Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Felbukkant két hét után... fórum

Felbukkant két hét után... (beszélgetős fórum)


1 2
26. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 25. - Antigonia)
2013. jan. 2. 15:48

Kezded a hárítást, a gyanúsítást?:))

Ugyan kérlek..én a nevemet és az arcomat is vállalom, mióta csak itt vagyok! Ráadásul van itt 2 barátnőm, akikkel összejárok:))))

25. Antigonia (válaszként erre: 23. - 16b5d6ae34)
2013. jan. 2. 15:42

Azon sem csodálkoznék, ha te lennél Johny!

Mindig az kételkedik a legjobban a másikban, akinek vaj van a fején!

24. Antigonia (válaszként erre: 23. - 16b5d6ae34)
2013. jan. 2. 15:38
Rendben! Írj!
23. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 22. - Antigonia)
2013. jan. 2. 15:34

Nekem is ajánlottad, hogy találkozzunk. Most van rá időm, én benne vagyok. Már csak azért is, mert nem találkoztam még ilyen nagy "sztárral":))

A többit priviben... Írj, mikor és hol..:)))

22. Antigonia (válaszként erre: 21. - 3f2a864951)
2013. jan. 2. 15:06
Felajánlottam, hogy találkozzunk. Nem tehetek róla, hogy nyuszi vagy! Szerintem nálad bűzlik valami!
21. 3f2a864951 (válaszként erre: 20. - Antigonia)
2013. jan. 2. 13:54

Persze, hogy az. Orulok, hogy elmondtad a tutit, mindenfele erveles nelkul.


Ami az emberek tarsadalmi megiteleset illeti, valoban nem egyforma.


Am folyton azon gondolkodom, aki meg egy kozossegi forumon sem meri felvallalni magat, annak hogyan lehetne elhinni barmit is...


(Nem kell, majdnem mindenki arctalan itt, de ha masnak adom ki magam, mint aki vagyok, elobb-utobb azza akarok majd valni...)

20. Antigonia (válaszként erre: 19. - 3f2a864951)
2013. jan. 2. 12:29
Ez butaság. Szerencsére nem egyforma az emberek társadalombeli megítélése.
19. 3f2a864951 (válaszként erre: 16. - Antigonia)
2013. jan. 2. 12:17

De nem tudsz az lenni, mert a tarsadalomba annyira beleivodott a lentebbi megiteles, hogy ember es statusza elvalaszthatatlan egymastol.


Egy tonkrement pali nem tud a legmenobb ruhakban jarni es a bevett tarsadalmi megiteles szerint "jol kinezni".


Persze mas teszta, ha fiatal fiurol van szo, kockahassal, akivel a 40-es, 50-es nok elbabazgatnak egy ideig, kielve anyakomplexusukat.


De ez nem kapcsolat.


Na off-ba megyek, ennyi volt...

18. Antigonia (válaszként erre: 17. - 3f2a864951)
2013. jan. 2. 12:14
Státusz...Ugyan már! :-)
2013. jan. 2. 12:13

A ferfit az alapjan itelik meg, milyen a tarsadalmi statusza, mit ert el es nem az alapjan, ami o maga valojaban.


Lehet olyan jo es igaz ember, mint Gandhi, a ot ez sem fogja erdekelni.


Ugy hogy hagyjuk ezt a temat, a topikindito masrol akar hallani...

16. Antigonia (válaszként erre: 15. - 3f2a864951)
2013. jan. 2. 12:12
Pedig így van. Ha szerelmes lennék, biztos nem a pénze és egyéb dolgai érdekelnének.
15. 3f2a864951 (válaszként erre: 14. - Antigonia)
2013. jan. 2. 12:10

Tenyleg, ez magyarazatra szorul? Te hozzakotned az eletedet egy olyan ferfihez, akinek semmifele ingosaga nincsaki semmit nem tud felmutatni?


Ha most azzal jossz, ha szeretned, igen, ez egyszeruen nem igaz.


A randikon, ha elmennek valahova, altalaban az a szabaly, hogy a ferfi fizet. Kepzeld el a szitut, amikor azt mondja a pasas, hogy dragam, fizessunk ki-ki alapon, mert nem bizom a foltatasban es egyebkent is keveset keresek...


Ugyan mar...

14. Antigonia (válaszként erre: 13. - 3f2a864951)
2013. jan. 2. 12:02
Én nem így gondolom. Miért kellene alaptőke a csajozáshoz? Esetleg a haszonleső csajok becserkészéséhez szükséges a vastag pénztárca.
13. 3f2a864951 (válaszként erre: 12. - Antigonia)
2013. jan. 2. 11:58

Hat, en felvallalom magam es ha tonkrementem volna, nyiltan megmondom.


Ez nem szegyen, legfeljebb kellemetlen es ez esetben minden mas fontosabb a csajozasnal.


Ez is olyan, mint barmifele befektetes. Kell hozza alaptoke...:D

12. Antigonia (válaszként erre: 11. - 3f2a864951)
2013. jan. 2. 11:53
Véletlenül nem te voltál az a jó legény? :) (nem megsértődni!:))
2013. jan. 2. 11:38

Osszesen ket, randinak sem nevezheto talalka zajlott le.


Ennek nem nyitottam volna forumot. Egyebkent a ferfiak nem ilyenek, ez maszlag.


Az meg talalgatas, mi tortent. Fogd fel igy: hirtelen munkajat vesztette, nem tudta a szamlait fizetni, telefonjat letiltottak, vagy nem tudta feltolteni...


Igy mindjart konnyebb, mivel ha EZEKET biztosan tudod, te magad hagyod ott.


Egyebkent is, tudsz rola valamit, vagy csak egy fantom (az ejszakaban)...?

10. Antigonia (válaszként erre: 9. - 2caf8744b6)
2013. jan. 2. 08:38
Szerintem ez járhat a fejében: "ha ló nincs, jó a szamár is".
9. 2caf8744b6 (válaszként erre: 8. - Antigonia)
2012. dec. 21. 19:52
Nem csak játszik. Valami más is jár a fejében.
8. Antigonia (válaszként erre: 1. - Da13f11406)
2012. dec. 18. 15:13
Ez a fickó csak játszik.
7. gotoau (válaszként erre: 6. - Tornászjány)
2012. dec. 18. 15:06

Hát, ez totál igaz! Én is pont így jártam az exemmel :D Nagy udvarlás az elején, kb két alkalomig, aztán három hét homály és teljes eltűnés. Sajnos nem figyeltem ezekre a jelekre. Aztán kb már 4 hónapja voltunk együtt amikor kiderült, hogy még képben volt a volt barátnő, természetesen ugye, mily meglepő. A dolog végül elrendeződött és három év lett belőle, aztán egy szép napon, amikor már nekem is javában tele volt vele a puttonyom, bejelentette, hogy elköltözik, mert rosszul van az apukája és különben sincs felkészülve egy együttélésre (két éve éltünk együtt akkor már), meg hogy én sokkal jobbat érdemlek, szóval a tipikus handabanda. Erre persze azt mondtam neki hogy valóban jobbat érdemlek és elkezdtem csomagolni a cuccát. No, azóta már megvan a gyereke a kolléganőjétől :D Szal aki az elején belekeveredik ilyen ködös sztorikba, az tutik hogy nem szavahihető. Meg a nők hajlamosak ilyenkor azt érezni, hogy húúúúú de szerelmesek, pedig valahol csak az önbecsülésedet sérti, hogy mi az hogy nem hív, nem keres, nem kellek neki????!!!!! De ezt nem kell összekeverni a szerelemmel.

Szóval, szerintem jobb ha nem bánkódsz miatta. A férjemet pl hat lóval nem lehetett volna eltántorítani hogy keressen vagy lásson. Nyilván ezért lett a férjem. Minden más csak időpazarlás.


Bocs hogy hosszú és nyers voltam.

Minden jót, és csak ügyesen :)

6. tornászjány (válaszként erre: 1. - Da13f11406)
2012. dec. 18. 13:13

"Kérdezem én akinek fontos a másik az nem ér rá két hétig egy sms-t vagy emailt elküldeni?"

De igen, ha találkozni nem is tud veled, egy-két sms vagy email bele kell hogy férjen az idejébe!

Szerintem nagyon gyorsan felejtsd el!

Adhatsz neki egy esélyt, hogy biztos nem lesz több ilyen eset, de szerintem semmi értelme!

Amikor már együtt lesztek 1-2 éve, akkor majd bejelenti neked, hogy leszalad egy doboz gyufáért, és soha többé nem fogod látni! Jó lesz?

2012. dec. 18. 13:09

Lehet volt valakie melletted azt várt mi lesz belőle.Nem jött össze neki így kapóra jöttél te.


De ha tetszik mond el neki hogy mit érzel mit gondolsz.Ha tényleg akar valamit egyből fog tudni neked válaszolni.De telefonon vagy személyesen tedd ne legyen ideje gondolkodni,kitalálni valami jó dumát és láthatod rajta hazudik-e.

De tényleg furi.Engem a párom ahogy megismerkedtünk egy este onnantól kezdve sms-eztünk beszéltünk és találkoztunk is újra pár napjára rá .Ha igazán érdekelnéd előbb is írt volna.Mert olyan elfoglaltság nem igen van hogy egy perc se jut írni.Max ha külföldön volt.

4. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - Da13f11406)
2012. dec. 18. 12:38
A férfiak ilyenek, csaponganak.
3. 0e83a78045 (válaszként erre: 1. - Da13f11406)
2012. dec. 18. 11:23

Te hallod magad????????????????????


"Aztán most két hét múlva keresett, hogy hiányzom és bocsánat, de sok elfoglaltsága volt. "


Baromi fontos lehetsz neki ha 2 hét után az eszébe jutottál.Szerintem csak meg akar tömni.Épp nincs jobb kéznél.Milyen naivak az emberek.

2. 2caf8744b6 (válaszként erre: 1. - Da13f11406)
2012. dec. 18. 10:24

A megérzések, azok nem nagyon csapnak be bennünket.

Lehet, hogy le akasztot a szegről, de az is lehet, hogy "igazat" mond. Ha meg kérdezed azt fogja mondani amit hallani szeretnél.

Azért próbáld meg!!! Legyél ovatos,

Érdekel a folytatás.

2012. dec. 18. 10:14

Sziasztok!

Megismertem valakit akivel két randevúm volt. Nagyon jól sikerült és tényleg jól éreztük magunkat. Az első után keresett, hívott. (nehezen jött össze a második miattam) De összejött és jól alakult. Már akkor mondta, hogy szeretne elvinni valahova csak nem beszéltük meg pontosan.

Megesküdtem volna, hogy hívni fog valamelyik nap, de nem így lett...

Aztán most két hét múlva keresett, hogy hiányzom és bocsánat, de sok elfoglaltsága volt.

Kérdezem én akinek fontos a másik az nem ér rá két hétig egy sms-t vagy emailt elküldeni?

Tök hülyén érzem magam, mint akit le akarnak akasztani a szögről. Azért az embernek van büszkesége is nem?

A legszebb az egészbe, hogy már régóta nem éreztem ilyen jól magam senkivel és egyrészt örülök, hogy keresett, de a másik felem meg csalódott, hogy már mindjárt az elején ilyen hülyének vagyok nézve.

Nem panaszkodom neki, hogy rosszul esett, pedig ezt tenném. :( Valami okosat tud valaki nekem mondani?? Köszönöm!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook