Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Facebookon miért nem látszik nyilvánosan, hogy kapcsolatban van, ha úgy állította be? fórum

Facebookon miért nem látszik nyilvánosan, hogy kapcsolatban van, ha úgy állította be? (tudásbázis kérdés)


1 2
9. Aranyhaj12 (válaszként erre: 4. - 408020f45e)
2015. jún. 15. 12:03
Ezek szerint ha a barátnőm bejelöli őt, hogy kapcsolatban van vele, s ezt nyilvánosra teszi, akkor a párjánál is nyilvánosan jelenik meg?
8. kriszta773 (válaszként erre: 3. - Aranyhaj12)
2015. jún. 15. 12:02
ha már többször csalódott, akkor nem valószínű, hogy a srác hirtelen megváltozott volna, pláne ha vannak jelek. nem lehet úgy élni valakivel, hogy folyton azt figyeled, mit csinálhat és kivel, a barátnőd csak magával szúr ki
7. Cucicsillag (válaszként erre: 3. - Aranyhaj12)
2015. jún. 15. 12:01
Sztem ez vajhmi keves embert tart vissza az ismerkedestol, hgy kapcsolatban van-e vagy sem. A baratnod meg ha amugy sem bizik a hapsiban, miert nem hagyja ott?
6. andi6020 (válaszként erre: 3. - Aranyhaj12)
2015. jún. 15. 11:58
Valószínűleg ez csak a jéghegy csúcsa sajnos.
5. emagdi (válaszként erre: 1. - Aranyhaj12)
2015. jún. 15. 11:54

figyi, ha csak ismerősök ismerősei kategória látja, akkor az arra van állítva. ennyire egyszerű :))


egyébként szerintem nem ezen múlik... ha a barátnőd ennyire nem tud benne megbízni, akkor lehet, hogy nem is kellene ezt a kapcsolatot erőltetnie.

4. 408020f45e (válaszként erre: 3. - Aranyhaj12)
2015. jún. 15. 11:53
Egyetlen megoldás van erre, ha a barátnőd teszi ki úgy hogy azzal a valakivel kapcsolatban van és ezt nyilvánosra teszi. Akkor mindenki látni fogja.
2015. jún. 15. 11:40

Leírom miért fontos!


Barátnőm párjáról van szó. Ő állítja, hogy nyilvánosra állította be, de mégse látszik úgy.


Oka,amiért ez annyira jelentős jelen helyzetben, hogy úgy néz,sok jel arra utal, hogy ismerkedik, megcsalja a barátnőmet. S azert állitja be úgy, hogy csak ismerősök ismerősei lássák, mert akkor bizonyos embereket oda tud írni, hogy ne lássák, hogy kapcsolatban van. Viszont ha nyilvánosra kiteszi, akkor ezt a funkciót nem tudja igénybe venni.


Tudom lehet ezt itt sokaknak gyerekes lehet, de a férfiban sajnos többször csalódott, többször hazudott neki, s annyi őszinteség nincs benne, hogy bevallja, vagy akkor elhagyja barátnőm, ha ismerkedni akar.

S a barátnőm idegei teljesen ki vannak emiatt, hogy bizonytalanságban él.


Ne haragudjatok, de ez fontos lenne.

2. Aranyhaj12 (válaszként erre: 1. - Aranyhaj12)
2015. jún. 15. 11:19
Lemaradt, hogy facebookon gondoltam
2015. jún. 15. 11:18

Sziasztok!


Szerintetek hogyan lehetséges az, ha valaki nyilvánosra állította be, hogy kapcsolatban van, mégis csak ismerősök ismerősei kategória látja?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook