Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Farm, a reality show fórum

Farm, a reality show (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
475. b598e4912b (válaszként erre: 472. - Ancsika72)
2016. máj. 29. 11:37

ez csakis és kizárólag a szerencsén múlott, nem kellett hozzá ész, erő, kitartás, semmi csak MÁZLI!!!


És honnan tudhatnánk manipuláltak-e??? Szintinek adta 5 téglát jó kulccsal, atisnak meg csak egyet, azt is 10 méter mélyre ásva....

474. tündér74 (válaszként erre: 469. - Mazsinka)
2016. máj. 29. 11:37
Dettó, Gergő "elásta magát", inkább Gábor nyerjen.
473. salabakter (válaszként erre: 465. - Ca6273a8a5)
2016. máj. 29. 09:37
Akkor adta csak fel,mikor már Cintia csiholta a tüzet! Kár is lett volna már erőlködni,neki akkor még a kulcs sem volt meg.Meg is érdemelte a kiesést,pedig hányszor hangoztatta,hogy minden nőt hazavág! Ezért akarta manipulálni Cintiát,hogy ne őt vigye,hanem Gergőt:))
2016. máj. 29. 07:04
Nekem az egész párbaj előre lejátszott meccsnek tűnt.
471. Cucicsillag (válaszként erre: 466. - Szofi91)
2016. máj. 28. 22:08

Tuti manipulativ.

De nekem tovabbra sme tetszik,hgy a szulei azt mtak :

"Otthon nem ilyen"

2016. máj. 28. 22:07

Nekem az a szimpi, hgy eddig nem kellett szavazni...

Mostanra elbizonytalanodtam azert. Attilat az elejen utaltam, aztan egesz szimpi lett, de ahogy az emberekkel beszel, oltari suttyo -meg szeretheto is lett vna, ha idonkent uralkodik magan. A tekintete tiszta-ez tesztik.

En is azt lattam, hgy feladta amikor megtalalta Cinti a megfelelo kulcsot.

Gabor nekem fura, plane,hgy veletlenul lattam a fokuszban, amit a szulei nyilatkoztak, miszt.a valo eletben nem ilyen. Az nekem visszatetszo.

Gergo a kezdetektol fogva szimpi, a Brigivel valo viszonya fals, nemsok jovot josolok, aztan a bokam sem tudja es most latom az elozetest (kesleltetve) waaaaaa, sikitok!!!

Prucskoltek Cintivel?

Amugy a kiscsajt akartam dicserni, hgy mennyire odarakta magat, meg sok mindenben rokonlelek, de ez most hgy?

2016. máj. 28. 22:05
Na, részemről ennyit Gergőről. Hajrá Gábor!
468. Szofi91 (válaszként erre: 467. - Ca6273a8a5)
2016. máj. 28. 21:38

Szerintem meg van rendezve,hogy Gábor nyerjen :D

Tuti,előre el volt döntve ki nyer,mint mindenhol,sose láttunk egy szavazást sem.

2016. máj. 28. 21:23

jézusom, na ezzel elásta magát szerintem Gergő a nézők előtt, és a kis Cintiácska is.

nyerjen a Gábor!!!!!!!!!!!!!!!

466. Szofi91
2016. máj. 28. 21:17
Előzetesben mutatták,hogy a Gergő bemászott a Szinti ágyába.... kemény :D
2016. máj. 28. 20:54

na, mindenki örülhet: kiesett a suttyóbunkó, ....

legalább nem kell szavaznom.


feladta menet közben Attila, tökre látszott, mintha Cintinek akarta volna a győzelmet, és nem saját magának, teljesen be volt lassulva, nem is értem.

2016. máj. 28. 20:19
jéééééééééééé Gergő megtanult beszélni, eddig nem igazán hallottam a hangját.
2016. máj. 28. 17:46
különben meg egyéni játék, mindenki adja magát, amilyen, és kész. szerintem Attilának kívül Cinti se százas, és voltak még egy páran, akik nem voltak azok. még szerencse, hogy nem vagyunk egyformák. az a gusztustalan, hogy nem párbaj, hanem nézői szavazatok döntenek a játékban. úgy volna igazságos, ha párbajjal döntenék el, ki is a farm show nyertese. de hát kell a reklám, meg a felhajtás.
2016. máj. 28. 14:08
érdekes azért, hogy ezekben a reality műsorokban a negatív személyiségekről mindig kiderül valami hír a játék végén.
461. ca6273a8a5 (válaszként erre: 459. - Ancsika688)
2016. máj. 28. 14:03
nekem - most - nem tűnik alkesznak, mindenkinek nehéz az élete, nyilván ez nem mentség arra, amit tett, most azért került ez is nyilvánosság elé, hogy lehordják. ok, van miért.
460. ca6273a8a5 (válaszként erre: 458. - Mazsinka)
2016. máj. 28. 14:00

egyetértek veled.

tegnap megkattant Attila, bár nem csak tegnap, már hamarabb. nagyon akarja a játékot, de belül ő is fél, hogy veszíteni fog. hülyeség volt ez a taktika, Cinti úgysem Gergőt fogja kivinni...

a legvégén úgyis Gergő nyer, annyira egyértelmű.

legalábbis szerintem.

2016. máj. 28. 12:37
458. Mazsinka (válaszként erre: 455. - Ca6273a8a5)
2016. máj. 28. 11:03
Nincsen semmi baj a taktikával, hiszen ez egy játék. A gond az, hogy az átlátszóbbnál is átlátszóbb, nevetséges, gyerekes a taktikája. Számomra ettől nem lett cseppet sem szimpatikusabb, sőt. Nem kell, hogy Gergővel párbajozzon, úgy érzi, Gergő legyőzné, ezért gyengébb ellenfelet választ, nyerni jött ő is, ez természetes, de a tegnapi mese az álmáról, és ahogy viselkedett, mint egy eszelős, akinek elgurult a gyógyszere, az nekem már sok. Valóban sokat dolgozik, de nem hiszem, hogy itt ez a mérvadó. Brigi ide vagy oda, én kedvelem Gergőt, szerintem sokkal férfiasabb, kimértebb, mint Attila. Szépen, normálisan beszél, nem emeli fel a hangját lépten-nyomon, higgadt, korrekt. Gábor is szimpatikus, bár elég egyszerű gyerek, de benne mindig jóindulatot sejtek, mindig pozitív, a légynek se ártana. Szerintem Attilán kívül Gergő és Gábor is sokat dolgozik, csak Attilát azért mutatják, mert állandóan magában beszél, ami igazából egy színjáték a kamerák, nézők felé. Persze hogy bevágják így a monológjait, agymenéseit, amit munka közben tol. Ezért tűnik úgy, mintha állandóan dolgozna.
457. kkrisztina72 (válaszként erre: 454. - Sziszi-szöszi)
2016. máj. 28. 10:48
Egyetértünk. :)
456. Sziszi-szöszi (válaszként erre: 455. - Ca6273a8a5)
2016. máj. 28. 10:23
Engem nem zavar, ha te Attilának drukkolsz. Én nem szeretnék Attilával egy megyében lakni. Nagyon bosszantanak a számító, gerinctelen, hazug, hízelkedő, manipuláló emberek, akik mindenkinek tudják a tutit, csak a saját életüket sem tudják sikerre vinni. Nem tudja kezelni az érzelmeit, az indulatait, a szavait. Ilyen ember ne akarjon gyereket nevelni. Először magát nevelje meg. Gyakoroljon önfegyelmet, kritizálja saját magát, uralkodjin a szavain, az érzelmein, stb. aztán lehet kifelé is, mások felé is. Cintiben is van ilyen probléma, de nem ennyire gáz, ráadásul, ő 20 éves, még kiforratlan. Én tisztelem a munkás embereket, de a munka nem mentesít a jellemtelenség miatt. Ilyen nagy egóval nem lehet messzire jutni. De azt mondom, győzzön a jobb!
2016. máj. 28. 00:24

szerintem Ati taktikázik. ennyi. próbálja befolyásolni Cintit.

talán ő volt, aki a legtöbb dolgot végezte az állatoknál, a kertben, a házban alig volt látható (míg a többiek kávéztak, teáztak, bármi), de lehet, hogy direkt így vágták össze a műsort, hogy ezt lássuk, de én a többieket nem láttam annyira dolgozni, melózni mint Atit. Úgyis Gergő nyer, mert ez van. 1 perc és nyersz, azt is megnyerte, ezt is meg fogja. aztán mehet brigittánnyához.........

lehet, hogy valaki suttyó, bunkó, de az összes párbajt megnyerte, mégha nőt is vitt ki, és akkor mi van? ez van! én attilának drukkolok, bár tudom, hogy gergő fog nyerni. ez van.

2016. máj. 27. 22:58
Gergő hasonlít az apjára, ő is folyamatosan diplomatikusan beszél. De látszik, hogy mennyire felszabadultabb, mióta Brigi elment. Most többet nevet, többet beszél, betöri Gáborral a tehenet, stb. Éreztem én, hogy a Brigi mellett ő csak egy árnyék, de ez most be is bizonyosodott. Nincs szüksége ilyen nőre.
2016. máj. 27. 22:53
Attila mennyire csúszó-mászó módon hízelgett a Cintinél, hogy mást vigyen ki párbajra. Nem látom, hogy lenne gerince. Végig hazudozta a játékot, ezért mindenki elvesztette a bizalmát felé, nem csoda, hogy ennyi jelet kapott. Lehetne egy igazságos párbaj, nem ilyen esélye sincs az egyiknek. Hát nyerjen a jobb! Tisztelet illeti Cintit, amiért 20 évesen nem engedi megfélemlíteni magát. Attila pedig mindent megtett, hogy lealázza, megfélemlítse. Megvan a véleményem az ilyen férfiakról. Borzasztó.
2016. máj. 27. 16:13
hát nekem nem szimpatikus, hogy egy pasi így bírjon egy Briginnyát:(
451. ancsika688 (válaszként erre: 450. - Ca6273a8a5)
2016. máj. 27. 16:10
Direkt így vágták össze a szavazás miatt.Van akinek ez a szimpatikus.
2016. máj. 27. 15:17

folyamatosan Brigiről beszélt, totál rá van kattanva, nem értem miért, na mindegy, ő tudja...

érdekes lesz a kiválasztás.

449. ga_zsi (válaszként erre: 448. - Ca6273a8a5)
2016. máj. 27. 15:11

valóban nagyon diplomatikusan kitért a válasz elől, de ebből érthetett Gergő, ha akart.szerintem értett is.

Ada is jól rávilágított arra, hogy a szerelmes ember vak. ha Gergő szeme kezd kinyílni - amit remélek - akkor ez még/már nem szerelem, csak szeretet.

fogalmam sincs, hogy ki kire rak.három jel variálható, valaki nem fog kapni, de ki????

2016. máj. 27. 14:26

Gergő apjának nem jön be szerintem fia, Brigi iránt érzett szerelme.

és ez a folytonos kavarás itt a végén.

447. ca6273a8a5 (válaszként erre: 446. - Ga_zsi)
2016. máj. 26. 15:32
lehetséges, de szerintem nem Cintivel fog párbajozni, bár a fene tudja...
446. ga_zsi (válaszként erre: 445. - Ca6273a8a5)
2016. máj. 26. 15:04

Szerintem arra vonatkozott a tanács,hogy vigyázzon Cintire, hanem inkább arra, hogy gondolja át, kivel mehet biztosra a párbajkor pont úgy, mint az anyja Dia esetében. az a prédikációja Pityunak, meg hogy legyen udvariasabb a nőkkel, vagyis csomagolja a mondandójat kicsit finomabb stílusba, olyan eső után köpönyeg jelleg. akit irritált ez miatt Ati, azt nem fogja már 3 nap alatt meggyőzni, hogy ő mégse nézi le a nőket.

esküszöm azt hittem az első ránézésre, hogy a lánya ment hozzá. csak a csók miatt jöttem rá, hogy nem, hanem a kicsi anyja.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook