Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogyás az egészségért! Motiváljuk egymást, kezdjük február 14-én! fórum

Fogyás az egészségért! Motiváljuk egymást, kezdjük február 14-én! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
317. szielo
2011. febr. 16. 11:09
Vadmálna ha érdekel a dukan diéta [link] ezt írd be és ott eltudod olvasni mi ez.
316. szielo (válaszként erre: 314. - Vadmalna)
2011. febr. 16. 11:06

Szia.

A 13 kg-t 2 hónap alatt. És nem voltam egyáltalán éhes. Több helyen utána lehet ennek nézni. Most pedig ezt csinálom: Reggel 7-8 óra közöt egy L..l-ben vásárolt teljeskiörlésű szeletelt kenyérből egy szelet felvágottal. 10 óra körül egy alma vagy kefír vagy joghurt. Ebédre 12-13 óra között amit főzök ma pl: hal párolt zöldséggel. 15 óra körül megint alma vagy, joghurt vagy, kefír. Vacsorára pedig egy pár virsli. Persze nem minden nap ezt eszem csak ilyesmiket. Ezt a diétát hétfőn kezdtem. Minden hétfőn szoktam mérlegre állni. Ha nem válik be min fogyás heti 1,5-2 kg akkor visszatérek a dukan diétához.

315. AngelikaB (válaszként erre: 303. - C1ddba67c6)
2011. febr. 16. 11:05

Köszi szépen!:)


Szeretek Biró Icával tornázni,végig biztatja az embert,meg a gyakorlatok is pont az én korosztályomhoz vallóak...Ica is olyan idős mint én,csak jobban tartja magát...;))


Próbáltam már Rubint Rékára is tornázni,de az már lehet,hogy túl sok nekem...


Én is alig várom már,hogy egy 6-al kezdődjön a mérlegen a sulyom!!!

Remélem,nem sokat kell várnunk rá!


Sok sikert és kitartást kívánok Neked is!

314. Vadmalna (válaszként erre: 312. - Szielo)
2011. febr. 16. 10:46

Szia!


Mennyi idő alatt adtad le azt a 13 kg-ot? Még nem hallottam a dukan féle diétáról, de utánanézek. Most mivel próbálkozol?

313. szielo (válaszként erre: 301. - AngelikaB)
2011. febr. 16. 10:08

Szia AngelikaB.


És mit jelent az, hogy csak folyadékot? Vizet? Mert azt egy álló napig én nem tudom meginni.

312. szielo
2011. febr. 16. 10:07

Sziasztok!

Csatlakoznék én is. Én 15 kg-tól szeretnék megszabadulni. Nyáron már sikerült leadnom 13 kg-t. Nem ettem szénhidrátot egyáltalán. A dukan féle diétát csináltam. Nekem bevált. Azóta sem jött vissza. Pedig mostanában igencsak elengedtem magam. Most mást próbálok ki.

2011. febr. 16. 09:54

Sziasztok!


Remélem, mindenki jól van!


AngelikaB: igazad van, a Hold valóban jelentős hatással van az emberi szervezetre, mint ahogyan a természetre is (apály-dagály pld.) Növő holdnál nehezebb leadni a fölös kilókat (raktározás), fogyó holdnál viszont sokkal könnyebb fogyni! Még nem gondoltam rá, hogy teli holdkor ajánlatos a folyadék kúra, de ki fogom próbálni! Lehet, hogy akkor kevésbé leszek feszült...vagy fordítva?:) Mindenesetre jó tipp volt, amit megfogadok - köszi!:)


PillangóNetti: Sok sikert a fogyókúrához! Miért éppen március 13. a kitűzött időpont? :) Nekem akkor van a születésnapom!:))


Czili: Kitartás! Nekem is nehéz, de így, hogy támogatjuk egymást, menni fog! A 20 éves osztálytalálkozó pedig tényleg jó kis motiváció! Mikor lesz pontosan?

A természetgyógyászat fantasztikus dolgokra képes, saját tapasztalat.


Lully: Jól hangzik a mai menüd!:)Én is igyekeztem tartani magam a tervezett étrendhez.

Itt is ramaty idő van...majd' elsírtam magam, amikor kinéztem az ablakon...de már szokom...:)


mkjudit: Köszi! Kitartás Neked is!Ha tudsz írj bővebben, hogy mi van Veled?

310. c1ddba67c6 (válaszként erre: 306. - 7bf8e786d3)
2011. febr. 16. 09:12

Nem nem tűnik okoskodásnak és biztos, hogy sokan vannak így ezzel. Én lelkileg már jó úton haladok, de ezt egy nagyon tündéri természetgyógyásznak köszönhetem. Aki olyan dolgokat hozott felszínre nálam, amikről nem is gondoltam, hogy befolyásolhatják az egészségemet és a pótcselekvésemet (ami természetesen nagy-nagy evések voltak)


Motivációból sincs hiány. Az idén lesz a 20 éves osztálytalink (általános). Bár még pontosan nem tudom, hogy mikor lesz, de arra már jó volna pár kilótól megszabadulni.

Valamint a gyerkőccel is jó volna a tempót tartani és nem kiköpni a tüdőm kirándulások alkalmával.

309. mkjudit
2011. febr. 16. 09:07

Sziasztok!

Én sem adom fel,olvasgatlak titeket,nem tűnök el.Kitartás mindenkinek!

308. c1ddba67c6 (válaszként erre: 307. - Lully)
2011. febr. 16. 09:05

Szia!


Már hiányoztál.

Fincsi lesz a mai menüd.


Nekem ma reggeli tejeskávé 2 db zabfalattal, ebéd rántott hal + sali, vacsi szerintem kefir lesz.


Nálunk most nem esik semmi, de nagyon ködös idő van.

307. lully
2011. febr. 16. 08:52

Sziasztok!


Tegnap nem voltam, Pestre mentünk a gyerkőcökhöz, későn értünk haza. De most itt vagyok, a reggeli banán meg volt, ebédre grízes tészta lesz lekvárral.

Vacsira kakaós csigát sütök.

Tekercseléssel kapcsolatban kérdezzetek bátran, szívesen segítek.

Nálatok milyen idő van, havas eső esik, itt nagyon "nászutas" idő van.

2011. febr. 16. 08:32

Köszi,neked is sok sikert!

Minden a kitartáson mulik, a kitartáshoz pedig motiváció kell...gondold át magadban miben fog megváltozni az életed,ha eléred az álomsúlyt, és milyen most? összeveted a kettőt, a változás önmagában nagy motiváció.Az ételekről való lemondás pedig ideiglenes,mivel kicsit később,kicsit kevesebbet szabad belőlük enni.Ha diéta alatt eszel,a szervezeted nem éhezik, ha a diétán "túl" eszel (a kijelölt dolgokon kivül) ,akkor az már "a szemem kivánja" kategória és nem utolsó sorban egy pótcselekmény,valamilyen lelki okot talán "befoltozni,vagy betömni" jelen esetben étellel. Ez saját tapasztalat, bocsánat ha csak okoskodásnak tünik ,gondoltam lehet hogy mások is vannak igy ezzel.

2011. febr. 16. 08:21

Szia!


Remélem Te is eléred a célod.


Sajna nekem mindig a kitartással vannak gondjaim.

Most megpróbálok én is erőt venni magamon és kitartani.

2011. febr. 16. 08:14

Sziasztok.

csatlakozom én is a fogyitáborhoz.

Most +13kg van rajtam, karácsony előttöl idáig jött fel,mert igencsak az evésbe menekültem...:S most tettem rendbe magam,igy leadni tervezem márc 13.áig:) ma még csak alig eszem+sport ,azután holnap ketozist szeretnék 9főtt tojással naponta...+sport.

303. c1ddba67c6 (válaszként erre: 300. - AngelikaB)
2011. febr. 16. 08:10

Szia!


Ügyi vagy, hogy 45 perces tornát lenyomsz.


Nekem 60 kg lenne a célom, már annak is örülnék a 6 -sal kezdődne a súlyom. De sajna én 90 kg-ról indulok. Amit leírni is hihetetlen.

Erről a telihold diétáról már hallottam, de nem tudtam pontosan hogyan kell követni.

302. szöszi71 (válaszként erre: 301. - AngelikaB)
2011. febr. 16. 08:04

Szia!


Sok sikert a "teliholdhoz"!:)

Hogy birod egész nap csak folyadékon?

Sajnos nekem a gyomrom nem bírná:(

Egyébként amit leírsz az nagyon jó :)


Sok sikert kívánok hozzá!

2011. febr. 16. 04:22

Telehold: Február 18. 09:36


Ez azt jelenti,hogy Február 18.-ától d.e. 09,36 tol másnap délelőtt 9,36-ig csak folyadékot szabad fogyasztani!


Tudjuk,hogy a Holdnak nagy hatása van az emberi testre,én,mint írtam is,tapasztalatból tudom,hogy az az 1-1,5 kg ami ilyenkor lemegy,nem is jön vissza,persze,ha emellett odafigyelünk arra,hogy mit eszünk és növeljük a mozgást.

Ezt ha megcsináljuk minden hónapban, egy év alatt -10-15 kg,és itt nincs jojó effektus.


Amúgy,hova lettetek lelkes fogyósok,szeretnem,ha többen leírnátok a tapasztalataitokat,ki hogyan próbál megszabadulni a feleslegtől!:)

300. AngelikaB (válaszként erre: 281. - C1ddba67c6)
2011. febr. 15. 18:21

Szia!:)


Köszönöm szépen,én is remélem,hogy lesz elég akaraterőm,mert szerintem,egy diétánál ez a legfontosabb.Na,meg a kitűzött cél,hogy IGENIS,MEGTUDOM CSINÁLNI!:)


Nem szeretem a "minta diétákat",nem is érek rá magamnak külön főzőcskézni.

Az én tervezett diétám nem lesz valami sablonos diéta,inkább megpróbálok hetente 3x4 tornázni,mint ma is,45 percet,és csak reggelire enni egy kis kenyeret,ebéd a szokásos csak kenyér nélkül.A vacsorám ma 5-kor volt egy gyümölcsjoghurt és egy banán.


Jah,azt nem írtam,hogy amikor még megvoltam elégedve magammal,minden hónapban betartottam a telihold diétát,vagyis,teliholdkor 24 órát csak folyadékot ittam,semmit sem ettem.Akkor olyan 64 kg lehettem,most 75 vagyok!

Most januárban is megkezdtem a teliholdas böjtöt,mindjárt meg is nézem,mikor lesz februárban telihold,és most is betartom!


Akkor minden alkalommal lement 1-1,5 kg és nem is jött vissza egy jó pár évig!

299. Vadmalna (válaszként erre: 293. - C1ddba67c6)
2011. febr. 15. 14:03
Szia, köszönöm szépen! Remélem is, hogy nem fogják kérni.
298. Vadmalna (válaszként erre: 291. - Komcsilány)
2011. febr. 15. 14:02

Szia!


Köszi a választ. Szerintem sem kell...csak a (majdnem volt) férjem emlegette...sikerült is felidegesítenie ezzel..no mindegy!


4. tetkó? Az igen! Én is szeretnék majd,a hátamra.

A testtekercselést én is kipróbálom majd, biztosan segít a jó közérzetben + fogyásban.

297. komcsilány (válaszként erre: 296. - C1ddba67c6)
2011. febr. 15. 13:00
Köszönöm, akkor majd megkérdezem Őt.
296. c1ddba67c6 (válaszként erre: 295. - Komcsilány)
2011. febr. 15. 12:57

Lully szerint otthon is megtudnánk csinálni. Ő foglalkozott vele.

Bővebbet nem tudok.

Priviben lehet Tőle kérdezni.

295. komcsilány (válaszként erre: 294. - C1ddba67c6)
2011. febr. 15. 12:55
Otthoni vagy amit a kozmetikus csinál?
294. c1ddba67c6 (válaszként erre: 291. - Komcsilány)
2011. febr. 15. 12:53

Szia!


Testtekercselés

293. c1ddba67c6 (válaszként erre: 289. - Vadmalna)
2011. febr. 15. 12:50

Szia!


Szerintem sem kell igazolás.

A Barátnőm is most hordja beszoktatásra a fiát, Ők is betegek voltak. De nem vitt igazolás, nem is kérték Tőle.

292. komcsilány (válaszként erre: 289. - Vadmalna)
2011. febr. 15. 12:18
Nálunk nem kellett!
2011. febr. 15. 12:16
Sziasztok! Nem voltam pár napig, de látom sokan lettünk fogyni vágyók. Tegnap párolt husi paradicsom saláta meg egy szelet pirítós volt az ebédem, vacsira úgy 5 óra felé ugyanezt ettem. Persze este még egy pohár joghurt, ami nekem belefért. Ma vettem brokkolit levesnek, szintén délután megint ezt eszem. Hogy vagytok? Valaki a csokit emlegette, én is imádom, de most abszolút hidegen hagy a célom miatt, meg hát kell mennem kontroll vérvételre. A mérlegre majd péntek- szombat környékén fogok ráállni. Sajnos a torna még várat magára. Én a születésnapomra tűztem még egy célt, ha sikerül 5kg, akkor megcsináltatom a 4. tetoválásomat. Lányok milyen tekercselésről beszéltek?
290. Melcs25
2011. febr. 15. 11:56
Sziasztok! Én csütörtökön kezdek egy vegetáriánus diétát. Egy hetes,és nem durva.Nem a koplalásról szól. Azt nem bírnám úgyse :) 5-6 kg szeretnék fogyni,persze nem egy hét alatt,ez úgymond rávezetés lenne,illetve levezetés a csokiról,édességről és a sok szénhidrátról amit nap mint nap elfogyasztok :)) a hét letelte után is figyelek a táplálkozásra,és tornázni is szeretnék. Örülök nektek és sok sikert mindenkinek!!!
2011. febr. 15. 11:56

Ez a kérdés nem tartozik ide, de tudna valaki segíteni abban: ha most vittem volna a gyereket az óvodába beszoktatásra, de betegeskedik (orvoshoz nem vittem még), utólag kell erről a pár napról orvosi igazolást vinni?


Én úgy gondolom, hogy nem, mivel még nem kezdte meg hivatalosan az óvodát, ill. még nem töltötte be a 3.évét. Azt tudom, hogy az első napon be kell mutatni egy igazolást, hogy a gyerek egészséges, de azt minden esetben, nem csak akkor, ha előtte beteg volt.


Még 1x elnézést, hogy OFF voltam...

288. szöszi71 (válaszként erre: 287. - Vadmalna)
2011. febr. 15. 11:54

Itt leszek és segítek:)


Egy a lényeg: Nem szabad feladni még akkor sem, ha egy ideig nem mozdul a mérleg semerre.

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook