Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Féltékenység oktalanul? fórum

Féltékenység oktalanul? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. jan. 2. 19:52
A beszelgetesek mindig a hatam mogott mennek, amikor a parom dolgozik es felolem legyenek baratok, de akkor miert a hatam mogott megy a dumalas, es miert tamad ram a parom ha megkerem hogy hozza el hozzank. Ha a no tenyleg csak baratsagot akar akkor nyugodtan orulhetne ennek a meghivasnak nem? ha viszont nem akar eljonni akkor pedig itt tobb erzelem kell hogy a dolog mogott legyen vagy tevedek ?
22. e8c814b51a (válaszként erre: 17. - Genlips)
2012. jan. 2. 19:51
Ha egy a baráti társaság és ő is pont ott van akkor köszön az ember meg beszél pár szót. De direkt én nem keresném a társaságát már négyszemközti diskuráláshoz. És az exbarátaim jelen párjai is kitérnek a hitükből, ha velem kávézna a párjuk. De velem szerencséjük van ilyen szempontból, mert én ezt tiszteletben tartom. :)
21. e8c814b51a (válaszként erre: 15. - A14deb9047)
2012. jan. 2. 19:48

Nincs igazad. Az, hogy meglátom az utcán és nem megyek át a másik oldalra az is jó viszony. Miért kellene a JELENben élnie a MÚLTnak?

Csak azok futnak az expasik után akiknek nincs más férfi az életükben és hazudnak maguknak is, hogy jól van ez így.Én nem ismertem olyan nőt aki örült volna, ha az exbarátommal együtt vagyok amikor már vele volt. Még így is féltékenyek voltak, hát még, ha röhögnénk meg ebédelnénk. Az "egymás ölése" meg a "nem harag" között óriási a különbség. Arról nem beszélve, ha még rosszul is esik a barátnőjének az ex jelenléte. Látom a neved mögé 54 van írva, hát ez a szám sehogysem mai csirkére utal (ne haragudj) csak azt akartam mondani a rossz gondolkodás vagy a naívság nem korfüggő. És, ha Te ezt jól látod nagyon rossz az értékrended. Az ész nem jön meg a korral. Bocsánat!

2012. jan. 2. 19:47
neked milyen a viszonyod az exeddel? nem azért? nem kicsinyes bosszú?
2012. jan. 2. 19:46

Szerintem, de csak szerintem.

Minden ember más, van aki tartja a kapcsolatot az exével és van aki nem.

Én például most szakítottam 7 év után, és biztos vagyok, hogy bizonyos idő után barátok leszünk. Talán az utolsó évben is inkább nagyon jó barátok voltunk, mintsem "szerelmes pár".

Mivel nincs olyan ok, amiért igazából gyűlölném.


Az viszont már érdekesebb, hogy nem akarja bemutatni neked.

Jó-jó nem hiszem,hogy legjobb barinők lennétek.

De legalább tudnád,hogy kivel is állsz szemben.

2012. jan. 2. 19:46

megdorgálnám rendesen.

Ugyanis nyugodtan lehetsz vele szemben bizalmatlan.

Ilyet nem illik csinálni amit ő csinál,

Naturelle, bocsi, ha nem így írják, pillanatnyilag nem látom, szóval nagyon jól fogalmazott.

9. hozzászóló.

Egyéb: függsz tőle?? a párodtól függsz valamilyen formában?

17. genlips (válaszként erre: 9. - E8c814b51a)
2012. jan. 2. 19:44

egyetértek, amellett, hogy én engedékenyebb típus vagyok, mert valakik tudnak barátként is elválni és utána is egy baráti körbe tartozni.

ettől függetlenül gyakorinak tűnik a heti egy.

kipróbáltad már, hogy betervezel valamilyen közös programot akkorra, amikor találkozni szoktak?

16. Carpediem* (válaszként erre: 12. - Aniko.k)
2012. jan. 2. 19:43

azt hittem idősebb a párod.

A nőci bekaphatja!!!

15. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Aniko.k)
2012. jan. 2. 19:43

Én is tiltakoznék az ő helyében....

Inkább maradjanak beszélő-jóviszonyban, minthogy öljék egymást...

14. e8c814b51a (válaszként erre: 8. - Carpediem*)
2012. jan. 2. 19:42
Ez, hogy jön ide? :)
2012. jan. 2. 19:42
Amúgy egy fedél alatt laktok? Ott beszél előtted a nővel? Mivel magyarázza, hogy igényt tart a társaságára?
12. aniko.k (válaszként erre: 8. - Carpediem*)
2012. jan. 2. 19:41
Ki a parom vagy a no ? A parom 4 evvel idosebb nalam, az ex pedig 1 evvel fiatalabb nalam.
11. e8c814b51a (válaszként erre: 9. - E8c814b51a)
2012. jan. 2. 19:41
Bocsánat a hibáért! "oksoak"= "okosak"
10. andi6020 (válaszként erre: 1. - Aniko.k)
2012. jan. 2. 19:40

Bakker, neked aztán igen zűrös a partnerkapcsolatod.

Megér ez a pali ennyi fejfájást?

2012. jan. 2. 19:39
Szia! Én sem örülnék a helyedben, de én nem akarnám megismerni az exét sem. Elég nagy arca lehet a párodnak. És nem normális dolog, hogy a másik nővel ebédel meg dumál. Akkor minek szakítottak? Az én barátaimnak is mind volt előttem évekig tartó kapcsolata (nekem is). Nem tartják a kapcsolatot. Nincs gyerek az meg, hogy hogy vagyok a haveroknak is el lehet mondani. Az exnek semmi köze semmihez. Azért ex, hogy ne legyen a jelenben! Lehet az "oksoak" azt mondják, hogy beszélni lehet, de szerintem meg nem és nem is kéne már mit mondaniuk egymásnak.17 év sem ok. Más 20 év után hagyja ott a nejét/ férjét mégse ebédelnek együtt. Ebből a pár sorból kiderül nekem, hogy nem tiszteli a párod, hogy ez Neked rosszul esik és megkérdőjelezem az őszinte hűségét, szeretetét is! Akinek nem a párja és annak lelki világa a legfontosabb az tehet egy szívességet! Bocsánat, ha nyers voltam.
8. Carpediem* (válaszként erre: 6. - Aniko.k)
2012. jan. 2. 19:39
sokkal idősebb nálad?
7. Carpediem* (válaszként erre: 5. - Zarahell)
2012. jan. 2. 19:39
Ez a normális, csak sztem az sem mindegy milyen szerepet töltesz be a kapcsolatban.
6. aniko.k (válaszként erre: 3. - Carpediem*)
2012. jan. 2. 19:38
Igen tole, nem zavar a kerdesed. Csak nyugodtan.
2012. jan. 2. 19:38
Elképzeltem a szituációt, és valószínű, hogy magas fokú kiakadást produkálnék..
2012. jan. 2. 19:36

de szerintem ilyen szituban nincs "jogtalan", mivel az emberek totál nem egyformák


döntsd el, hogy neked mi fér bele, mondd el neki, hol a határ, és tartsd hozzá magad. tökmindegy, mások meddig engedik a pórázt, ha az neked nem passzol

2012. jan. 2. 19:35

Tőle van a pici gyermek a képeid között?

már elnézést, csak kíváncsi vagyok,

2012. jan. 2. 19:35
ááá én agyvérzést kapnék az ilyen elszakadni nem tudó pasitól
2012. jan. 2. 19:33
Lanyok feltekeny vagyok az ex-re, velemenyeket kerek. A parom es az ex-je minden heten telefonalgatnak egymasnak, sot a mult heten kajalni is voltak egyutt. 17 evig voltak egyutt, de gyerek nem szarmazott a kapcsolatbol. Megkertem a parom hogy legyen szives hivja mar el hozzank a holgyet mert szeretnem megismerni. A parom tiltakozik a dolog ellen es azzal ervel hogy en csak ne szabjam meg neki hogy o mit csinaljon. Ezek utan meg feltekenyebb vagyok. Jogtalaul ?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook