Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogamzásgátló tabletta vagy hormonmentes spirál fórum

Fogamzásgátló tabletta vagy hormonmentes spirál (beszélgetős fórum)


1 2
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Alnisa)
2022. febr. 22. 08:43

Magán úton csináltattam én is, nekem nincs szerencsére hajlamom.

Feltesznek nem szült nőknek is már.

Mindkét dologtól idegenkedek egy kicsit, ezért is érdekelne mások véleménye. Az orvosom rám hagyja ezt, ő elmondta az előnyöket-hátrányokat.

6. Alnisa (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 22. 08:41

Szóval amit írtam is.

A spirál kilóg és okozhat durva vérzéseket.

A fog.gátló, meg tönkreteheti a homronháztartásod.


Ha az óvszer nem opció, akkor inkább a tabletta.

5. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 22. 08:39

Nem szült nőnek nem igen tesznek spirált.

no meg én azzal mindig úgy voltam, hogy az kilóg, tehát érezni, hogy ott van.

Én évekig szedtem gyógyszert, ami azért tönkreteszi a saját homorendszeredet. Illetve ügye itthon nem divat fogamzásgátló előtt ránézni az véralvadásra (mert drága vizsgálat). Mint kiderült (később) nekem protonbin gén mutációm van, amivel nem lehet fogamzásgátlót szedni, mert trombózist okoz. Anno azért is hagytam abba a szedését, mert állandó migréneket okozott.

Nekem 2 vetélés és apukám trombózisa után is csak vonakodva akarták megnézni a trombózis hajlamot....

2022. febr. 22. 08:37
Mindkettőt használhatom (nincs trombózishajlamom), a döntés az enyém.
2022. febr. 22. 08:23
Részemről orvost.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 22. 07:36
Orvoshoz mennék, aki megvizsgál, laborba küld, trombózisra nyálmintát vesz, stb, és azt használnám, amit az eredmények tudatában ajánl.
2022. febr. 22. 07:14
Fogamzásgátló tablettát vagy hormonmentes spirált ajánlotok inkább 23 éves (még nem szült) nőnek védekezésre?
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook