Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elviselhetetlen fejfájás fórum

Elviselhetetlen fejfájás (beszélgetős fórum)


8. andi6020 (válaszként erre: 3. - Gyuri87)
2023. jún. 17. 21:55
Te mindenkit ezzel zsibbasztasz?
7. Léna123 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 16. 21:52
Az első trimeszterben nekem is rengeteget fájt a fejem, és hányós is voltam. Nekem az algopirint és a benuront ajánlották. Nyilván igyekeztem nem sűrűn bevenni, de többször is volt rá szükség. Szerintem ha időnként beveszel egy szemet, semmi baja nem lesz a babának.
2023. jún. 16. 21:17

Sajnos én is csak azt tudom tanácsolni, hogy kérdezd meg az orvosod. Sajnos sok minden is lehet.

Nekem a szemüveg oldotta meg a fejgörcseimet.

5. Főnix3 (válaszként erre: 3. - Gyuri87)
2023. jún. 16. 21:17
Szerintem ezt itt is elmondhatod. Hátha másnak is segítene a tanácsod. :)
2023. jún. 16. 19:54
Én mindenképp beszélnék az orvosommal...Ha szoktál csokoládét enni felejtsd el. Anno a 3 évesem lett migrénes pedig nagyon kevés csokit evett. Hamar rendbe jött amikor a napi 2 dl kakaót is abbahagyta. Jobbulást!
3. Gyuri87 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 16. 18:20
Szia,anno a feleségemnek is ilyen volt,írján rám privátban!
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 16. 18:20

Az okot tudod, esetleg magas, vagy alacsony vérnyomás okozhatja, mérték mennyi olyankor, amikor fáj?

Én szenvednék az első 12 hét, amikor a szervei fejlődnek, de a fájdalmat Te éled meg, te tudod, mi a rosszabb, mennyit bírsz el.

Jobbulást!

2023. jún. 16. 18:07

Sziasztok kismamák. Rettenetes fejfájós lettem így a 10.hétbe és rubophent mondta a nőgyógyászom hogy azt szedhetem. Mostmár 3 napja olyan elviselhetetlen hogy ha nem veszek be gyógyszert hányok, szédülök semmitől nem múlik el.

Szerintetek lehet baja a babámnak?

Ki volt még így? Tapasztalatokat kérnék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook