Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Félünk az öregedéstől? Ki hogy éli meg az idő múlását.... fórum

Félünk az öregedéstől? Ki hogy éli meg az idő múlását.... (beszélgetős fórum)


1 2 3
23. manó62 (válaszként erre: 20. - A0c1361e44)
2011. dec. 13. 19:07
Sok mindenben egyetértek veled, kb én is 80 at tervezek amikor épp jól érzem magam, de ha szar passzban vagyok akkor nagyon eltudok keskenyedni..((
2011. dec. 13. 19:05
Na ez az! Sokszor én is 100 nak érzem magam, annak ellenére hgy kivülröl nem látszik(( ok minden függ az életmódtol, a gondolkozástol, és még sorolhatnánk, de a legtöbbet a genetikátol.
2011. dec. 13. 18:57
Azt szokták mondani, minden ember annyi idős, amennyinek érzi magát. Én most 120 vagyok:D
2011. dec. 13. 18:50

Én a 40. szülinapom óta mindig azt mondom magamban, hogy visszafelé számolok...80 évet terveztem...


A baj biztos az én agyamban van, hiszen én huszonpáréves koromnál leragadtam:) Nem zavarnak a szülinapjaim és az sem ha meg kell mondanom a koromat:) Szerencsés gének:) Nincs egy ránc sem, csak 5 kg feleslegem szokott lenni a lusta időszakomban, fizikálisan és agyilag is rendben vagyok.

44 éves vagyok, kb. 2 éve már nem nézegetem magam sokat a tükörben, mert én bizony látom a koromat. A tekintetem lett olyan kicsit homályos vagy milyen, de ennek ellenére szeretem, ha tippelgetnek a koromra. 30 fölötti kort még nem mondtak rám és elnézést kérnek előre, ha esetleg sokat mondanának:)

A fiamtól is megkérdezték már, hogy ki az a lány akivel látni szoktunk? És amikor azt mondja, hogy az anyukám, akkor lehazugozzák:)

Persze azt is észrevettem, hogy a heti takarítással nem végzek szombat délutánra csak estére, de ennyi baj legyen:)

A nagymamaság még zavarna, de fiam van, így nem kell attól sem nagyon félnem még.

A kedvencem, amikor a 26 éves kollégám közli, hogy mindig elfelejti, hogy nem egyidősek vagyunk:)

2011. dec. 13. 18:15

Már betöltöttem a 49-et,van egy 29 éves lányom és egy 25 éves fiam. itt vagyok a változókor küszöbén, de soha nem kaptam annyi dicséretet a külsőmre mint most az elmult 2-3 évben. Ebböl kifolyólag én eddig még pozitivan éltem meg azt hogy az évek mennek felettem.

Ezzel csak azt akarom irni nektek lányok, ne féljetek az öregedéstöl, ezt se egyformán éljük meg.

2011. dec. 13. 17:34
Különösebben nem félek, bár a 30 eléggé viharos volt és szerintem majd a 40-be is belepusztulok.:D Nem akarok sem 25 lenni, sem úgy kinézni:) Mindig az az ideális kor, ahol éppen tartok, a különbség csupán annyi, hogy már a 70-et sem tartom öregnek, csak idősebbnek.
2011. dec. 13. 16:48
Én is félek az öregedéstől az elmúlástól!!!De nagyon.Rengeteget gondolok rá és olyankor elromlik a kedvem.Pedig még fiatal vagyok ehhez az állapothoz.30 vagyok,és ehhez a számhoz közeledve éreztem először
16. Lencsy
2011. dec. 13. 16:34
Mikor elértem a 30. születésnapomra ..azt mondtam , "na innen már átléptem a fiatal határt" ..jó persze tudom én, hogy egy 30 éves nő még fiatal, de valahogy a huszon éves korom lezárásával úgy éreztem vége a fiatal kornak ! Mára már megéltem a 35. születés napomat is és megmondom őszintén szívesen nézek tükörbe, mert roppant jó géneket örököltem :) Kb 3 darab ősz hajszálam van amit csak akkor látok mielőtt hajat festenék ..ráncom meg csak a mellem felett de ott is csak reggelente . Sokszor jártam már úgy hogy hitetlenkedtek , hogy jócskán elmúltam 30 éves és 3 gyermekem van ..mert a nagy átlag 28 körülinek néz ! Azt hiszem addig jó míg ezt ők így látják én meg így érzem ! :)
15. Bcicus (válaszként erre: 7. - Sly7105)
2011. dec. 13. 16:03

ÍGy is remélem, főleg mióta megszületett az én kis kincsem.

AMíg ő nem volt mindig a kedvenc sorozatom egyik jelente jutott eszembe a 30. szülinapomról, de ma már nem. Most már ő itt van nekem, szóval muszáj túlélni valahogy majd a 30at. De leírni is szörnyű, hogy 30 leszek. Remélem mire a szülinapom lesz úton lesz a következő gyerek és nem érek rá majd ezen kattogni-

14. 31c1daa9fa (válaszként erre: 9. - Sly7105)
2011. dec. 13. 16:03
:))
2011. dec. 13. 16:02
Nincs semmi gond,így harminc tájékon:)
12. f1e23b97ee (válaszként erre: 1. - Sly7105)
2011. dec. 13. 15:59
Én is kellemetlenül érzem magam , mikor köszönök egy pénztáros lánynak, hogy szia ő pedig visszaköszön úgy, hogy ,,jó napot!". Szoktam is ilyenkor mondani neki, hogy nyugodtan tegezzen, hiszen úgy érzem nincs köztünk olyan nagy korkülönbség, éppen ezért mertem én is tegezni.
11. júliusi (válaszként erre: 1. - Sly7105)
2011. dec. 13. 15:55

Ezzel én is így vagyok:) Leragadtam a 30 éveimnél,és én se látom magam belülről annyinak, amennyi vagyok.

Ha meglátok egy középkorú nőt, vagy ffit, azt hiszem ez idősebb nálam, és sokszor kiderül,hogy bizony fiatalabb...:)

Amúgy most érzem magam minden téren a legjobban,nemzavarnak az éveim...

2011. dec. 13. 15:54
Köszönöm jol viselem, nem érzem magam annyinak amennyi vagyok, pedig már sok jót és rosszat megéltem. Megedződtem, és még jobban viselek mindent mint eddig :) Tehát ne foglalkozz ilyenekkl :))
9. Sly7105 (válaszként erre: 8. - 31c1daa9fa)
2011. dec. 13. 15:51
Aha. Az adatlapodat elnézve:):):)
8. 31c1daa9fa (válaszként erre: 7. - Sly7105)
2011. dec. 13. 15:49

Így is repül az idő hidd el!

Van akinek a lelke gyorsabban öregszik, mint amennyi papíron van.

Nekem egy pszichológus azt mondta, koravén vagyok.

:)

7. Sly7105 (válaszként erre: 6. - Bcicus)
2011. dec. 13. 15:44
Sajnos ezt nem tudjuk befolyásolni. De az is lehet, hogy jó így. Te még nagyon fiatal vagy!!! Viszont 30 után tényleg kicsit mintha gyorsabban peregne az idő...
2011. dec. 13. 15:42
Én a külsőmön még nem látom, hogy öregednék, 30 leszek, de rettenetesen félek tőle. Nem akarom 30 lennni, fiatal akarok maradni.
5. Sly7105 (válaszként erre: 4. - 1560f47887)
2011. dec. 13. 15:28
:) ez jó. Akkor még nézhetem a tükröt is.... Ki tudja meddig.... :):)
2011. dec. 13. 15:27
Ritkábban kell a tükröt nézegetni, és sűrűbben az unokákat!
3. Sly7105 (válaszként erre: 2. - Winny)
2011. dec. 13. 15:22
:) Oké. Igyekszem. Csak olyan lehangoló érzés néha, hogy úgy érzem még tegnap volt, amikor 18 éves kislányként azt hittem egy örökké valóság lesz, mire én is felnőtt leszek... és majd leszek 30 éves is :)
2. winny (válaszként erre: 1. - Sly7105)
2011. dec. 13. 15:21

A baj az,hogy én 64 évesen se vagyok szinkronban a külsőmmel-:D

Nem vígasz tudom:))

Ne ess kétségbe!

Tartsd magad fitten és egészségesen.

2011. dec. 13. 15:14
Én magam 40 éves nő vagyok, van egy 19 éves fiam és egy 12 éves kislányom. Férjem is persze. Néha, amikor a tükörbe nézek látom, hogy már nem vagyok 20 éves:) és amikor a fiam barátai csókolomot köszönnek, vagy az üzletben egy fiatal eladót tegezve szólítok meg és ő kapásból visszamagáz, akkor kicsit elgondolkodom, hogy lehet, hogy csak én érzem magam fiatalnak és a külső szemlélő pontosan azt látja, amit látnia kell? Belül megmaradtam, valahogy leragadtam úgy a 30-as éveim elejénél. Egyszer anyukám azt mondta nekem, hogy borzasztó rossz érzés 65 évesen belenézni a tükörbe, mert saját magán is megdöbben sokszor, hiszen belül egy másfajta képet őriz magában. 10 évvel ezelőtti fényképeket nézegetve egyszerűen úgy ézrem, az idő rohan, nem áll meg egy pillanatra sem és egyszercsak én is nagymama leszek. Atyaisten! De azt hiszem még nincs különösebb bajom az egésszel, csak kíváncsi vagyok, hogy mások (Ti) mit gondoltok erről. Persze, aki a húszas éveit tapossa, talán nem is érti, hogy most mire gondolok... :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook