Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fiatal csajok, gyertek csacsogni! :-) fórum

Fiatal csajok, gyertek csacsogni! :-) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2109. Noncsi18 (válaszként erre: 2106. - Epertorta)
2010. febr. 25. 12:14

Igen remélem szerencsém lesz vele :) Nem a szomszédokra gondoltam azok a legkevésbé érdekelnek...... Hanem én csak szobát akarok kivenni.... És a bérlőtársakra gondoltam :)


Nem baj hogy hosszú lett :) Ha nem változik szerintem se várj a csodára..... Ha magamból indulok ki :S:S:S Soha nem voltam mellette igazán boldog :S:S És jobbat érdemlek!! :)


Az tényleg nem jó ha nem foglalkozik veled eleget, sőt ha rajtad vezeti le a feszültséget az meg pláne!!! :S:S

Remélem azért megoldódik köztetek :)

2108. 0623141626 (válaszként erre: 2107. - Epertorta)
2010. febr. 25. 11:33
en is eltudnek :)
2107. Epertorta (válaszként erre: 2105. - Noncsi18)
2010. febr. 25. 11:12

Hát ez tök jó :))

Milyen jellegű munka, ha kérdezhetem? :)

Ilyet én is el tudnék képzelni magamnak :D

2106. Epertorta (válaszként erre: 2103. - Noncsi18)
2010. febr. 25. 11:11

Olcsó lakást találni mostanában tényleg nem könnyű sajnos :( De egy kis szerencsével azért egész jókat is ki lehet fogni :)) Mondjuk az, hogy a többi bérlő is jófej legyen, szerintem elég nagy elvárás :DD Én ha körbenézek, tiszta szánalmat látok magam körül, olyan emberek vannak... Itt nálunk pl. a szomszédoknak néha még az is nehezükre esik, hogy vakkantsanak egy helót... :SS Emlékszem, régen tök jó kapcsolatban voltunk a szomszédokkal, átjártunk egymáshoz meg minden, de ezek az újak... Áhh, mindegy :))

Valahogy azért csak megoldjátok! Amúgy meg az a legnagyobb lényeg (na ez értelmes :D), hogy boldogok vagytok :))


Pasi mellett lassan már én is idegbeteg leszek, mert Ő az mostanában... Elég rendesen összejöttek neki a dolgok a saját hülyesége miatt, most meg rendesen sz*pja a f*szt, de most mit csináljak? Nem tudok segíteni neki abban a dologban, és magának csinálta, valahogy ki is kell másznia... Tényleg segítenék, ha tudnék, de nem tudok... Próbálok inkább lelkileg segíteni, mellette lenni, hogy érezze, hogy rám számíthat, de tök el van szállva az agya... Mondjuk ha az Ő helyében lennék, én is idegroncs lennék... De nehogymár rajtam vezesse le basszus...

Fél éve vagyunk együtt még csak, de sokkal közelebb kerültünk egymáshoz ennyi idő alatt, mint bármelyik eddigi kapcsolatomban bárkivel... És igen, megszoktam, hogy ilyen, eddig nem is volt annyira gond, de mostanában egyre jobban érzem azt, hogy ez így nem lesz jó nekem hosszú távon... Mert pl. az is tök rosszul esett, hogy 3 napja nem találkoztunk, az első 2 este dumáltunk telón, de tegnap fel sem hívott... És amikor beszélünk, akkor is 2 perc az egész kb... És ez is olyan, hogy az elején is ilyen volt, de azt gondoltam, hogy ahogy telik az idő, egyre jobban megszeret, és akkor már jobban ki fogja mutatni, ami valamennyire már meg is van, de még mindig nagyon-nagyon kevés nekem...

És ez is, hogy nem hívott, azt sugallja nekem, hogy talán mégsem szeret annyira, mint amennyire én azt eddig gondoltam... Nem tudom... Nem akarom becsapni magamat, de nem tudom, már mit gondoljak... Mindegy, ma este végre már együtt lehetünk, aztán meglátom... Ha nem látom majd azt rajta, hogy nagyon szeretne velem lenni, vagy lesz bármi kis balhé is, akkor lépnem kell, bármennyire is fáj, de nem akarom magam idegileg kicsinálni miatta, mert folyton csak ezen kattog az agyam...

Húúú, ez hosszú lett, bocsi...

2105. Noncsi18 (válaszként erre: 2101. - Epertorta)
2010. febr. 25. 11:08

Nekem is kb 1 óra mire odaérek a melóhelyre :S Ráadásul bérletem sincs és valamelyik nap megbüntettek az ellenőrök :S:S:S


Én nagyon szeretek most ott dolgozni ahol vagyok. Akkor megyek amikor akarok, előző héten beszéljük meg mindig a beosztást és amikor én szeretnék akkor megyek.... A csapat is nagyon jó, fiatalok vagyunk, nagyon jól elszórakozunk.... nah meg a főnök is jó :D:D:D

2104. Noncsi18 (válaszként erre: 2099. - Nívea)
2010. febr. 25. 10:58
Pontosan :) Nem bírnék így tovább vele lenni, és ennyi idő után hazugságban se akarok vele élni.. Ez így pont jó... :) Nehéz de meg kell lépni, utána sokkal jobb lesz :D
2103. Noncsi18 (válaszként erre: 2086. - Epertorta)
2010. febr. 25. 10:55

Köszi neked is :)

Igen szerencsére.... Mondjuk a lakással van egy kis gond, lehet még sem megy ilyen egyszerűen. Nagyon nehéz találni olcsót, jó helyen, és még kutyát is vihessek.... :S No meg a többi bérlő is jó fej legyen és azért a lakás is nézzen ki valahogy...... :S Nah meg persze ne 3 hó kauciót kérjenek... :S De remélem ez is hamar összejön!


Igen szerintem is nagyon durva..... Tényleg nem csoda, hogy betelt a pohár!!! Anyáék is csak figyelték hogy milyen kitartó vagyok..... Eléggé tönkre tett..... Tiszta idegbeteg voltam mellette.....

Jó lesz egy kis feloldódás :)


Amúgy én is hónapok óta gondolkozom, hogy mi legye...Tehát még így se olyan könnyű, de én is örülök, hogy végre elhatároztam magam:D:D


Vannak ilyen idők mikor elbizonytalanodik az ember, utána meg olyan szerelmes megont mintha akkor jöttek volna össze :D:D Meg ha így ismerted meg, akkor már azért megszoktad nem? Mióta vagytok együtt? Huu én olyan szeretet hiányos illetve szeretet igényes vagyok :D:D::D:D Én nem bírnék, úgy együtt lenni valakivel, hogy ne mondja sokszor hogy szeretlek, vagy ne ölelgessen, puszilgasson..... :):):):):) De én ilyen vagyok :)

2102. Epertorta (válaszként erre: 2100. - Nívea)
2010. febr. 25. 10:51
Puszi, és kitartáááás!! :))
2101. Epertorta (válaszként erre: 2097. - Nívea)
2010. febr. 25. 10:49

1-1,5 óra mire beérek kb., tömegközlekedéssel :S Jáj, de úúúútálom :D

Én azért sem szeretem, mert itt valahogy nem találom a társaságomat... Persze elvagyok emberkékkel, de gimiben sokkal-sokkal jobb volt... Tök jó lenne, ha még mindig oda járnék :( És most már inkább vagyok itthon egyedül, és tanulok, ami fura, mert én nagyon társasági ember vagyok :S

Hát igen, a gyerekek nem könnyű esetek, hozzájuk aztán kell a türelem! Nem is tudom, hogy vitt rá Téged a lélek, hogy ezzel foglalkozz ;D Mondjuk azért biztos akad néhány kivétel, nem? Emlékszem, én kiskoromban nagyon jó kislány voltam :DDDD Aztán nézd, mi lett belőlem... :DD

Gondolj arra, hogy csak néhány óra, és megint otthon lehetsz a melegben a pároddal :)) És ott lesz benned a tudat, hogy ezt a hetet is túlélted :)

2100. Nívea
2010. febr. 25. 10:47

Na mennem kell öltözni, mert 20 perc mulva indulok a melóba. Délután valamikor jövök.

szép napot Nektek! Pusza!

2099. Nívea (válaszként erre: 2098. - Noncsi18)
2010. febr. 25. 10:46

Hát egy szakítás sem könnyű, de ha el vagy hanyagolva, akkor az megcsaláshoz vezet, az meg álnokság szerintem a párunkkal szemben. Így lépni kell :)


de lehet, hogy ráveheti a főnököt, hogy adjon emelést :D

2098. Noncsi18 (válaszként erre: 2085. - Nívea)
2010. febr. 25. 10:43

Köszi szépen :) Biztos nem lesz azért könnyű, de muszáj ezt meglépni!!

Ő csak az al főnököm, szóval sajnos nem ő dönti el :D:D:D Pedig jó lenne :)

2097. Nívea
2010. febr. 25. 10:39

mennyi idő alatt érsz oda? Mivel jársz?


Én suliba szerettem bejárni. Mindig elökörködtük az egészet. Meg ugye ott voltak a havernőim, a lakásban meg tök egyedül nem szerettem lenni.

De most itthon van a net, a párom, a meleg és a csend, mennyivel jobb ez, mint ordítozó szenvtelen kölykökkel harcolni?!

2096. Epertorta (válaszként erre: 2095. - Nívea)
2010. febr. 25. 10:37
Én is mindig szenvedek a tudattól, hogy még 1 óra, fél óra, 10 perc és indulni kell, nem tudom, mi van velem :DD Nem szeretem már az egészet, nem érdekel... De most már ha elkezdtem, be kellene fejezni :S A héten is csak 2 előadásra találtam be, meg még ma megyek be 1re... Nem jó ez így... Mondjuk itthon tanulok én magamtól (most is :D), de jó lenne, ha rendszeresen bejárnék, de egyszerűen nem tudom rávenni magam :D Meg messze is vaaan :(
2095. Nívea
2010. febr. 25. 10:31

Meló az van. Fél óra múlva kell menni :S :(( Annyira szenvedek a tudattól, hogy el sem hiszed :D

De már csak maaaaa :D Amúgy nincs semmi különös.


És veled? Suli?

2094. Epertorta
2010. febr. 25. 10:29

Hú, köszi köszi, ez jó ötlet :))

Mizu Veled? Meló? Már túlélted a hétfőt, és csütörtököt írunk :D

2093. Nívea
2010. febr. 25. 10:26

Jaja! Az a téma mindig menő :D

Majd rájuk keresek délután, hátha priviben vissza tudom őket csábítani :DDDD

2092. Epertorta
2010. febr. 25. 10:15

Sziasztok!

Most jöttem vissza, remélem, még van itt valaki...

Jahm, nem értem, hogy hová tűnt mindenki... Angi, Ági, többiek :( Pedig olyan jók voltunk az elején :D Lehet, hogy megint fel kellene hozni a szex témát, ahogy láttam, arra mindenki vevő :DD

2091. Nívea
2010. febr. 25. 09:59

Jó reggelt!

el is felejtettem most jönni erre a fórumra, olyan kihalt :D

Most meg megint elkerüljük egymást :(

2010. febr. 25. 08:41
sziasztok
2089. Epertorta (válaszként erre: 2088. - Nívea)
2010. febr. 25. 08:17
Pont elkerültük egymást tegnap éjjel, úgy látom :(
2088. Nívea
2010. febr. 24. 22:47
Hahó! Én itt vagyok! Van valaki a drót másik végén? :DD
2087. Epertorta
2010. febr. 24. 21:58
Sehol senki? :(
2086. Epertorta (válaszként erre: 2084. - Noncsi18)
2010. febr. 24. 10:57

Húúú, Noncsi, hát én is drukkolok Neked!

Azért az tök jó, hogy így összejöttek a dolgok!! Jó Neked!

De az azért milyen durva már, amiket leírtál, hogy meztelenül olajoztad magad meg minden és semmi... Hát annak a hapsinak lehet, hogy valami baja van!! :D

És grat, hogy ilyen bátor vagy, hogy mertél lépni! Sokan nem képesek erre...

Nem tudom, én meg tegnap totál be voltam kattanva, itthon ültem egész este egyedül, próbáltam tanulgatni, de folyamatosan csak azon gondolkodtam, hogy lehet, hogy szakítanom kéne... Fogalmam sincs, mitől jött rám, hiszen nem történt közöttünk semmi rossz, sőt... Egyre jobban érzem, hogy fontos vagyok Neki és mennyire szeret, s már megbízik bennem, olyan dolgokat is elmond nekem, amiket senkinek sem... De akkor is befigyel az, hogy Ő nem az a marha érzelmes típus, és nekem néha kevés, ami van, holott én sem vagyok egy olyan csaj, akinek minden nap el kell mondani, hogy mennyire szeretik, stb... :S Ilyen volt az elején is, én így fogadtam el, és azt hittem, könnyebb lesz, de nem az :( Viszont nem tudnék nélküle élni, ezt most komolyan mondom... De már így együtt lenni is nehéz, főleg, amikor minden problémáját rajtam vezeti le (oké, nem durván, de akkor is...), rajtam, aki szereti... Szal' nekem már annyi nagyon rosszul tud esni, ha csúnyábban szól hozzám, és tudom, hogy ez nem miattam van, de ez akkor sem frankó :(

2085. Nívea (válaszként erre: 2084. - Noncsi18)
2010. febr. 24. 09:31

Szió!

Nagyon drukkolok Neked, hogy simán menjen a szakítás :)

És örülök, hogy boldog vagy most így! De! Figyu! Ezt használd ki! Kérjél fizetésemelést :DDDDD :P

2084. Noncsi18 (válaszként erre: 2074. - Ágibaba1982)
2010. febr. 24. 08:42
Tényleg lehet igaza van níveának, hogy fáradt. Nekem is friss a kapcsolatom és ott aludtam nála, csináltuk lefekvés előtt olyan 11 fele, aztán egyikünk se bírt aludni, csak forgolódtunk, bújtunk egymáshoz.... és akkor fél6ig bírtuk :D és (kor mikor keltünk akkor megint :D:D:D És el is késtünk munkából :D De tök jó, mert egy helyen dolgozunk, ő a "főnököm" :D:D Jahhh egyébként akivel most fogok szakítani, vele 2 és fél évet voltam együtt és megmondom őszintén, hogy fél éve nem feküdtünk le egymással!!!!!!! :S:S:S Úgyhogy ne csodálkozzon, ha szakítani akarok :D:D Mondjuk ez még csak a legkisebb probléma vele..... De dúrva, hogy fiatalok vagyunk, mindennap egymás mellett fekszünk le, volt hogy kijöttem a fürdőből meztelenül, elkezdtem magam olajozni előtte, és semmi......... :S Olyan is volt, hogy már szóltam neki,...... de semmi......... ááááááá tényleg nagyon nagy szükségem van már rá, hogy ne vele legyek!!!! Olyan szintem lecsökkent az önbizalmam!!!! :(:( Na de majd most összeszedem magam :)
2083. Noncsi18
2010. febr. 24. 08:36

Sziasztok.


Huu én meg milyen régen írtam :D Oohh nekem van mesélni valóm :D:D:D ........:

Ma megyek Szarvasra és hétfőn jövök vissza szakítok barátommal és elköltözöm :) Olyan durván összejött minden..... nem is gondoltam volna :D Nagyon jó!!! Na meg persze másik fiú is van a dologban :D

Örülök, hogy végre összeszedtem magam és végleg elhatároztam ezt a dolgot.... Már régóta tipródok, hogy menjek vagy ne..... De megérte várni, mert így most boldog vagyok!!! Tök jó :)

És véletlenek igen is vannak :D:D:D:D:D


Puszi nektek! Meséljetek ti is? Kivel mi van?

2082. Epertorta
2010. febr. 23. 23:22

Hali Csajok!

Hát igen, nagy pangás van itt :(

Mostanában én is ritkán tudok jönni a suli miatt sajnos, meg amúgy sincs túl sok mesélni valóm...

De holnap én is igyekszem felnézni!

Puszi mindenkinek! :)

2081. Nívea (válaszként erre: 2080. - B5519db466)
2010. febr. 23. 20:43

Szia! kicsit kihalt most ez a fórum. Nem tudom, hogy hova tűnt mindenki. Én leszek holnap, de most nagyon álmos vagyok. Megyek aludni!

Pusza!

2010. febr. 23. 19:51

helló csajok

mizu?

Angi vqagyok

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook