Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fáj az epilálás? fórum

Fáj az epilálás? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. szept. 20. 17:31
Meglehet szokni, de eleinte tényleg kellemetlen!
2009. szept. 20. 17:17

Nem egyáltalán nem fáj.. Pár másodpercig kellemetlen, de aztán hozzászokik a bőröm...

Minden epillálás után gyengül a szőrszál és egyre kevésbé fog fájni...De addig pár alkalmat végig kell szenvedni...

Tipp, hogy könnyebb legyen:

1.) Meleg vizes fürdős után, jól törölgesd át a lábad és utána fogj hozzá! Felpuhul a bőröd, a meleg víztől kitágulnak a szőrtüszők, így könnyebben eltávolítható!

2.) Miközben epillálsz a szabad kezeddel feszítsd ki a bőrt!!!

3.) Ha kipattog utána a bőröd kend át jó erős kamilla teás vattával...A kamilla gyulladáscsökkentő hatású! (drogériákban 100-200 ft-ért lehet kapni)


Remélem segítettem! Sok sikert!

Kitartást!

("A szépségért meg kell szenvedni")

2009. szept. 20. 17:15
Fürdés után csináld, akkor megpuhulnak a szőszálak. Sőt a kifeszíted bőröd,akkor még elvisehetőbb. De ahogy az előttem szólók írják, meg lehet szokni
2009. szept. 20. 17:09
Igen,de meg lehet szokni.
2009. szept. 20. 16:42

Lassan haladj és ne hagyd abba, sokkal rosszabb újrakezdeni ha félbehagyod!

Ha rendszeresen csinálod hozzá lehet szokni, a lényeg, hogy minimum kéthetente csináld! Én mondjuk minden héten csinálom.

5. rinike (válaszként erre: 1. - Nirvana06)
2009. szept. 20. 16:26
Nézz közben izgalmas filmet, és csak kicsi részenként haladj tovább, hogy egyszerre csak pár szálat húzzon ki. Először nagyon fáj, de néhány perc alatt hozzászokik az ember, és kevésbé érzi a fájdalmat, meg nekem a legelőször írt figyelem elterelés is nagyon bevált.
2009. szept. 20. 16:23

Nekem pl. hónaljban, lábon csak nagyon picit fáj, inkább azt mondanám, kellemetlen. A karomon fáj.

Én is annak a híve vagyok, hogy nem hagyom abba, mert akkor nem biztos, hogy újra kezdem.

A lábamat és a hónaljamat 9 éve epilálom, lehet ezért nem fáj már. A karomat csak idén nyáron kezdtem, lehet, ezért érzékenyebb.

Kitartás! :-)

2009. szept. 20. 16:23
Légy kemény, szokd meg, megéri :)
2009. szept. 20. 16:18
ne hagyd abba, én is ma csináltam, először hidegráz, utána elönt a forróság. de utána már egész tűrhető
2009. szept. 20. 16:18
Ha annyira fáj, hogy abba kell hagynom, akkor mit csináljak?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook