Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fekete (néger) pasi és fehér nő! Vélemények? fórum

Fekete (néger) pasi és fehér nő! Vélemények? (beszélgetős fórum)


148. b486c9cf7d (válaszként erre: 146. - Emi1206)
2013. jan. 23. 12:48

Ha a gyerekem boldogga teszi, mindegy a borszine.

Ha pedig nem teszi boldogga, azt tuzzel-vassal irtani fogom a kozelbol, akarmilyen.

147. d176e271c4 (válaszként erre: 146. - Emi1206)
2013. jan. 23. 12:44
Gondolod, hogy a színes bőrű emberek között kevesebb az olyan, aki nem tudna fehér bőrű emberrel kapcsolatot létesíteni?
146. emi1206 (válaszként erre: 133. - 5bcf1b7c01)
2013. jan. 23. 12:37

Az egy dolog, hogy ki jött, ki nem. Mint látod itt is sokan írják, hogy soha nem tudnának színes bőrű emberrel kapcsolatot létesíteni. Ja és ahogy valaki feszegette is már ezt a kérdést, hányan vannak, akik itt leírják, hogy semmi bajuk nincs a fekete-fehér párosítással, de vajon az életben hogy viselkednének. Pl. ha az ő gyereke állítana be egy néger férfivel/nővel. Azért a színes bőrűekre hegyezem ki a dolgot, mert ők kinézetben jobban különböznek tőlünk, így őket nehezebben fogadják el, meg hát a fórumtéma is ez lett volna.

No, de végül is mindegy, hogy ebben a befogadás témában mennyire értünk egyet. :)

145. b486c9cf7d (válaszként erre: 142. - D176e271c4)
2013. jan. 23. 12:28

A szokatlantol valo tartozkodas egy osztonos onvedelmi mechanizmus, alapjaraton az ember tuleleset az szolgalja, ha az idegen, uj, szokatlan dolgoktol tart vagy fel.

A rasszizmus egy szintig hasonlo, amikor viszont mar gyulolkodes, az mar regen nem.

En nem igazan szeretem, ha valaki amint serelem eri, rogton ezt a kifejezest hasznalja, magamnak is fenntartom a jogot, ha nem ugy bannak velem, ahogy szeretnem, eloszor magamba nezek es nem kiakadok, hogy biztos azert, mert kulfoldi vagyok vagy feher stb.. Sok mas embernek is ezt kellene eloszor tennie.

Viszont burkoltan mindenhol megtalalhato, csak a szemedbe mosolyognak, magukban pedig mast gondolnak. DE ha valaki kedves, normalis, illemtudo, segitokesz, az a masikban felul fogja irni ezt a "programot", ebbol szuletnek, a "vannak kivetelek".

2013. jan. 23. 12:25

Szerintem sem számít a bőrszín! A kisugárzása, az egész lénye az ami számít!


Bár a saját életemben még nem volt rá példa, és nem is tudom elképzelni, de ott van pl. Gombos Edina és Alberto! Tök jó páros!

2013. jan. 23. 12:17
De példa lehet Onyuta Judit esete is :(
142. d176e271c4 (válaszként erre: 141. - B486c9cf7d)
2013. jan. 23. 12:16
Ezért szeretem a megmondóembereket, hogy "bezzeg máshol"... :S :D
141. b486c9cf7d (válaszként erre: 126. - D176e271c4)
2013. jan. 23. 12:14
Igen, ez kolcsonos szokott lenni, Del-Afrikaban pl. a feherek vannak diszkriminalva, de nemreg Franciaorszagban kiakadtak a szinesboruek, mert egy feher francia lany gyozott a szepsegkiralyno valasztasom, mert szerintuk ez rasszizmus, ugyanis ezt a szot sokan kedvukre hasznaljak, amint nem kapjak meg, amit akarnak.
140. d176e271c4 (válaszként erre: 138. - 5bcf1b7c01)
2013. jan. 23. 12:13
Bécsből járnak át négerek szórakozni kifejezetten azért, mert itt a fehér fiatal lányok szó szerint tapadnak rájuk, ott meg már nem számítanak olyan különlegesnek, úgyhogy ott fizetni kellene a dolgokért... :)))
2013. jan. 23. 12:13

Nekem a Giannival, J. B-tal nincs gondom.... Kedvelem mindkettôt!

Sajnos, az utóbbi években a magyar lányok - hogy is mondjam finoman... - az erkölcstelenségükrôl, gátlástalanságukról, a mindent bevalállalnak ... magatartasukról lettek híres-hirhedtek...

Azt mondják: nagy @k... Nem feleségnek valók, hanem csak szórakozásra....

Nincs méltóságuk, büszkeségük. A külsôségek és a pénz motiválja ôket.

Ez a vélemény - még diplomáciai körökben is.

2013. jan. 23. 12:05

Ne feledjük! Ezeket a fiatalembereket általában az állam küldi külföldi tanulmányok elvégzésére. Nem kimondottan szegény családok..., vagy éppen tehetséges, szorgalmas, anyagilag kevésbé tehetôsek; vagy eppen nyertek ösztöndíjat...

Nekik az itteni lányok.... khmmmm... szórakozás... jobb híján...

Elvétve marad itt, telepszik le és alapít családot.

137. liliomszál33 (válaszként erre: 133. - 5bcf1b7c01)
2013. jan. 23. 11:45
Mi meg nem kellünk sehová csak azért hogy dolgozzunk nekik...helyettük!!!
136. d176e271c4 (válaszként erre: 133. - 5bcf1b7c01)
2013. jan. 23. 11:44
Én pont azért írtam, mert igenis befogadó.
2013. jan. 23. 11:44

Én nem támogatom az ötletet!!!az én véleményem az hogy ne keveredjünk.Én nem vagyok rasszista semmi bajom más népekkel ,de Én nem tartom ezt helyesnek!Nem szeretném ha például a gyerekem emiatt állandó kereszttűzben lenne,esetlegesen félnem kellene fogy elviszi az apjuk,mert ilyenről is hallunk bőven.

Ez nem előítélet,hanem az igazság.A szüleidet megértem mert féltenek..talán ha ez a kapcsolat tartós marad és elkezdenek bízni benne akkor Ők is elfogadják.Ha az én gyerekemről lenne szó Én így tennék.Én kívánom neked hogy így legyen!

2013. jan. 23. 11:33
Tudjátok, hogy pl. a Zeneakadémián hány magyar fiú kel el japán lányok által??? :D
133. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 131. - D176e271c4)
2013. jan. 23. 11:18

Méghogy nem befogadó? Jött, menekült ide német, sváb, sokác, török, lengyel, arab, szerb, szász... az afriakiakról, távolkeletiekrôl nem is beszélve, de kubai is volt jónéhány... Lassan nem lesz olyan magyar települes, ahol nincs kínai...

Ha tudnátok, milyen nációk vannak a határmenti befogadóállomásokon.... :(


Közben eszembe jutott az Afrikai szeretô címû film :(

132. d176e271c4 (válaszként erre: 131. - D176e271c4)
2013. jan. 23. 10:17
tartanánk
131. d176e271c4 (válaszként erre: 130. - Emi1206)
2013. jan. 23. 10:16
A magyar nem befogadó nép? :O Nézzünk már körül :S Lehet nem is tartanának... :))
130. emi1206 (válaszként erre: 124. - Bártfai Andrea)
2013. jan. 23. 10:08

Ok, de pl. Angliában azért más a helyzet, mert az ott élő színesbőrűek nagy része már ott is született. Ergo ugyanúgy brit állampolgár és nem "befogadott". Ráadásul az arányok is mások. Egyébként egyetértek veled abban, hogy sajnos a magyar sose volt be/elfogadó nép. Gondoljuk csak a román vendégmunkásokkal való ellenségeskedésre, ami még most sem halt ki teljesen, csak most már kevesebb "román" jön hozzánk dolgozni.

Elnézést az off-ért.

Én bevallom őszintén én is megnézném a fekete-fehér párost az utcán. Na nem megbámulnám és pláne nem tennék rájuk megjegyzést, csak feltűnne. Szerintem magánügy, hogy ki, kivel, miért, hogyan stb... Sose lehet tudni, hogy kinek mit hoz majd az élet. Az a lényeg, hogy boldogok legyenek az emberek, hogy kivel azt mindenki maga érzi. :)

129. d176e271c4 (válaszként erre: 128. - Bojszi)
2013. jan. 23. 09:37
Náluk sem véletlen, hogy sok fekete férfi, aki itt él mondjuk, fiatalkorában szórakozik fehér lányokkal, akik odavannak érte pusztán azért, mert "olyan egzotikus", de aki mellet lehorgonyoz, akit komolyan vesz, aki szintén fekete nő lesz... :) Bezzeg, ha egy fehér mondja ki nyíltan, hogy ő fehérrel szeretne családot alapítani, fehér gyereket szeretne, akkor fúj rasszista. Az első esetben meg biztos azért alakultak így a dolgok, mert nem találta meg a számításait a fehér lányoknál, ugyanis ők annyira előítéletesek... :))
128. Bojszi
2013. jan. 23. 09:25
Én nem keverednék semmilyen színesbőrűvel, én szeretem ezt a "sok bunkó rasszista Magyart". Ez a hazám és ezek voltak a felmenőim is, akiket tisztelek. Én 100% magyar származású vagyok már ameddig vissza sikerült kutatni a családfát. Ettől függetlenül lehet rendes ember egy színesbőrű is biztosan és jó férj/apa. Aki azt választja, nem ítélkezem, nincs jogom hozzá, tolerálom, nem szólogatok be. Valaki írta a jellegzetes szagot. Azzal nekem is vannak gondjaim. Ha viszont valaki ennyire nem szereti ezt az országot, akkor nem kell idejönni, el kell menni innen és vissza se nézni.
2013. jan. 23. 09:05
Merthogy ő a fiát szintén fekete nőnek szánta. Ez is durva rasszizmus :))
126. d176e271c4 (válaszként erre: 124. - Bártfai Andrea)
2013. jan. 23. 09:05

Magyarországon is élnek házasságban feketék és fehérek. Az, hogy mennyire tudnak együtt élni nem a szomszéd nénitől meg a rasszista nagybácsikától függ, hanem kettőjüktől.

Egyébként elég sok rokonom él Angliában, elég sok arrafelé a fekete, és bár nem mutatják ki (ahogy itthon sem "illik" kimutatni), de bizony köztük is sokaknak vannak előítéleteik, szóval az hülyeség, hogy csak a magyar ilyen, mert nem. Egyébként pedig a feketék között is vannak rasszisták, hajmeresztő hülyeség ez hogy a fehér ember lehet csak az. Konkrétan az előző hozzászólásomban felhoztam egy példát bnőm tesójáról, na az ő pasijának az anyja mikor megtudta odahaza, hogy fehér nőtől született gyereke, totál ki volt akadva, és igen, a lány bőrszíne miatt :)

2013. jan. 23. 08:57
Most attól függetlenül, hogy kizárt dolog, hogy én összejöjjek egy négerrel, és nem az előítéleteim, hanem amiatt, hogy abszolút nem tetszenek, és azért ehhez kell némi vonzalom is, az ismeretség körömben azt tapasztaltam, hogy az a fehér nő/lány, aki négerrel jött össze, először jobban lángolt a szerelemtől, mint bárki más, aztán jóval nagyobbat is koppant. Nem azt írom, hogy a fehérek, konkrétan a magyarok között minden férfi hűséges (bárcsak így lenne!), de én tényleg azt tapasztalom, látom, hogy a "fehér-fekete" kapcsolatokban jóval több lesz a bibi. Főleg, hogy: nem tudom, minek köszönhető ez, de körülöttem ezekből a kapcsolatokból MIND lett gyerek, ráadásul nem is hosszú idő után, az anyuka pedig rendszerint egyedül marad(t) velük. Nemrég bnőm tesója, aki egyetemre járt, terhes lett egy fekete pasitól, , fél év eltelt, már terhes volt, jól működött minden kb. a gyerek 2 hónapos koráig, aztán apuka gondolt egyet, hazaköltözött, a lánynak meg megmaradt a gyerek meg egy valószínűleg örökre, legalábbis jóidőre befejezetlen egyetem.
2013. jan. 23. 02:27

Érdekes, hogy bármerre jársz a Világban, látod, hogy együtt tudnak élni és házasságot kötni a fehérek a színes bőrűekkel, - csak nálunk nem sima ügy. Van egy réteg, ők csinálják az arénát.

Pedig legalább 50 éve itt tanulnak nálunk, már megszokhatták volna az emberek, - mégis megbámulják őket és teszik a durva megjegyzéseket...

123. 782fb70168 (válaszként erre: 121. - F1e23b97ee)
2013. jan. 22. 23:03
Ok. Jo ejt Dr Brown ;)
122. b486c9cf7d (válaszként erre: 114. - F1e23b97ee)
2013. jan. 22. 23:03

Ez a kulonbseg, pl. itt Angliaban tok mindegy ki mit gondol, nem tehet rasszista kijelenteseket, ettol fuggoen mindig vannak a sajtoban cikkek konfliktusokrol.

De itt a kulfoldiekrol is hasonloan velekednek az angolok, csak a kimondasban ovatosak.

121. f1e23b97ee (válaszként erre: 117. - 782fb70168)
2013. jan. 22. 23:02
Ez csak egy példa volt, arra vonatkozóan, hogy nem csak a színes bőrüeknek szólnak oda.
120. 782fb70168 (válaszként erre: 116. - Enéh1)
2013. jan. 22. 23:01
Jo ejt
119. a9e26193e7 (válaszként erre: 87. - B486c9cf7d)
2013. jan. 22. 22:58
Kivéve Magyarországon, ahol ez kifejezetten előnyös...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook