csináltam valamit de óráknak tűnik, de most meg az bosszant hogy nem látok semmit:D Na akkor lehet otthon versenyt fogyni:)Én is most csinálok kaját szalonnás lecsót a mihez tartás végett:))
2013. máj. 28. 15:51

A kenyér az jó ötlet :)

Mi eszünk kenyeret vagy zsömit de csak reggelire, aztán mi most párommal, mert ő is fogyni akar 10 kilót, úgy csináljuk, hogy nem eszünk téstákat, tehát inkább levest, főzeléket, sülteket.

Szeretjük a tésztás dolgokat de most egy hete így eszünk, jah és nincs itthon édesség, meg sós, hogy még csak kísértésbe se eshessünk :)

2013. máj. 28. 15:49

Ma megkínoztam magam, kerek 20 percet csináltam, és az 5,5 km.

Úgyhogy meg is veregettem a vállamat, aztán mivel leizattam rendesen mint örömlány a templomban így még aludta a Nőm :) elmentem lezuhanyoztam, aztán most késői ebéd lesz, most lett kész a borsófőzelék rántott párizsival :)

De én sem vagyok ám egyszerű, nekem jó a gépem mármint elem terén de képzeld én mindig letakarom mert állandóan azt bámulom, aztán benyomom a tévét és mikor már folyik rólam a víz akkor leveszem a kijelzőről a ruhát, és akkor látom, hogy na mennyit kell még nyomni :):)

2013. máj. 28. 15:14
Ja a diétával én is felhagytam, anno próbálkoztam vele hamar le is ment a felesleg de amint abbahagytam vissza is jött, ugyhogy én is az adagra figyelek meg annyi h fehér kenyeret egyáltalán nem eszek(engem puffaszt is), korpás meg rozs kenyeret szoktam de most azok helyett puffasztott búzaszeletet eszek.
2013. máj. 28. 15:10
Üdv nálunk Reginus! Hát én most fejeztem be a dvd-t majd az trénerre 5-kor pattanok amikor kezdődik a Gordon Ramsey! Mennyit csináltál ma? Az a baj h nekem meg kell venni elemet bele mert nem látom sajnos a megtett km-t.
10. Carpediem* (válaszként erre: 8. - Reginus)
2013. máj. 28. 14:57

Szia :)

Üdv szerény klubbunkban :)

Mikor kezded el??

9. Carpediem* (válaszként erre: 7. - 051afb3266)
2013. máj. 28. 14:56

Nah megvolt a mai tornaadag, most rendesen csináltam, de volt ám szívverés :)

Nem diétázom, csak arra figyelek, hogy ne legyek konyhamalac.

Ugyanis a férjem mellett nem tudok diétázni :)

Kevesebbet eszem mint egy hete :P

Mióta megszültem, kicsit elszalad a paci kaja téren, ez egy éve volt.

És most itt az ideje ledobni ezt a 10-et!!

:):)

2013. máj. 28. 14:44
Sziasztok!Szeretnék hozzátok csatlakozni ha lehet, nekem jócskán van miből fogynom és én is nemrég vettem egy ilyen trénert
7. 051afb3266 (válaszként erre: 6. - Carpediem*)
2013. máj. 28. 13:32
És te csinálsz valami diétát a torna mellett?
2013. máj. 28. 07:26

Nem ér semmit??

akkor hidd el én vagyok az élő példa.

Csak annyi, hogy nekem mániám a hasizom, és utánna patanok rá.

Az csak írigységből mondta, hogy nem ér semmit aki mondta, mert neki nincs.

Szerintem nagyon jó!!!

És mindenhol átmozgat, csak úgye ezzel csinálni kell, meg kegyetlen az elején, nem úgy mint egy biciklizés, vagy sima futás.

Megnéztem az enyémen 8 fokozat van, akkor én a nyolcadikon nyomom most.

5. 051afb3266 (válaszként erre: 4. - Carpediem*)
2013. máj. 27. 19:59
Hát én is azon imádkozom hogy ezt a hetet végig tudjam csinálni és onnantól kezdve már menni fog mert ha 1 nap kimarad már hiányérzetem támad. Meg most az is ösztönzött hogy neked ilyen sokat sikerült fogynod mert nekem eléggé elvette anno a kedvem amikor azt mondták hogy nem ér semmit.
2013. máj. 27. 19:32

Jaja tudom milyen xar, főleg az első pár nap

amikor én megkaptam mert nekem ez aji volt, bakker két percig tudtam csinálni és slussz.

Most is nagyon nehéz, de tudom, hogy kell!!!

Igen nálam mondjuk csak a port foglalta eddig, de most hogy mondod ruhafogasnak is jó lett volna. :)

3. 051afb3266 (válaszként erre: 2. - Carpediem*)
2013. máj. 27. 18:55
Szia! Az komoly nagyon ügyes vagy gratulálok! Hát én tavaly vettem hát az elején 5 percet nem bírtam egyhuzamba de a végén már ment a 30 perc én váltogattam közbe a fokozatokat, de aztán kis időt kihagytam és ruhafogasként végezte:). Ugyhogy most befejeztem a halogatást és ma felpattantam rá de 15 percnél tovább nem ment, mondjuk a 15 perc sem egyhuzamba ment én 8-as fokozaton csináltam ma(ezen 10 a max). Hát én is 10 kilótól szeretnék megszabadulni, adtam magamnak rá két hónapot. Az elliptikust én is csak kiegészítőként csinálom mellette lépcsőzök meg dvd-re tornázok.
2013. máj. 27. 18:45

Szia!

Én így fogytam le 27 kilót. :)

Azóta megszültem, és le kell adnom 10 kilót.

Mondjuk én előtte kétszáz hasizmot csinálok, meg fekve biciklizek a lábammal, és utánna pattanok a tréneremre :):)

Eddig közepes fokozaton nyomtam, még terhességem előtt akkor 20-25 percet( 5-6 km) csináltam egy héten 3*.

Most a legnehezebb fokozaton csinálom, de mivel az elején vagyok így 10-15 percet bírok egyenlőre, ami 3,5 -4 km felel meg.

Te hogy csinálod, ???

Aztán most mióta

2013. máj. 27. 18:40
Sziasztok! Végre rászántam magam és a mai napon elkezdtem a fogyókúrámat elliptikus tréner beiktatásával is. Ha van kedved csatlakozz hozzám,hogy tapasztalataink megosztásával,jó hangulatban érjük el a régóta áhított célt.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook