Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Félelem a repüléstől fórum

Félelem a repüléstől (beszélgetős fórum)


1 2
2012. máj. 25. 09:25

A világ egyik legjobb történése a repülés!

Természetes, hogy az emberben benne van, hogy mi van, ha... Gondold csak el, rajtad kívül még lesznek vagy kétszázan... 3 évvel ezelőtt Londonba repültem. Nevetve kerestük a mellényeket...

Hidd el, nem lesz semmi baj, utólag jót fogtok mosolyogni! Jó utat, jó repülést!!! ♥♣♥

9. Tia Marina (válaszként erre: 1. - Kangaroo Island)
2012. máj. 25. 09:25
Ne ne tedd! Mindenképp menjetek el nyaralni! Egy jó szülő mindig izgul a gyerekéért, ez természetes! A párod nem támogat lelkileg, vagy ő is fél?
8. Jasmine24 (válaszként erre: 1. - Kangaroo Island)
2012. máj. 25. 09:24

Utazni mentek, vilagot latni! Ez egy szuper dolog! :))) En a helyetekben izgatottan varnek a napra! Mi is repulunk eleget, minden evben, de soha eszembe nem jutna halalfelelem, vagy hasonlo!

Inkabb elvezzetek, hogy utazhattok, van ra lehetosegetek! Raadasul hany ember utazik nap mint nap repulovel, mint mas buszon! Miert pont a Ti gepetekkel tortenne valami? Gondolj bele! Csak Te generalod ezeket a gondolatokat! Inkabb valtoztasd pozitivva, akkor teljesen mas fenyben latod majd! :)) Jo utazast!

2012. máj. 25. 09:23

Nem tudom,mindketten érzitek ezt az érzést, vagy csak Te?


A sorsot elkerülni nem lehet, úgy gondolom.

Én utaztam már el így, (gépkocsival) hogy mindenféle rossz balsejtelmem volt, és még csak egy fékezés sem történt. És megesett a fordítottja, hogy semmit nem éreztem és a másodperc töredéke kellett, hogy ne ütközzünk frontálisan.

Ezt csupán Te tudod eldönteni.

6. e16fe97baf (válaszként erre: 1. - Kangaroo Island)
2012. máj. 25. 09:22
Ha hosszabb útra indulok velem is mindig ez van...a rövid repüléssel semmi bajom de 5 óra a vízválasztó akkor már erősen kiakarok szállni :D 10 óra után már rendkívül feszült vagyok....és az emiatti félelmeim munkálnak indulás előtt...nekem csak az válik be, hogy igyekszem nem foglalkozni vele, és az eddigi sikeres fel és leszállásokkal győzködöm magam ha mégis gondolnék az előttem álló útra...ne mondd vissza az utat, valahogy el kell jutni oda...megvettétek a jegyet, menni kell...a zebrán sem vagy nagyobb biztonságban és ott is kicsi az esélye, hogy élve maradsz ha rád gurul egy autó...
5. Kangaroo Island (válaszként erre: 4. - 5015332cc0)
2012. máj. 25. 09:22
hát ezaz...rossz belegondolni is...
4. 5015332cc0 (válaszként erre: 1. - Kangaroo Island)
2012. máj. 25. 09:18
Amikor a kb. 2 éves hugommal indultunk el a repülővel, én is azt gondoltam a felszállási startnál, szegény nem sokáig élt, ha lezuhanunk.
2012. máj. 25. 09:17
Erre nem LEHET válaszolni...!! "Tudós" emberek azt állítják,mindig az a baj,hogy az emberek nem hallgatnak a megérzéseikre! ...
2. 5015332cc0 (válaszként erre: 1. - Kangaroo Island)
2012. máj. 25. 09:16
Én nyaralás miatt nem repülnék, pedig gyerek koromban több10szer ültem repülőn és semmi probléma nem volt, de az autóbalesetümk óta a repülésben sem bízom, és nem kísértem a sorsot.
2012. máj. 25. 09:14

Már megvettük a repülőjegyeket a tengerentúlra, de most ránk tört a félelem, hogy mi van ha lezuhan. Ha csak ketten lennénk, nem lenne probléma, de 1,5 éves gyerekünkkel utazunk, ha vele történne valami azért, mert mi utazni szerettünk volna, soha nem bocsátom meg magamnak (mondjuk akkor már mindegy, mert valószínűleg mi sem fogunk élni).


Nincs tériszonyom, ismerem a statisztikákat, tudom hogy az odavezető autóút a legveszélyesebb a repülésben, de az autóbalesetet van esélyem túlélni, a repülőszerencsétlenséget nem feltétlenül.


Valami azt súgja, hogy nem szabad mennünk, de lehet, hogy csak az ismeretlentől való félelem beszél belőlem, csak mindig ott van a szemem előtt az, hogy mi van, ha a mi gépünk lesz az az egy ami lezuhan. Már ott tartok, hogy lemondom az utat...


Volt már valaki hasonló helyzetben? Hogy nyugodott meg? Mit tett?


Ne írjátok h nyugtató/alkohol/stb.. repülés előtt, mert nem arról van szó, hogy nem merek felmenni a gépre, hanem arról, hogy lemondom-e a repjegyet vagy sem.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook