Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fiatalabb férfi... idősebb nő... fórum

Fiatalabb férfi... idősebb nő... (beszélgetős fórum)


191. Egzotikum (válaszként erre: 190. - 9536810fa1)
2011. márc. 4. 11:57

"számomra az ilyen ember nem tiszteli saját magát és nem tiszteli a Nőt sem"


Nem tudom miért gondolod ezt. Biztos valami rossz élmény...

Mi úgy vagyunk vele, hogy tart ameddig tart, csak addig legyen nagyon jó :-)

190. 9536810fa1 (válaszként erre: 188. - Egzotikum)
2011. márc. 4. 11:49

Nah, ez az amire egyszer írtam, hogy szeretet és szeretet, szerelem és szerelem között is micsoda különbségek vannak.

Ilyen kapcsolatra én pl. teljesen alkalmatlan lennék. Számomra csak úgy van, értelme, ha Őt akarom örökké és Ő engem, és így haladunk előre. Persze, lehet, hogy megjön közben a probléma vagy bármi, és még se az lesz, de addig a pontig, amíg meg nem születik a döntés az ellenkezőjéről, úgy élek, hogy mindig Ő, és számomra akkor egészséges a kapcsolat, ha a másik is így kezeli.

Az utolsó férfiismerősöm pl. ilyen mentalitású lehetett, ... tart, ameddig tart, mert hát ugye ezért meg azért, nem lehet végleges... számomra az ilyen ember nem tiszteli saját magát és nem tiszteli a Nőt sem.

(persze csak számomra... másnak még szuper tökéletes és ragyogó lehet! :))

189. Sonja1224 (válaszként erre: 188. - Egzotikum)
2011. márc. 4. 11:44
uhhhh... a hímsoviniszta...
188. Egzotikum (válaszként erre: 186. - Gabi11)
2011. márc. 4. 11:37

Kettő is van neki. A lényeg az, hogy tudjuk mindketten, már a legelejétől fogva: nem fog örökké tartani.


Mivel én még vagy 10 évig nem akarok gyereket, neki meg akkor már elég késő lesz a szüléshez. Egyrészt. Másrészt "világgá" fogok menni nemsoká, és ő nem tud követni a porontyai miatt.

Más férfi utódait meg ha akarnám se tudnám nevelni.

187. 9536810fa1 (válaszként erre: 178. - Sonja1224)
2011. márc. 4. 10:56
..huhhha... de másképp látjuk a "minőség"-et. :)))
186. gabi11 (válaszként erre: 182. - Egzotikum)
2011. márc. 4. 10:46
és a gyerekét is teljesen el tudtad fogadni?? nem okoz konfliktust? te szeretnél tőle még gyereket??
2011. márc. 3. 16:03

de lehet hogy enm :-)))) csak az ő mély hangja ugrott be ...igaz a Hernádié is az...

Mondtam a jó pap is holtig tanul:-)))

2011. márc. 3. 16:01
Szerintem emg előszőr Karády énekelte :-)))
183. Abberline (válaszként erre: 180. - Realista2)
2011. márc. 3. 15:57

Te ezt írtad Sonja1224 üzenetére.


Látod nálad azért nem működik mert 5-öt akarsz nem csak egyet :-DDDD


Erre idéztem.

"Mindig van új és még újabb, hát várd a csodát,

De sohase mondd, hogy nincs tovább. "


Azt hiszem értem Sonja1224-et. Ő a tökéletest keresi, és nem elégszik meg a jóval. Ezért jutott el magasabb szintre. Van ami inspirálja.

Amúgy Hernádi, nem Karády.

182. Egzotikum (válaszként erre: 181. - Gabi11)
2011. márc. 3. 15:56
Aha.
181. gabi11 (válaszként erre: 179. - Egzotikum)
2011. márc. 3. 15:51
39 éves a barátnőd?? és gyereke van???
180. Realista2 (válaszként erre: 176. - Abberline)
2011. márc. 3. 15:41
Karády idézet szép...:-) csak nem értem mire írtad...már mint a hozzászólásomra reagáltál csak nem értem az üzenetét....de csak úgy ,is szívesen veszem az idézeteket mert imádom őket és a "Jó pap is holtig tanul" :-)
2011. márc. 3. 15:41

A barátnőm és köztem 14 év van. Eddigi legjobb kapcsolatom, 2 és fél éve tart, gyakorlatilag összezörrenés nélkül. Egyébként személyfüggő... ő például nagyon fiatalos, gyakran virgonc mint egy kislány, a testét és a bőrét meg sok húszéves megirigyelhetné.

Én pedig mindig a nálam 10-15-20 évvel idősebbekkel éreztem igazán jól magam. Nem mondom, sok gyönyörű tizen- és huszonéves csaj van, de 99%-uknak még kell a tapasztalat az éréshez.

178. Sonja1224 (válaszként erre: 177. - F45bbe2910)
2011. márc. 3. 15:34

"Manapság sajnos az elbűvölést meg lehet "venni", éttermek,autók és nyaralások formájában."


Erre a válaszom...

Én a minőséget keresem, viszont a pénztárca és a minőség között azért jól tetten érhető egy összefüggés, ha nem is szükségszerű. Ahhoz nem kell külön pénz, hogy halhoz ne vörösbort igyunk, és egy eredeti olasz rizottó is olcsóbb a rántott húsnál, mégis, micsoda különbség! Számomra az a pénz fontos, ami minőséget jelez, és az a minőség, ami férfiasságból fakad.


Érted ezt így Luther????

177. f45bbe2910 (válaszként erre: 167. - Sonja1224)
2011. márc. 3. 14:25
Szó sem volt itt észosztásról. Pusztán arra utalnék hogy ha csak az elbűvölésen és az illető úriember (tegyük fel) személyiségén múlna, akkor sokkal több kiegyensúlyozott boldog pár lenne. Manapság sajnos az elbűvölést meg lehet "venni", éttermek,autók és nyaralások formájában. Ez szomorú. Az őszinteség unalmas típusú gondolkadással pedig a szememben egy nő vonzereje azonnal elenyészik a semmiben.
176. Abberline (válaszként erre: 175. - Realista2)
2011. márc. 3. 13:30

"Sohase mondd, hogy túl vagy már mindenen.

Sohase mondd, hogy tovább már nincs nekem.

Mindig van új és még újabb, hát várd a csodát,

De sohase mondd, hogy nincs tovább."

175. Realista2 (válaszként erre: 162. - Sonja1224)
2011. márc. 3. 08:52
Látod nálad azért nem működik mert 5-öt akarsz nem csak egyet :-DDDD
174. Realista2 (válaszként erre: 170. - Sonja1224)
2011. márc. 3. 08:48
ja ja csak ha sz.r a stílusok megcseszheted......
2011. márc. 3. 06:56

Főiskolás koromban volt egy csoporttársam, ő igazi nagy taktikus volt. Annyit gondolkodott minden lépésén és szaván, amit megtenni, kimondani készült, hogy közben sokszor elfelejtette megélni a pillanatoknak az örömét, elment mellette a spontaneitás.


Volt egy ilyen kapcsolatom is. A partnerem (nem is tudom, mi a legmegfelelőbb szó rá) igazán dörzsölt, okosan taktikázó pasi volt. Jól szervezte a dolgokat, alaposan megválogatta a szavait, amelyek teljesen félrevezettek. Mert nem is gondoltam rá, hogy érzelmek helyett a nagyon is józan ész, a hazugságok vezérlik minden kimondott szavát és cselekedetét. Jól megkomponált, előre megírt program szerint zajlott minden...A szeretet éreztetése is hideg, számító játék volt csupán.

Mai napig is taktikai lépések sorozata az élete...Lehet, hogy egyrészt jól érzi magát benne, hisz sikerül a beetetés mind a mai napig...de közben azt hiszem, elveszít valami nagyon fontosat. A taktika művivé teszi az embert...elveszíti valódiságát. Talán a másik sosem jön rá...Mégis, önmagában teszi ezzel a legnagyobb kárt.


Taktika...Tanultam az esetből. Ha taktikázni nem is fogok ezután sem, de óvatosabb lettem. És igen...azt lehet félrevezetni, aki hagyja.

172. 9536810fa1 (válaszként erre: 165. - Abberline)
2011. márc. 3. 06:40
Nanananaaaaaaaaa.... ezzel vitatkoznék erősen. Először is, az őszinteség nem azonos az egyszerűséggel... én pl. alapból őszinte ember vagyok, megmondom mit akarok, mit nem... nem játszom, nem rizsázom... de nem számítok egyszerű embernek. ... a férfitól kb. ugyanezt várom. Ha nekem arra megy el az energiám, hogy kitaláljam mifene van a mondatai mögött, min jár az esze, amikor azt mondja, hogy.... Naaaaaa, nem, ezt nem. Hatalmas energiákat lefog (pfuj, már lassan utálom az energia szót, olyan sablonná vált), és az ember nem halad előre... teremteni kell... létrehozni, megalkotni, az pedig az egyenes emberek kiváltsága... szeeeeeeeeeeeeeeeerintem! ;))
171. Abberline (válaszként erre: 170. - Sonja1224)
2011. márc. 2. 23:03
Hiszek Neked.
170. Sonja1224 (válaszként erre: 169. - Abberline)
2011. márc. 2. 22:55

Ez a kisszerűek mentsvára!

Higgyél nekem, a stílus maga az ember!! :-))

169. Abberline (válaszként erre: 168. - Sonja1224)
2011. márc. 2. 22:38
Pedig ezt sokan nem így gondolják. Stílussal valakit csak megtéveszthetsz, de nem varázsolhatod el. Csak illúzió.
168. Sonja1224 (válaszként erre: 163. - Abberline)
2011. márc. 2. 22:32

Gratulálok Abberline!


A stílus, maga az ember!


"A stílus az egyetlen olyan igazi luxus, amit bárki megengedhet magának, függetlenül attól, hogy mennyi pénze van. Ez olyan dolog, ami velünk született, de tanulható, feltéve, ha megvan hozzá az emberben a kellő intelligencia."


By Giorgo Armani

167. Sonja1224 (válaszként erre: 164. - F45bbe2910)
2011. márc. 2. 22:27

Nem bazzzzzeeeggg!

Ne arra alapozz, hogy verj át! Ezt senki sem sugallta! Arra készülj, hogy bűvölj el,varázsolj el, hogy megőrüljek tőled, hogy mindent hátrahagyva csak téged akarjalak!

Ha ez megvan, akkor tényleg oszthatod az észt, mert akkor fő lehajtva követlek!

166. Abberline (válaszként erre: 164. - F45bbe2910)
2011. márc. 2. 21:18

Amúgy csak arra céloztam, hogy nem árt tudni azt, hogy mégis a nők mire vágynak. Mert lehet, hogy az őszinteségen kívül még van 1-2 dolog, ami katalizátorként szolgál a kémiához.

Biztosan tisztességes pasi vagy, de szerintem kevés esélyed van azokkal szemben, akik több éves tapasztalattal a hátuk mögött pillanatok alatt benedvesítik a lányok bugyiját. Egy 3 gyerekes anyuka esetleg más szempontokat is igénybe venne, de akkor kemény kompromisszumra van szükség.

165. Abberline (válaszként erre: 164. - F45bbe2910)
2011. márc. 2. 21:02
Az őszinteséggel kiszámíthatóvá válsz, és az a nőket nem igazán izgatja. Az egyszerűség közönyt szül. Amióta fent vagyok, átnéztem pár topikot, és kezdek meggyőződni arról, hogy nagyon megváltozott a világ.
164. f45bbe2910 (válaszként erre: 163. - Abberline)
2011. márc. 2. 20:10
Szóval az egészet alapozzuk arra hogy verjük át, tévesszük meg a másik felet. Kihagyom...
2011. márc. 2. 18:29

A férfiaknak Tulipán Fanfan, Don Juan, és Cassanova történeteit kellene olvasni. Igaz, hogy mindegyik csóró szélhámos volt, de el tudták varázsolni a nőket, és volt stílusuk. Nem vitték magukkal az őzet, de egy csókért elárulták, hogy hol hagyták.

Tisztelték a nőket annak ellenére, hogy a részükről az egész nem volt más, mint átverés.

Tanfolyamot kellene tanítani őket.

162. Sonja1224 (válaszként erre: 161. - Realista2)
2011. márc. 2. 17:56

Jajmááááá!!

Kicsikéim!!

Ha a vonzás törvénye annyira egyszerű lenne... mint egyszer... akkor már én is rég az ötödik férjem mellett feszítenék... Akinek persze ott a vállán a három szarvasbika... :-))) :-)))

Ha ez annyira egyszerű dolog...

Ez már egy újabb iparág! Írjunk vonzásos könyvet és számoljuk a pénzt!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook