Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fel se köszönt a születésnapomon, de már új nő van az... fórum

Fel se köszönt a születésnapomon, de már új nő van az... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
7. vigyefene1 (válaszként erre: 6. - Violet18)
2023. jan. 22. 12:56
A mi drága gyerekeink/utódaink az egész életünkre szól.
6. Violet18 (válaszként erre: 5. - Vigyefene1)
2023. jan. 22. 12:54
Irigylésre méltó. Nekem nehezemre esik beszélni a gyerekem apjával, pedig én léptem le és nem haraggal. Csak ha lezárom a dobozt nem szoktam kinyitni....de ezt néha muszáj 🙈
2023. jan. 22. 12:46
Ritka-madár vagyok, mert én felköszöntöm, sőt nagyon jó kapcsolatban vagyok az exemmel, elvégre volt egy időszak az életünkben, amikor szerettük egymást. Meg persze kettőnkre volt szükség ahhoz, h lányunk szülessen.
2023. jan. 22. 12:26
Nem baj, elvégre úgy értelmezem a soraidból, hogy elmúlt kapcsolatról van szó. Ha így van, akkor zárd le, ennyi volt.
2023. jan. 22. 12:25
En se koszontom az exeket, es orulok, hogy vegre lekoptak azok az exek, akik karacsonykor es szulinapkor irogattak, aztan a vegere eljutottak mindig odaig, h en milyen vagyok....
2023. jan. 22. 11:46
Mondjuk én sem köszöntöm fel az exeimet a születésnapjukon. Meg sem fordult a fejemben, hogy kéne :DDDDD
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook