Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Féltékenység megbocsátható? fórum

Féltékenység megbocsátható? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
58. b00d33e65c (válaszként erre: 57. - Gribedli***)
2015. jún. 18. 10:57
Ezt rám értetted vagy Banyára?
57. gribedli*** (válaszként erre: 55. - Kriszta773)
2015. jún. 18. 10:52

Én meg ismerem már az ő hozzáállását más topikjaiból és ezért reagáltam így. Neki csak ilyen tahó pasik jutnak, ezért ő külön élvezkedik azon, keresi a lehetőséget, hogy lesajnálhasson más nőket mert akkor a saját baja kevésbé fáj neki.


Nyilván ha egy pasi, aki normális a felesége jelenlétében és nem nézegez a szeme sarkából, meg sem nézi őt, azt észre sem veszi, vagy nem számítja bele a statisztikájába, mert akkor nem dagonyázhatna ebben a tudatban, hogy minden pasi bunkó.


Én mondtam már neki, hogy van jobb, vannak normálisak. Ő ilyet nem talál, ezért kényelmesebb elkönyvelni, hogy ha neki nincs, akkor másnak sincs, mert nehogymár. És ezt bizonygatja ilyen szerencsétlen kukkolós pöcsh férjek példáival, mert az, aki normális, őt bizony feleség mellől nem fogja stírölni és kész, de ettől még léteznek ilyenek. Mondjuk ő ezzel a hozzáállással nem fog beléjük botlani...Mert azt a pasik is utálják, mikor beskatulyázzák őket a tahók közé egytől egyig. Normális pasi az ilyen nőket nem veszi figyelembe. A tahók igen, de azok tahók is maradnak és neki borítékolt a legközelebbi csalódás megint.

56. b00d33e65c (válaszként erre: 54. - Kriszta773)
2015. jún. 18. 10:47

Igen tudom!

De ugye te is tudod azt hogy nem csak irodakukacok léteznek,hanem szerelők is!

Férfiak egymás közt másképp viselkednek,más a szórakozásuk mint egy gép előtt meredő egyedül dolgozó férfinak!

Ha nem akarod elfogadni,nem kell.Csak vedd tudomásul hogy ilyen is van!

55. kriszta773 (válaszként erre: 53. - Gribedli***)
2015. jún. 18. 10:39
én abból a leírásból, amire reagáltál, nem ezt vettem ki, mintha arról lett volna szó, hogy közös társaságban barátnő mellől folyton stíröli a pasi, ami azért nem ugyanaz, mintha az utcán sétálva vagy a buszon nézi valaki, az is zavaró lehet :)
54. kriszta773 (válaszként erre: 52. - B00d33e65c)
2015. jún. 18. 10:35
hát bocsika, de nemcsak ez a prosztó kategória létezik pasikban, akik útszéléről beszólogatnak az arra járó nőknek, nyilván te is tudod :)
53. gribedli*** (válaszként erre: 51. - Kriszta773)
2015. jún. 18. 10:35

Én nem erről a fajta odapillantásról beszéltem, hanem arról, ahogy ő írta, hogy végigkíséri az egészet. Mondjuk szerintem aki leginkább tényleg nem néz oda még egy pillantás erejéig sem, azok a szicíliai nők. Ők nem néznek senkire, de úgy mennek, hogy nem lehet őket nem észrevenni, viszont egyáltalán nem qrvás. Mégis szigorúan betartják azt (lehet, hogy valami íratlan szabály ez nekik), hogy akármilyen dögösek, és mindenki megnézi őket, magasan tartott fejjel mennek csak előre és nem is köszönnek soha. Visszaköszönni sem szoktak. Max bólintás. Ezt eleinte sznobbolásnak tartottam, de már tudom, hogy visszafogottság jele is, csak a nők köszönnek egymás között vagy még ők sem mindig. És nem is érdekli őket, hogy megnézte-e egy pasi és ha igen, az ki volt, meg hogy kit kell lesajnálni. Nincs rá szükség, vonulnak és kész. Amíg nem tudtam, miért ez a vonulás, ezt is olyan hülyeségnek tartottam, ma már értem, hogy nem színjáték.


Monica Bellucci nagyon jól bemutatta ezt a járást a Malenában, igaz, ő nem szicíliai, de akiket ismerek szicíliai nőket (nagyon kevés, mert én északon élek), ők egytől egyik így csinálnak.

52. b00d33e65c (válaszként erre: 50. - Kriszta773)
2015. jún. 18. 10:07

Mivel bandában dolgoznak elég nehéz lenne őket szétszedni Tőlem 600 km-re...

Fele nős a brigádnak fele szingli,és ha a szinglik elkezdik azt hiszed azok akik nősek a karika gyűrűiket mutogatják?Ugyan már!!

Mint már mondtam,nevezd nyugodtan tahónak,én nem így látom!

És nem kell lesajnálni,én jókat tudok vigyorogni,mikor meséli,hogy mi volt aznap!

51. kriszta773 (válaszként erre: 49. - Gribedli***)
2015. jún. 18. 10:01
szerintem azért ez nem teljesen így van. amikor jövök-megyek, nem figyelem az embereket körülöttem, de azt megérzem, ha valaki nagyon erősen néz, kiszúr, odapillantok. elég egy másodperc arra, hogy az ember lássa a szitut, és lesajnálja a nőt meg tahónak érezze a pasit. volt már nálam olyan, mikor a pali éppen smárolás közben mért végig, hát inkább arrébb álltam :)))
50. kriszta773 (válaszként erre: 47. - B00d33e65c)
2015. jún. 18. 09:57

atyaég, szerinted ez a normális, hogy felnőtt férfiak bandába verődve rámozdulnak meg beszólogatnak az utcán nőknek? biztos, ha valami szintén intelligens nőtípus vevő a flörtre, nemet mondanak, mert őket asszony várja otthon ;)


attól még, mert a te férjed úgy forog a nők után a jelenlétedben, mintha ott se lennél, nem jelenti azt, hogy ez normális viselkedés, és benne van a génjeikben, meg hát totál ártalmatlan. az is ártalmatlan, ha köpköd, csulázik a padlóra, attól még nem általános és klassz jelenség :) persze sok férfi csinálja a forgást meg a köpködést is, de hidd el, soknak nem kényszer, hogy kihagyjon bármi nő megbámulását, felméregetését. mint ahogy nőknél is van, aki bárkivel leáll flörtölni, mert igényli, más meg nem

49. gribedli*** (válaszként erre: 46. - 2c5f60da64)
2015. jún. 18. 09:39
Bocs, de ezeket a dolgokat te is táplálod, mert ha te is annyira nézed a pasit, percekig, hogy végigkíséred a legapróbb részletig, hogy a szeme sarkából néz, valójában nemcsak ő néz, hanem te is akarod a szemkontaktust. És lehet, hogy ilyenkor meg pont a nője téged is lesajnál, hogy mit vagy úgy rágerjedve a pasijára. Persze, biztos, hogy a pasi is szánalmas, ha meg is fordul meg minden, de szerintem azok a csajok is, akik látják, hogy az illető nővel van és mégis forgolódnak egy pasi után.
2015. jún. 18. 09:26
Nem volna egyszerûbb,ha a nôk nem pakolnák ki a csöcseiket, nem parányi nadrágban, szoknyaában flangálnának? Csak éppen a felirat nincs a hátukon, hogy +6ó
47. b00d33e65c (válaszként erre: 46. - 2c5f60da64)
2015. jún. 18. 09:23

Mert manapság minden sz@rért el kell válni?

Na persze!

Nevezd akkor tahónak,vagy aminek akarod!

Egyébként minden este megmutatom neki ezt a fórumot,körbekérdezte a kollégáit és mind megnézi a csajokat,és egyiknek sem hisztizik érte a feleségük!

Bandában,meg látni kéne őket!

Járják az országot,szerinted miket művelnek szegény járókelő csajokkal?

Poén és poén közt is van különbség,és férfi és férfi közt is!

46. 2c5f60da64 (válaszként erre: 43. - B00d33e65c)
2015. jún. 18. 09:17

Nézés és nézés között is van különbség. Az egy dolog, ha odapillant, amikor velem van, az meg a tahó kategória, hgy meg is fordul utána, esetleg valami pozitív komment kíséretében.


Az azt jelenti, nagyon bejön neki a nő, és igen, ha nem lennék ott, tovább is megy az ilyen, símán megdugná, ha a nő benne van, tehát nem a pasin múlik.


Attól, hogy valaki nem nézeget másokat a párja jelenlétében, még nem lesz rab :) max. kicsit intelligensebb ember benyomását kelti.


Mindig sajnálom azokat a nőket, akiknek a párja nagyon feltűnően megnéz engem mondjuk amikor együtt vagyunk. A kis sunyi parasztja... a szeme sarkából figyel, folyamatosan, percekig, mellette a nő meg néha egy-egy gyerek.

Ugyan már... kidobnám.

2015. jún. 17. 21:48
A kérdésre válaszolva:Soha!Az élet megkeserítője!!!
2015. jún. 17. 21:37

Tök jó olvasni, hogy mi lett a forumból. :-)

A kérdésem alapból az volt, hogy ha felmerült bennem a féltékenység, az megbocsátható-e, vagy ez főben járó bűn. Azon túltettem magam, hogy esetleg hülyeség miatt akadtam ki. Csak az erre adott reakciót nem értettem: a hallgatást. Most már ott tartok, hogy elfogadom: vége. Csak miért igy kell "rájönnöm". Ez a ráutaló magatartás.:-( Ha találkozunk, valahogy viselkednem kell. Most könnyen mondom hogy közömbösen, ki nem mutatva a fájdalmat, amit okozott. Megpróbálok természetesen beszélni vele. De hogy meg tudom- e valósitani.. Meg belepusztulok ebbe a bizonytalanságba. Nem akarok rákérdezni, hogy mi van. Igazából nem szeretnék haraggal "elválni" tőle. Egy helyen dolgozunk. Ha megmondaná, hogy ez neki kezelhetetlen, ha féltékeny vagyok, akkor megértem és ehhez tartom magam. Holnap sok minden kiderül vagy még bizonytalanabb leszek. Á , zavaros ez az egéez@

43. b00d33e65c (válaszként erre: 42. - Kriszta773)
2015. jún. 17. 21:28
Ez bizalom kérdése is és tudom hogy maximum csak nézés van!Nem tudom miből gondolod ha valaki megfordul egy nő után akkor ha úgy adódik meg is dugja!?
42. kriszta773 (válaszként erre: 41. - B00d33e65c)
2015. jún. 17. 20:44

én értem, hogy nem csinálsz ebből nagy ügyeket, de valahogy nekem ez a nem vakságot fogadott duma mindig csak a bunkóság mentegetése, hogy hát tahón viselkedik velem, de mivel ilyen, jobb ha úgy teszek, mintha ez nem jelentene semmit


nyilván ha nincs veled, akkor még feltűnőbben csinálja, hogy hosszúlábú mariska észreveheti és valószínűleg, ha olyan a szitu, nem áll meg a nézésnél. tudom, tudom, ilyenkor minden nő azt mondja, dehogyis és ő is megnézi a pasikat meg poénkodik, de azért normál esetben, ha két ember éppen együtt jön-megy valahová, nem arról szól, hogy kicsavarodva bámulgatnak másokat :)


az elemi udvariasság egy pasitól, hogy nem forgolódik más nők után, sőt lehetőleg nem is nézegeti őket más nő társaságában. és ehhez még az sem kell, hogy a párja legyen. csak ugye sok pasiban nemhogy alap udvariasság és normál bánásmód van a nőkkel szemben, hanem elfogadtatják a tahóságot, és még a nő mentegeti, hogy de hát ez semmiség :(

41. b00d33e65c (válaszként erre: 40. - Kriszta773)
2015. jún. 17. 20:35

Tévedés!

Engem csak akkor zavar ha feltűnően csinálja és a hosszúlábú mariska észreveheti.

Én is megfordulok egy pali után ha olyan!

Sőt,nem egyszer mondtam is hogy egy-két ajtócsapkodást megérne!

De,ez poénkodás.

Soha nem várnám el,hogy ne nézze meg őket,nem vakságot esküdött,ahogy én sem.Házastársak vagyunk,nem láncravert rabok.

40. kriszta773 (válaszként erre: 37. - B00d33e65c)
2015. jún. 17. 20:30

ezek szerint téged is zavar, és azért kérdezed, mert ugye benned van, hogy nem éppen "udvarias" dolog ez, csak úgy csinálsz, mintha nem zavarna. valószínűleg ha az elején közölted volna vele, ha forog a csajok után melletted, akkor te a palik után fogsz, akkor visszafogja magát :)

az meg röhejes szerintem, hogy csak negatív megnyilvánulásai vannak, bizonyára azért forog hosszúlábú mariska után, mert olyan ocsmány :))))

39. globus (válaszként erre: 36. - 2c5f60da64)
2015. jún. 17. 19:16
Ez egy külön embertípus. Mennyiségre hajt, nem minőségre. Ha célba ért valakinél, akkor tök lazára veszi a figurát, hiszen már úgyis megvan a trófea. Nem tud szeretni, kb. úgy kezel, mint havert, akivel nincsen tabu téma.
38. 2c5f60da64 (válaszként erre: 37. - B00d33e65c)
2015. jún. 17. 19:07

Ez lenne a másik tisztelete és az intelligens megnyilvánulás.


Képzeld el, amikor áradozik arról, amit lát.. ez a felháborító. Legalább tiszteljen meg annyival, hogy ezt ne tegye...

37. b00d33e65c (válaszként erre: 36. - 2c5f60da64)
2015. jún. 17. 18:54

Én aláírom,hogy az én férjem megnézi őket,forog utánuk,de ha úgy van csak negatív megnyilvánulásai vannak.Sosem mondta még,hogy jó csaj.Ha nagyon feltűnően csinálja akkor rákérdezek,hogy tetszett?De a válasz mindig hogy:kicsoda?a gyalogosokat figyelem,nehogy kijöjjenek az útra....


Nem csinálok belőle problémát!

Kinézek az ablakon és vigyorgok egyet.

36. 2c5f60da64 (válaszként erre: 31. - B00d33e65c)
2015. jún. 17. 18:48

Nem teljesen ilyen megjegyzésre gondoltam... :)ne tegyen semmilyen megjegyzést. Ha olyan nőt lát, aki nem rendelkezik szép idomokkal (bár kinek mi a szép), azaz neki nem tetszik, akkor ne kezdje el szapulni, ócsárolni.


Azmeg, ha mondjuk nekem kicsi a mellem, és a nagy mellű nőket bámulja és még kommenteli is, hogy milyen jó melle van... ilyennel már találkoztam sajna :( na az nagyon gáz. Az abszolut tahó. Azóta nem is köszönök neki, annyira meg van róla a véleményem. És egyetemen tanít a dr-dr. habil debil mr Tirpák.

35. kriszta773 (válaszként erre: 33. - Gribedli***)
2015. jún. 17. 15:14
bevallom, olyat még sose vettem észre, hogy egy nő forgolódna más pasik után a párja mellett, de lehet, hogy azért, mert nem voltam célszemély :))))) én sem szoktam direkt stírölni a pasikat, akár párom mellett vagy nélküle. ha szembejön velem egy jó pasi, akkor nyugtázom, hogy az, de különösebben nem vált ki reakciókat. nyilván ha valaki szórakozni megy, pasizni, csajozni, az más dolog
34. Bichi (válaszként erre: 9. - Kivancsi49)
2015. jún. 17. 15:09
Most akkor ez már egy régi kapcsolat, mert hogy az írod, hogy "amíg tartott a kapcsolat". Ezek szerint már eleve vége, akkor meg szerintem azt néz, amit akar. Ha meg már olyan szinten vagytok, hogy csak leveleztek, amire ő igazából nem is reagál, akkor szerintem fogadd el, hogy vége, akkor is, ha nem mondta ki senki...
33. gribedli*** (válaszként erre: 32. - Kriszta773)
2015. jún. 17. 14:51

Én azt vettem észre, hogy azért a nők is gyakran forgolódnak olyan pasikra, akiket egyébként figyelmen kívül hagynának, elég, ha egy jó nővel látják. Elkezd bennük motoszkálni, hogy vajon mivel csalta "tőrbe" azt a csajt és számukra a pasi felértékelődik, előtte meg le se szarták:)


Szóval senkit se kell félteni:D

32. kriszta773 (válaszként erre: 28. - 463ac1a826)
2015. jún. 17. 13:37

szerintem nemcsak azt nézik meg, aki kicsit is szép :) elég kipakolni nagycicit, vagy miniből kilógó popsit, elég egy kihívó ruha vagy bármi, akkor is megnézik, ha bűnronda, általában nem a szépség felméréséről szól :)


aki a partnere mellől is forog és nem bírja megállni, az szerintem a gáz, szánalom kategória, mert vagy semmilyen pasi, és csorgatja a nyálát bárkire, szegénynek legalább ez legyen, vagy ha jó pasi, azért gáz, mert nem partner mellől még jobban forog, és akkor ugye előfordul, hogy egy nő vevő jópasira, biztos nem áll meg időnként csak a forgolódásnál :)

31. b00d33e65c (válaszként erre: 30. - 2c5f60da64)
2015. jún. 17. 13:34
Pedig nagy show amikor a megjegyzése csak annyi:felfordult a gyomrom...
30. 2c5f60da64 (válaszként erre: 27. - F3000dc5ef)
2015. jún. 17. 13:07
:D nem volt. Bámulja, de ne akkor amikor ott van a párja... főleg ne tegyen megjegyzést.
29. gribedli*** (válaszként erre: 28. - 463ac1a826)
2015. jún. 17. 12:18

Jogos is, nézzenek csak meg minket! :D


Csak azt tartom bunkóságnak, ha mindezt a partner előtt teszik. Ahogy mi nők is jobb, ha olyankor nézelődünk, amikor ők nincsenek ott. Egyszerűen tapintatból. Szerintem ez mindenkitől elvárható. Mondjuk nálunk fordítva van ez, beugratós kérdés mindig a férjemtől, hogy szerintem ez és ez a pasi helyes-e? Tipikus latin, féltékeny. Én mindig azt mondom, hogy átlagos, vagy semmi különös, akikre rámutat. De vicces, hogy ő teljesen meg van győződve egy-egy adott típusú pasiról, hogy nekem az olyanok jönnek be, holott nem. Nekem a hozzá hasonlók jönnek be:D De hagyom így vergődni néha:)))

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook