Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felhasználói szabályzat fórum

Felhasználói szabályzat (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5 6 7 8
2011. okt. 22. 10:39
egyet értek szeretném jól érezni magam
107. SACER
2011. okt. 21. 15:39
A felsoroltakat csak helyeselni tudom, betartásukhoz csak annyit, hogy bármerre nézel folyton politikai inditásuakkal /áremelések/ találkozol nehéz kikerülni., Sajnos más területen is beleszól, ezekre nem kéne / HA NEHEZEN/reagálni
106. 706217a8a2 (válaszként erre: 103. - Kutyaimádólány)
2011. okt. 16. 14:58
Egyetértek.
2011. aug. 29. 16:09
Politikai tartalmú volt, azért lett törölve, jól sejtettem. Megírta a kedves moderátor üzenetben. Most már akkor okosabb vagyok. Kár érte, szerintem!
2011. aug. 29. 14:10
Multkor bejelöltem egyet, érdekelt volna. Szőrén szálán eltünt, valószínű törölték. ( nem tudom a témáját már )
2011. aug. 29. 13:35
Kedves Hoxa! Lehetne, hogy ha valamilyen témát töröltök, akkor azt meg is írjátok, hogy miért? Pl. ma kiírtam, a "Miért nem működik semmi jól Mo-on?" című fórumot és nem értem, hogy miért lett törölve. Mert politikai témájú? Szerintem ez nem volt politikai témájú, nem beszéltünk politikáról, csak hétköznapi dolgokról, munkanélküliség stb. Nem tudom, ezen a portálon értelmes dolgokról nem lehet beszélgetni vagy vitatkozni? Csak fogyókúráról, gyereknevelésről lehet? Mert akkor lehet, hogy nem is nekem való ez az oldal!? Pedig már régóta olvasom ezt a portált és tetszett is, csak az a bajom vele, hogy igazán komoly témák nincsenek, amelyeket meg lehetne vitatni.
2011. aug. 9. 20:26
aaa
2011. máj. 18. 18:11
ok
2011. máj. 2. 13:18
Írd be a keresőbe, hogy moderátor, és 4-et is kidob...
2011. máj. 2. 13:18
Akár Hoxának, akár a moderátorok valamelyikének...
98. varand
2011. máj. 2. 12:13
Sziasztok! Ne haragudjatok! Töröltetetni lehet hozzászlásomat? Kinek írjak?
2011. ápr. 15. 17:18

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni tőletek, hogy alacsony spermaszámnál mekkora esélye van a lombiknak? Nincs valami csodaszer ami feltúrbózza a darabszámot?

Meddig kell várni az első lombikra?Minden érdekel. Köszönöm előre is!

96. 4b6a2525df (válaszként erre: 95. - Bruto)
2011. ápr. 1. 07:28

Bár nem ide tartozik,azaz nem erre a fórumra de adj neki Basica port 2 hónapig, ha ezt nem április 1-i tréfának szántad.

Ha igen, akkor Te is beszedheted ezt a port

95. bruto
2011. ápr. 1. 00:09

Sziasztok,


egy kis segítséget szeretnék kérni

3,5 éves egészséges rendszeresen oltott, féregtelenített fiú boximnak kb már egy éve elkezdett kiszáradni, repedezni az orra. Rendesen nedvesedik, a felső réteg van megkeményedve, nem fáj neki, nem érzékeny. Állatorvos azt mondta hogy valami ásványi anyag hiány lehet, ezért tanácsára kapott kutya Béres cseppet, de nem lett jobb tőle...valaki tapasztalt már hasonlót?

Köszönöm a válaszokat Bruto a boxi nevében is :))

94. Hoxa (válaszként erre: 93. - Nnaagyrépa)
2011. márc. 28. 21:49
Ugyanazt a pipát kell kivenni, amivel a kedvencek közé tetted (a fórum megnyitása után, a tetején található).
2011. márc. 28. 20:00
Kedves Hoxa! Hogyan tudok a kedvenceimből törölni fórumot.Köszi
2011. márc. 3. 15:58
A Szeretők egymás közt...nyílt fórumban erzsii-nél elgurult a gyógyszer,messzire.Jó,ez nem egy olyan téma,ami éppen "köztiszteletnek" örvend,de azt hiszem a trágárságot nálam kimerítette.Pedig nem is hozzám szólt.
2011. jan. 25. 02:42

Pfff!! - ahogy én utána olvastam, bárhová ír, mindenhol undorító hozzászólásai vannak... A családi képein a dédunokáira nem nevet ír, hanem a német éhes... Hát szépen nevezi őket...


De tényleg érdemes utána nézni Hoxának, undorító egy alak...

90. Arnica
2011. jan. 24. 23:40

Kedves Hoxa!

Kérlek gyere és kukkants bele egy kicsit a

"Hogyan és milyen kortól tanítod gyermekedet imádkozni?" c. fórumba, jelesül Gyurki bácsi hozzászólásaiba. Amit ma írt a Himnusz kapcsán, az egyszerűen elképesztő gyalázkodás már - szerintem.(Javaslom nézd meg, mit művel más, vallásal kapcs. fórumokon is.) De többen is vagyunk, akiket... szóval akik szerint Gyurki bá' megsérti a Fórumszab. 3/b. pontját.

2010. dec. 20. 03:37
Próbáltam egy bizonyos betegséggel foglalkozó fórumban eladni jóval olcsóbban(mintegy segítve evvel azokat, akik érintettek a betegségben)egy nagyon jó szert, ami valóban hatásos, 1 darabot, mert ajándékba kaptam, és már nincs rá szükségem. Erre kitörölték a fórumból...tudom, olvastam a szabályzatot, rengeteg fórumba vagyok regisztrálva, ahonnan simán nem törölték volna ezt...nem tudom miért kellett...:( Ettől egy kissé morcos lettem itt.
88. syria (válaszként erre: 87. - Syria)
2010. dec. 18. 11:03
Pontosabban: mivel kizárás is lehetséges: mikor szűnt meg a tagsága. Köszi.
87. syria
2010. dec. 16. 08:29

Kedves Hoxa!

Örömmel látom, hogy azokról, akik megszűn(n/t)ek portáltag lenni, már látjuk az információt, hogy miért. Gondolom, az esetek többségében az illető kéri a törlést, elenyésző a kizárás.

Aprócska kérés (ez nyilván programozási munkát is jelent): legyen ott a dátum is, hogy mikor kérte. Ezzel az egyébként is jól dokumentált oldal még tökéletesebbé válik.

2010. nov. 12. 15:03

Naplókat, bejegyzéseket törölhetjük egyesével, szerintem.

Ott van alatta : Módósítás, vagy törlés.

2010. nov. 11. 08:48

Kedves Hoxa!

Kérlek, hogy a naplóimat töröld. Újakat szeretnék feltenni, és igy sajna nem lehet!

Ha, jól figyeltem meg.

Köszönöm! Szép napot!

84. Hoxa
2010. okt. 2. 09:02
Speciel én már aludtam, bocs. :D
2010. okt. 1. 22:27
Ez kben beszarás, hogy a regim törléséig még hülyére izgulhatom magam, hogy mennyit olvashat el belőlem az a vki, aki véletlenül megtudta a nicem...Mihelyst megtudta, kértem a törlést...Még mindig fent vagyok !!! Hoxa, légyszi !!!
2010. szept. 14. 17:51
Szeretném megkérdezni,hogy hogyan tudok hozzászólást küldeni, pld. az ötvenen túliak klubjába jelentkeztem és elmult a fél óra és nem látom hol is irhatok kommentet. köszi a segitséget
81. pusztiju (válaszként erre: 80. - Hoxa)
2010. szept. 13. 11:00
Sajnos így igaz, jobban át kellett volna gondolnom. Saját káromon tanultam.. most megnézem mi a helyzet a fórumon.:)
80. Hoxa
2010. szept. 13. 10:31

Vannak témák, amik már önmagukban hordozzák ezt, például:


természetes szülés - császár

szoptatás kontra tápszer

nagycsaládosok - gyeremektelenek anyagi témái

öregek - fiatalok

diplomások - nem diplomások

gazdagok - szegények

stb.


Ez van. Ilyenek az emberek. :)

79. pusztiju (válaszként erre: 78. - Hoxa)
2010. szept. 13. 10:29
Előre is köszönöm, nem gondoltam hogy ilyen indulatok szabadulnak el.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook