Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfiak nem tudnak szakitani fórum

Férfiak nem tudnak szakitani (beszélgetős fórum)


5. pötibaba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 20. 10:10
Ezt az átkozósdit nem is értem, távol áll tőlem ez a kultúra. De amúgy egy felfokozott érzelmi állapotban az embernek sok minden ki tud jönni a száján, azokat el kell felejteni. Te szakítottál, valószínűleg jól tetted. Ne sírj, lépj tovább!
márc. 20. 08:31
Ó, dehogynem!
3. f80e6767b9 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 20. 08:18
Jól tetted , hogy szakítottál. Majd megtalálod azt aki értékelni , szeretni és tisztelni fog.
márc. 20. 02:26
felejsd el ezt a sracot,ez a mult!ne nyalogasd a sebeidet!talalkozhatsz meg rendes sraccal is aki megbecsul teged!
márc. 19. 21:27
Eddig 2 csúnya szakitádon átestem. Utolsonal az exem huga megvádolta a testvéremet hogy rontásokat küld rá, ami nem igaz. Volt párom mikor rákérdeztem össze vissza hazudott. És szakitottam vele. Én minden voltam csak jó nem. Szexben nem jó, hogy csúnyán beszéltem a hugával, anyjával. Ezek se igazak. Halott szüleimet se kimélte, anyu nemrég halt meg a kezeim között. Apu 2 éve az is kezeink között. Hogy én azóta megváltoztam. És ez miatt akart velem szakitani. Csak huga hülyesége megelőzte. Állitólag felém már nem lángolt úgy mint az elején. Szexbe se voltam jó már. Ezért mindennap sirok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook