Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fiam napokon belül elhagyja az országot. Egyrészt... fórum

Fiam napokon belül elhagyja az országot. Egyrészt... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. ápr. 9. 17:47
Minden jót kívánok a fiadnak, így ismeretlenül is. Ha nem köteleztétek el magatokat, privátban érdekelne hol van a ház amit el akartok adni. Az ára is érdekel természetesen. Most keresgékek a Balatonon. Próbáltam visszakeresni az infókat a fórumban de nem találtam.
64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 63. - Tuttuka)
2023. ápr. 9. 17:22
Köszönjük szépen, nagyon kedves vagy.
2023. ápr. 9. 16:25
Sok szerencsét kívánok a fiadnak! Ahogy Téged ismerlek, így hoxán keresztül, nagyon erős nő vagy, tele pozitív energiával, tervekkel! Hiányozni fog a fiad, de ez szerintem normális! Ez az időszak csak még jobban összeköt Benneteket lelkileg is!
62. fokhagyma (válaszként erre: 61. - Fokhagyma)
2023. ápr. 9. 16:00
Van kereslet a sokmilliós ingatlanokra is. Nem mindenki kisnyugdíjas.
61. fokhagyma (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 9. 15:59
Írtam neked, hogy ismerősömök ott vettek most házat 160 millió felett volt. Kétszintes, 5 szobás, és teljesen olyan kívül-belül mintha most épült volna. Ha nem csaptak volna le rá, gyorsan megvette volna más.
60. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 59. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 9. 15:47

Ma Magyarországon 95 millió egy 40 éves 80nm-es ház, nyaraló beosztással?


Csak erre reagáltam,mert akkor tényleg elképesztő...

59. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 58. - 5d8fd6c5cb)
2023. ápr. 9. 15:43
Van egy árnyalatnyi különbség, de igen!😀
58. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 53. - BeYOUtiful)
2023. ápr. 9. 15:42

Azért létezik ennél olcsóbb alternatíva is..-)


Egy sima nyeregtetős kutyaház, előtte egy lavór vízzel, tisztára Balaton feeling...

(csak vicc)

57. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 55. - 5d8fd6c5cb)
2023. ápr. 9. 15:40
Köszönjük szépen! Nagyon féltem őt az ismeretlen úttól, ugyanis kocsioval megy, de bízom benne hogy szerencsésen célba ér.
56. simple (válaszként erre: 52. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 9. 15:38
Jól van akkor hiába próbálkoznak. Így is kell, különben az ember szemét kilopják.
55. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 9. 15:37

Ich wünsche ihm eine gute Reise und viel Glück..-)


mert minden kezdet nehéz..-)

54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 53. - BeYOUtiful)
2023. ápr. 9. 15:32

De aranyos vagy! Köszönöm! Én is minden jót kívánok neked!


Valóban elég atyaég az összeg ha csak ennyit tudunk arról a házról, de lehetnek értéknövelő egyéb tényezők is. Mondjuk a hely ahol található. Vagy bármi.

Fiam háza se olcsó, de aki megveszi, biztos hogy jól jár vele. Még irigylem is. Sajnos az enyém sokkal kevesebbet ér, így nem oldható meg hogy beleköltözök és az enyémet adjuk el. Kell neki a pénz most nagyon az újrakezdéshez.

53. beYOUtiful (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 9. 15:16

Nagyon szeretem az írásaid és a legjobbakat kívánom a fiadnak, de legfoképpen neked! Kívánok sok egészséget és, hogy az álmaid valóra váljanak!


Zárójel: Most teljesen elképedtem. Ma Magyarországon 95 millió egy 40 éves 80nm-es ház, nyaraló beosztással? (nincs rendes eloszoba, egy mini konyhából nyílik egy mini, tusolós fürdo, két pici szoba) Atyaég! Zárójel bezárva.

52. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 51. - Simple)
2023. ápr. 9. 15:03
Egyedül attól nem félek hogy bárki át tudja verni fiamat. Annál ő sokkal tájékozottabb és éberebb. Olyan dolgokra kiterjed a figyelme, hogy még én is meglepődök néha.
51. simple (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 9. 14:50

Az jó, ha te tudod mutatni. Viszont tényleg résen kell lenni, nekem olyanokat írtak a szerződésbe, hogy ha én adom el, neki akkor is jár a jutalék, meg ha megállapodtunk egy összegben, és ő annyiért hoz rá vevőt, de nem adom el, viszont később eladom én magam olcsóbban, akkor neki jár a jutalék, mégpedig az eredetileg megállapodott magasabb összeg után, mert ő hozott rá annyiért vevőt. És mindezeket mindig az apróbetűs részben találtam, és akkor mondtam, hogy ezt nem írom alá. Vigyázni kell velük.

Biztosan helyt fog állni a fiad, nagyon drukkolok neki, jól teszi, hogy meglépi! Azért tényleg kár, hogy eladja ezt a házat, de remélem kint lesz neki még szebb.

50. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 49. - Simple)
2023. ápr. 9. 14:37

3 ingatlanosnak engedélyezte hogy hirdessék, de kizárólagosságot nem kaptak. Kulcsot senki, én megyek a házat mutatni ha kell. Egyébként legtöbben a fiam hirdetését fogják először látni, mert a leglátogatottabb hirdetőre rakta fel.

5 perc alatt érek oda bicajjal.😀

Valóban nem kell semmit felújítani, legfeljebb ha nem tetszik a fal színe, újra festik. A nappaliban a poster nem véletlen. Mikor jött az a gondolat hogy Fuerteventurára költözik akkor tette fel, hogy mindig lássa és gyakrabban legyen ott a gondolata. A mellékelt ábra szerint hat a teremtés ereje, mi szerint most oda megy. 😀

49. simple (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 9. 14:21
Szuper. Figyelj, Balatonvilágos nagyon kelendő, mivel nagyon közel van az autópályához, tehát mondjuk aki Budapestről akar lejárni, annak ideális, de állandó lakhatásra is jó például olyannak, aki a fővárosban dolgozik, de nem kell mindennap bejárnia. A pálya közelsége miatt nagyon ideális helyen van. És tényleg nagyon szép, csak költözni kell bele, ami szintén jobban eladja, az emberek nem akarnak felújítással bajlódni. Szerintem pikk pakk elmegy. Viszont, ingatlanossal kötött már a fiad szerződést? Nagyon meg kell nézni, mit ír alá, engem sokszor megpróbáltak csőbe húzni ilyen olyan trükkökkel, így én már nem írok alá velük, csak eseti megbízást, vagyis ha odahozza nekem Gipsz Jakabot bemutatásra, és végül Gipsz Jakab megveszi a házat, akkor jár csak a jutalék. Tehát minden esetben csak eseti, névre szóló megbízást írok alá, így nem tudnak átverni. Nehogy rosszul járjon a fiad. Ha a közelben laksz, oda tudsz menni mikor be kell mutatni az ingatlant? Mert kulcsot sem nagyon kéne adni senkinek.
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Simple)
2023. ápr. 9. 14:05

Bízunk benne. Meglepően sok ingatlanos lecsapott rá, mind el akarja adni. Mutatok egy drónfelvételt is. Vége felé látszik milyen közel van a Balaton. Fiam készítette a felvételt: [link]

Én néhány utcával távolabb lakok.

47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 45. - Myra)
2023. ápr. 9. 14:00
Köszönöm, nagyon kedves vagy!
46. b39c721a9b (válaszként erre: 42. - Simple)
2023. ápr. 9. 13:51
Ez igaz. 😊
45. Myra
2023. ápr. 9. 13:48
Sok szerencsét a fiadnak!
44. gyöngy:) (válaszként erre: 41. - B39c721a9b)
2023. ápr. 9. 13:47
Eddig is megosztotta a vallomás tárgyát, nem burkolózott anonimitásba.
43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - B39c721a9b)
2023. ápr. 9. 13:45
Nem titok ki vagyok, többen felismertek, csak a vallomás anonim.
42. simple (válaszként erre: 41. - B39c721a9b)
2023. ápr. 9. 13:40
Szerintem itt minden hoxás tudta, hogy ki tette-e vallomást, hiszen régóta téma volt ez itt az oldalon. Viszont vallomást csak anonimként lehet tenni, ezért van így.
41. b39c721a9b (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 9. 13:33
Ennyit az anonimitásról...:D
40. simple (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 9. 13:32
Semmi gond. Na viszont mostmár izgatott lettem, remélem hamar sikerül a terv, és megmutatod mit vett magának a fiad. a balatoni házat tuti gyorsan el fogja adni.
39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - Simple)
2023. ápr. 9. 12:38
Te jó ég! Küldtem neked egy nyuszis jelet. Utóbb láttam, nem kellett volna.Elnézést! Hogy tehetném jóvá? Letöröltessem?😀
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Simple)
2023. ápr. 9. 12:37
Langyos-langyos! Ne találgass mert nem mondom meg. Sőt azt se mondom hogy teljesen egyetértek vele, de ha elkölti a ház árát, megírom mit vett. Még meg is mutatom.😀
37. simple (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 9. 12:35
Nagyon jó időben van most az eladáshoz, most jön a. szezon. El fog menni.
36. simple (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 9. 12:34
Óceánparti házat? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook