Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Férfiak, nők írjatok le bármit, amit most nyomja a szíveteket, vagy máshol nem tudjátok elmondani!! fórum

Férfiak, nők írjatok le bármit, amit most nyomja a szíveteket, vagy máshol nem tudjátok elmondani!! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. júl. 29. 11:24
Sziasztok. Nekem a legfőbb problémám, hogy babát szeretnék, de mivel nincs normális munkám, csak megbízási szerződésem, csak pár nap dolgozom, így párom nem akar bevállalni gyereket. A GYED is csak akkor járna, ha a gyerek születése napján érvényben van a szerződés. így nem lehet semmire se számítani. Elég sokat veszekszünk emiatt a párommal, mivel én idén leszek 31 éves, és nem szeretnék még éveket várni.
11. f54d0e6a81 (válaszként erre: 9. - Krisztine2)
2010. júl. 29. 10:23

Sajnáloma ami veled történt!

Szeretem a hasonló gondolkodású embereket,mert én is ilyen őszinte vagyok,de sokaknak az igazság fáj...

Remélem minden rendeződik körülötted,de talán már jól vagy,persze,ha egyeltalán feltudsz épűlni ebből a tragédiából,az unokatesómékkal,is történt ilyen,meghalt a babájuk terhesség közben,már kész kislány volt,meg minden és ráadásúl nem vették észre kontrollon sem mi a baja!

Hiába mindta az anya nem mozog a baba!!

Gondolhatod...

Én ezmiatt rettegtem a terhességem alatt+autista az öcsém,szóval félek nem lesz e semmi gondja az angyalkámnak...

10. Krisztine2 (válaszként erre: 4. - T.Ili)
2010. júl. 29. 10:17
Igen ez így van sajnos.:(
9. Krisztine2 (válaszként erre: 6. - T.Ili)
2010. júl. 29. 10:16

adatlapom elárulja a problémám.

Sajna.

8. f54d0e6a81 (válaszként erre: 5. - Krisztine2)
2010. júl. 29. 10:15
Igen mesélj, azért nyitottam a fórumot,hadd halljuk!
7. f54d0e6a81 (válaszként erre: 4. - T.Ili)
2010. júl. 29. 10:15

Ez igaz,pénzből van pénz!

Ne aggódj szerintem sokan így vagyunk vele!

Hogy?

Hát nekünk sincs terepjárónk,valószínű nem is lesz...

A banszámlán sem hiszem,hogy több lesz valaha a havi fizetésünk összegénél...

De, majd ha nyerek...hahaha

Talán egyszer....

6. t.Ili (válaszként erre: 5. - Krisztine2)
2010. júl. 29. 10:13
mesélj!
5. Krisztine2 (válaszként erre: 3. - F54d0e6a81)
2010. júl. 29. 10:08

Van olyan dolog az életemben amin nem tudom túltenni magam.Sokszor próbáltam de nem megy.Nem azért mert nem akarom,hanem azért mert nem tudom.


Hú de értelmes vagyok:DD

2010. júl. 29. 10:07

A pénz hozza a pénzt.

Ebben a sárban csak az tud területre menni,és leszedni a megtermelt gyümölcsöt,akinek terepjárója van.

Nekem nincs.Így pénzem se lesz.

3. f54d0e6a81 (válaszként erre: 2. - Krisztine2)
2010. júl. 29. 10:04

De ,írd csak!

Ne aggódj,marad hely!

Remélem sokan csatlakoznak!

Manapság mindenkinek van valami gondja,hát itt az alkalom,tessék írni!

2010. júl. 29. 10:03
Ha most elkezdeném írni,nem maradna hely másoknak:)
2010. júl. 29. 10:01

Figyelem!

Ha van olyan akinek,hiányzik valami most és beszélne róla,véleményt kér,esetleg tanácsot,akkor írjatok...

Más nem unalom űzőnek jó!

DE!Kérlek ne sértegessétek egymást,hisz az nektek se esne jól!

Na akkor,jó lelkizést,itt megtehetitek,elmondhattok szerelmi bánatot,pénzügyi gondokat mindent!

Azt hiszem mindenki segít majd nektek,de ti is segítsetek a másiknak!

Sokáig éljen a fórum!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook