Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fejben minden diétát tökéletesen tudok, és követek. A... fórum

Fejben minden diétát tökéletesen tudok, és követek. A... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

12. Bg20
márc. 28. 19:44
Teljesen ugyan így vagyok ezzel.Talán mert még nincs meg a biztos elhatározás a dolog iránt
febr. 12. 01:19
akkor te igazabol nem is akarsz dietazni!
10. Lady Lavender (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 12. 00:09
Minden dietat csak gyakorlatban lehet kovetni. Fejben erteni lehet, vagy kovetni egy elmeletet.
febr. 11. 19:12

Fogyókúrát hétfőn szokás elkezdeni.

Legfeljebb keddig tart.🤣

8. Myra
febr. 11. 19:11
Nem értem miért nehéz betartani?
7. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 11. 19:08
Vannak ezzel jó páran így.
6. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 11. 15:36
😄
febr. 11. 14:13
Ebből is lehet venni egy kicsit, meg abból is. De ha beszélni kell róla, akkor szépen tudom mindnek a szabályait.
febr. 11. 13:12

Nem lehet minden diétát követni, hiszen egy csomószor pontosan ellentmondanak egymásnak.

Például alacsony kalória =><= alacsony szénhidrát...

Az alacsony szénhidrátfogyasztás hívei sokkal több zsírt esznek, kalóriák meg az egekben vannak.

febr. 11. 13:00
Nincs sok többletem, így szerintem simán adhatok tanácsot másoknak. Ha kérdeznek, szívesen válaszolok. Ennyi.
febr. 11. 12:57
Remélem az elvi tudásod nem az észosztásban merül ki, és nem valami tanker vagy. Bár nincsenek illúzióim, láttam már olyan dietetikust is, aki minden alkalommal elmondta, fogyni kell, és az asztalán a félig megrágott Milkák figyeltek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook