Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Félek a házasságtól fórum

Félek a házasságtól (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
31. Zakkantcsajszi (válaszként erre: 28. - 31bc25d879)
2016. nov. 10. 07:55
Egyetértek,nem,nem fog megváltozni és nem fog felnőni a feladathoz ami időt ölsz ebbe a kapcsolatnak nevezett szennybe az idő alatt növeld az önbizalmadat és járj nyitott szemmel lehet olyan párod is aki igenis szeret ,nem néz levegőnek.
2016. nov. 10. 07:52
Pondrónak nevezte a magzatotokat????!!!! Pfúúúú....hát még vannak benned kérdések??? Szar.d már le azt az esküvőt egyértelmű h nem leszel boldog vele .nálam ez a "pondrós" dolog maximálisan kiverte a biztosítékot :((
2016. nov. 10. 07:51

Jaj Istenem...most olvastam el a hozzászólásokat...jót mosolyogtam némelyiken:-)


Kedves fórumindító!


Ugye látod, hogy mit írtunk? Egy kirívó és más vélemény nem volt mint ami. Ennyi megegyező vélemény nem tudom, hogy egyáltalán más témában volt-e a hoxán. Mindenki vérmérséklete szerint fogalmazta meg azt ami. De egyet mondunk. Ugyanazon véleményen vagyunk. És ennek jelzés értéke van.

2016. nov. 10. 07:42

Máriaanyám Jézus Isten!!


Ne haragudj de az abortusznál abba hagytam az olvasást, aztán megittam a kávém és mégis elolvastam.


Mi a kérdés? Ez kérdés?! Poénkodik a meg nem született gyereketeken?! Azon, hogy a nevét felveszed? Hogy nem szól hozzád a skypon? Hogy kilép ha nincs kedve veled beszélni? Hogy mindent te intézel? Hogy ezt az állapotot akarja fenntartani?


Na! Most vess véget az egésznek. Nem kell ő neked. És neki sem te kellesz. Ezt te is tudod. Egy szerelmes, szerető férfi nem így viselkedik.

Az esküvőt együtt és hatalmas örömmel,

lelkesedéssel kell/ szokták intézni.


És, hogy a kérdéseidre válaszoljak:

- nem, nem voltam ilyen helyzetben soha, de még csak a közelében és távolról sem

- elhiszem, hogy sík ideg vagy, van miért

- nem, nem fog megváltozni

- nem, nem nő fel a feladathoz, mert alkalmatlan, érzéketlen, tahó és nem szeret téged, nem téged szeret. Lehet, hogy csak magát vagy valaki mást.


Fel a fejjel, egy toll vonással és egy határozott mozdulattal vess véget az egésznek. Fogsz olyat találni akinek TE leszel a minden és a világ közepe és együtt a jövőbe és egyszerre húzni és aki majd sírni fog örömében, hogy ott a pocakodba növekszik egy kis élet.


Kívánok neked minden jót!

27. andi6020 (válaszként erre: 1. - Szabszi89)
2016. nov. 10. 07:19
Aha, lépj vissza. Egyszerűbb, mint egy szar házasságban szenvedni aztán elválni.
26. Bibi25 (válaszként erre: 1. - Szabszi89)
2016. nov. 10. 06:57

Az Isten aldjon meg, hozza ne menj!

Meg csak nem is emlekeztet az egesz egy normalis kapcsolatra! Ha le van foglalva,le lehet mondani, s kesz. Mas is megtette mar. Gondolom nem vagysz a tovabbi kinlodasra, ennel meg egyedul lenni s jobb.

2016. nov. 10. 06:54

Ettől a házasságtól én is félnék, ami nálatok a küszöbön áll.

Semmi olyant nem olvastam, aminek alapján hozzá mennék, vagy vele maradnék.

2016. nov. 10. 06:41
Csoda,hogy mindezek mellett egyáltalán megfordul a fejedben a házasság.Ne menj hozzá ha nem akarsz boldogtalan lenni.Keress olyat aki valóban szeret,mert ez az ember nem.
2016. nov. 10. 05:33

19 évesen majdnem elkövettem életem legnagyobb hibáját. Fél évvel a házasság előtt döntöttem, hogy nem akarok egy semmilyen ember mellett élni, aki fiatalon már olyan mintha a nagyapámmal lettem volna... Elhatároztam, döntöttem, kimondtam...mindenki ellenem volt (a saját családom is), háború kezdődött, pár hónapra rá megismerkedtem a férjemmel (immár 7 éve szeretjük egymást), a családom elfordult több mint 6 éve nem beszéltünk, egyedül nagymamám örült a döntésemnek, és szeret azóta is.

Boldog vagyok már non stop 7 éve, és remélem így is marad még vagy 100 évig ;)

Elengedtem a múltat, a sérelmeket. Haladunk előre, támogatjuk egymást.

Kegyetlen volt, ellenségemnek nem kívánom azt az időszakot, de egy percét nem bánom, és mindent ugyan így csinálnék. Egy kiegyensúlyozott, nyugodt életünk van, amit semmire el nem cserélnék.


Szóval az életed Te éled, de a leendő gyermekeidre is gondolj, nekik ilyen életet szánsz e, egy olyan anyát, aki nem boldog, egy olyan apát, akire abszolút nem lehet számítani...mérlegelj, és DÖNTS!

22. 4975ebdc2f (válaszként erre: 7. - Ironizáló)
2016. nov. 10. 04:59
De minden más lesz, esélyt ad magának egy normális pasira.
2016. nov. 10. 04:52
Pocsolya
20. 4975ebdc2f (válaszként erre: 1. - Szabszi89)
2016. nov. 10. 04:46
Hagyd! Veszett fejsze nyele az egész! Így nem szabad egy kapcsolatba uszkalni! Mintha egy pocakja lenne . Mi lesz ha lesz gyerek? Ne csináld! Neked is jár egy igazi pár.
19. jajjj
2016. nov. 10. 04:28
Ne menj hozzá. Minden amire vágysz, megérdemled, megkaphatod, csak nem tőle! Higgy benne, hogy van olyan valaki, aki ugyanolyan lelkesedéssel néz ezeknek a dolgoknak elébe, mint Te. És igen, így h. ennyi pénzt, időt, energiát belefektettél, már nagyon nehéz visszalépni, az elmúlt 3 évről nem is beszélve. De ezek egyike sem ér annyit, mint a saját és a gyerekeid jövője. Tényleg... csak hidd el, hogy van jobb, és meg fogod találni a jobbat! Őszinte részvétem a piciért... de valószínűleg jó döntést hoztál.
18. Dodi44
2016. nov. 10. 04:27

Tobb fele elmelet van errol. Az egyik az oreg elmelet, amikor az a filozofiad: Szeretem ezt a ferfit, boldog vagyok , amikor itt van mellettem es atolel es megcsokol, azonnal vissza is csokolom, es az elet nekem szanta, es le fogom elni az eletemet vele es a gyerekeink fognak szuletni es azt ketten szepen felneveljuk.

A regi elmelet: tudom hogy nem lesz teljesen tokeletes, de szeretjuk egymast, es a problemakat ketten megoldjuk, mert tudom, hogy a szerelem at fog alakulni szeretette. Ketten mindent meg tudunk oldani.

Masik elgondolas, nezd, mar nem vagyok fiatal, ferjhez megyek, volt mar ennel rosszabb viselkedesu udvarlom is, hat hozza megyek, majd meglatjuk mi lesz belole.

A "het eves" bukkano mindenkinek be fog keletkezni, akkorra mar megismerjuk tarsunk testi es lelki nekunk hibait, es mar majdnem a hajam huzom, amikor meglatom ebed utan a fogat piszkalni a fogpiszkaloval! En ezt nem birom tovabb, kulonbenis lattam a multkor ehu pasit, aki erosen szemet rajtam tartotta es vegid gusztalt.. Ra moslyogjak e vagy fordisam el a fejem, de jol all rajta a ruhaja, nem lesz annak semmi jeletosege egy kedveset ramosolygok, esetleg valaszolok is neki, ha hozzam szol, vagy egy kavera is megallhatunk valahol. Az en pasim ugy is hulye...

A ket elgondolasnak ket eleteredmenye fog lenni.


Neked kell elhatarozni, mennyire fontos neked a te jovod, gyerekeid szamithatnak e ket egymast szereto emberre, vagy nem, mert a gyerekeknek egy legfontosabb ajandekot tudsz adni, ha szeretitek egymast.

Az az ajandek az egesz eletukre, karakterukre, lelkukre, kihatassal fog lenni.

17. forrest2010 (válaszként erre: 1. - Szabszi89)
2016. nov. 10. 01:24
...:( nem igazán értem :( mégis mibe reménykedsz ?!!!!!!
16. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Szabszi89)
2016. nov. 10. 00:55

Ha az iskolai órán pisilned kell, akkor jelzed a tanárnak vagy inkább bepisilsz mert nem illik megszakítani az órát?


Látod? Ez is valamilyen szinten "túlélés".


Az emberben benne van az "állat", bizonyos szempontból arra van kódolva hogy mentse az irháját!


Ilyenkor nem mérlegel, nem agyal, csak CSELEKSZIK!


[link]


[link]


Minél kényesebb és gyorsabb lefolyású a szituáció, annál gyorsabban kell dönteni, annál gyorsabban kell megoldani.


Komoly helyzetekben marhára nem számít hogy mit gondol a külvilág, ha a "túlélési reflex" bekapcsolt.


Ha valaki átélte milyen az, amikor veszélyben van az élete és ezerrel pánikol, akkor tudja, hogy az ember ilyenkor önmagára korlátozódik és kikapcsolódik a külvilág.


Nem szégyen! Tök őszinte, zsigeri reakció.


Ez önzőség??


Mi alapján definiáljuk az önzőséget??


Lehet, hogy amit a környezetem "önzőségnek" gondol, az életem legjobb döntése (lesz)?


Mi van akkor ha hátralépsz és kilépsz ebből a dologból? Nyilván megzavarod a természetes folyamatot és sokan nem fognak neki örülni! De az is lehet hogy egy páran igen! Tökmindegy! Neked kell érezned és ha zsigerből veszélyben érzed magad a folytatás miatt, akkor meg kell lépned ezt a nagyon nehéz lépést. Lehet hogy életed legjobb döntése lesz.


Nem befolyásollak! Lehet hogy nem így érzel!


De akkor nézz önmagadba és DÖNTS!

15. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Szabszi89)
2016. nov. 10. 00:40
Tedd amit jónak látsz. Ha minden vágyad ellenére minden idegszálad tiltakozik, az azt jelenti hogy NEM érdemes belevágni! Más az, ami a fejünkben létezik (mint elképzelés) és más a valóság. A valósághoz kell igazodni, akármilyen borzalmas is. A valóság az alap, amihez viszonyítva meghozzuk a döntéseinket. Ez a "túlélés" esélye. A végeredmény lehet örömteli vagy fájdalmas, de mindenképpen SZÜKSÉGES!
2016. nov. 10. 00:35
Szerintem attól cseppet sem rossz ember valaki, mert elvan a saját kis világában. Csak éppen nem a hétköznapi élet elvárásaira lett tervezve. Lehet hogy nem akar nagy felhajtást, neki édes mindegy mi lesz, neki így is, úgy is jó. Tudom, hogy ez a fajta elfogadás sokak számára ijesztő és idegesítő, de azért ne ez alapján könyveljünk el sz*r embernek valakit.
2016. nov. 10. 00:07
Ne menj hozzá feleségül. Hidd el, eljön az a férfi az életedbe, aki boldoggá tesz és vele örömmel tervezel. Nem fog megváltozni, ha idáig nem tette.Aki ilyen érzéketlen, az az is marad...pondró. ..még olvasni is szörnyű. .:(((
12. Specially (válaszként erre: 1. - Szabszi89)
2016. nov. 9. 23:57
Ezt nagyon rossz volt még elolvasni is!Pont annyit érdemel,hogy skypon közöld vele maradjon meg magának,ez egy tahó:(
11. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Szabszi89)
2016. nov. 9. 23:18

Csillagom! Ha barmit is megfogadnal abbol,amit itt velemenyezunk, akkor oke.

Ez a pali ugy kuka, ahogy van. Egy onzo kukikalap, esze agaban nincs csaladot alapitani, elvan maganak , TE pedig vagy neki a tarsolyban es szevasz. Olyan manyust keress, aki ertekel, megbecsul, partnerkent kezel.

A leirt krapek nekem kutyaszar osszekaparonak sem kellene, annyira nulla!

Ha vagysz is eskuvore, ne ezzel a taggal...

"banni fogod,mint a kutya,ami kilencet fialt"

mta anno nagyananyam...

10. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Szabszi89)
2016. nov. 9. 23:13
Minek mennél hozzá ? Egy jó indokot írjál legalább :)
2016. nov. 9. 23:10
Ne haragudj, de ha neked ez nem egyértelmű, hogy mit kellene csinálnod, akkor meg is érdemled, hogy ilyen ember legyen a férjed. Látod, hogy semennyire nem érdekled, de azért szervezgeted az esküvőt. Egyébként szerintem nem lesz itt gond a későbbi válással, mert el sem fog menni a megszervezett esküvőkre. Nem akar tőled semmit, sem esküvőt, sem gyereket. Tök kényelmesen eléldegél nélküled, elvan a kis világában a játékaival. Ha ma hagynád ott is késő lenne. Szedd össze magad és lépj tovább, lehet azt se venné észre ha csak simán nem keresnéd többet.
8. ancsika688 (válaszként erre: 1. - Szabszi89)
2016. nov. 9. 23:08
Ez a férfi nem a te embered.Nem szeret téged,nehogy hozzámenj!
7. ironizáló (válaszként erre: 1. - Szabszi89)
2016. nov. 9. 23:08
Mond, hogy nem gondoltad komolyan ezt a házasságot. Nehogy hozzámenj ehhez az emberhez, inkább szedd össze magad és kezdj új életet. Végül is most is egyedül élsz, úgyhogy semmi nem fog változni.
2016. nov. 9. 23:06
NE MENJ HOZZÁ! Soha nem fog megváltozni! Aki így állt hozzá a babához, attól semmi jó nem várható a jövőben sem! Az esküvőt kevésbé ciki lefújni, mint utána továbbra is egyedül élni, aztán elválni.
2016. nov. 9. 23:05
Hányinger a pasid! A közös gyereketeket pondrónak hívja, és gúnyt űz az abortuszodból?! Máskor nem mondanék ilyet, de jól tetted, hogy elvetetted. És HAGYD EL ezt az érzelmi fogyatékost!
4. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Szabszi89)
2016. nov. 9. 23:02

Olvasd el saját magad, de úgy mintha nem rólad szólna..

Ez nem kapcsolat. Miért vársz egy ilyen emberre és áldozod fel a fiatalságod? Erre építeni egy házasságot pedig nem lehet. Egyikőtök sem érett még meg erre, ahogy a gyermekre sem. Nem fog változni, mert még egy nagy gyerek, aki köszöni tök jól el van nélküled. Inkább mondanám vissza az egészet mint utána beleragadjak egy ilyen semmilyen kapcsolatban aztán a válást intézzem ne adj isten 1 vagy 2 gyerekkel..Az aki így beszél egy magzatról, hogy szard már le, az egy érzéketlen bunkó barom, képtelen felfogni min megy keresztül egy nő és képtelen felfogni, hogy a saját meg nem született gyermekéről beszél.

Éltünk mi is 2 évig ingázva, tudom milyen nehéz, de mi megőrültünk volna ha nem tudunk napi szinten többször is beszélni és skypolni, de mi már ekkor réges rég együtt éltünk.

2016. nov. 9. 22:49
Ne haragudj, hogy ezt irom, de ezt meg olvasni is borzalmas volt, nemhogy igy elni egy parkapcsolatban. En egy ilyen emberhez nem mennek hozza. Meg lemondhatod az eskuvot, meg nem mentel Hozza. Ne tedd tonkre az eletedet es ne menj hozza egy olyan emberhez, aki nem szeret igazan, nem tisztel Teged es mar bocsanat, de semmibe vesz. Nem tudom, hogy hany eves vagy, de hidd el, jon majd mas, aki szeretni fog teljes szivvel es mindent meg fog tenni a bologsagodert, es a csaladert. Regota vagytok egyutt, itt mar nincs szerelem es sajnos az O reszerol tisztelet sem. En azt tanacsolom, hogy fujd le az eskuvot. Nem ciki! Nehogy azert menj Hozza, mert cikinek talalod lemondani az eskuvot. Egy ilyen nagy dolognak mindkettotok reszerol oriasi orommel, izgalommal kellene, hogy teljen, nem pedig csak egyikotok szervezi az eskvot, tele ketsegekkel, szomorusaggal, aggodalommal. Mondd le, ne tedd tonkre az eletedet...
2. Krilion (válaszként erre: 1. - Szabszi89)
2016. nov. 9. 22:46
Ne menj hozzá ehhez az emberhez, ha boldog akarsz lenni. Felesleges pénzkidobás. Te magad is látod a jeleket arra, hogy nem szeret téged, mi a jó neked ebben a kapcsolatban? Erre magadnak válaszolj, és ha még mindig házasodni akarsz, akkor tedd meg, de ne csodálkozz, ha a helyzet még rosszabb lesz.:(
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook