Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férjem és a gyereke fórum

Férjem és a gyereke (beszélgetős fórum)


2014. júl. 24. 12:12
Az áldozatról meg annyit: egy normális kapcsolatban semmilyen normális tettünk után nem érezzük hogy ezt most muszályból tettük, vagy feladtam valamit a másikért... Én minden tettem,gondolatom,és cselekedetem normálisnak érzem a kapcsolatomon belül, és nem érzem úgy (még ha meg is tettem),hogy bármit kényszerből tettem. Te úgy írtad a mindent feladtál részt... Szerintem meg magad miatt adtad fel,és itt is csak az Én,Én,Én részt emeld ki... Nem lehet a te cselekedeteidet másokra fogni! Szerintem nem tartott pisztolyt a fejedhez,hogy menjél külföldre,hagyj ott mindenkit,stb.,stb. És most se kötelező megfogadnod a "tanácsait"! Ha nem tetszik ne tegyél úgy,aztán majd lesz valami! Valamelyikőtök lépni fog és kész!
163. 00d2211c1a (válaszként erre: 161. - Angelic smile)
2014. júl. 24. 12:12
Sehonnan nem tudom, de kutya kötelességem annak hinni, aki a párom és akit szeretek. Így az ő verzióját tartom igaznak.
162. 00d2211c1a (válaszként erre: 152. - E49241a632)
2014. júl. 24. 12:08

Ezért írtam azt, hogy fölösleges a volt feleséggel beszélgetni.


Ő ezt mondja.

A férjem mást mond.

161. angelic smile (válaszként erre: 147. - 00d2211c1a)
2014. júl. 24. 12:08

Na, ez a gáz! (Nem az, hogy a férjem ölébe ülök! :D)

És honnan tudod, hogy kinek van igaza?

2014. júl. 24. 12:07

sok sebbol verzik itt minden;

fognam az egesz kocerajt es lepnek;

ha nem tudsz masokat megvaltoztatni, akkor a sajat hozzaallasodon kell;

ha ez sem megy, taxi;

159. gribedli*** (válaszként erre: 146. - 3b1a5ec920)
2014. júl. 24. 12:07

Nagyon bevasarolt...


:DDD

158. BlueJasmine (válaszként erre: 141. - 00d2211c1a)
2014. júl. 24. 12:06
Ha lelépett kivel van a gyerek? A férjed családjával,vagy a volt asszonyéval? Miért nem dobod fel az ötletet hogy költözzön hozzátok? Tuti nem lenne egyszerű vele de azt mondod birod... A férjednek jót tenne, lehet sűrűn haza se kéne menni,megoldódna a sok rosszakaró probléma, viszont neked normális kapcsolatot kéne kialakítanod a gyerekkel, nem pedig vetélytársként kezelni! Azt a pár napot ne sajnáld tőlük, és lehet a gyereknek is jobb kettesben az a kevés idő az apjával,mint megosztani a figyelmét! Hidd el,nem egyszerű,és egy gyerek még annyira se tud mit kezdeni a dologgal,mint te!! Az én párom a mai napig tervez külön programot a nagyobbal,hogy ne legyen féltékeny a kicsire,meg rám se! És nem halok bele,hogy a hétköznapokban megosztja a figyelmét, néha-néha meg külön mennek el! Ez kell a kapcsolatuknak,és mind a kettőjüknek! Így normális és sosem voltam féltékeny... Pedig nem is páréves gyerekről van szó,aki nem értené meg a dolgokat... És így is vannak kamasz problémák,de örülök hogy szeret,és jól érzi magát velünk! Én erre büszke vagyok,mert tudom hogy fontos a páromnak,és ezzel az ő érzéseit is rontom ha ellenséges vagyok! Lehet feléd is megváltozna,mert látja hogy nincs akadály köztetek! De te akadályként kezeled a gyereket, ezért nem is biztos benned! Szerintem tényleg nem normális a viselkedése (ha úgy van ahogy leírod),de egy icipicit érthető. Egy kapcsolat alapja meg a bizalom. EZt nem árt szem előtt tartani,főleg hosszú távon!
157. 090716 (válaszként erre: 1. - 00d2211c1a)
2014. júl. 24. 12:06

Én mint anya, és feleség leddöbbenve olvastalak.

Az egyik, hogy ki kérte, az áldozatot? A te döntésed volt.

A másik ami nagyon fontos, a GYEREK ÁRTATLAN! Még akkor is, ha nem a tied! Majd ha egyszer lesz akkora szerencséd, hogy ezt kipróbáld, akkor rájössz, milyen egy gonosz, önző, nő vagy. A férjednek meg kutya kötelessége abban a kevés kis időben a fiával törődni.....ha már külföldre ette a fene.

Amúgy szerintem te nem vagy érett egy házasságra, és mindig szenvedni fogsz!

156. Zizisicc (válaszként erre: 147. - 00d2211c1a)
2014. júl. 24. 12:05
És tényleg ütve-verve volt?
155. andi6020 (válaszként erre: 144. - 00d2211c1a)
2014. júl. 24. 12:04

"most már ott tartok, hogy utálom ezt a gyereket, nem bírom elviselni, idegesít"


ezt írtad


Amúgy még mindig nem értem, miért nem tölthet havonta kettő napot csak a gyerekkel?

154. 00d2211c1a (válaszként erre: 149. - Ec94ffbcdf)
2014. júl. 24. 12:04
Sokkal, több, mint 10 év... :(
153. 00d2211c1a (válaszként erre: 146. - 3b1a5ec920)
2014. júl. 24. 12:04

Semmi problémát nem látok abba, ha két felnőtt megöleli egymást, megpuszilják egymást, szájon puszilják egymást, akkor sem ha pl. látja ezt egy gyerek. Ez nem nyalás- falás...


Azt viszont igen durvának és undortónak tartom, hogy befekteti mellénk az ágyba a gyerekét, majd amikor azt hiszi az alszik rám mászik és ha elutasítom meg én vagyok a szemét... Bár teljesen mindegy, mert miután azt mondtam, hogy többet nem alszik köztünk, mellettünk a gyerek, akkor is én voltam a szívtelen és önző...

152. e49241a632 (válaszként erre: 147. - 00d2211c1a)
2014. júl. 24. 12:03
Egy tagadás, egy állítás. Ez alapján még a bíróság se foglal állást.
2014. júl. 24. 12:03
ennyi problemaval nem kotnem ossze az eletemet senkivel; itt mindkettotoknek vannak serelmei, magatartaszavarai, melyeket nem tudtok megoldani;
150. gribedli*** (válaszként erre: 128. - 00d2211c1a)
2014. júl. 24. 12:02

Látod, akkor itt nem is a gyerekkel van bajod, hanem az anyóssal és igen, gyerekes a hozzáállásod, valamint pont az sérül, aki semmiről nem tehet. Akinek meg céloztad a viselkedésedet, tojik rád és egy lépésben leszerel, nevetségessé tesz. Ő is biztos féltékenységből tette azt a megjegyzést, de legyél már intelligensebb! Valami frappánsat visszaszólhattál volna azonnal, hogy megnyugtasd a lelkét vagy hogy elvedd a kedvét további megjegyzésektől.


Ajándék: rengeteg esetben én veszek ajándékot, én választom ki, a férjem helyett. Amikor átnyújtja, nem szólok, hogy én vettem, mert rosszul esne az ajándékozottnak, hogy sajnos a férjemnek nem volt ideje, vagy fantáziája egy ilyen ajándékhoz. De ő is kisegített már ilyesmivel (pl elfelejtettem valaki szülinapját és ő mikor felhívta, a nevemben is kívánt neki sok jót, utólag meg megmondta, szemrehányás nélkül). Szerintem ez is olyan piszlicsáré dolog, hogy nem sokat agonizálnék rajta a helyedben, max az ajándékkártyára odaírhatod: sok szeretettel apától és Esztitől. Nem? Inkább ez, minthogy semmit nem adsz bosszúból, szinte kicseszésből...


Mondom, hogy azt bántod meg vele pont, akinek nincs vétke a szituban

2014. júl. 24. 12:02
mennyivel vagy fiatalabb a férjednél?
148. Zizisicc (válaszként erre: 139. - Angelic smile)
2014. júl. 24. 12:02
Így van. A gyerekprobléma csak a jéghegy csúcsa, de mindig ez látszik először, ez van a felszínen, de a valódi okok mélyebben vannak. De kiindulópontnak jó, csak nem szabad itt megállni, mélyebbre kell ásni. A fórumindító féltékenysége a gyerekkel szemben "csak" következmény, kell vele foglalkozni, de a főprobléma nem itt van.
147. 00d2211c1a (válaszként erre: 143. - Unom)
2014. júl. 24. 12:00

Volt feleséget??


Ő rossznak állítaná be a férjemet és rossznak is állította be,hogy magát védje. Azt mondta, hogy nem csalta meg, de rettegésbe kellett élnie, mert állandóan ütve- verve volt és ezért akart elválni...

146. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 128. - 00d2211c1a)
2014. júl. 24. 12:00

veled apuka nagyon bevasarolt...

aki ennyire gyuloli a gyerekemet, annak nincs helye az eletemben, nemhogy hazassagot kossek vele;

amugy meg egy kisgyerek szamara nem eppen epuletes latvany, amint apu meg a felesege nyaljak-faljak egymast; arra van azon a 2 napon kivul meg 28-29 nap; a ti kapcsolatotokban alapbol van van, ez ezen a szerencsetlen artatlanon csapodik le;

145. e49241a632 (válaszként erre: 141. - 00d2211c1a)
2014. júl. 24. 11:59
Te egészségesnek érzed a kapcsolatotokat? Egészségesnek érzed a saját hozzáállásodat?
144. 00d2211c1a (válaszként erre: 142. - Andi6020)
2014. júl. 24. 11:58
Nem a kölyöktől, hanem a helyzettől és a félelemtől, hogy megint semmibe leszel véve.
143. unom (válaszként erre: 141. - 00d2211c1a)
2014. júl. 24. 11:57
Mindenképp kérdezd meg a volt feleséget, lehet, mesélne érdekes dolgokat. Hosszabb póráz??? Te ennyire semmibe veszed magad?
142. andi6020 (válaszként erre: 130. - 00d2211c1a)
2014. júl. 24. 11:56
De miért? Miért nem szólhat havonta két nap róluk? Főleg úgy, hogy okádsz a kölyöktől.
141. 00d2211c1a (válaszként erre: 137. - Zizisicc)
2014. júl. 24. 11:56

És ez sajnos mindkettőnkben benne van.


A első felesége még a házasságuk elején csalta meg kisgyerek mellett és le is lépett a nő. Tudom, hogy ettől fél, hogy ismét ez fog megtörténni, ezért nem akarja, hogy barátnőkkel találkozzak, hogy egyedül menjek valahova, hogy csinosan öltözködjek, hogy sminkeljem magam. De ezzel nincs problémám, én megértem, aki egyszer megégeti magát... az utána már másképp áll a dolgokhoz. Én úgy érzem partner vagyok ebbe, és segítem, elfogadtam a kéréseit, mert hittem és hiszek abban, ha ezzel bebizonyítom, hogy én nem a volt felesége vagyok és nem akarok más férjet magamnak, előbb utóbb elfelejti az első házasságból hozott sérelmeit, félelmeit és akkor "hosszabb lesz az én pórázom" is egy picivel.


De most én vagyok bajban, és hatalmas bajban. És segítségre lenne szükségem, hogy ne érezzem azt, amit érzek.

140. unom (válaszként erre: 138. - Kattyus)
2014. júl. 24. 11:55
Ő ezeket nem mint rossz tulajdonságokat írta le, természetesnek veszi. Szerintem ez nagyon nagy baj.
139. angelic smile (válaszként erre: 137. - Zizisicc)
2014. júl. 24. 11:54

Elképzelhető, hogy vannak ilyen férfiak és nők. Én mindenesetre életem első 34 évemben nem találkoztam ilyennel, talán azért is nem tudom elképzelni.

De ha ez így van, akkor ez nagyon nagy baj és ennek a fórumnak talán erről kellene szólnia.

138. kattyus (válaszként erre: 76. - Angelic smile)
2014. júl. 24. 11:52
Éppen ezen gondolkodtam. A fórumindító hozzászólásban szó sem esik a férj negatív tulajdonságairól, csak a fórumindítóról. Én,én,én,én. Meg persze a gyerek. Csak a negatív hozzászólások után jött a férj rossz tulajdonságainak felsorolása. Úgy hat az egész, hogy ahogy jöttek azok a hozzászólások amelyek nem támogatják a fórumindító történetét úgy kerültek előtérbe azok a dolgok, amelyek mint áldozatot, szenvedő alanyt csinálnak a feleségből.Nekem amolyan fura a történet.
137. Zizisicc (válaszként erre: 75. - Angelic smile)
2014. júl. 24. 11:49

Azt nem tudom, hogy amit a fórumindító ír, az mennyire igaz, én nem kételkedem benne, de az biztos, hogy ez a jelenség létezik, amit a férjéről ír. Ez a hatalomról szól, az uralkodásról. Nem feltétlen tudatos, inkább tudatalatti folyamat. Aki nem bízik eléggé magában, és fél, hogy elveszti a párját - az mindegy, miért ragaszkodik hozzá - sokszor úgy próbálja maga mellett tartani a másikat, hogy korlátozza. De ez nem úgy fogalmazódik meg benne, hogy igénytelen legyen a nő, hanem inkább úgy, hogy ne legyen olyan feltűnő, ne legyen olyan csinos, ne tűnjön ki a tömegből .... és igen, sajnos az is jellemző, hogy igyekeznek elszigetelni más emberi kapcsolataitól is .... családtól, barátnőktől ... stb

De persze ez nem csak bizonyos férfiakra lehet igaz, hanem bizonyos nőkre ugyanúgy ..... csak ők máshogy, másban korlátozzák, vagy próbálják a pasit. És a féltékenység, hatalomvágy mögött a félelem és az önbizalomhiány áll .... ha mélyre leásunk ...

136. angelic smile (válaszként erre: 134. - Gribedli***)
2014. júl. 24. 11:46
Tudom, csak viccelek! :)
135. angelic smile (válaszként erre: 126. - Gribedli***)
2014. júl. 24. 11:46
"Szóval valamit hazudsz arról, amit arról mondtál, hogy amikor kettesben vagytok, egymás seggébe bújtok." Juj, soha nem beszélnék ilyen csúnyán! :DDD

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook