Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogamzásgátló tabletta 7 nap tablettamentes szünetében is hat a gyógyszer? fórum

Fogamzásgátló tabletta 7 nap tablettamentes szünetében is hat a gyógyszer? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. máj. 9. 15:40
Ha már hosszabb ideje szeded - s minden nap azonos időben -, akkor igen, hat.
2008. máj. 8. 13:03

köszike!végülis nekem nem olyan fontos,de kiváncsi lennék azaz igazság...:-)

De +fogadom a tanácsod így ismeretlenül is mert nem szeretnék bajt....

2008. máj. 7. 20:35
Amikor ezer évvel ezelőtt először a nőgyógyásznál jártam(kedves idős dokinéni)és felírta nekem a Tri-regolt, azt tanácsolta, az első havi gyógyszerszedés alatt még vigyázzunk, de utána a védelem már kiterjed a gyógyszermentes hét napra is.
4. 7004ca251b (válaszként erre: 1. - 0f694dfe36)
2008. máj. 7. 19:02
abból amit írsz,azt veszem ki,hogy már jó ideje,védekeztek óvszerrel.szedd szépen előírás szerűen a gyógyszert,abban a 7napban,meg ha annyira elkerülhetetlen a szex,használjátok az óvszert,csak hogy minden tuti legyen!ha hónapokat/éveket(nemtudom mióta vagytok együtt)kibirtatok gumi óvszerrel akkor olykor-olykor az a pár nap is kibírható.Kibirhatóbb,mint egy nemkívánt terhessége,ez egész biztos!
2008. máj. 7. 18:55

Nekem sajnos nem hatott.17 évesen meg is lett a következménye.....Mivel nem tudtam mi van így szedtem tovább a gyógyszert, aztán életem eddigi legnagyobb fájdalma, elvetélés.

Szóval vigyázni kell, mert sajna nem mindig hat időben a gyógyszer....

2008. máj. 7. 16:02
Igen hat a 7gyógyszermentes napon is. Ha beszeded az első levéllel pontosan minden nap nagyjából azonos időben akkor már a gyógyszementes napokon is hat. De ha elfelejted valamikor bevenni akár egyszer is akkor már nem hat.
2008. máj. 7. 15:57
Már szeretnénk óvszer nélkül is kipróbálni,de még félünk...
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook