Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fitymaszűkület megoldása krémmel? fórum

Fitymaszűkület megoldása krémmel? (beszélgetős fórum)


1 2
4. 107da09275 (válaszként erre: 3. - Cmajom)
2012. aug. 1. 06:12

Szaisztok!

Én sem szivesen vinném lassan 5 éves fiamat dokihoz...

Valaki elárulná melyik kenőcs segített?? Kisfiamnak még a feléig sem jön fel a bőr, és nem is engedi hogy húzogassa neki bárki is... Magának szokta fürdéskor, de nem nagyon erőlteti, sajnos:(

Sok negatív, és különböző véleményt hallotam az erőszakosan felrántástól kezdve a műtéti bemetszésig a fitymán.

Hát egyik sem tetszett úgy igazán, gondolom ez érthető, és az is hogy humánusabb módszert szeretnék. Tud valaki segíteni a kence pontos nevével?! :) Köszike.

2012. aug. 1. 05:55

Szia!


Nekunk negy eves korara hozta helyre a krem. Elotte tobbszor mutattuk orvosnak, mindig azt mondta, raer, vegul adott kremet. Kb. egy honappal a kezeles utan szepen fajdalom nelkul visszajott neki, azota sincs problema.

2. Bcicus (válaszként erre: 1. - Momo79)
2012. aug. 1. 00:46
az én fiamnak rettenetesen szűk volt. Elocom krémet kapott rá és gyönyörűen rendbe raktak.
2012. aug. 1. 00:32

Sziasztok!

Tapasztalatokat szeretnék kérni! Kisfiam 20 hónapos, 1 éves kora óta huzogattuk a bőrt a kukacán. Eddig nem volt semmi probléma, szépen hátra lehetett húzni egészen a makk mögé. Majd egy gombás fertőzés következtében begyulladt és azóta szinte semmit sem moccan, összeszűkült. Ma voltunk vele a Heim Pálban urológián ( a doki kb. a makk feléig le tudta húzni neki), Advantan krémet kaptunk rá, ezzel kell kennünk 4 héten át naponta egyszer, majd kontroll!

Volt már valaki, akinek az orvos által felírt krém segített megoldani a problémát? Nagyon szeretném elkerülni a műtétet!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook