Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fáj a szex. Annyira jó lenne ha tudnám élvezni. Már annak... fórum

Fáj a szex. Annyira jó lenne ha tudnám élvezni. Már annak... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

márc. 25. 10:21
Kicsit több info kéne. Pl nőgyógyásznak mondtad-e már. Ha ő nem látja okát akkor remélhetőleg nem szervi dolog. Rendesen van előjáték? Felizgat úgy igazán a párod behatolás előtt, hogy már majdnem elmenj. Nekem csak ilyen esetben nem fáj, bár pillanatnyi kellemetlenseg még így is tud lenni. Szülés után 1,5-2 évig fájt, de ezt sokaknál van. Én pl mindig alkalmatlan voltam a durr bele előjáték nélküli szexre. Az orgazmus is azon múlik hogy mennyire feszítem be az izmaimat, ha csak fekszek ellazulva soha nem tudna hüvelyi orgazmusom lenni.
márc. 25. 09:30

Endokrinológusnál voltál már? Pajzsmirigy és hormon vérvételen?

Keress fel egy endokrinológus-nőgyógyászt, ő segíthet!

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Secret8)
2022. okt. 17. 16:46
Az tény, hogy kissé vastag neki, de régebben sikerült már elélveznem tőle. Mással még soha.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Epresturmix)
2022. okt. 17. 16:44
Nem, ilyen téren nem vagyok beteg szerintem, máshogyan ki tud elégíteni. Sőt volt, hogy szex közben hüvelyi úton is elélveztem kétszer (vele). De többször nem. Igaz, akkor talán volt bennem egy kis pia... De örökké nem lehet úgy csinálni ...
2022. okt. 17. 16:41
Tud róla, és figyel is rám.
12. VendrinerPiroska (válaszként erre: 11. - Secret8)
2022. okt. 16. 12:44

Valóban a szex pszichológia alapon is fájhat.

Mellesleg a párod tudja, hogy szenvedsz? Ha tudja, hogy neked fáj, és erre nincs tekintettel, nem keresi az okokat, akkor egy már biztos: rossz emberrel élsz nemi életet.

11. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 14. 08:04
A felsorolt egészségügyi okok mellett/helyett egyszerűen lehet, hogy csak nem a megfelelő partnerrel vagy együtt. Nem illik a zárba a kulcs.
10. Alnisa
2022. okt. 14. 07:48
Keress orvot, a nőknél ezer oka lehet fájdalmas szexnek Pl: ciszta, endometriózis, hüvely, méh, hólyag süllyedés vagy sérv. De akár daganat is lehet! Menj orvoshoz!
2022. okt. 13. 22:35
Menj orvoshoz és gyógyulj meg mielőbb!! Remélem mielőbb sikerül és nagyon sok orgazmust kívánok neked farok/ujj/nyelv/vibrátor által 😜❤️🙊
8. Violet18 (válaszként erre: 6. - Halao12)
2022. okt. 13. 22:33
Ez a leginkább szomorú, h tabu téma. Miért kell annak lennie? Miért tabu? Az egyik legtermészetesebb dolga a szex, nem lenne szabad nem beszélni róla....
7. Rosszfiú (válaszként erre: 5. - Nemer Eszti)
2022. okt. 13. 20:23
Korrekt válasz
6. halao12 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 13. 20:14

Eléggé tabu téma amit pedzegetsz, ráadásul kevés infót osztottál meg.


Nekem fájt a szex a szülés utáni 1 - 1,5 évben, előtte nem volt gond.

De van olyan ismerősöm akinek fáj a sex, mert 25 évig a férje kisebb méretű "pisztolyát" szokta meg.


Ráadásul én megismertem a testem egyedül is, azaz eljutok a csúcsra partner nélkül is, de van akinek ez idegen/személytelen.


Te név nélkül írhatod ide az őszintét, szóval hajrá!


Mi pedig válaszolunk névvel, ahogy gonndoljuk.

2022. okt. 13. 20:05

A szexben nincs helye a fájdalomnak.

Mielőbb orvoshoz mennék, ha a helyedben lennék.

Kukoricára kell térdepelned, ha megelégszel a fájdalom hiányával és ennyi elég is neked. Az orgazmusról nem álmodozol. Ezt írod. Oké! Ne is álmodozz, "csak" éld át!

Biztosan eljutsz idáig.

Javasolt útvonal: 1. diagnózis 2. terápia 3. élvezetes szex

4. Epresturmix (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 13. 20:05
Barmok!
3. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 13. 20:05

Lehet én vagyok tudatlan, vagy értetlen, de a orgazmushoz nem feltétlen kell behatolás. Vagy egyszerűen az is fájdalmas? ☹️

Beteg vagy?

2022. okt. 13. 19:27
Mit érdemeltem ezzel ki, hogy kukoricára kell térdepelnem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook