Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Féltékeny vagyok nagyon a barátomra, tesztelem... fórum

Féltékeny vagyok nagyon a barátomra, tesztelem... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
7. Brad (válaszként erre: 2. - Humor Helga)
2009. júl. 14. 17:44

Jajj, ugyan már! Te nem lennél kíváncsi?

Senkit nem keserít meg a dolog. Habár egyenesebb lenne szemtől-szembe megkérdezni, hogy mi van!-de lehet nem mondana igazat. Így legalább utána járhat a dolognak, anélkül, hogy a másik személy sejtene valamit, s lehetősége akadna a hazugságra.


Én kíváncsian várom mit ír vissza az utolsó üzenetedre! :D

6. 5e03fd4701 (válaszként erre: 4. - 5e03fd4701)
2009. júl. 14. 17:43
Még szerencse, hogy a Drágám nem ilyen mint te, mert ha ilyen lenne jól elmenekülnék tőle!
5. 41e36cdb38 (válaszként erre: 1. - Álomvirág1)
2009. júl. 14. 17:43

Tényleg hatalmas hülye vagy!

És nagyon ráérsz!

Jódolgodban nincs már mit csinálnod?

Én biztos bepöccennék rád! Bocs, de aki ilyen féltékeny, az ne csodálkozzon, ha megcsalják!

4. 5e03fd4701 (válaszként erre: 1. - Álomvirág1)
2009. júl. 14. 17:42

Háát te virág3-ként is ilyen süse voltál!


Hibába ilyenek a lányok ... ha nincs gond majd szépen generálnak maguknak egyet!

2009. júl. 14. 17:41
nem szép dolog,de nehéz tényleg így negatív érzésekkel élni.de ha mondja,hidd el neki.
2. Humor Helga (válaszként erre: 1. - Álomvirág1)
2009. júl. 14. 17:39
sztem ez nagyon ronda dolog, de Te tudod a Te/Ti életeteket keseríti meg ez a dolog!
2009. júl. 14. 17:37

Sziasztok!


Hatalmas hülye vagyok.

Van egy barátom fél éve. Jól megvagyunk, néha vitázunk, de ez minden kapcsolatban előfordul.

Sokszor mondja, hogy mennyire fontos vagyok neki, hogy szeret, hogy egyetlen biztos van az életében és az én vagyok, stb...

De én nagyon féltékeny vagyok... talán mert olyan társaságban van, ahol mindenki lesi a nőket, hogy kit lehetne meg....

Sportol versenyszerűen, tehát jól is néz ki.


Gondoltam letesztelem... amit már-már meg is bántam.

Fent van egy nemzetközi közösségi portálon, ahova nem kell meghívó. Regisztráltam magam más néven, és más fényképpel. Megjelöltem ismerősnek.

Írt, hogy ki vagyok, én válaszoltam, hogy úgy tudom ő is az xy egyetemre jár, és hogy jó a képe.

Visszaigazolta, hogy ismer, és írt, hogy az én képem is nagyon jó, megkérdezte, honnan írok.

Én írtam utoljára, hogy budapestről írok, kérdeztem tőle, hogy mit csinál, azon kívül, hogy kenuzik (kenus kép van fent neki)....meg sok sok mosolygós fejecske, stb.. várom a választ.

Az adatlapján egyedülállóként szerepel, de van fent róla egy kép, amin az unokatesója és én is rajta vagyok. Azon különösen jól néz ki, és persze nincs aláírva, hogy a barátnőmmel és az unokatesómmal...

Nem tudom, ez mit jelent.

Tudom nagyon szemét dolog így kideríteni a dolgokat, de már nem tudom abbahagyni így, hogy visszaigazol az "érdeklődő csaj"-nak.

Szerintetek?

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook