Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fizetés nélküli szabadságon és gyeden vagyok, ami lejár novemberben, a bent lévő szabikat, hogy kapom meg? fórum

Fizetés nélküli szabadságon és gyeden vagyok, ami lejár novemberben, a bent lévő szabikat, hogy kapom meg? (tudásbázis kérdés)


2013. jún. 21. 12:46
En ugy hallottam nagyon sokat valtozott. De nem tudom hogyan, igy jo lenne biztosat tudni!
2012. okt. 12. 15:06

Szia!

Jelenleg én már a szabimat töltöm.

Személyesen kellett bemenni,kiszámolták mennyi szabi jár,s mentem alkalmassági vizsgára is.

Amugy tényleg munkahely válogatja,hogy náluk mi a szokás.

A legjobb ha személyesen mész be ,s kezded el az intézkedést.

7. Évili84 (válaszként erre: 4. - Mari20)
2012. okt. 12. 14:51
Amellett, hogy személyesen megbeszéli írásban is le kell adnia, hogy mit szeretne.
2012. okt. 12. 14:51
nekem írásban kellett leadnom a szándékomat, de ezt munkahely válogatja:)
5. Évili84 (válaszként erre: 1. - Balogh Nikoletta)
2012. okt. 12. 14:50
Én úgy tudom 60 nappal hamarabb kell jelezni, hogy vissza akarsz menni. Gondolom azért, hogy a munkáltató is fel tudjon készülni.
2012. okt. 12. 14:45

ja és személyesen jelentkezz

micsoda dolog irni, hogy ezt meg ezt gondoltam :)

2012. okt. 12. 14:44
addig nem is engednek dolgozni, amig a szabikat ki nem vetted, ha még nem tetted meg, jelentkezni kéne a munkahelyeden, hogy mikortól ... mehetsz vissza...
2012. okt. 12. 14:33
Ha nem akarsz GYES-re menni, akkor írsz a munkahelyednek, hogy aktív állományba szeretnél kerülni. A szabidat vagy kiadják, vagy ha rögtön dolgozni akarsz, akkor pénzben megkapod az értékét.
2012. okt. 12. 14:28
Sziasztok!Tanácsot kérnék!Fizetés nélküli szab.-on és gyeden vagyok, ami lejár novemberben, a bent lévő szabikat, hogy kapom meg?Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook