Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fiú és lány között létezik barátság? fórum

Fiú és lány között létezik barátság? (beszélgetős fórum)


1 2
febr. 13. 00:18
nagyon ritkan,de elofordulhat.
49. srcrss (válaszként erre: 48. - 55Judit)
febr. 12. 22:06
Nekem is volt. Azt mondta, ha megmutatom az enyémet, ő is megmutatja az övét.
febr. 12. 19:44
Nekem van fiú barátom.🙂
47. srcrss
febr. 12. 19:42
Nem.
febr. 12. 12:03
Igen lètezik, nekem van egy fiú barátom már így lassan 18 ève.
2023. máj. 30. 16:54
Elég ritka
2023. máj. 17. 11:43
nagyon ritkan ugyan,de letezik!
43. plavalaguna (válaszként erre: 42. - PöttyösPanka)
2023. máj. 15. 09:37

Figy, ilyen is van olyan is van. Evvel nincs mit.

Nyilvan barat csak az lesz aki tud barat lenni, hasonloan gondolkodik a kerdesben.

Mondjuk ehhez ido, sok kozos tortenet, elmeny kell, ami soran kiderulhet ki a barat.

Akiket en barataimnak hivok, barmilyen nemuek kvazi testveri a kapcsolat. Ok is igy fogjak fel, csaladtagkent kezeljuk egymast. De ez sok kozos tortenet nyomsn lesz igy.

Nem annyi hogy osszejovunk kvzni beszelgetni, lelki szemetesladazunk. Az nekem nem baratsag meg.

42. PöttyösPanka (válaszként erre: 41. - Plavalaguna)
2023. máj. 15. 09:00
Igazad van. Én sem vonzódom fizikailag mindenkihez. Csak a rossz tapasztalatok sora beszél belőlem. Főleg a legutóbbi eset után, amikor hidegvízként ért, hogy az apám korú, pocakos, kopaszodó pasas, akiről azt hittem, hogy barátok vagyunk, és aki mellett fel sem merült bennem semmiféle vonzalom, bepróbálkozott. Pedig előtte nulla testiséget érintő témánk volt. Tényleg ledöbbentett, hogy ő azt gondolta, én is vonzódom hozzá. Na mindegy. Jó tudni, hogy csak én fogok ki ilyen "barátokat" :)
41. plavalaguna (válaszként erre: 39. - PöttyösPanka)
2023. máj. 15. 08:15

én nem vonzodóm mindenkihez, ahogy a barátaim se. fizikailag

akihez fizikailag nem vonzódpom, beszélhetünk akármit, nem fogunk fizikai sikra térni. És ez a pasiknál is így van.

40. PöttyösPanka (válaszként erre: 38. - Regin_a)
2023. máj. 15. 07:59
Ez jó :) De azért én hozzátenném, hogy a barát az, akit nem hoznék olyan helyzetbe, hogy miattam akár le is csukhatják.
39. PöttyösPanka (válaszként erre: 37. - Plavalaguna)
2023. máj. 15. 07:58
Ez így rendben is van. Jól megfogalmaztad. Csak nem a probléma szempontjából közelíti meg a helyzetet. Szerintem ahhoz, hogy az egyik fél többet akarjon barátságnál, hozzájárul az a bizalmas légkör, ami kilakul akkor, amikor két ember összejár kettesben például kávézni, borozni, hogy kiöntsék egymásnak a szívüket. Amikor amúgy is kedveled a másikat, közben meg úgy érzed, ő megért téged, vele mindent megoszthatsz. Aztán egyszercsak jön otthon egy mosolyszünet, és hirtelen az ellentétes nemű barátodnál találod meg azt, ami épp otthon hiányzik. Szerintem ezt könnyű elképzelni. De az én tapasztalatom szerint egyszerűen vannak olyan férfiak, akik úgy vannak vele, hogy egy kis extra simán belefér egy ilyen barátságba. Sőt, jár nekik. Tehát összességében szerintem létezhet férfi és nő közt barátság, de vagy nem olyan mély, vagy még nem derült ki, hogy az egyik fél mást is akar.
38. Regin_a (válaszként erre: 36. - PöttyösPanka)
2023. máj. 14. 13:31
Barátság az, ha felhívod éjjel kétségbeesve, csak annyit válaszol, megyek és lapátot viszek :)
37. plavalaguna (válaszként erre: 36. - PöttyösPanka)
2023. máj. 14. 08:35

En kb ugyanazt mint a tesosag alatt. A jo tesosag alatt.

Ossze tudunk veszni is, de mindig ottvagyunk a masiknak.

2023. máj. 14. 07:51
Ehhez fontos lenne tisztázni, hogy mit értünk barátság alatt.
35. Regin_a (válaszként erre: 32. - Plavalaguna)
2023. máj. 13. 18:31

miért kéne mindenkit is akarni megfekttni?'

Nem kell, de legalább törekedni kell rá :)

2023. máj. 13. 17:54
...és ha igen, miért nem?" (Karinthy)
33. ab443a467a (válaszként erre: 8. - Bichi)
2023. máj. 12. 19:28
És ők téged? Az összes ellenkező nemű barátom kikezdett velem. Én barátkoztam, ők nem. Vagy hátsó szándékkal.
32. plavalaguna (válaszként erre: 11. - Libikóka)
2023. máj. 12. 18:27

az elég egyértelmű, ha az ember volt a pasibarátai esküvőjén is mint barát? és összejár velük családosan is?


miért kéne mindenkit is akarni megfekttni? :D miért kéne fizikailag is teetszen az, akivel jókat lehet dumálni?

2023. máj. 12. 18:25

persze hogy létezik.


persze vannak az egyszerűek, akik szerint nem... mondjuk ők nem tudom az apjukkal is dugni akarnak vagy a tesójukkal? vagy a pasik a hugukkal? mert jajj másik nemű, akkor már csak dugni eleht vele? :D


szerintem ez egy elég komoly IQ szűrő, hogy valaki tud e embrként tekinte a másikra, vagy csak ösztönvezérelten.


olyanokkal nyilván akar bartákozni a fene akik szerint nincs barátság csak azonos nemeken belül.

2023. máj. 12. 18:09

Létezik, persze.

De vagy dugással kezdődik, vagy dugással végződik, vagy az egyik fél dugni akar a másikkal. Vagy a másik az egyikkel. Vagy felváltva.

Vagy tényleg nem akarnak egymástól testiséget, de ez elég ritka.

29. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 26. - Alnisa)
2023. máj. 12. 14:35
Fogalmazz úgy, hogy te nem tudsz róla, nem ismersz ilyen esetet, mert létezik ilyen is hidd el.
28. tumbo2 (válaszként erre: 27. - Libikóka)
2023. máj. 12. 09:27
és még mindig nem hisznek a gyerekeknek.
27. libikóka (válaszként erre: 24. - Tumbo2)
2023. máj. 12. 09:16
Uhh,,ezek kemény dolgok.Más kategória,,hogy száradna ki az ilyen.
26. Alnisa
2023. máj. 12. 09:09

Nem. Igazi barátság nem létezik férfi és nő között. Idővel az egyik mindig többet fog érezni, akarni.

Haveri viszony lehet, de igaz barátság nem.

25. libikóka (válaszként erre: 22. - Globus)
2023. máj. 12. 09:00
Így van.
24. tumbo2 (válaszként erre: 21. - Libikóka)
2023. máj. 12. 08:58
természetesen?biztos van olyan,az anyám barátnője a tanítónőm volt,az apám a sokkal fiatalabb férjével sakkozott.szinte mindig ott voltak nálunk,mivel ők egy pici szolgálati lakásban laktak.tizenkét éves lehettem.látszottam vagy nyolcnak,hogy a férfi miket sugdosott.persze nem mondtam senkinek,úgysem hitték volna el.
2023. máj. 12. 08:52

Lehet!

Én a szomszédasszony jányaval haverok vagyunk, és egyben

Az igaz már 1 x majdnem vot valami, de megbeszéltük , hogy ne legyen semmi, mert ha pl , összejönnénk , és neaggyIsten szakításlenne elveszítés van,

Így meg remélhetőleg örök haverok leszünk a kiscsajszival!

22. globus (válaszként erre: 21. - Libikóka)
2023. máj. 12. 08:50

Szerintem mást érthetünk barát kifejezés alatt is.

Nekünk olyan, akiért akár felkelnénk éjjel is, hogy segítsünk, nem ugyanazt jelenti, mint akivel kellemesen elsütögetünk egy szombat délután. Nincs haragosunk, bárkivel jól kijövünk, de igazi barát más. Munkahelyi kollektíva csak jó viszonynak számít. Persze ez is áldás, egyre ritkább kincs.

21. libikóka (válaszként erre: 14. - Channa*)
2023. máj. 12. 08:39

A Fi felvetése nyomán,,én nem elsősorban ilyen szokásos baráti kapcsolatokra gondoltam,,tehát amikor egész családok barátkoznak.Ez természetesen működik.


A fiatalabbak meg,,hát senki fejébe nem látunk bele.

Nyilván te szabod a határokat.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook