Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Felháborítónak tartom, hogy egyesek csak akkor vesznek... fórum

Felháborítónak tartom, hogy egyesek csak akkor vesznek... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
febr. 24. 01:55
ne torodj azzal,hogy masok mit gondolnak rolad,mert igy nem lehetsz boldog!
41. yeti70 (válaszként erre: 38. - Greeneyed)
febr. 24. 01:20

Szívemből szóltál sziú testvérem ! A ragacsos-csirizes szaggatót, fakanalat , szűrőt mosogatni...

Fúj de utálom !

40. globus (válaszként erre: 28. - 80ASIQ)
febr. 23. 11:41
Addigra ráér megtanulni.
febr. 23. 11:08

Sziasztok!


Esküszöm, még sosem hallottam ezt a mondást! Olyat igen (kb. 14 éves korom körül), hogy egy jól sikerült ablakpucolás után azt mondta egy nő, hogy "Lyányom, most már férjhez mehecc!"


Én itt két lehetőséget látok: vagy a fenti sztorihoz hasonló, vicces megjegyzés volt.. vaaaagy...

Ha komolyan gondolta és te ezen felháborodsz, akkor nem vagytok egymás célcsoportja. Csinálj egy 180 fokos fordulatot és futás onnan!


Megjegyzem az ember számtalan hasznos és kevésbé hasznos dolgot megtanul, amit elé sodor az élet, úgyhogy én nem aggódnék senki helyében sem, ha valamit egy adott időpontig nem tud :-)

38. Greeneyed (válaszként erre: 35. - Yeti70)
febr. 23. 10:16
Tényleg nem bonyolult. Csak utána mosogasson valaki más :)
37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Greeneyed)
febr. 23. 10:15
Pontosan.
febr. 22. 23:12
Ha valaki ezt várja el tőled az sokat elmond az ő személyéről is.
35. yeti70
febr. 22. 22:14
Én pasi vagyok, egy kétbalkezes istencsapása a konyhában, de még én is tudok nokedlit csinálni.
febr. 22. 21:58
Ez nem konkrétan a nokedliről szól, hanem arról, hogy legyél házias, azaz főzz és takaríts a pasira. A férfiak egy része nem a társat látja a nőben, hanem a "funkcióit" - szex, méh, bejárónő.
33. srcrss (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 22. 18:56
De eltartják a nőt, a családot, minden biztosítva? Szerintem a pofátlanság netovábbja, ha elvárják (és a többség elvárja), hogy a nő pénzt is keressen, vagyis kétszer annyit dolgozzon, mint ők, mert egyenjogúság van. 🤦🏼‍♀️😄
32. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 28. - 80ASIQ)
febr. 22. 18:56

Csak az első mondatodra reagálok. Igen, pontosan így hallottam én is. Poénból szokták mondani a férfiak. De szerintem ez már valami szakállas dolog. Nem hiszem, hogy ma ez szokás lenne.


De hogy miért lenne felháborító dolog ez, azt nem tudom.

Mondjuk nekem még soha senki nem mondott ilyet, de ha mondana sem háborodnék fel.

31. Enissa (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 22. 18:10

Erre szoktál mondani, amíg lócar van, veréb is lesz. Mondhatja bárki, ha valaki nem vevő az ilyen pasikra.

Ha viszont valakinek így is jó, az legyen az ő problémája!

30. Amaunet (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 22. 18:00
Ha téged ez megbotránkoztat, akkor került őket. Ők nem fognak változni a te kedvedért.
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Enissa)
febr. 22. 17:58
Igen, kizárt. Van egy réteg, ahol úgy gondolják, a nő arra való, hogy szüljön és főzzön, ellássa a háztartást, kiszolgálja "a ház urát".
28. 80ASIQ
febr. 22. 17:56
Én eddig úgy tudtam, hogy ezt poénból szokták a férfiak mondani. Jobban érdekli a férfiakat az ágyban nyújtott teljesítmény. Egyelőre. 20 év múlva már valóban szempont lehet a nokedliszaggatás. :D
27. globus (válaszként erre: 21. - Amaunet)
febr. 22. 16:36
Legényfogó leves.
26. Enissa (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 22. 16:27
Teljesen kizárt, hogy csak viccel valaki veled?
25. Enissa (válaszként erre: 18. - Napsugár8)
febr. 22. 16:25

Igen értően olvastam a szaggatást, de azt hiába szaggatja jól, ha bármelyik művelet meg hibádzik.

Adhatok kés tanácsot, mivel tud jól cérnametéltet vágni a konyhatündér, ha nem megfelelően gyúrja, nyújtja a tésztát. Én erre gondoltam.

24. Myra
febr. 22. 16:20
Ilyet se hallottam még!
23. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 22. 16:18
Ez tényleg felháborító.
22. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 22. 16:09
Sz.rd le.
21. Amaunet (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 22. 15:52

Ez egy régi szólás. Azt is kérdezhették volna, hogy a kelengyéd kész-e már? Vagy a főztödet kóstolva megállapíthatják, hogy mostmár férjhez mehetsz.


Mosolyogni kell rajta.

20. globus (válaszként erre: 18. - Napsugár8)
febr. 22. 15:29
Ha nincs tészta, nincs szaggatás.
febr. 22. 15:26
Félreértés ne essék, azt tartom felháborítónak, hogy ilyen hímsoviniszta, fellegzős, korlátolt megnyilvánulásokkal találkozhatok napjainkban.
18. Napsugár8 (válaszként erre: 11. - Enissa)
febr. 22. 15:25

"A vallomás: "Felháborítónak tartom, hogy egyesek csak akkor vesznek nőszámba, ha tudok nokedlit szaggatni.

Mi olyan különleges abban?"


Itt a szaggatásról volt szó, és nem a nokedli kavarásáról! A kettő nem ugyanaz a művelet!

17. globus (válaszként erre: 11. - Enissa)
febr. 22. 15:14
Én tudok, de nem szeretek. Amilyen hamar megvan, pont annyi időt tölt az ember csirizes tárgyak kotorászásával. Csak az már senkit nem érdekel.
febr. 22. 15:13
Én életem első 50 évében nem is csináltam nokedlit, féltem hogy szétesik. A főnöknőm ugyanezt mondta pár évvel ezelőtt, mint a topic cime, kipróbáltam és szép lett, jó lett. Azóta néhányszor csináltam otthon is, nem rajongunk érte, de legalább ez is kilőve, annak ellenére hogy nem vagyok/voltam egy konyhatündér
15. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 22. 15:07
Pff! 😄
14. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 22. 15:05
Én tudok nokedlit szaggatni, de még soha senkit nem érdekelt.
13. unom (válaszként erre: 10. - Napsugár8)
febr. 22. 15:05
Miért kellene tudnia?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook