Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Filmajánló. Mi tetszett benne? Kinek ajánlod? Vagy, miért nem volt jó? fórum

Filmajánló. Mi tetszett benne? Kinek ajánlod? Vagy, miért nem volt jó? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2007. okt. 23. 09:46
Az egyik kedvenc filmem a Honey.[{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Jessica Alba[{[{[/A]}]}] fergetegeset alakít benne.És ahogy be vezetnek minket a film során a hip-hap rejtelmeibe...Fantasztikus!Ajánlom mindenkinek aki szereti a táncos,érzelmekkel teli filmeket.Jó szórakozást kívánok a filmhez!
2007. okt. 7. 23:52
Igazából szerelem,Szerelem a végzeten.Annak aki szeret romantikázni
38. mylene
2007. okt. 6. 15:42

Tökéletes világ, Kisasszonyok, Séta a múltba.

Mind a három filmet bátran merem ajánlani mindenkinek.

2007. szept. 13. 20:40
Az Angol beteg a kedvencek közé tartozik mert nagyon jó!!!Aztán az Édes november ami a szívembe lopta magát.A történet egy olyan kaliberű csaj mint én s a szitu is megtörtént már nagyjából(annyi hogy én nem vagyok beteg)!!!Na és a Pál utcai fiúk...........IMÁDOM
2007. szept. 6. 12:00

Ponyvaregény!Nálunk ez a film alap, úgy, mint a halálos fegyver 1-4.

Amaro atya bűne: Gael Garcia Bernal. Ő alakítja Amaro atyát, a frissen felszentelt katolikus papot, akit beiktatása után egy mexikói kisvárosba helyez a katolikus egyház, hogy az idősödő Benito atya segítsége és jobb keze legyen. Megérkezése után azonnal találkozik az angyalian szép, tüzes és mélyen katolikus Améliával. A lány vallásos lelkesedése hamar a fiatal Amaro atya iránti menthetetlen szenvedéllyé alakul át…Tépelődés isteni és emberi között: szép és mély dráma az esendőségről, hitről és hanyatlásról. (nem mondom el a végét, szentem egész jó film.)

Halálsoron: Végig bőgtem ezt a filmet...

Danny the dog/nyakörv, azoknak, akik szeretik Jet Li-t.

2007. júl. 30. 00:02

Ma néztem meg: A mások élete (Das Leben der Anderen).


A volt NDK-ban játszódik, a Stasi művészeket figyel meg. Nagyon tetszett a filmben a jellemábrázolás. Történetileg nem tudom, mennyire megbízható, de a történet megható, elgondolkoztató, s a korrajz is elég hűnek tűnik. Érdemes összehasonlítani saját "emlékeinkkel".

2007. júl. 28. 23:21

aztán a MÁSVILÁG és a HIDEGHEGY [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Nicole Kidman[{[{[/A]}]}]-nel,


és egy egészen más jellegű a PIO ATYA egy e században élt stigmatizált szerzetesről.


és ...........még írhatnék, KÍSÉRTETHÁZ, aztán a HAIR az örök klasszikus, KUNDUN a dalai láma életéről....


na enniy elég, de ezek anniyra mások, nem tudok legjobban tetszőt kiválasztani...

2007. júl. 28. 23:15

mindhárom film azért tetszett, mert semmi kiszámítható nincs bennük, anniyra egyediek és olyan jól el van találva aszereplőgárda, hogy ennél jobban nem lehetett volna.


Szertem, ha egy film szerelemesfilm, hiszen az az élet része, de nem szeretem a csöpögőset, szeretem, ha a szereplők árnyoldalai is bemutaásra kerülnek, mármint a főhősé is, és mindegyik olyan szerintem, amiben érzékeltetni tudják alkükben végbemenő érzéseket, félelemekt, örömöket, reményeket....


nagyon de nagyon jó filmek!!!

nézzétek meg, ha van rá lehetőségetek...

2007. júl. 28. 23:10

az ANGOL BETEG és A NAPFÉNY ÍZE, ( mondjuk nekem eleve Ralph Fiennes a kedvenc színészem )ezek elég ismertek szerintem, , nem kell bemutatni.


SZENVEDÉLYEK VIHARÁBAN ismertető:

Tartalom


Egy elsöprő erejű, romantikus történet elevenedik meg előttünk három fivérről, az apjukról és egy csodálatos, ellenállhatatlan fiatal nőről, aki mindannyiuk életét visszavonhatatlanul megváltoztatja. William Ludlow ezredes, miután megelégelte kormánya bánásmódját, egy távoli, őslakosok lakta vidéken telepszik le, hogy nyugodtan nevelhesse fel három fiát. Alfred, a legidősebb csendes, kötelességtudó fiú, aki pontosan tudja, mit akar. Samuel, a legfiatalabb mindenki kedvence, a századforduló idealizmusának megtestesítője. Tristan, a középső azonban senkihez sem hasonlítható: vad, öntörvényű lélek, akit az ezredes hű indián segédje nevelt képzett harcossá. A három testvér elválaszthatatlan, de amikor felnőnek, életüket előre nem látható tragédiák, szenvedélyek és indulatok más-más útra terelik. A háború és a szerelem, a küzdelem és a családi kötelékek hol eltaszítják, hol mágnesként vonzzák a család tagjait: az apát, a fiukat és a közéjük álló Susannah-t.

2007. júl. 24. 21:10
Üvegtigris!!!!!!
2007. júl. 24. 20:44
A kedvencem a Sakál. Mesében pedig a Mulan
2007. júl. 24. 20:16
A Very Bad Things/ Nagyon rossz dolgok c. filmet mindenkinek, aki szeretne latni egy elrettento legenybucsut.
2007. júl. 24. 19:31

Aki szereti a horrort, tudom ajánlani a 28 héttel később c. filmet, ami valójában a 28 nappal később c. film folytatása lehet, de annál sokkal jobb!

Amiért nem volt jó: hogy majd bepisiltem a félelemtől utána, pedig nem vagyok ilyen!:)

27. 5464505f6a (válaszként erre: 26. - 4912cc9864)
2007. júl. 24. 13:01
Pont a hétvégén láttam:)Sok klasszikus vonást fedezhetünk fel benne,de többre számítottam.
2007. júl. 23. 09:53
Sziklák szeme: Jó kis horro, s elgondolkodtam rajta, hogy ez akár a való letben is megtörténhet
2007. júl. 23. 09:29
Miss Little Sunshine!
2007. júl. 10. 12:24
Bloodrayne 1\\2-tetszett benne,hogy a vampir pozitiv szereplo volt.Ugyanis ha negativ szereplonek allitjak be az ilyenfajta fimeket,akkor eleg felelmetes es nem nezem meg.(lehet)
23. Holnap
2007. júl. 10. 12:04
Csak lazán. John Travolta, Uma Thruman, Vince Vaughn, Denny DeVito, Harvey Keitel, The Rock. Kell ennél több?
22. Holnap
2007. júl. 6. 07:39
Mai ajánlat. Apocalipto. Ugyan feliratos, de k…a jó.
21. Venes
2007. júl. 5. 08:22

Angyalok vásrosát ajánlanám annak, aki még em látta.

Nemtől függetlenül tudok javasolni a megnézését.

Különleges, érdzelmes, de mégsem ,,csöpögős." laza, de elgondolkodtató. Mikor nézed néha elalálsz, egyszer fáj, máskor meg mosolygásra kéztet.

Két remek színész a siker záloga: nicholas Cage és Meg Ryan.

2007. júl. 5. 08:13

Stigmata- nem mai film, ha jól emlékszem 1992-es, Patricia Arquette-el a főszerepben, de nagyon jó.

Egy hétköznapi fodrászlányról szól, akinek a testén megjelennek a stigmák.

Gyönyörű film szerintem, akinek ez a kategória bejön, kötelező darab!

19. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 5. - 5464505f6a)
2007. júl. 5. 00:27
hatalmas!nagyon tetszett
18. Holnap
2007. júl. 4. 22:12
Lora. Magyar film. Legalább ezért nézd meg.
17. Holnap
2007. júl. 3. 18:20
Ma A rózsaszín párduc-t néztük meg, Steve Martin-nal a főszerepben. Akinek tetszett a 70-80-as években vetített sorozat nem fog csalódni.
2007. júl. 3. 07:43

Megnéztük a férjemmel a Die Hard 4.0-t. Természetesen mindent túlélt [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Bruce Willis[{[{[/A]}]}] - nem hiába jól kiképzett amerikai nyomozóról van szó! - és Istennek hála megmentette Amerikát - ki tudja hanyadjára!!! Az amerikaias "mentsük meg hazánkat" vonulat ellenére humorral fűszerezett filmről van szó. Élvezhető, még akkor is, ha olykor túlzás egy-egy jelenet.

Ajánlom azknak, akik szeretik az akciófilmeket vagy Bruce Willist.

15. Holnap (válaszként erre: 12. - Holnap)
2007. júl. 2. 15:13
Megnéztem a filmet, "érdekes" világ, kedvet kaptam a könyvre is.
2007. júl. 2. 09:03

Mátrix 3.

Lagaan

13. Holnap
2007. júl. 2. 08:37
X men 1, 2, 3. Fantasy. Az első rész a legjobb, de érdemes a többit is megnézni.
12. Holnap
2007. júl. 2. 08:35
Az Anna és a király, Angol beteg, Hibátlanok Nekem is tetszett. MA megnézem az Egy gésa emléíratait.
2007. júl. 1. 00:46

Jazmin1: A film cime is ugyanaz, mint a konyve. (Egy gesa emlekiratai)


Az illuzionista - Egyszer mindenkeppen erdemes megnezni, bar nekem nagyon tetszett.


Hibatlanok / Flawless - Egy regi Robert de Niro film, nalam ez viszi a palmat.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook