Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fehér fagyöngy injekció rák kezelésben hatásos lehet? fórum

Fehér fagyöngy injekció rák kezelésben hatásos lehet? (tudásbázis kérdés)


28. levarosbukta (válaszként erre: 27. - _Berry_)
febr. 6. 20:56
Ez a lelki okok ez már megbocsáss de hülyeség. Szerinted egy féléves vagy, egy hónapos babának milyen lelki okai lehetnek?
27. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 18. 18:49
Olyat hallottam, hogy rengeteg zöldség, zöld levelek evése/ivása segíti a gyógyulást. Meg az is segíthet, ha az illető talál egy olyan terapeutát, aki tényleg nagyon jó és segít felderíteni, hogy milyen lelki okok állhatnak a rák létrejöttében.
26. michelle.r (válaszként erre: 24. - Globus)
jan. 18. 18:21
Jól teszed. A te életed, a te döntésed, a te felelősséged.
25. michelle.r (válaszként erre: 22. - 55Judit)
jan. 18. 17:00
Nem tudom milyen a svájci minőség, azt tudom, hogy Európában nem áll túl biztos lábakon a szabályozás. Azt tudom, hogy ezek minden szüret után elvégeztetik a vaktesztet. És vicces, de bőven van, ami sokkal drágább, pl. a minap az egyik plázában benéztem egy CBD üzletbe, nem tudtam sírjak-e vagy röhögjek.
24. globus (válaszként erre: 20. - Michelle.r)
jan. 18. 16:51

Van ellenpélda is. Múlt hónapban halt meg ismerősöm, mindenki csodájára járt, hogy tüdőrákkal nem kezelik, kontroll vizsgálatok jók lettek, es tényleg jobban volt. Hirtelen szédülni kezdett, tántorgott, 3 hét alatt elvitte az agyi áttét. Vagy agyi új.

Egyetlen embernek hinnék ezzel kapcsolatban, aki rákkutató és olajjal is foglalkozik. Többet azért nem írnék róla, mert hála istennek meg nem voltam rászorulva, nem beszéltünk. Kop-kop, maradjon így.

23. michelle.r (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 18. 16:42
Dehogynem tudod.....
22. 55Judit (válaszként erre: 20. - Michelle.r)
jan. 18. 16:08

A gyógyszeripar elkötelezettje mit mondhatna?

Nálunk is lehet kapni nagy töménységű CBD olajat amit kifejezetten daganatos betegeknek fejlesztettek ki és ajánlanak. Ha jól emlékszem, svájci a jobbik minőség. Iszonyat drága. De ha én újból rákos lennék, biztos hogy megoldanám hogy azt szedhessem a kemo helyett mert az még egyszer nem vállalnám be semmi szín alatt.

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Michelle.r)
jan. 18. 15:43
De nem értem miért ha tényleg jó
20. michelle.r (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 18. 15:05
Franciaországban már bevezették a klinikai kezelésekbe is. Attól szerintem Magyarország még elég messze van, hogy bevegyék a protokollba. Sőt, van, akinek azt mondák, hogy ha van kidobni való pénze, vegye csak, semmit nem ér :/ Mindezt egy kórház onkológus főorvosa bírta kimondani a száját.
19. michelle.r (válaszként erre: 17. - Enissa)
jan. 18. 15:03
Igen, még a silány xarok is sokba kerülnek, és nem fognak segíteni.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Enissa)
jan. 18. 13:32
Igen, az mindenképpen jó hogy ha már vannak tapasztalatok. A CBD olajról én is csak jókat olvastam, sőt azt is hogy lehet majd a rákkezelés kiegészítőjeként alkalmazni. Állítólag sokat javít a meglevő állapoton is.
17. Enissa (válaszként erre: 15. - Michelle.r)
jan. 18. 13:20
Szerintem ezért jó, ha leírjuk, ha valakit érint, már van kiindulási pontja, nem a sötétben tapogatózik.
16. 55Judit (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 18. 13:17
Túl egyszerű lenne. Lehúzásnak mindenképpen jó.
15. michelle.r (válaszként erre: 14. - Enissa)
jan. 18. 13:08
Ez jó. Én - megelőzés, 'állagmegőrzés miatt' és akikről beszéltem, a Hempworx termékét. Olyat senki ne vegyen, amiben %-ban meghatározva a hatóanyag, ilyenkor nagyrészt a hordozóanyagért fizetsz. Nagyjából az ára is hasonló.
14. Enissa
jan. 18. 12:43
Szerintem nem reklám, ha az, akkor törlik, én a Holistic HERB Ltd prémium termékét vásároltam.
13. Enissa (válaszként erre: 11. - Michelle.r)
jan. 18. 12:35
Ezzel egyetértek, a mostani rákosbetegnek hoztam külföldről prémium olajat, és nagyon sokat javult az állapota, tünetmentes lett, de ő maga tett önmaga ellen az életvitelével, lehet elítélendő, de így már nem támogatom.
12. michelle.r (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 18. 12:30

Szerintem ennek a kettőnek együtt van hatása. A kemo elképesztően lerombolja az immunrendszert is, szétcseszi az érhálózatot, lenullázza a bélflórát. Kell valami, ami ezt visszaépíti.


De nemrég meghalt egy barátom nővére, aki két évig visszautasította a kemót, mert ő egészségesre gondolja magát, amikor meg megkapta, már semmi nem segített. Nem lehet eszetlenül csak az egyikre vagy a másikra hagyatkozni. Főleg semmi olyanra bízni, aminek nincs tucatnyi kutatási eredménye. A CBD-nek van, olvashatsz róla pl. a pubmed-en, vagy az orvosi kannabisz oldalon.

11. michelle.r (válaszként erre: 6. - Enissa)
jan. 18. 12:27

Az én családomban és ismerőseim körében nagyon sokat segített egy bizonyos gyártó 1.500 mg-os CBD olaja. Persze nem azoknál, akik egy-két üvegtől várták a csodát. De egy ismerősömnek lefújták a sugárkezelését, mert a CBD és a kemo - amit teljesen jól viselt - együttes hatására eltűnt a majdnem 3 centis daganata.


De ez nagyon összetett, ő végig hitte, tudta, hogy meggyógyul, a táplálkozását is átírta, neki támogtás volt a CBD, nem az egyetlen reménye.

10. Alnisa (válaszként erre: 6. - Enissa)
jan. 18. 08:53
Az az gyógygomba igen veszélyes, veseelégteleséget okot, rengeteg per van a gyártóval szemben!!!
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Enissa)
jan. 17. 22:21
Személyre szabott kezelés, mármint természetes v hagyományos gyógymódokkal? Vagy a kettő együtt?
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 63eeb30ddc)
jan. 17. 21:29
Az lehet. Bár én mintha úgy láttam volna hogy van, de annyira nem néztem meg
jan. 17. 21:17
Úgy tudom, Magyarországon nincs forgalomban.
6. Enissa (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 17. 21:12

Nem hallottam még róla, pedig családban is most is van érintett akinek valami csodaszer jól jönne.

Hiszek inkább a személyre szabott kezelésekben.

Gyógyulást kívánok az érintettnek!

Sokan beszélnek csodákat a gyógygombákról, 42 éves testvérem és a szomszédom, amint elkezdték szedni, mintha valami szétrobbant volna a rák, szétterjedt a testükben.

Amiről nem tudok sok rosszat mondani az a CULEVIT, azt orvosok sem ellenezték.

De a rák nagyon összetett, nem olyan egyszerű, hogy ezt-vagy azt beszedek és vége.

Immunerősítő, pl. a méhpempő, ez tuti nem árt, ha nem is használ.

De sokaknak az is használ, ha nagyon hisz abban, hogy meggyógyul.

5. unom (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 17. 20:39

Sose hallottam róla. Az ilyen eleve gyanús, "amerikai sztár", hogy biztos ne tudj utána járni.

A rákot? Csak a mellráknak több fajtája van.

Szerintem ez a legújabb kiskertajtó.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Unom)
jan. 17. 20:12
Olvastam hogy volt olyan amerikai sztár akinek mellrákja volt és állítólag azzal gyógyult meg. De nem kapott rá engedélyt az orvosaitól mert visszautasította a hagyományos kezelést. Emiatt nem akarták neki engedni. De ő azt nyilatkozta h már a sugárkezelést is visszautasítaná. Meg több helyen is Olvastam van ez az injekció és rák kezelésére használják, de nem tudom mennyire ismert vagy elterjedt.
3. unom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 17. 20:01
Hol hallottál róla?
jan. 17. 19:51
Ha hatásos lenne senki nem halna meg rákban.
jan. 17. 19:09
Fehér fagyöngy injekció rák kezeléseként hatásos lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook