Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Férfi spermaszám csökkenés javítása természetes módszerekkel fórum

Férfi spermaszám csökkenés javítása természetes módszerekkel (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
34. c0048dfb7e (válaszként erre: 33. - Dudika76)
2009. jan. 21. 22:25

Napi 2, de csak a sárgáját kikeverve pici cukorral.

Az ötlet nem tőlem való, hanem a bükki füvesembertől Gyuri bácsitól.

2009. jan. 21. 22:01

Kedves Hófehér.


NAgyon köszönöm ezt a gyors infót :-) Kedves tőled...Nem tudunk semmiféle betegségről sajnos is meg nem is... Én is javasoltam egy ujabb próbállkozást..hátha az jobb lesz mint az elöző 2..

A tojás napi 1 ? Valahol olvastam de hol...:) Köszike .

32. c0048dfb7e (válaszként erre: 31. - Dudika76)
2009. jan. 21. 19:51

Kedves Dudika!


A férfi spermaszám csökkenés nem biztos, hogy egy tartós állapot.

Ha a férjed esetleg beteg, influenza, mandulagyulladás, stb, vagy egyáltalán gyulladásban van a szervezete, akkor biztos, hogy nem lesz annyi spermája.

Van egy ismerősöm, akinek a férjének Behterew betegsége van. Ha megfázik, és az izületei begyulladnak, akkor neki sem jó az eredménye.

Ezt azért írtam, mert ők semmikép nem akartak lombikot, és a meddősigiben ezt nem mondták neki, de az az orvos aki a reumán kezeli, az mondta.

Amikor jobb lett az állapota a spermaszám is növekedett, most már van babájuk. Spontán született.

De ők alkalmazták a fürjtojás kúrát, vettek néhány fürjet, és otthon tartották, mint házi madárkákat.

2009. jan. 21. 18:40

Sziaszok mindenki :) Új vagyok erre felé...

Szeretném kérni a segitségeteket....Az történt h már több mint egy éve próbállkozunk a párommal a babával,de sajnos eddig hiába...Kiderült a napokban hogy rettentő rossz a spermája..kevés is és alig van "életképes" mozgékony közöttük :( Azt mondta a doki lombik....hát mit ne mondjak padlón voltam(tunk)..Az lenne a kérésem felétek aki hasonló helyzetben volt már írjon nekem....neki mi segitett....Hallottam erről a fer14 nevű vitaminról jókat...Valakinek tapasztalat ?? Gyüjtöm a hasznos infókat a fórumon....de azért írjatok...köszönöm.

30. efike
2009. jan. 20. 09:05
Ja! A Peponen 100 szemes, napi 2X1-et kell szedni és a DM-ben 1300,- Ft-ba kerül. A méhpempőt ginsnggel (piros doboz, Ginseng Royal Jelly a neve) együtt lehet kapni, szintén a DM-ben, 30 szemes, 1040,- Ft, napi 1-et kell bevenni. Szerintem ez még nem olyan nagy beruházás.... A Maca elég drága sztem.
29. efike (válaszként erre: 26. - Banita76)
2009. jan. 20. 09:02

Szia Anita! Helló mindenkinek!

Nos, jelenleg inszemre alkalmasak vagyunk, de nem szeretnénk! Nagyon lelkes, kedves, és segítőkész andrológusunk van, aki szerint, ha türelmesek vagyunk, minden esélyünk megvan a természetes fogantatásra! A spermaszám növeléséhez hozzájárul, hogy most teljes életmódváltozáson megyünk keresztül. Az orvos javaslatára most méhpempőt szedünk mind a ketten, kedvesem pedig az Andriol mellett Peponen kapszulát (tökmag!). Most még teljesen bizakodóak vagyunk, még egy évet hajlandóak vagyunk várni! Szerintem érdemes lenne andológust váltanotok, kedves Anita!

28. c0048dfb7e (válaszként erre: 27. - Banita76)
2009. jan. 19. 21:06
A szomszédom tökmagot eszik prosztata ellen, de ő idős, egy másik ismerőstől hallottam ezt, akik babát akarnak. Most az én férjem is rákapott a tökmagara:)
27. Banita76 (válaszként erre: 25. - C0048dfb7e)
2009. jan. 19. 20:18
Én még nem hallottam a tökmagolajat, de kipróbáltatom a férjemmel.
26. Banita76 (válaszként erre: 24. - Efike)
2009. jan. 19. 20:17

Szia Efike!

Köszi a választ! Az én férjem is az Andriolt szedte, de nem sokat használt. Mielőtt a lombikot elkezdtük előtte a Maca Vibe-t szedte, az egy kicsit javított az eredményen. Nem derült ki, hogy miért ilyen rossz az eredménye, nem dohányzik, nem iszik, nem drogozik. A prolaktin szint volt egy picit magas, de az egy havi gyógyszertől normalizálódott.

Az andrológus egyébként nagyon flegmán bánt velünk, azt mondta, hogy legtöbb esetben nem nagyon lehet javítani a spermaképet. Kb. 2 év eredménytelen kezelés után, javasolta, hogy menjünk a Kaáli Intézetbe. Szerencsére második próbálkozásra összejött a kislányunk. De nagyon jó lenne, ha természetes úton sikerülne egy tesó.

Nálatok tudják, hogy mi az oka a rossz eredménynek? Inszeminációhoz sem elegendő a mennyiség? Nálunk sajnos ahhoz is kevés volt.

2009. jan. 19. 16:14
Még a tökmagolajat hallottam mint spermaszám növelőt. Bióboltban lehet kapni.
24. efike (válaszként erre: 21. - Banita76)
2009. jan. 19. 12:59
Szia Anita! A gyógyszer neve: Andriol Testocaps. Az andrológus orvos szerint ez a legjobb. Párom csak napi 2X1-et szed, ami minimális, van aki sokkal nagyobb dózist kap. Főleg azokra gondolok, akiknél nem jó a hormonháztartás. Nálatok mit mutatnak a leletek?
2009. jan. 17. 19:07

Sziasztok!

Nálunk (a férjemnek) egy hosszabb ideig tartó antibiotikum kúrától csökkent le nagyon a spermaszáma. Sokmindent kipróbáltunk már, és azt is mondták hogy spontán nem lehet babánk. Végülis természetgyógyász ajánlott méregtelenítő kúrát + egy Fer14 nevű vitamint szedett 3 hónapig + beadattuk magunknak a Gynevac injekciót. Hogy melyik segített, azt nem tudom, de most 25. hetes terhes vagyok, spontán sikerült:)

Úgyhogy valamelyik biztosan jó volt!

Remélem ezzel másnak is segítettem:)

22. Banita76 (válaszként erre: 4. - C0048dfb7e)
2009. jan. 17. 18:59

Szia!

Jól hangzik ez a 6 hetes tisztítókúra, csak sajnos ezt nehéz minden nap megvalósítani. Szerintem ebbe hinni is kell, hogy érjen valamit! Én egy vitamint szedetek a férjemmel naponta 3-szor, de még azt is el-elfelejti, és nem hiszi, hogy emelheti a spermiumok számát.

Valami más, egyszerűbb ötletet nem tudsz véletlenül?

21. Banita76 (válaszként erre: 20. - Efike)
2009. jan. 17. 18:53

Helló!

Bocs megkérdezhetem,hogy milyen gyógyszertől nőtt 10 millióról 24 millióra? Nálunk csak 6 millió van, és a gyógyszer nem hatott semmit, úgyhogy lombikbabánk van, de most második gyereket is szeretnénk, jó lenne természetes úton. Köszi, ha megírod!

20. efike
2008. dec. 31. 16:36

Helló!

Mi már 3 és fél éve próbálkozunk, 1 éve kezdtünk el orvosokhoz járni. Páromnak sajnos kevés a spermaszáma és azok sem épek. Hormonkezelést kapott, konkrétan tesztoszteront (megjegyzem előtte is szinte plafonon volt a tesztoszteron-szintje), amitől 3 hónap után megnőtt a spermiumok száma (10 millióról 24 millióra), de még mindig nem mozgékonyak és "fejsérültek" is. Az orvosok egyelőre tanácstalanok, szívesen vennék néhány ötletet, tapasztalatot.... Köszi

19. vivek
2008. dec. 21. 22:15
Plusz kiló nincs. 186 cm magas, 85 kiló. Gyuri bácsira "rákeresek" a neten. Én még nem hallottam róla. Köszi:)
18. c0048dfb7e (válaszként erre: 17. - Vivek)
2008. dec. 21. 19:39
Én úgy tudom igen. Plusz kilók is társulnak a magas vérnyomáshoz? Mert, ha igen, akkor ha fogy a magsvérnyomás is megszünik.De mindenképpen ajánlanám a bükki füvesembert a Gyuri bácsit. Neki van teája a magasvérnyomásra.
17. vivek
2008. dec. 21. 19:17

Sziasztok!

A férjem hat éve vérnyomáscsökkentő gyógyszert kell, hogy szedjen. Ez okozhatja az alacsony spermaszámot? Sajnos családi "örökség" a magas vérnyomás, a gyógyszert nem hagyhatja abba. Csak januárban tudunk menni a dokihoz, idén már nem tudott fogadni minket. Most utálom a karácsonyt, mert senki nem dolgozik. Plusz még el kell mondani a szülőknek, hogy miért nincs még unoka. Halogattuk, mert eddig még nem tudtuk az okát.:(

16. c0048dfb7e (válaszként erre: 14. - Zsanetta)
2008. dec. 20. 10:49

Próbáltad már a sós forró ülőfürdőt? Illetve Gyuri bácsi teáját meddőségre?

Az a helyzet, hogy én a természetes megoldások híve vagyok. Csak akkor veszek be gyógyszert ha már minden természetes dolgot kipróbáltam.

Engem pl fogamzásgátlóra sem tudtak rávenni. De mivel PCOS-om van, ezért arra nem is lett volna szükségem. Bár akkor még nem tudtam.

2008. dec. 20. 05:39
jaq és volt cukorterhelésem és normális.
2008. dec. 20. 05:38

nekem nincsen pco-m szerencsére.én a hormontol volt hogy 7 hónapig sem mensiztem ez attól függött hogy meddig kaptam gnrh!!!

sajnos egyre többen esnek bele ebbe a betegségbe.

13. c0048dfb7e (válaszként erre: 12. - Zsanetta)
2008. dec. 19. 20:48

Van olyan amikor aPCOS betegség endometriózist okoz.

Egy ismerősömnek úgyanígy volt.

Az endometriózisos műtét után kapott gyógyszert ami elvileg le kellett volna állítsa a petefészek működését, de neki pont a fordítottja történt 2 hetente megjött. Ekkor került el Tűű dokihoz. Ő megnézte a hormonjai mellett a terheléses cukrát is, és az magas volt. Így derült ki róla, hogy a PCOS okozta az endometriózist.

2008. dec. 19. 17:20

4x endometriosisal mütött vagyok,ami súlyos foku nem reagáltam a gnrh kezelésekre sem.

november 7-én volt lombik beültetésem ami nem sikerült.

a kaalis doki kért hysteroscopiát,ugyanis eddig nem csináltak.

tudni kell hogy azu utolsó mütétemkor kivették az egyik petevezetöm illetve a doki aztr mondta a másik is rossz igy csak lombik marad.

most szerdán megvolt a hysteroscopiám és mindent éppen találtak épp méh és járható petevezető!!

szerinted??

és most a II nőin mindenki azt mosja spontán terhes leszek!!

eddig én voltam a reménytelen paciens most meg....!!!

kész röhely.

veled???

11. c0048dfb7e (válaszként erre: 8. - Zsanetta)
2008. dec. 19. 15:58
Írtad, hogy veled van gond. Mi a baj veled?
2008. dec. 19. 15:57

dehogy nem.AZ egész élete az.

szerencsék volt/van.

mi másodjára lombikkal márciusban megyünk.

remélem akkor is minden oké lesz.

9. c0048dfb7e (válaszként erre: 8. - Zsanetta)
2008. dec. 19. 15:52
Bizonyára egyáltalán nem stresszel, mert a stressz árt a legtöbbet a spermáknak.
2008. dec. 19. 15:50

én abbana szerencsés helyzetben vagyok hogy a párom kávézik,dohányzik és nem is keveset mégis 60 milliós számú a spermája.

ő egészséges sajnos velem van a probléma.

de amiket irtatok azokról én is hallottam már!!

2008. dec. 19. 15:47
A kávé szintén kifejezetten csökkenti a spermaszámot.
6. c0048dfb7e (válaszként erre: 5. - 89b99f816e)
2008. dec. 19. 15:41
A forró gyógyfürdők is csökkentik a spermaszámot, éppen ezért gyerekcsinálás előtt ide menni sem javasolt.
2008. dec. 19. 15:40
Túl szoros nadrág sem tesz jót a fickóknak, mert a zacsik nem véletlenül hidegek, és állnak külön a testtől. A szoros gyatya felnyomja őket a meleg testhez :) (nem kamu, épp nemrég olvastam).
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook