Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Felháborító, hogy a barátom nem akar megcsókolni a családom... fórum

Felháborító, hogy a barátom nem akar megcsókolni a családom... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
61. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 60. - Liliom10)
márc. 24. 13:49
Ha kimennénk, akkor meg azt írnátok, hogy ugyanúgy nem illik otthagyni őket pár percre sem.!
60. liliom10 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 24. 08:26
Akármi is a véleményed, ha az a társaságodban másokat zavar, hogy a szemük előtt csókolóztok !!! Ha senki nem szól, az nem azt jelenti, hogy helyesli a jelenlétében a csókolózásodat ! Ha nem bírsz magaddal, menjetek ki pár percre a szobából !
59. globus (válaszként erre: 53. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 24. 07:56
Szüleid, nagyszüleid csókolóztak nyilvánosan?
58. Egy lány 789900 (válaszként erre: 14. - Tumbo2)
márc. 24. 07:45
Egyetértek ezért kellemetlen nekem is, nem akarok senki előtt sem jelenetet rendezni.
márc. 23. 23:40

"és a nyelves csók nem ugyanaz"


Még jó hogy nem nyelvessel akarsz csókolózni a család előtt! 🤣🤣🤣

márc. 23. 23:38

"A percekig tartó csók"


Percekig tartó csók a család előtt?? 🤣🤣🤣

55. srcrss (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 18:58
Eljön az is, ha így folytatod.
márc. 23. 18:50
Úgy csináltok mintha mások előtt azt akarnám csinálni
márc. 23. 18:49
Igenis civilizált vagyok csak nem prűd és nem begyepesedett
52. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 51. - Srcrss)
márc. 23. 18:43
Mit kéne értenem te nem érted ha nem nyelves semmi gond nincs vele.
51. srcrss (válaszként erre: 50. - Pteri)
márc. 23. 18:41
Úgysem érti...
50. pteri
márc. 23. 18:40
Vannak régóta létező illemszabályok, amik civilizált embereknek egyértelműek. Ilyen, hogy mások előtt nem pisilünk, kakilunk, túrjuk az orrunkat, stb, ami csak ránk tartozik. Ilyen a csókolózás is. Másokra nem tartozik, egyeseket zavarba hozhat, így tiszteljük meg a környezetünket azzal, hogy nem erőszakoljuk rájuk. A családunkat meg főleg tiszteljük. De leginkább a párunkat, hogy ne hozzuk csakazértis számára kellemetlen helyzetbe.
49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 46. - Violet18)
márc. 23. 18:05
Nem szenvedélyes de kinek mi az nekem a nyelves.
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - Violet18)
márc. 23. 18:03

Én senkinek nem akarok bizonyítani és semmit de miért nem akarnám bárhol megcsókolni a páromat?

igen vannak ilyen kulturák de ezek szerint itt is elítélik néhány európai országban a többség viszont nem csak a csók de még a melegek leszbikusok

csókját sem ítélik el még úgysem mert egy neműek pl Spanyolország, nem bizonyítani az emberek másnak de nem törődnek azzal hogy mások mit gondol róluk ott általában jobban és többen elfogadják ezt és kb mindent amit néhány magyar elítél hidd el nem arról szól, hogy az ember bizonyítani akar másoknak ezzel a szerelmet kimutatni mások előtt nem primitív nem erkölcstelen és szégyen és illik és nem úgy mutatják ki mások előtt hogy puszi a szájra vagy arcra és ennyi levan tudva gondolom most azt gondolod, hogy primitív erkölcstelen stb ország azaz országok

márc. 23. 16:23
Amúgy miért fontos neked h mindenki lássa h megcsókol? Kinek akarsz bizonyítani és mit?
46. Violet18 (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 16:22
Bizonyos kultúrákban igen.... pláne ha szenvedélyes. Fogadd el h ő nem ilyen....
45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - Globus)
márc. 23. 12:38
Úgy gondolom, hogy a szex az ami nem való a nyilvánosság, elé mert annál nincs intimebb.
44. globus (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 12:34
Nem mondtuk, hogy primitív. Sőt. Csak nem nyilvánosság elé való.
43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - Srcrss)
márc. 23. 12:27
Nem bizonygatni akarom.
42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Globus)
márc. 23. 12:26
A percekig tartó csók és a nyelves csók nem ugyanaz, a gyengéd csók nem primitív.
41. srcrss (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 12:17
Igen, izgalmasabb kettesben. És nem érzem szükségét, hogy a külvilágnak bizonygassam, mi van köztünk.
40. globus (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 12:16
Te ragozod itt a percekig tartó csókolózást. "Nyilván léteznek bizonyos etikai normák", erről van szó. Pontosan tudod, csak valamiért nem akarod érteni.
39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - Srcrss)
márc. 23. 12:09
Bár ha arra izgulnák se lenne gond.
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - Srcrss)
márc. 23. 12:09
Akkor felteszem a kérdést miért nem szereted ha mások közben néznek mert izgalmasabbnak találod kettesben vagy mert érdekel mások véleménye? Ja és igen én szeretem de nem nem erre izgulok.
37. srcrss (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 12:01
Nem mindenki szereti, ha nézik közben. Úgy tűnik, te igen. Erre izgulsz?
márc. 23. 11:28
Visszafordítanám a kérdést, miért, és hol ne lenne normális akár percekig is csókolózni a párommal? Legalábbis engem nem botránkoztat meg, sőt, örülök neki, ha egy csókolózó párt látok bárhol. a családom előtt is az lenne Nyilván léteznek bizonyos etikai normák,Nagy hibája egyébként a jelenlegi magyar társadalomnak, hogy sok helyen megragadtak azon a szinten, aminél még egy paprikapalánta is értelmesebb.
márc. 23. 11:24
Szerintem ezzel semmilyen probléma nincsen, teljesen normális dolog Bárhol ki lehet fejezni a szerelmet, és szerintem egy szenvedélyes csók nem szeméremsértés.
34. fincsi5 (válaszként erre: 32. - Globus)
márc. 23. 11:17
Ja. én soha nem csókolóztam utcán, vagy társaságban. A puszi teljesen más.
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Globus)
márc. 22. 22:23
Én tudok, de nem megy fajta csók létezik, ha számotokra intim, a puszi miért nem? mármint amit a szájra adnak.
32. globus (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 22. 22:05
Az egész polémia abból fakad, hogy egyesek nem tudnak különbséget tenni a csók és puszi fogalma között.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook