Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Féltékeny vagyok az exre:( fórum

Féltékeny vagyok az exre:( (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. okt. 13. 08:57

Héééééééééééé!Ne már!Legyél Nőből!Nem szabad ilyet csinálni!Hidd el nem fog fegyvert senki a párod fejéhez hogy veled legyen!Biztos hogy okkal teszi!Talán mert szeret??? :)


Szerintem kerekedj felül ezen a dolgon és élvezd ki...mert a végén saját magad kreált butaság fog ezzel a kapcsolattal végezni!


Élvezd hogy veled van és szeret!!!


:)

11. 0d717b184a (válaszként erre: 8. - Álomvirág1)
2010. okt. 13. 08:57

hhhhhhhhhmmmmmmmmmmm

szerintem nyugodtan elhiheted a párod bókjait mert egy nagyon dögös és szép csaj vagy

és az olyan pasik meg menjenek a picsába akik ezt nem értékelik

2010. okt. 13. 08:54

Korábban én is sokszor nézegettem a férjem korábbi csajait az iwiwen...Pedig élőben is ismerem őket, de mégis...

Bennem is sokszor megfordult, hogy miért velem van, mikor az előző csajai teljesen mások, mint én: nagyon soványak. Olyanok, akiknek soha nem lesz súlyfeleslegük, nem úgy, mint nekem...

Féltékeny nem vagyok rájuk, hisz valamiért nem passzoltak össze a férjemmel, én meg igen..Engem választott, mert bennem valamit talált, ami a szép, vékony csajokban nem volt meg.

A belső tulajdonságom fontosabb volt számára, mint más csini csaj...


Féltékeny nem vagyok a csajokra. Csak irigylem az alakjukat...;DDDD


Szerintem ne féltékenykedj! Tedd túl magad rajta! Valamiért téged választott...

Lehet a másik csaj szebb, ha benne nem találta meg az igazit, de benned igen! Te valamiben több vagy annál a csajnál!

Légy büszke arra, hogy ő téged választott, téged szeret!

9. Salome* (válaszként erre: 2. - Poss)
2010. okt. 13. 08:50

nagyon sajnállak, hogy így érzel, de próbálj meg megerősödni és ne lesd azt a lányt!

Nem véletlen mentek külön! Legyél pozitív és hozd ki magadból a legtöbbet akár tornával akár a pároddal a hálóban. Te is legyél, kedves és próbálj meg ne foglalkozni vele.

Nem leszel attól szebb, jobb, ha őt figyeled attól neked csak rosszabb lesz és ne akarj magadnak ártani.

Ez nem vezet jóra, úgyhogy, ha a párod semmilyen jelét nem adja arra, hogy kéne neki az ex vagy visszamenne akkor ne keresd a bajt!

Ha lehet ne járjatok közös társaságba.

Fel a fejjel és légy ma este NAGYON SZÉP ÉS NAGYON BOLDOG A PÁRODDAL! Hidd el csak ez számít! :)

8. Álomvirág1 (válaszként erre: 7. - 0d717b184a)
2010. okt. 13. 08:49

hát igen, mondjuk az durva lenne, ha az exekre hasonlítanánk...

Tudatosítani kell, hogy nem véletlenül választott téged, téged többre tart, mint őt.


Én nem rég döbbentem rá arra, hogy miért van bennem ez. Azért vagyok képtelen elhinni a kedvesem bókjait, szeretetét, mert az én exem a földbe tiport. 2 év kellett, mire ezt beláttam. Szörnyű, hogy miatta nem tudok megbízni abban az emberben maximálisan, aki imád.

2010. okt. 13. 08:45

Túl fogod tenni magad rajta

másképp nem megy, nem teheted magad tönkre egy ex miatt

butaság lenne

veled van a párod és azért amilyen vagy

én utálnák abban a tudatban élni mondjuk, hogy ugyan úgy nézek ki mint a férjem exe

bbbbbbbbbbbbbbbbbbrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

2010. okt. 13. 08:45
Van rá okod?
5. mimmo33 (válaszként erre: 2. - Poss)
2010. okt. 13. 08:43

De hát veled van!!Ő valszeg nem hasonlítgat az előző barátnőjéhez téged;)

Az hogy szép, nem biztos hogy elég;)

4. Álomvirág1 (válaszként erre: 2. - Poss)
2010. okt. 13. 08:43

a közösségi oldalas része nálam is megvan. :S de csak ritkán jön rám. Hála az égnek én már rájöttem, hogy sokkal többet érek, min ő, belsőleg biztosan. A párom pedig imád. Igazából tudom, hogy nincs miért aggódnom, de mégis bennem van.:(

Ő volt az első nagy szerelem, stb.... ez nyomot hagy az emberben...csak hát olyan nehéz elfogadni.

3. Álomvirág1 (válaszként erre: 1. - Poss)
2010. okt. 13. 08:40

Ez nagyon nehéz ügy.:(

És nagyon sok idő kell ahhoz, hogy elmúljon.

Veled van a kedvesed, nem vele, ez pedig nem véletlen.:)

2. Poss
2010. okt. 13. 08:39

Sziasztok!

Pérrommal 1 éve vagyunk együtt, fél éve együtt lakunk. Előttem volt egy barátnője 2 évig. Nagyon szép a lány, a társaság középpontja, mindenkivel kedves, mindenki szereti.

Tudom hogy a párom engem szeret, hisz velem van, de amióta tudom hogy ki a volt barátnő kissebbségi komplexusom van:(. Mindig be akarom bizonyítani hog ynem vagyok elég jó a páromnak:( A közösségi oldalakon pedig figyelem hog ymi történik vele, és ha képet tesz fel, akkor szintén kiakadok hogy én soha nem érek a közelébe. Van valaki hasonló helyzetben?

1. Poss
2010. okt. 13. 08:38
Féltékeny vagyok az exre:(
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook