Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Férj vagy Szerelem segítenétek? fórum

Férj vagy Szerelem segítenétek? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
2014. máj. 30. 19:33
Ezt próbálom elmagyarázni én is.
74. 22faff5807 (válaszként erre: 73. - Idhikai)
2014. máj. 30. 19:32
De akkor nem kell hozzá menni és gyereket szülni neki. Pláne nem együtt maradni ilyen sokáig.
73. Idhikai (válaszként erre: 72. - 22faff5807)
2014. máj. 30. 19:30

elolvastam a fórumindító hsz-t... hehe, simán egy éretlen személyiség, majd megoldja! :))


Amúgy én azt szoktam mondani, mivel ez volt a tapasztalatom az elmúlt évtizedek alatt, hogy akkor van gáz, ha hidegnek érzem a páromat az ágyban.... szó szerint hidegnek, mert akkor már idegenek vagyunk... és az már nem változtatható.

72. 22faff5807 (válaszként erre: 70. - Idhikai)
2014. máj. 30. 19:27
Szereti a férjét mint írta, de egy ilyen húzással tetszik vagy sem ő vált jellemtelenné. Itt most se félremászkálás se jellemtelenség nem történt. Nekem is van amikor azt mondom elég, megcsalás, stb. ami persze jogos IS! Na de csak ennyi, hogy rossz a szex, könyörgöm.
71. 27c72ee00a (válaszként erre: 70. - Idhikai)
2014. máj. 30. 19:26
Megint csak egyet tudok érteni.
70. Idhikai (válaszként erre: 68. - 22faff5807)
2014. máj. 30. 19:20
badarságot beszélsz... más a betegség és más a jellemtelenség... Ha a párom jellemtelen, félremászkál, bánt bármilyen formában... elhagyom... ha a párommal szeretetben tudok élni, akkor bármi jöhet... betegség, özönvíz... akkor egyek vagyunk. Sajnos ritka az ilyen kapcsolat, de van az ismerőseim között, aki már látott ilyent! :))
2014. máj. 30. 19:16
kérdezd meg a férjed és a szerelmed is mit csinálj, aztán dobd ki mindkettőt
2014. máj. 30. 19:15

Akkor megint csak a fogalmakkal nem vagytok tisztában. Ami nektek kell az egy élettársi viszony. Abból ki-be lehet sétálgatni kedvetekre.

Isten ments, hogy egyszer lebénuljon a párotok deréktól lefele egy balesetben, mert fog nagyot nézni az is tuti. De kíváncsi lennék rá fordított helyzetben ha ne adj Isten veletek történne valami, mell rák vagy tököm tudja és azt felelné a párotok, hogy bocsi de ez így már sz@r akkor mit éreznétek?

67. Idhikai (válaszként erre: 64. - 22faff5807)
2014. máj. 30. 19:08
... amúgy komolyan normális, hogy "egy életen át tartó küzdelem" valakinek cél lehet ezen a földön? :) Én házasságpárti vagyok, de jóóóó házasságpárti... nem küzdős! :)
66. 27c72ee00a (válaszként erre: 65. - Idhikai)
2014. máj. 30. 19:06
Szerintem is.
65. Idhikai (válaszként erre: 64. - 22faff5807)
2014. máj. 30. 19:05
... a szex általában akkor romlik meg, ha az emberek lélekben már elszakadtak egymástól... amikor az érzéseik, érzékeik már hátraarcot mutattak... még akkor is, ha nem vallják be maguknak. (szerintem)
64. 22faff5807 (válaszként erre: 63. - Idhikai)
2014. máj. 30. 19:01

Nem zárják ki egymást, de kinek ez, kinek az a fontosabb. Azért biztos nem hagynám el a feleségemet mert már nem olyan vele az ágyban. Ha ez váló ok x év után akkor tedd fel a kérdést, hogy mi az ami fontosabb volt számára. Ha nem érezné legbelül, hogy hibát követ el nem kéne ez a fórum.

Ha csak a jóban tartasz ki a párod mellett azért kár az időt pazarolni. Én elhiszem, hogy egy esküvő ma már inkább brahi a legtöbb embernek, mintsem egy életen át tartó küzdelem jóban és rosszban egyaránt, de ha minden szakítási ok akkor értelmetlen. Kitartasz e mellette jóban, vagy amíg jó a szex, én ilyenre nememlékszem. Van egy nagyon jó mondás, annyit ér az ember mint az adott szava. Nem hiszem, hogy ezt tovább kéne taglalni.

63. Idhikai (válaszként erre: 58. - 22faff5807)
2014. máj. 30. 18:40
huhhha.... nem is tudtam, hogy a jó szex és a lélek, törődés, figyelem kizárják egymást.... :OOO Naháááát, hogy mik vannak? :O :)))
62. Timicicaanyuka (válaszként erre: 1. - Liliomszál33)
2014. máj. 30. 08:58

Ha már egyszer a férjeddel szétmentetek, akkor annak oka volt. Ettől még szeretheted, tisztelheted őt.

Az új kapcsolat lehet hogy még friss, nem kell elkapkodni. Én maradnék egyedül, inkább a gyerekekre koncentrálnék. Aztán majd az idő eldönti..

61. 22faff5807 (válaszként erre: 60. - 130454e42d)
2014. máj. 30. 07:52

Nekem nem igazán fontos a jó szex, ez az én "difim".

De ki ragadtad a mondataimból a lényeget.

Ez talán így jobban fogyaszthatóbb mindenki számára.

Én kicsit keményebb hangvételben írok. De nem akarok vele megbántani senkit sem.

60. 130454e42d (válaszként erre: 58. - 22faff5807)
2014. máj. 30. 07:46

Ez nagyon nem így van. A szex fontos, egyenrangú a többi dologgal. Szerencsére már nem a középkorban élünk, mikor az a nő aki élvezi a szexet ku.rva volt.

Akivel csak a szex jó az nem alkalmas komoly kapcsolatra, de az sem akivel a szex nem jó.

Fontos az, hogy megegyezzen az értékrendünk, tudjunk beszélgetni, megbízhassunk a másikban feltétel nélkül. Ami még elengedhetetlen nekem: hasonló humorérzék.

Jó lenne, ha komoly kapcsolat, házasság előtt mindenki ismerné saját magát, az igazi igényeit, nem azt, amit "éreznie kell". Talán kevesebb szar házasság és válás lenne.

59. 22faff5807 (válaszként erre: 57. - 130454e42d)
2014. máj. 30. 07:35
Ezt megértem, kinek mi az igénye. De legalább te tudod, hogy mit keresel, és nem 20 év után nyögöd ki.
58. 22faff5807 (válaszként erre: 51. - 9b10f3d7ff)
2014. máj. 30. 07:34

Ezzel mondjuk teljesen egyet kell értenem. Annyira a szexen van a hangsúly, hogy már k@rv@ra semmi kedvem hozzá. Nem hiszek abban, hogy ezek olyan dolgok amiket nem lehetne megoldani, egy idő után meg úgyis unalmas lesz mindenkivel akár tetszik akár nem. Valahol egy házasságnak többről "KÉNE" szólnia. Elég szomorú tény de valóban. A legtöbb nő már csak egy értéktelen tüzelő szuka aki fűvel fával. A másik véglet meg a kiélt nő akinek megint csak semmi értéke nincs. Túl nagy hangsúly van a szexen, mintha egy ember értékét csak ennyi határozná meg. Ennyi erővel ha jó a szex akár agyon is üthet vagy mi? Lehet én is régi vágású vagyok, de az emberek erkölcsi nézetei ma már totál zéró. Vannak dolgok amik persze válás egyértelmű nem a középkor, de azt akinek csak a szex.......

Csak tudnám minek is beszélek, úgyse érti senki. Lélek és szív kéne az emberekbe, hogy meghallják és kicsit magukba nézzenek, de azt már sz@rért, h@gyért eladták. Maradnak a testi örömök, narkó pia, és szex mint egyetlen érték a 21. században.

57. 130454e42d (válaszként erre: 56. - 22faff5807)
2014. máj. 30. 07:09
Olyan partnerrel akivel nem jó a szex nem maradnék együtt, nem vállalnék gyereket. A jó szex nem elég, de szükséges.
56. 22faff5807 (válaszként erre: 50. - Katinkaboszi)
2014. máj. 30. 06:58
Van amivel egyet értek, de az nemlehet mentség, hogy mások is ezt teszik. Van saját akaratom, és én döntöm el azt, hogy van e kedvem hozzájuk alacsonyodni. Volt olyan párom akivel rossz volt a szex, na és? Ez nálam sosem volt szakitási ok. Egy dugó partnernél többre van szükségem. 3 nap éheztetés után meg nincs olyan, hogy nem esik jól. :-D
55. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 53. - Katinkaboszi)
2014. máj. 30. 00:31
Nem lehet mindenben egyet érteni, és nem is kell. Mindannyiunk háttere, neveltetése, lelkivilága más.
54. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 52. - Katinkaboszi)
2014. máj. 30. 00:29

Amíg valaki az igazit keresi, ne szüljön.

Tényleg erős volt a tüzelőszuka, mentségemre legyen mondva, én mindig a gyerekeim érdekeit tartottam szem előtt. Nem ők kérték az életet, az én döntésem volt.

53. Katinkaboszi (válaszként erre: 51. - 9b10f3d7ff)
2014. máj. 30. 00:18
Amúgy, végre, valami, amiben nem értünk egyet :D
52. Katinkaboszi (válaszként erre: 51. - 9b10f3d7ff)
2014. máj. 30. 00:17

Ott a második mondat végén, a köteles vele maradni.


Kérdezem én, 38 évvel a hátam mögött, kinek jó az, ha az anyuka elégedetlen, még ha csak a házasélettel és emiatt ideges, kimerült, ettől még nem tüzelő szuka, csak meglennének az igényei.

A gyerekek miatt valahogy elnyomta. Úgy tartotta jónak, de ez nem normális.

Igaz,nem lett volna szabad szülni, egyet sem, nem hogy többet. Ebben igazad van.

Viszont engedtessék már meg a nőnek, hogy igényei legyenek, még akkor is, ha férjhez ment.


Nem akarok én rábeszélni senkit, hogy fűvel-fával csaljon, ha nem jó neki az ágyban, de gondolja meg, bár, ahogy nevelve vagyunk mi nők, csak évek után jön rá, mi lenne neki a jó.

Nah, akkor mi van? Semmi tüzelés, csak jó lenne, ha érezhetné, milyen az igazi.

51. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 50. - Katinkaboszi)
2014. máj. 30. 00:03

+Azt akarod ezzel mondani, hogy ha házasság van, akkor kutya kötelessége a nőnek már csak a férjéhez hűnek lenni?

De ha nem jó vele a szex, nem élünk a középkorban, hogy akkor is köteles vele maradni.


Én úgy tartom tisztességesnek, amíg házas valaki, legyen hű, ha nem tetszik valami a házasságban, próbálja megbeszélni, ha nem megy váljon el, és vadásszon mindkét fél kedvére.

DE, amikor már van gyerek, sőt gyerekek, akkor már nem csupán a saját szexuális vágyaink után kell loholni, hanem a gyerekeink lelkét is kell ápolni.

Úgy vettem ki,a fórumindító sosem volt megelégedve a férje szexuális élménynyújtásával, akkor mi a fenének szült gyereket, gyerekeket neki.

Tuti, múzeumi középkori darab vagyok, de azt az anyát sosem értem meg,aki, mint egy tüzelő szuka lohol a kan után.

Más, ha bántja,akár lelkileg, akár testileg a párja, de ha ez nem így van, nekem nem tetszik, a gyerekei miatt ez a hozzáállás. Ez az éb véleményem.

50. Katinkaboszi (válaszként erre: 46. - 22faff5807)
2014. máj. 29. 23:41

Nem látod rosszul, csak pasiszemmel.


Azt akarod ezzel mondani, hogy ha házasság van, akkor kutya kötelessége a nőnek már csak a férjéhez hűnek lenni?

De ha nem jó vele a szex, nem élünk a középkorban, hogy akkor is köteles vele maradni.


Bár abban igazad van, hogy ha vége a következő szerelemnek, sötöbö......


Viszont a szerelem egy idő után átalakul szeretetté, csak ezt sokan nem értik és megijednek, elszaladnak, mint jelen esetben is.


Azt hiszem itt alapvetően mindig gond lehetett a házasélettel, nem csak pár év után jött elő a probléma.


Ha egy férfi 50 fölött, nyugodtan választhat, családot ott hagyva, egy feleannyi idős nőt, és elveheti, akkor miért ne lehetne egy harmincas, két gyerekes anyukának megtudni, milyen érzés, amikor még jó is az ágyban, nem csak megy, mert....

49. Katinkaboszi (válaszként erre: 42. - 22faff5807)
2014. máj. 29. 23:34

Nos, sokan közületek, ezt is teszik.


Bizonyám.

48. Katinkaboszi (válaszként erre: 35. - Andi6020)
2014. máj. 29. 23:24
ki :)
47. Katinkaboszi (válaszként erre: 26. - 22faff5807)
2014. máj. 29. 23:23

Hattttalmas nagy.


Jelen esetben, a kérdező szereti a férjét, mint férjet és embert, de nem szereti a szexet vele.

A másikkal imádja a szexet, talán jó is lenne,mint társ is, de a másikat már megszokta, a gyerekei apja, sok a régi, szép emlék.


Úgy is a férj mellett dönt, mert a gyerekek miatt muszáj lesz.

2014. máj. 29. 21:37
Értem, szóval akkor mondjuk van a szerelem, ami átalakul szeretetté, és tart x évig közben a gyerekek, stb. Amint elmúlik a szerelem hagyunk csapot papot, lesz@rjuk a másikat, felrúgjuk az eskünket, és megyünk a következőbe, ahol újra kezdődik minden, és lényegében van egy ilyen körforgás x pasival. Akkor most megkérdem, ez szerintetek normális dolog? Ehhez így kell hozzáállni? Vagy esetleg ezt is én látom rosszul.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook