Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Felnőtt táplálás fórum

Felnőtt táplálás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
153. bajk (válaszként erre: 152. - 71ddaa07fa)
2022. okt. 28. 22:54

Szia Balkáni kobra!


Már elég sokszor írtál és ezekre válaszoltam is, megfontolva amit írtál, érveket felsorakoztatva.

Most nem kaptam újabb érveket, gondolatokat, hogy megfontoljam.


Üdv.

152. 71ddaa07fa (válaszként erre: 151. - Bajk)
2022. okt. 28. 22:47

Nem is azt kérdőjeleztem meg, hogy besorolható-e vagy sem.

Fussál neki ismét, és talán megérted mi az én problémám.

151. bajk (válaszként erre: 150. - 71ddaa07fa)
2022. okt. 28. 22:26

Szia Balkáni kobra!


Fel tudom mérni, mi az a dolog, amit nyilvánosság elé lehet vinni és mi az, amit nem.


Nemzetközi szempontból elmondhatom, hogy vannak angol nyelvű honlapok és társkeresők, amik az ANR/ABF témával foglalkoznak, így ilyen szempontból láttam példát.


A hazai helyzet a következő kérdés. Nos ebben nagy segítséget nyújtottak a Hoxa-n már futó illetve elindított hasonló témák. És itt van egy pár, amire tudnék hivatkozni. Ebből szeretnék kiemelni egyet.


A Hoxa.hu honlapnak a „LÉLEK ÉS SZERELEM” TÉMACSOPORTJÁBA soroltam be az általam indított „Felnőtt táplálás” témát. Ha megnézed a „LÉLEK ÉS SZERELEM” már futó vagy futott többi témáit, akkor közöttük találhatod a következőt is: HOGYAN TUDJÁTOK ELÉRNI AZ ORGAZMUST? TÉMÁT, ami szintén beszélgetős fórum, csakúgy, mint az általam javasolt.


TEHÁT AZ ANR/ABF EGYÉRTELMŰEN EGY LEHETSÉGES VÁLTOZATA A HOXA-N MÁR FUTÓ „HOGYAN TUDJÁTOK ELÉRNI AZ ORGAZMUST?” TÉMÁNAK, bár kétségtelen, hogy egy még kevéssé ismert helyzetről van szó.


SZÓVAL A HOXA EDDIG FUTTATOTT TÉMÁI KÖZÉ EGYÉRTELMŰEN BESOROLHATÓ AZ ÁLTALAM INDÍTOTT.

Üdv.

150. 71ddaa07fa (válaszként erre: 149. - Bajk)
2022. okt. 28. 20:03

,,A TE MÓDSZEREDDEL SOHA NEM TUDNÉK MEG SEMMIT, MERT CSAK AZOKAT KÉNE KÉRDEZNEM, AKIKET ÉRDEKEL. VISZONT AZT, HOGY KIT ÉRDEKEL NEM LEHET MEGTUDNOM ÚGY, HOGY KÖZVÉLEMÉNYKUTATÁSBAN KÉRDEZEM, LEGALÁBBIS A JAVASLATOD SZERINT."


Egy ilyen dologban valószínű így van. Veled ellentétben fel tudom mérni, mi az a téma, amit nagyobb plénum elé ki lehet teregeti és véleményt lehet kérni az emberektől és mi az amit jobb, ha titkolok, mert tudom aberrált dolog.

Azért gondolom, azt te is belátod ez nem ugyanaz, mintha arról kérdeznéd meg a fórum regisztrált tagjait, hogy a tökfőzeléket habarással, vagy rántással készítik.

149. bajk (válaszként erre: 148. - 71ddaa07fa)
2022. okt. 28. 18:36

Szia Balkáni kobra!


FELVETETT KÉRDÉSED: KÖZVÉLEMÉNYKUTATÁS (1. BEKEZDÉSED)

Másképpen látom ezt a kérdést. Pontosan a közvéleménykutatásból tudhatod meg, hogy mi az emberek véleménye, hogy ki ért és ki nem ért egyet valamivel, legyen akármilyen a téma.

Azt írod, hogy kizárólag csak azokkal kell megbeszélni egy ilyen témát, akit érdekel. De hát nem tudom, hogy kit érdekel, amíg meg nem kérdezem. Ezért kell megtudni, hogy kit érdekel.

A TE MÓDSZEREDDEL SOHA NEM TUDNÉK MEG SEMMIT, MERT CSAK AZOKAT KÉNE KÉRDEZNEM, AKIKET ÉRDEKEL. VISZONT AZT, HOGY KIT ÉRDEKEL NEM LEHET MEGTUDNOM ÚGY, HOGY KÖZVÉLEMÉNYKUTATÁSBAN KÉRDEZEM, LEGALÁBBIS A JAVASLATOD SZERINT.

Lehet, hogy azt gondolod, hogy egyedi üzenetet kellett volna írni mindenkinek? Ezért jó a fórum, hogy megtudjam, kit érdekel.


DOLGOK MEGÍTÉLÉSE (2. BEKEZDÉSED)

• Az emberek véleménye változhat, ha egy dolgot megismernek a részleteiben.

• Megvárnám azon tagok válaszát, akik eddig még nem szóltak a fóromhoz, annak ellenére is, hogy azt mondod, hogy azok nem fognak. Hogy hozzá szólnak-e vagy sem, hadd legyen az Ő joguk. Na és persze kaphatok privát üzenetet is.

• Semmilyen megbotránkozást sem várok. Őszinte, higgadt, nem személyeskedő, jól érvelő vélemények adják a legjobb visszacsatolást. De minden vélemény számít és jó, csak higgadtan kell kiértékelni és látni kell benne az előre mutatást.


TANULÁS (3. BEKEZDÉSED)

A 126. bejegyzésben írtam már erről.


Üdv.

148. 71ddaa07fa (válaszként erre: 146. - Bajk)
2022. okt. 28. 17:51

Azt gondolom intelligencia kérdése. Én biztos az aberrációmmal nem kezdenék közvélemény kutatásba és nem lennék arra kíváncsi mennyi olyan ember van, aki az én devianciámat elfogadja. Hanem csak és kizárólag azokkal beszélném meg, akiket érdekel. Ha már mindenképpen nyilvánosságra akarom hozni azt, amit legjobb titokban tartani, esetleg a párommal megélni.


Úgy gondolom az itteni véleményeket láthatod. Egy ember kivételével, aki mindent és mindenkit elfogad, nem kaptál még pozitív visszajelzést. Mit gondolsz, akik ide írtak és azt mondtak, hogy gusztustalan amit teszel, azok véleménye, megváltozik valaha? Azon törzstagok, akik eddig nem szóltak hozzá a fórumhoz, holott már a harmadik napja pörög, azt gondolom már eztán sem fognak. Szóval fenntartom, csak azt várod megbotránkozzanak az emberek ezen.


Nagyon kíváncsi vagyok mit sikerült eddig tanulnod?

147. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 145. - Dfc04c70e4)
2022. okt. 28. 17:43

Nem vagyunk egyformák, de azzal sincs seemmi baj.

Én a magam felismert hibáin elég sokat rágódom.


Az emberek kitalált nick nevek mögé bújnak és onnan írnak sokszor sértő szavakat mások felé..

Miért nem vállalják a saját nevükben a szavaikat?

146. bajk (válaszként erre: 142. - 71ddaa07fa)
2022. okt. 28. 17:38

Szia Balkáni kobra!


FELVETETT KÉRDÉSED: KLUBNYITÁS

Nincs előírva, hogy egy téma megbeszéléséhez klubot kell nyitni. Ha tudsz azonosulni egy témával vagy akkor is ha nem, szabadon eldöntheted, hogy válaszokat írsz, véleményeket formálsz. A válaszoknak és véleményeknek, azok fajtájától függetlenül, mindig örülök.


FELVETETT KÉRDÉSED: POLGÁRPUKKASZTÁS

Semmilyen polgárpukkasztó célom sincs (lásd az 1., indító bejegyzést). Egyszerűen csak tudni szeretném a magyar emberek véleményét. Információt, véleményeket cserélünk egy témában.

Az lehetne polgárpukkasztó például, ha azt mondanám, hogy mától mindenkinek így vagy úgy kellene élnie. De én ilyet nem mondok, épp az ellenkezőjét vallom; mindenki olyat válasszon, ami a számára a legjobb, és ezt is kívánom.


FELVETETT KÉRDÉSED: ELUTASÍTÁS KÉJES ÖRÖME

Az elutasítás nem okoz sem örömöt, sem kéjes örömöt. Inkább próbálok tanulni és profitálni is abból.


Üdv.

145. dfc04c70e4 (válaszként erre: 143. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 28. 17:31

Na, én nem rágódom ám azon a bizonyos dolgon. 😉

A privát élet pedig azért teljesen más, mint az itteni fórumozás. Én már azzal, hogy leírtam a véleményemet, túl is léptem azon a dolgon, senkivel nincs semmi tisztázni valóm itt.


Az, hogy nálam van egy határ az elfogadás, az empátia, tolerancia terén - számomra ez a természetes. Viszont soha senkit nem aláztam, nem írtam egyetlen egyszer sem senkinek olyan dolgot, amit ne mernék vállalni.

Csak nem tudok minden esetben mindenkivel elfogadó lenni.

144. dfc04c70e4 (válaszként erre: 142. - 71ddaa07fa)
2022. okt. 28. 17:21

Na, ez tényleg ez egy jó ötlet, ami a klubnyitást illeti.

Korábban én is pont ugyanezt ajánlottam valakinek egészen más témában, de az ő fórumát elvitte a cica.


Azért annyit mondok, hogy Bajk legalább teljesen kulturált hangnemben válaszolt mindenkinek. Erre nem mindenki képes. Ennél sokkal hétköznapibb témákban is volt, hogy egymásnak estek a fórumozók, és személyeskedésben mentek át.


Szerintem is jól tenné Bajk, ha klubot nyitna.

143. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 139. - Dfc04c70e4)
2022. okt. 28. 17:20

Én már öreg vagyok, én jobban szeretem tisztázni a dolgokat.

Különben csak magamban rágódnék a dolgon, szóval nekem jobb az első megoldás.

A privát életben is jobb ha tisztázunk dolgokat, mert a ki nem mondott szavak csak elfojtott konfliktushoz vezetnek.


Magamról úgy érzem, hogy én is elég elfogadó vagyok számomra is fura dolgokkal.

Erről a felnőtt táplálásról én itt olvastam tegnap életemben először, (hogy témánál maradjunk).

Tátva maradt a szám, de ettől ez még létezhet.

Mert létezik pisi kaki szex is például, amire én azt mondom, hogy "nagy az isten állatkertje."


A "zsák a foltját elmélet" alapján én azt is tolerálom, ha azt nem akarják rám erőltetni.

Mindenki csinálja azt az ágyban ami neki jól esik.


A meleg világ nem az én világom, de még egy Pride-on sem voltam mint pfújjoló néző.

Ha nekik az jó, csinálják, én az ilyet kikerülöm.

142. 71ddaa07fa (válaszként erre: 141. - Bajk)
2022. okt. 28. 17:15

Azt gondolom nincs tiltva számodra sem, hogy klubot nyissál ezzel a témával kapcsolatban. Amennyiben vannak olyanok, akik azonosulni tudnak vele, azokkal ott tovább folytathatnád a beszélgetést.

Amennyiben ezek után is itt a közösben nyomod a mantrát, feltételezem csak egy célod lehet vele, méghozzá a polgárpukkasztás.

Vagy a fórumban szereplő témán kívül van még egy aberrációd és az okoz számodra kéjes örömöt, ha látod elutasítóan bánnak veled szemben.

Te tudod. :))

141. bajk (válaszként erre: 137. - 71ddaa07fa)
2022. okt. 28. 17:03

Szia Balkáni kobra!


FELVETETT KÉRDÉSED 137.-BEN: VISSZAVONULÓ FÚJÁS

Semmilyen előírást vagy kérést nem közöltem, hogy látogasd ezt a fórom témát vagy éppen ellenkezőleg, hogy ne tedd, vagy ettől vonulj vissza. A véleményeknek, azok fajtájától függetlenül, mindig örülök.

Azt azonban látom, hogy Te idejének látod, hogy fújjak visszavonulót. Akkor is ki erőlteti a dolgokat?


FELVETETT KÉRDÉSED 136.-BAN: ERŐLTETÉS

Egyáltalán nem erőltetek semmit és senkit:

• Nem kértem vagy kényszerítettem senkit, hogy látogassa ezt a fórum témát és arra sem, hogy válaszoljon, vagy hogy írjon.

• Nem kértem senkit arra, hogy ilyen kapcsolatot folytasson.

Ha valaki elolvassa a témaindítót, szabadon eldöntheti, hogy mit tegyen.


FELVETETT KÉRDÉSED 136.-BAN: „MIÉRT NEM OLYAN KÖZÖSSÉGI OLDALON PRÓBÁLSZ ERRŐL BESZÉLGETNI, AHOL HASONLÓ GONDOLKODÁSÚ SZEMÉLYEK VANNAK, AKIK SZINTÉN HÍVEIK ENNEK A TEVÉKENYSÉGNEK?”

Már írtam erről, hogy még nem találtam ilyen magyar oldalt. Ez az első magyar oldal, ahol ezt megkíséreltem. Kérlek olvasd el a 119. bejegyzést, ami azt mondja:

„Éppen az ellenkezőjét írtam számtalanszor; nem találtam magyar honlapot, ahol erről értekeznek és hogy kik lehetnek a követők.”


Üdv.

140. dfc04c70e4 (válaszként erre: 133. - 9b10f3d7ff)
2022. okt. 28. 16:54

Ha idáig nem tudtad volna, akkor most mondom, hogy én is szaporítom azoknak a számát, akik téged úgy kedvelnek, ahogy vagy.

Én sem mások kegyeiért járok ide. Engem már annyian megsértettek, hogy ha kicsit is érdekelne a sértegetésük, már nem lennék itt. Egyszer ugyan gondolkodtam a törlésen, de az egész más okból történt. Aztán meggondoltam magam, és maradtam. Elférek itt a többi fórumozó között.


Viszont már tényleg alaposan eltértünk ez eredeti témától, de legalább valamilyen szinten az elfogadásról beszélünk.

139. dfc04c70e4 (válaszként erre: 135. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 28. 16:49

Azért nem azokkal az emberekkel tisztázom ezt, mert abszolút semmi kontaktom nincs velük. Illetve most konkrétan csak egyetlen emberre gondoltam. Vele sem volt egyetlen szóváltásom sem. És igen, egyenesen megmondom, ez esetben direkt kerültem a konfrontációt. Nem véletlenül. Véleményt akkor is írtam, nekem annyi pont elég volt.


Azért azt remélem, hogy tudod, hogy nem rád gondoltam, amikor olyan emberről beszéltem, aki hangoztatja a nagy-nagy elfogadást, de akinek más véleménye van, vele szemben érdekes módon mégsem elfogadó.

2022. okt. 28. 16:36
Hogy tudott ennyi hozzászólást megérni ez a fórum?
137. 71ddaa07fa (válaszként erre: 129. - 9b10f3d7ff)
2022. okt. 28. 16:29

Ennyi hozzászólásból azt gondolom látnia kellene, hogy itt nem fogékonyak erre az emberek.

Aki vele erről szeretne beszélgetni privátban, azzal kommunikáljon. De akik ide írtak a fórumba, úgy látom nem igazán kíváncsiak az ilyen aberrációra.

Lehet valamivel próbálkozni, de azt hiszem, ha ennyi elutasítást kap valaki egy témával kapcsolatban, akkor ideje lenne visszavonulót fújnia.

136. 71ddaa07fa (válaszként erre: 128. - Bajk)
2022. okt. 28. 16:25

Félreértettél. Lehet létezik ez a valami, de én arról írtam, hogy itt a Hoxán, ahol te fórumot indítottál és információt próbálsz gyűjteni nem fogékonyak erre a dologra az emberek, mégis erőlteted.


Miért nem olyan közösségi oldalon próbálsz erről beszélgetni, ahol hasonló gondolkodású személyek vannak, akik szintén híveik ennek a tevékenységnek?


Amit te csinálsz -hangsúlyozom itt- nagyjából olyan, mintha én elmennék egy Istentiszteletre olyan pólóban, amire az van írva: ,,Pap leszek az kurv.@isten"

135. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 130. - Dfc04c70e4)
2022. okt. 28. 15:57

amikor valaki fennen hangoztatja a fene nagy elfogadást, empátiát, de finoman belemar a másik emberbe, de el nem ismeri a félre nem érthetőt"


De ezt miért nem azokkal tisztázod akikre gondolsz?

Jobb tiszta vizet önteni a pohárba.

A tolerancia mások irányába szerintem is egy fontos szó.

134. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 129. - 9b10f3d7ff)
2022. okt. 28. 15:51

Korrekt, piros!

Ez a tolerancia.

133. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 130. - Dfc04c70e4)
2022. okt. 28. 13:54

Nagyjából jól ismersz. Az tény, nem azért járok ide, hogy szeressenek. :) Azért akadnak, akik kedvelnek így is.


"Nekem is ez az érzésem, el nem térne a témától..:)"


Én ilyen gondolatokra írtam, hogy miért, a saját fórumán miről kellene írni a fórumindítónak?

Ez az a helyzet, amikor valaki más szemében a szálkát, sajátjában a gerendát nem veszi észre.

132. dfc04c70e4 (válaszként erre: 131. - New(l))
2022. okt. 28. 11:36
Igaza van. És fordítva is: ha mondjuk én nem fogadok el valakit, attól még lehet ő egy mások által nagyon is kedvelt, elfogadott ember, csak éppen nálam nem nyerő. Sok emberrel szemben érzek kifejezett ellenszenvet. De én legalább vállalom.
131. New(l) (válaszként erre: 130. - Dfc04c70e4)
2022. okt. 28. 11:25
Ma reggel mondta épp a rádióban Kajdi Csaba, attól még hogy elfogad bizonyos embereket, attól még azok lehetnek idióták. :D
130. dfc04c70e4 (válaszként erre: 129. - 9b10f3d7ff)
2022. okt. 28. 11:19

Amikor valaki nyit egy fórumot, akkor még nem tudhatja, hogy többnyire elfogadók lesznek-e a témájával kapcsolatban vagy épp ellenkezőleg: jó kis ellentábort szerez magának.

Eleget olvastam már. Tudom, hogy néha a legártatlanabb témában is kapnak a fórumot nyitók hideget-meleget.


Igazat adok neked abban, hogy eldönthetjük, bosszankodunk-e a témán vagy továbblépünk. Itt viszont nem látom, hogy bárki is rugózna a témán. Attól, hogy bárki többször hozzászól ehhez a témához is, abból adódik, hogy hozzászólás hozzászólást szül. Ettől miért járna a rossz oldalon?

Attól, hogy többnyire nem tudunk azonosulni ezzel a - mint korábban írtam - szerintem a normálistól extrém mértékben eltérő témától - más téren lehetünk elfogadók.

Mostanában azt érzem, hogy túlzottan előtérbe került ez a fene nagy elfogadás. Azt viszont tényleg nem értem, hogy akik ennyire elfogadóak, miért tesznek megjegyzést azokra, akik képtelenek azonosulni bizonyos dolgokkal, és bátran vállalják azt a véleményüket, hogy szerintük ez kóros, beteges.

Ne érts félre! Nem rád gondolok. Rólad számomra már nagyon sokszor bebizonyosodott, hogy maximálisan elfogadó vagy. Ugyanakkor más témában pedig felvállaltad a vitát, és keményen beleálltál, felvállaltad a véleményedet.

Szóval nem rólad beszélek, amikor nem értem azt, amikor valaki fennen hangoztatja a fene nagy elfogadást, empátiát, de finoman belemar a másik emberbe, de el nem ismeri a félre nem érthetőt. Ó, persze! Hát úgy is lehetett érteni...

129. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 114. - New(l))
2022. okt. 28. 09:03

Nyilván nem ellentáborban szeretne beszélgetni erről, csak egyszerűen valahol próbálkozik, el kellett kezdeni neki, arra gondolhat, hátha más is fogékony erre. Ha ez érdekli, nem beszélhet, az éves napraforgótermésről.

Annyi ostobaság, gusztustalanság olvasható, miért ne férhetne ez a furcsa téma is el? Felnőttek vagyunk eldönthetjük, bosszankodunk a témán, vagy továbblépünk.

Azt sem tudhatjuk, privátban hányan vették fel vele a kapcsolatot? Tehát, aki elolvasta miről szól és mégis ezen rugózik, az jár a rossz oldalon....szerintem.

Nekem nem jön be az ötlet, ahogy férfivé sem operáltatnám magam, de elfogadom, aki meg másképpen gondolja.

128. bajk (válaszként erre: 120. - 71ddaa07fa)
2022. okt. 28. 03:16

Szia Balkáni kobra!


Látom és értem, hogy milyen kommenteket kaptam, KÖSZÖNÖM MINDENKINEK. Ezek fontos visszajelzések.


Említetted, hogy tévúton járok, azonban az alábbi honlapok is bizonyítják, hogy az ANR/ABF létezik, csak Te nem ismered vagy nem ismered eléggé, mint ahogy sokan a kommentelők közül. A tévút szó nem is szerepel a honlapokon és az ANR/ABF egy út két ember közvetlen kapcsolatában és mindenki szabadon megválaszthatja, hogy követi-e vagy sem.


A megjegyzéseitekből látom, hogy sokaknak nem tetszik ez az út, de én ezt elfogadom, nincs vele semmi problémám. És mindezen visszatetszés és „borzolás” ellenére, újra meglátogatjátok a témát és újabb és újabb, sokszor a témához közvetlen nem is kapcsolódó kérdéseket tesztek fel, én pedig megpróbálok válaszolni illetve tisztázni kérdéseket.

Üdv.


[link]

[link]

127. VendrinerPiroska (válaszként erre: 114. - New(l))
2022. okt. 28. 00:46
Legjobb hozzászólás.
126. bajk (válaszként erre: 115. - New(l))
2022. okt. 28. 00:02

Szia New!


A profitálás összetett, sokrétű dolog. Megpróbálok néhány aspektust felvázolni, a teljesség igénye nélkül.

• Ha negatív visszajelzést kapok, akkor könnyen lehet, hogy rossz megközelítést használtam a gondolataim közlésére. Ezért aztán átgondolhatom és legközelebb másképpen járhatok el.

• Megtudhatom, hogy milyen fogadtatása van egy témának. Ebben az esetben az amerikait és a britet ismerem, de a magyart nem ismertem, ehhez pedig hozzá segítettetek valamilyen szinten.

• Egy-egy új téma teljes megértéséhez idő kell. Bárki a jövőben csatlakozhat a honlaphoz, itt megismerheti a témát és elgondolkozhat rajta, beleértve a régi tagokat is, akik még nem olvasták vagy nem reagáltak. Erről az új témáról itt most alig több, mint egy napja beszélgetünk.

• Természetesen nem teljesen, de legalább egy kicsit meg lehet ismerni egy ember karakterét azáltal, amit és ahogyan ír. És én elég sok megjegyzést kaptam Tőletek. Ha megkérdezték volna az elején, hogy mit tudok „X” hölgyről vagy „Y” úrról, semmilyen információm nem lett volna. Vegyük például a Tőletek kapott egyik reakciót a név említése nélkül: „Gondolom akkor vérig lennél sértve, ha valaki unná a szövegelésed és elküldene annak az embernek a mellét szopogatni így felnőt korodban újra, akitől származol.”


Szóval ennyit röviden.

Üdv.

125. bajk (válaszként erre: 118. - Liliom10)
2022. okt. 27. 21:47

Szia Liliom 10!


Köszönöm a kérdésed. Abszolút logikus a felvetésed, de az ANR/ABF mind a száraz és nedves (tejes) táplálást magába foglalja, azaz ezt a terminológiát használják.

A korral kapcsolatban legutóbb a 112 bejegyzésben írtam.


Üdv.

2022. okt. 27. 19:08
Talán ha kakaó jönne belőle. Egyszer kóstoltan igazi anyatejet ( pohárból) ,de olyan volt,mint a cukros víz, nagyon híg .
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook