Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fáncsika FanClub - avagy nem bolond itt senki! fórum

Fáncsika FanClub - avagy nem bolond itt senki! (beszélgetős fórum)


109. dee (válaszként erre: 107. - 2ab728965c)
2006. szept. 18. 22:28
Fáni már megint bolond vagy.Csak most jó értelemben?
108. 2ab728965c (válaszként erre: 105. - Dee)
2006. szept. 18. 22:28

Nem bírtam már rájönni, mi ez az éktelen morgás a gépből...Te még mersz ilyenkor táplálkozni????

Mit eszel?,- ha nem vagyok indiszkrét.

107. 2ab728965c (válaszként erre: 102. - Dee)
2006. szept. 18. 22:25

csak lenne hozzá 1 tonnányival több önbizalmam...

Kár hogy sose tudom elhinni magamnak, hogy rajtam is megakadhat vki szeme...ha véletlenül így történik, keresem nála a fehér botot, vagy körbenézek, ez most tényleg engem néz-e vagy mi.

ha meg rájövök hogy se bot, se senki más a közelben, irtó vihar iramban zavarba esek és elinalok még a környékről is.

106. keklufi
2006. szept. 18. 22:21
Én próbálkoznék,de félek ha most rámosolyognék egy ismeretlen férfira az azt gondolná:Jézusom!Az a kövér nő biztos meg akar enni reggelire azért vicsorog!Tehát előbb rendezem magam,próbálok erőt gyűjteni a szavaitokból és új életet kezdek.Már most megnyugodtam,szóval varázslók vagytok!Köszi!Köszi!
105. dee
2006. szept. 18. 22:21
Na megyek a vacsorámért,mert a szemüveg veri vissza a szememet.Korog a gyomrom.Halljátok?
104. 2ab728965c (válaszként erre: 100. - Dee)
2006. szept. 18. 22:19
Aha!
103. 2ab728965c (válaszként erre: 101. - Keklufi)
2006. szept. 18. 22:18

he-he, ez a szexisten nem is rossz ötlet....


Bevallom, nekem is a férjem az első és eddig egyetlen partnerem, de én nem vágyom megismerni senki más szerelmét még akkor sem, ha fasírtban vagyunk.

Viszont előszeretettel viselek ilyenkor "cicis-polot",amiből kilátszik a fél-fél keblem...ez módfelett idegesíti szegényt. (engem is, mert utálom ha megnéznek, de még mindig megéri a dolog...)

102. dee (válaszként erre: 101. - Keklufi)
2006. szept. 18. 22:15

Na látod kapisgálod te is a megoldást.

Flörtölni pedig nem bűn.Finom dolog.

101. keklufi
2006. szept. 18. 22:11
Igaz!A tiltott dolog mindig izgibb és nagyon úgy veszem észre,hogy férjuram élvezi az én mérgelődéseimet.Anya is azt mondta egy asszonyköténye sok mindent eltakar.Szóval mással kéne tényleg elfoglalnom magam.Egy elkeseredett pillanatomban az is megfordult a fejemben,hogy konditerembe kéne járni.Igazából nem a mozgás vonzana,hanem a fickók miatt jutott eszembe,ugyanis mostanság elég szűzi életet vagyok kénytelen élni.Soha nem voltam hűtlen és a templomban tett esküvői fogadalmunk miatt nehezen is szánnám rá magam,de egyre többet jut eszembe:Vajon normális hogy úgy halok majd meg egyszer,hogy csak egy férfival voltam?De rólatok szerencsére mondhatom az igazat,nem kell Dénesekkel féltékennyé tennem,mert egy kedves barátnőm úgy akart a depiből kirángatni,hogy megadta a címem egy szexistennek aki azóta rendszeresen keres.Persze én még a leveleire se merek nagyon válaszolni,de Gabit legalább van mivel kicsit sokkolni.
100. dee (válaszként erre: 99. - 2ab728965c)
2006. szept. 18. 22:09
Fanfárok is vannak.Hallod?
99. 2ab728965c (válaszként erre: 98. - Dee)
2006. szept. 18. 22:08
De édi vagy, még a "taps-orkánt" is hallom hozzá!
98. dee (válaszként erre: 96. - 2ab728965c)
2006. szept. 18. 22:06
IGEN,IGEN,IGEEEEEEEEEN
97. 2ab728965c (válaszként erre: 95. - Dee)
2006. szept. 18. 22:05
És "bolondfáni" az mi lehet????
96. 2ab728965c (válaszként erre: 93. - Keklufi)
2006. szept. 18. 22:03

Szerintem bármilyen nehéz is megállnod, engedd hogy úgy tegyen a férjed, ahogy neki jó- hadd csevegjen a tündérkével. Ha érezteted vele, hogy ez neked fáj vagy nem tetszik, az csak olaj a tűzre, hidd el.

Igaza van dee-nek,légy önző, foglalkozzál többet saját magaddal. ha vannak barátnőid járj el velük dumcsizni, próbáld felszínen tartani magad, mert ha lehangolt vagy, azzal még jobban eltávolítod őt.

Tudom hogy nehéz, de próbáld meg !

95. dee (válaszként erre: 93. - Keklufi)
2006. szept. 18. 21:57

Ne nyíljon.Egy nőnek sok mindent ki kell bírni.

Keress te is magadnak külön elfoglaltságot.

Vagy te is mondhatod,hogy mással(velünk) osztod meg a gondolataidat.Egy idő után ránk lesz féltékeny.Nem kell tudnia,hogy csak csajok vagyunk.dee lehet Dénes is vagy Bandiiiii

94. 2ab728965c (válaszként erre: 92. - Dee)
2006. szept. 18. 21:57
Aha, meghallgatlak. Pár szert már próbáltam-a nőgyógyásznőm homeopata is-azok nem segítettek, hátha te tudsz újat javasolni. Köszi előre is!!!
2006. szept. 18. 21:52
Kaptam a szülinapomra tavaly Gabitól egy olyan parfümöt,hogy minden reggel fújok magamra még akkor is ha a kertbe megyünk ásni,mert annyira imádom és illik hozzám.De a cél érdekében hajlandó lennék sokmindenen változtatni.Az jutott még eszembe,hogy mennyire érdekes a testünk.Mikor tiniként komoly gondjaim voltak és magamba akartam zárkózni,nem venni tudomást a világról-a szemem el kezdett romlani.A szemüveget meg annyira nem tudom elfogadni,hogy egy idő után amikor már nagyon rászorultam úgy kell viselnem,hogy körbe van celluxozva,mert allergiás lettem a keret anyagára.Tehát minden fejben dől el.És hogy vágjak jóképet ha a Fülöp-szigetek boszorkájával cseveg az uram?Mert nyiladozik a bicska olyankor a zsebemben elég rendesen!
92. dee (válaszként erre: 91. - 2ab728965c)
2006. szept. 18. 21:52
Erre a hangulati labilitásra remek gyógynövények vannak.Küldjem priviben a következő tanácsomat?
91. 2ab728965c (válaszként erre: 90. - Dee)
2006. szept. 18. 21:50

Az a baj, hogy nem sokáig bírok ám ilyen lenni, sokszor hullámzik a hangulatom, és még ilyen "jó" állapotomban is hiszem és vallom: jó hogy van egy lehetőségem arra, hogy bármikor megléphessek innen, ha betelt a pohár. És sajnos sokszor már csak apró cseppek kellenek, meghalni meg nem hogy nem félek, de egyenesen vágyom rá.

Azért ez így nem annyira okés, azt gondolom.

90. dee (válaszként erre: 89. - 2ab728965c)
2006. szept. 18. 21:45
Látod napok óta mennyit javulsz.Imádom olvasni az írásodat,mert pozitív dolgokat sugároz.Nem kell nekünk pszichológus megoldunk mi minden bajt.
89. 2ab728965c (válaszként erre: 86. - Dee)
2006. szept. 18. 21:42

Bevallom nektek, ez a nő az "ideálom." Meghalt egy gyereke balesetben, kitiltották az ország több kórházából( csak magánrendel), elvált a férjétől, zűrjei vannak a kamasz gyerekeivel, erre mit csinál: nem, nem öngyilkos vágyálmokat dédelget, hanem egy politikai szervezetben vállal főszerepet. Mellette ezerrel dolgozik, tanul, és bármikor megyek hozzá, egy órát szán rám a rendelési időből, pénzt meg nem fogad el, mondván hogy nem tud meggyógyítani ha én magam nem akarom.

Csak egy baj van vele: olyan kedvesen szigorú,és annyira őszintén szókimondó, hogy majd betojok a társaságában. meg nálam sokkal okosabb is, tök égő milyen suttyónak érzem magam mellette.

88. dee (válaszként erre: 87. - Keklufi)
2006. szept. 18. 21:41

Csúnya ember NINCS.

Találj valami szépet magadban.A tokádat tüntesd el.Fesd ki a szemhéjadat és arra fognak figyelni.


Csaljál nagyokat.

Én eddig leplekben jártam,most testhez simuló pólókat veszek fel.Ez nem én vagyok,de mégis kiemelem a fogyásomat.Optikailag sokat lehet javítani a helyzeten.Még nem beszéltem az illatról.Az fontos.Új,csábítóóóóóóóóóóóó

2006. szept. 18. 21:36
Kedves Dee!Megfogadom sok tanácsod,csak a frizurán mosolyogtam/ma először/egy kicsit.Tudod nemrég lakunk ezen a környéken így a fodrászom is új,aki igazi csodákat tesz a hajammal.A gond ott van,hogy amikor elkészül nézem magam a tükörben és azt látom,hogy olyan gyönyörű ez a frizura,mintha egy tökéletes paróka lenne,mert egyátalán nem harmónizál a külsőmhöz.olyan tokát eresztettem mintha egymás alatt két száj is mosolyogna,szóval a szép haj kihangsúlyozza a csúnya arcom.Engem nagyon eltorzítottak a kilók.Ha értenék hozzá,már bombáználak benneteket fényképekkel,de így a férjem segítségére kell hagyatkoznom.
86. dee (válaszként erre: 85. - 2ab728965c)
2006. szept. 18. 21:32

Idő.idő,idő.

Ez igaz,hogy minden testi nyavajának lelki oka van.

2006. szept. 18. 21:30

Nem volt elég, a barátnőim meg kolléganőim is kellettek hozzá, meg az angoltanárom (aki azóta meghalt szegény). aztán amikor a legszarabbul voltam, agyvérzést kapott az anyósom, és nekünk kellett itt nálunk ápolni. 2 évig csináltuk ketten a férjemmel, látod akkor teljes volt az összhang köztünk.( pedig nem volt semmi, amiken keresztülmentünk nep mint nap)

Közben a szüleim is betegek lettek, műtötték mindkettőt, akkor halt meg Vilma is...rettenetes évek voltak, ezek mégis mélyítették a kapcsolatunkat a férjemmel.

Aztán mikor egyenesbe jöttek volna a dolgok,megint volt időm magamra, visszajött a vérzészavarom... ennek köszönhetem hogy rátaláltam a mostani nőgyógyásznőmre, aki első vizitemkor rájött, hogy a lelkem vérzik, nem a méhem beteg. Elbeszélgettünk dolgokról, bíztatott hogy fogyjak le, mert igenis erős és klassz nő vagyok.

Akkor neki megfogadtam hogy megcsinálom, és sikerült. Igaz, a vérzészavar megmaradt.

84. dee
2006. szept. 18. 21:21

Na csá csajok,megjöttem.Most olvasom a keserű sorsokat.Én hála istennek nem voltam még ilyen kakiban.DE....... én is kövér vagyok (már nem annyira).Nem akarom az észt osztani,csak a véleményemet írom le.


Abban Fáncsinak igaza van,hogy fogyózni csak nyugalomban lehet.

Első dolog engedd a férjedet szabadjára.

Ha nem a szex viszi a másik nőhöz,akkor nem oly nagy a gáz.Próbálj vele több lelki életet élni.

Azt tudom az én faszikám is imád panaszkodni esténként.Kettő: egy nő akkor is adhat magára ha kövér.Egy picit légy önző,vegyél magadnak 1-2 új rucit és csináltass új frizurát.Ha ezt meglátja a férjed el fog gondolkozni a múlton és a jelenen.

A gyerek nagy kapocs köztetek.Valamint az emlékek.

Esténként beszélgessetek az építkezés előtti időkről,meglátod mosolyt csal az arcotokra.Véletlenül vegyél elő 1-2 fényképet a múltból.Jó szórakozás.Három: ha nem bírod gyere ide mi meghallgatunk,inkább itt dühöng,mint otthon.

Ne feledd az idő neked dolgozik.


Várom jelentkezésedet.dee

2006. szept. 18. 21:15
Igen igazad van.Mikor babát akartam szintén meghíztam,de amintrendeződött az életem néhány hónap alatt "ledobtam"18 kilót és közben BOLDOG voltam!Gabi/a férjem/már az első2kiló után úgy kezelt,mint egy Istennőt,pedig semmi nem látszódott még.Ma azon gondolkodtam milyen jó lenne futni,mert úgy érzem élvezném azt az érzést,de a mai súlyommal alapon fájnak a térdeim,bedagad egy kis séta után a lábam és egy pár méter után meghalnék a légszomjtól.És soha nem tudtam 1km-t se lefutni még vékonyan sem.Ezek után ha még egy ilyen egyszerű dologra se vagyok képes azért,mert be vagyok zárva a saját zsírbörtönömbe,tényleg nehéz reális célokat kitűznöm.Tudom hogy fogyhatnék,de a fejem nem áll rá.Én most szeretek jókat enni és vettem sátorpnyvákat ruha gyanánt,és úgy érzem nem árt ha van rajtam "vésztartalék"mivel az életem nehéz szakaszában élek.Szóval a szervezetem totál ki van már készülve és én magam is megrettenek magamtól a tükörben,de nem bírok a helyes útra lépni.Neked a férjed támogatása elég volt hogy az akkori gödörből kilépj?
2006. szept. 18. 20:57

Igen, a pasik észreveszik ugyan,de egész egyszerűen nem hajlandók tudomásul venni hogy vmi nem úgy működik a kapcsolatban, mint azelőtt. Ahelyett hogy le lehetne ülni és megbeszélni, kinek mi fáj, és vmi közös kompromisszumot kötni, nem , ők vagy tudomást sem vesznek a dologról, vagy elmenekülnek a probléma elől. Én sok baráti házaspárral beszélgettem , és minden feleség erre panaszkodik. Csak hát ez soványka vígasz, mert nincs benne a megoldás.

Ne emészd magad a kinézeted miatt, mert csak még rosszabbul fogod érezni magad! Amúgy nem is biztos, hogy mindent megoldana ha "vigyáznia kellene rád".

Sajnos eredményesen fogyni csak akkor lehet, ha rend van körülötted is, és a fejedben is.( Ez is tapasztalat.)

2006. szept. 18. 20:44
Értem én,de miért kell figyelmeztetni a másikat,Ilyen nyuszik a férfiak,hogy nem mernek addig érzelmileg közeledni míg a másik kétségbeesve nem sikít?A férjem úgy csinál mintha minden normálisan menne,értetlenül bámul rám ha morcos vagyok.De ha nem jön rá magától,hogy sértő a viselkedése akkor minek magyarázzam?Tudom én hogy lehetne ezt orvosolni,csak nehéz megváltoznom!Ha újra csini lennék és lenne velem veszteni valója aférjemnek akkor nem pazarolná másra az energiáját hanem engem őrizne,de 3nap sikeres diéta után jött egy "kis"bánat és éppen akkor kaptunk sütit,szóval akkor elszállt minden akaraterőm.Hogy tudnék erős lenni?Ha idegeskednem kell az uram miatt egyszerűen nem megy!
2006. szept. 18. 20:32

Én azért tettem meg, mert a férjem egész egyszerűen nem akarta észrevenni, mennyire szenvedek. Abban az időben teljesen elfordult tőlem, nem érdekelték a problémáim, külön utakon járt, amiről azóta se számolt be.( nem is kérdeztem, de nem nőügye volt, hanem a haverjainak kesergett nyomorultja).

Én meg teljesen elmagányosodtam, kövéren, agyonpiált aggyal kóvályogtam, egyik este meg kiléptem egy arra járó autó elé(alá). Jó nagy ribillió lett a dologból,a bal karom 2 helyen eltört, könyökem kificamodott, 2 bordám megrepedt és a fejem is jól bevágtam. A gyerekek táborban voltak, nem tudták meg azóta sem. a férjem nem beszélt róla azóta egyszer sem- ha felhoztam is elterelte róla a szót- de attól kezdve sokkal jobban figyelt rám. Ez persze nem azt jelenti, hogy ez az üdvözítő módszer....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook