Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fekete kisbaba fórum

Fekete kisbaba (beszélgetős fórum)


1 2 3
27. MZsanett (válaszként erre: 3. - Pengő Gyöngyi)
2016. júl. 21. 15:04
Neten mindenkinek nagyobb a hangja...
2016. júl. 21. 15:01
Szerintem az emberek sokkal elfogadóbbak itthon, mint ahogy a médián keresztül átjön, ezzel semmi problémád nem lenne. Ha egyedül is el tudsz tartani egy kisbabát és magad, akkor mi akadályoz meg benne hogy megtartsd? Biztos szép baba lesz:)
25. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 17. - 2ddcf05062)
2016. júl. 21. 14:44

Miért érdekel téged ennyire mások véleménye?

Olyan a büdös életben nem lesz, hogy mindenkinek meg tudj felelni.

Éld az életedet, ne foglalkozz olyanokkal, akik lehúznak.

24. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 23. - Kszb)
2016. júl. 21. 14:42

Ez a Hoxára is igaz :))

Amúgy egyetértek.

23. kszb (válaszként erre: 3. - Pengő Gyöngyi)
2016. júl. 21. 14:30
Neten sokaknak nagyobb a szája, mint a valóságban! Sokan oda járnak kiélni a mindennapi frusztrációjukat. Az hétköznapok embere, aki ilyen helyzetben él, mérvadóbb lenne, mint bmelyik fórum.
2016. júl. 21. 14:24

Mit számít neked más véleménye!???


Úgyis te döntesz.

2016. júl. 21. 14:13
sok sikert, remélem több pozitívumban lesz részed mint negatívban.
20. 6496c360f6 (válaszként erre: 11. - 2ddcf05062)
2016. júl. 21. 14:13
Sajnálom, hogy így alakult apával :( De tetszik a hozzáállásod! :) Egyébként az ilyen kicsiket cukinak gondolják az emberek szerintem, később meg majd könnyebben fog pasizni/csajozni :D Nem hiszem, hogy a rasszizmus miatt gondod lenne, de biztos város függő is. Az, hogy később, hogy fogsz párt találni... hát nem hiszem, hogy egy gyerek az igaz szerelem útjában állhat, pláne így, hogy apa nem járna a nyakatokra minden hétvégén. Jó egészséget a babának és neked is! :)
19. zebracsikó (válaszként erre: 17. - 2ddcf05062)
2016. júl. 21. 14:12

A korod a legmegfelelőbb a gyermekvállaláshoz.

De tényleg nehéz lesz egyedülállóként, ez biztos. Remélem, támogató családi háttered van és jó végzettséged, hogy akár Angliában, akár hazaköltözve megálld a helyed.

És igen, a bőrszín miatt biztosan lesznek majd negatív tapasztalataid, de ez nem Téged minősít majd, hanem azokat, akik ostobán gondolkodnak.



Jó egészséget!

18. túrógombócka (válaszként erre: 17. - 2ddcf05062)
2016. júl. 21. 14:05

a koroddal nincs semmi baj, megfelelő a gyerekvállaláshoz. az más kérdés, h egyedül vállalod, ami nem valami ideális, mint tudjuk.

de úgy gondolom, a döntést már meghoztad, és megtartod a gyermeket.

2016. júl. 21. 14:00

Koszonom mindannyiotoknak.

Meg arra lennek kivancsi kinek mi a velemenye arrol; ha jelenleg 27 eves vagyok es most lenne a baba?

En nem erzem hatranyat de ebben is megoszlik a velemeny. Kapom szepen a negativ es a pozitiv velemenyeket bar ugye tobb negativat. Miert? Mert ugye egyedul vagnek neki az anyasagnak. Fiatalnak gondolnak es van olyan baratom aki azt modta ezzel elvagom magam hogy kesobb legyen egy normalis parkapcsolatom

En ugy gondolom ez nem igy van. Bar teny hogy nem fognak ertem rajongani. De az hogy mi alakul kesobb nagyobb reszt rajtam es nem azon mulik hogy lesz e babam vagy sem. Nektek mi a velemenyetek?

16. 4975ebdc2f (válaszként erre: 1. - 2ddcf05062)
2016. júl. 21. 13:04
Sajnos mindenhol vannak fura emberek, de minél nagyobb településen élsz annál kevésbé jelent egy fekete pici valami érdekességet . Kisvárosban élek a gyerekem osztálytársa volt sötét bőrű mindenki elfogadta talán mert az anyukája itt született...nem volt kuriozum.
2016. júl. 21. 12:59

Ha még nem született meg, akkor nem is tudod milyen lesz, bár általában ez szokott látszódni, de ettől függetlenül, én is azt tapasztalom, hogy itthon ezért nem szoktak piszkálódni az emberek, mert az ilyen kicsiket a legtöbbenm aranyosnak látnak:D

Később, már felnőtt korában lehet, hogy lesznek problémái, bár én még ilyennel sem találkoztam.

Sokkal előbb megszólunk egy C. magyar embert, mint egy színesebb bőrűt....

14. Györgyi73 (válaszként erre: 11. - 2ddcf05062)
2016. júl. 21. 12:09

Úristen! Nehogy elvetesd a babát!!

Az "apukáról" nem írom le a véleményemet.

Szerintem, a babával egyedül toleránsabbak és elfogadóbbak lesznek az emberek, mintha ott lenne a fekete párod. Így csak egy édes csokibabát látnak, fehér anyukával. Ha természetesen viselkedsz, szerintem szinte semmi probléma nem lesz.

13. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 11. - 2ddcf05062)
2016. júl. 21. 11:25

Jajjistenem, dehogy vetesd el, főleg ha egyedül is tudod vállalni. Bunkók mindig voltak, vannak, lesznek, aki meg egy gyerekre megjegyzést tesz, az húzza le magát a budin.

Boldog babavárást! :)

2016. júl. 21. 11:21

Akiket én ismerek, nem ítélkeznek ilyen szinten.


De sok tirpák van. :/

2016. júl. 21. 11:17

11hetes 3napos vagyok most es mivel az apukaja nem akarja ez nekem nem okoz gondot. Ugy gondolom ha nem is az elet egyszeru oldalat elnem meg vele de sok pozitiv es jo dolgot tudnek neki megadni. A helyzet az hogy az apukaja es sok baratom is mivel a kicsi inkabb az apukajara mint ram utne kulsoleg igy sokan riogatnak hogy jobb lenne ha elvetetnem. En nem igy gondolom. De koszonom szepen.

En ugy latom akik kello intelligenciaval rendelkeznek nem itelhetnek el a kisbabamat. Bar a barataim is tamogatnak..de azt mondjak a borszin kulonbseg es az etnikai hovatartozas miatt nehez lenne.

Egyebkent gondoltam ra hogy 2ev mulva haza kell mennem. Itt londonban ez semmikepp nem lenne gond. Otthon nem tudom. Csak remelem hogy ott is toleransak es elfogadoak az emberek.

A kicsi apukaja amugy angol allampolgar ami semmit nem jelent az adott korulmenyek kozott hiszen nem akarja. Bar azt mondta ha megszuletik akkor latni akarja es azt akarja hogy itt maradjon hiszen az o gyereke is. Az mar mas teszta hogy neki en nem kellek.

10. vecus
2016. júl. 21. 11:09

Nekem van egy nagyon kedves ismerősöm akinek az apukája fekete Ghánai és az anyukája fehér és Magyar. És senki nem nézi le a bőrszíne miatt.

Sőt sokan szeretik őt.

Bár ő egy igen ismert és elismert személy.

Ja és van egy tündér kislánya is.

2016. júl. 21. 10:54
Gyönyörűek a félvér kisbabák.
2016. júl. 21. 10:26
Ja, egy személyes tapasztalatom mégis van. A kisfiam ovijába járt egy félvér kislány (gyönyörű és nagyon kedves gyerek), őt elfogadták, inkább az anyukája volt olyan flegma mindenkivel, de az már más téma.
7. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 6. - Spinneli)
2016. júl. 21. 10:24
Lehet, hogy igazad van.
6. spinneli (válaszként erre: 4. - Pengő Gyöngyi)
2016. júl. 21. 10:21

Én személyesne tapasztaltam, hogy félvér, fekete gyerekeket bájosnak, aranyosnak találnak, míg a fekete bőrű szülőt nemf eltétlen tolerálják.


A virtuális világot, küölönösen a magyar kommenteket nem feltétlen venném alapul a legtöbb ember virtuálisan éli ki a való élete miatt frusztráltságát, élőben meg sem mukkannak.

2016. júl. 21. 10:20

szerintem akik kello intelligenciaval rendelkeznek, nem fognak elitelni! akik meg nem, azok szava amugy se erjen semmit a te szemedben.

a fekete kisbabak olyan edesek!! :)

4. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 2. - Spinneli)
2016. júl. 21. 10:19

Hát én a gyerekekkel szemben sem tapasztaltam toleranciát... ismétlem, nem személyesen, csak amiket olvasgatok, fórumos vitákból, beszólásokból indulok ki.

Én pl. borzalmasan sajnálom azokat a kicsi gyerekeket, akiket születésüktől arra nevelnek, hogy ölni kell, és le vannak fotózva gépfegyverrel a kezükben.

Ezt egyszer le mertem írni egy újság chat oldalán.... hát ha tízen nem anyáztak le, akkor senki.

3. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 1. - 2ddcf05062)
2016. júl. 21. 10:15

Számíthatsz rá szerintem. Netes fórumokon szoktam olvasni, hogy sokan nem értik, miért nem talál egy fehér nő magának fehér pasit. Elég durva jelzőkkel szoktam találkozni. Nem tudom, hogy ez mennyire mérvadó, de elég sokan kommentelnek negatívan.

A kisbabád biztos gyönyörű... lesz? Vagy már megvan?

2. spinneli (válaszként erre: 1. - 2ddcf05062)
2016. júl. 21. 10:15

A Brexit miatt nem toloncolnak ahaz?

tudom nem ez votl a kérdés, de ha maradni akartok, akkor maradhattok.

Egyébként a gyerekekkel szemben szerintme toleránsabbak az emberek bőrszíntől függetlenül, és eprsze sokat számít, hogy Mo-n belül hol éltek.

Egy kis faluban nyilván nagyobb feltűnést kelt a dolog, de például ott sme feltétlen biztos, hogy bármiylen negatív hatás ér.

2016. júl. 21. 10:11

Sziasztok

Nem vagyok hive a faji megitelesnek es a borszin megkulonboztetesenek; de most egy ket baratom azt mondta lehet negativ hatas er magyarorszagon.

A helyzet az hogy a parom szulei Carrabinrol (Amerika mellol) valok. Ez azt jelenti hogy az o bor szine fekete mig en feher vagyok. Londonban elek de mint sokan tudjak az eus tagsag 2ev mulva megszunik (bocsanat lehet nem ez a legjobb megfogalmazas).

A kerdesem az lenne hogy egy fekete kisbabaval es egy feher anyukaval mennyi eloitelet es mennyi negativitasra lehet szamitani ma magyarorazagon? Koszonom

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook