Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fodrászok vagy hozzáértők segítségét kérném! fórum

Fodrászok vagy hozzáértők segítségét kérném! (beszélgetős fórum)


2022. márc. 24. 19:31

Sziasztok!


Fodrász segítségét szeretném kérni! Ha tudna segíteni…

Lenövesztettem a hajam kb. 20 cm fekete természetes haj. Korábban szőke volt a hajam. Szerettem volna visszakapni a világos hamvas szőke hajam. A fodrász azt mondta ne szívjuk le, mert az roncsolja, ezért n11 ennyire emlékszem festékkel befestette. (világos szőke) Az eredmény rozsdaszín lett. Most ebben pompázom egy öreges hajstílussal ráadásul.

A kérdésem az lenne: ha erre hamvas szőkét festek, akkor mi lesz az eredmény? Szőkülni fog? Vagy menjek el fodrászhoz, aki leszívja és befesti a megfelelő színre? Vagy szőkülni fog, ha hagyományos hamvas szőkével befestem én? Vagy ezzel csak rontok a rozsda (vöröses) jelenlegi hajszínemen?

Örülnék válasznak, mert sokat jelentene a jelenlegi fejemnek! Előre is köszönöm szépen!

14. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 25. 07:35
A sötét hajad szőkítés nélkül nem lesz kék.
13. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 25. 07:33

Ha ilyen szép hosszú hajad van, mért akarod tönkretenni.

Majd sírhatsz utána, hogy kókányoltál össze.

12. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 25. 05:44
Én inkább színes póthaj tincset rakatnék a helyedben, ha nagyon szeretnél színes frizurát.
11. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 25. 05:42

A kéket meg fogod bánni!

Barnára nem fog látszani, le kell szívni világosra előtte.

A kék szín 2 hét után kikopik és ott marad a leszívatott, fakó alap. Ocsmány lesz, tönkreteszed a hajad. Kár érte!


[link]

10. c85d1d200b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 25. 01:15

Az a derekig ero, nem lesz sokaig olyan, ha sotet barnabol szokitesz. Foleg, ha te csinalod.

Fugg a hajminosegtol, de ahhoz nagyon ki kell szokiteni, ha szepet akarsz. Aztan a sotetbol csak melirral lehet visszaallni vagy turelemmel es olloval. A szokitesbol meg sok festessel. Egy kekrol, gondolom, még nehezebben. Szazszor gondold meg!


En a kendos frizurakat korabban is szeretem, a sotetet lenovesztetem. A platinabol a kozep szokere visszaallni mar nem emlekszem, hany festes volt, de minimum harom. Es allig ero hajam volt. Nem kivarhatatlan.

9. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 24. 22:48
Tyűűű, ebből az egészből én csak azt értettem, hogy "szívatni kellene..."..-))
8. tien (válaszként erre: 7. - Sütikee)
2022. febr. 24. 21:17
Mindig tanulunk valami újat :-)
7. Sütikee (válaszként erre: 6. - Tien)
2022. febr. 24. 21:07
Én meg azt nem hallottam még 😊
6. tien (válaszként erre: 5. - Sütikee)
2022. febr. 24. 21:03

Életemben nem hallottam még.

Ill. a mókolni szót igen.

De ez jobban tetszik,monyákolni :-)

5. Sütikee (válaszként erre: 4. - Tien)
2022. febr. 24. 20:58
Nem ismerted ezt a szót? :)
4. tien (válaszként erre: 3. - Globus)
2022. febr. 24. 20:53

Ez nagyon tetszik :monyákolni.

Nincs levédve ugye?Használnám ;)

3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 24. 20:38

Fenékig érő hajjal otthon szeretnél monyákolni?

Fodrászom mondta, hogy hetente megy hozzá valaki sírva, hogy javítsa ki, amit otthon elrontottak.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 24. 20:13
Menjél el egy fodrászhoz. Nem véletlen tanítják a tudományukat iskolában.
2022. febr. 24. 20:00

Sziasztok! Sötétebb árnyalatú barna hajam van, vettem Kallos 0.88 kék hajfestéket, illetve Schwarzkopf Blue wash színező sampont.

Kérdésem az lenne, hogy a kék hajfesték (12%-os oxival) keverhető-e a színező samponnal? Ha igen, milyen arányban? Egyáltalán befogná, vagy szívatni kellene belőle? Fenékig érő hajam van, nem szívesen roncsolnám ha nem muszáj :(

Előre is köszönök minden segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook